PDA

Επιστροφή στο Forum : Μικρη Απογοητευση αλλα και.......



nickliki32
09-02-05, 20:05
Καλοριζικο για αλλη μια φορα το νεο μας site.Η αληθεια ειναι πως απο τη μια χαρηκα πολυ μολις ειδα οτι στη κεντρικη σελιδα επαψε να γραφει <<Back online soon>> :evil: :evil: ,αλλα απο την αλλη με χαλασε λιγο(ισως και καμποσο)μολις ειδα οτι ειχε χαθει ολα οσα ειχαμε με τοσο κοπο φτιαξει(Θεματα-Δημοσιευσεις-links)oλο αυτο τον καιρο :!: :!: .
Ομως ολα καλα και ακομα καλυτερα για μενα που αυριο μετα απο αναμονη 28 ημερων(ενω μου ειχαν πει 45 θα ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ :D :lol: STILO ΜΟΥ :D :D :D :D
Και ηθελα τοσες μερες να σας το πω :twisted: που κοντεψα να σκασω :x
Απο αυριο μολις το παραλαβω θα με χασει και ο θεος :D
See you all

face
09-02-05, 20:11
Ομως ολα καλα και ακομα καλυτερα για μενα που αυριο μετα απο αναμονη 28 ημερων(ενω μου ειχαν πει 45 θα ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΟ STILO ΜΟΥ


δεν εχει ξαναγίνει αυτο...πρώτη παγκοσμίως συνήθως αργούνε.... :D

καλοτάξιδο και όντως θα χαθείς...οταν το πήρα εγώ έκανα 1500χλμ την πρώτη εβδομάδα.....

μην απογοητευτείς αν το δείς κάπως ποιό αργο απο ότι το περιμένεις...δεν έχει σχέση με το πώς θα πηγαίνει μετα αφού ο κινητήρας πρέπει να ¨ανοίξει " και να πάρει της ανοχές του.....

θυμήσου ότι όταν σε γαργαλάει το πόδι σου να το πατήσεις να το σηκώνεις απο το γκάζι και να περιμένεις να το στρώσεις πρώτα...είναι παρα πολύ σημαντικό για την μετέπειτα πορεία.....

και αλλαγή λαδιών στα 3000χλμ το αργότερο....

ThoDoriS
09-02-05, 20:39
Άντε με το καλό το αμάξι σου...πράγματι είσαι απο τους τυχερούς, 28 μερες δεν είναι τπτ......και μην ξεχάσεις θέλουμε σύντομα φωτογραφίες.......

(Όσο για το site.....εγώ να δεις πόσο στεναχωρέθηκα που μετά απο τόσο κόπο που είχα κάνει ξανάρχισα απο την αρχή τα ίδια πράγματα......δεν πειράζει αυτή την φορά είναι οριστικό ότι θα είμαστε stable....)

Psycho13
10-02-05, 00:09
Καλοριζικο!!!Αντε ας ελπισουμε οτι το site θα ειναι σταθερο αυτη την φορα γιατι μου εσπασαν τα νευρα με νεες εγγραφες κλπ...

Nenya
10-02-05, 00:22
Νικο καλοριζικο! αντε να σε δουμε και απο κοντα μαζι με τι stilara :)

back
10-02-05, 02:04
γεια σου νικο τυχερε μη πω τιποτα αλλο.
καλοριζικο βρε.
περο πρεπει να φοβηθηκαν οτι θα παει να τους πυροβοληση για αυτο
το εφεραν γρηγοροτερα.

sporas
10-02-05, 17:19
Λυπηθηκα πολυ γι αυτο που εγινε...

Χαθηκαν ολα ...

Τωρα χρειαζεται ψυχραιμια,στον προβληματισμο του Δ.Σ. kai θωρακιση του site μας.

(Το δις εξαμαρτην ουκ αντρος σοφου)

Δυστυχως τα λαθη με τους Η/Υ πολλες φορες ειναι ανεπανορθωτα,( Αληθεια! ποσες φορες δε χασαμε δεδομενα με το δικο μας προσωπικο Η/Υ). Oμως τα λαθη ξεπερνιουνται, αρκει να μην ειναι εσκεμενα , κατι που νομιζω ειναι εντελως ανοητο να το υποστηριξει κανεις οτι εγινε με την περιπτωση μας .

Νομιζω δεν ειναι σωστο να ψαξουμε για υπεθυνους ,γιατι και αυτοι, αν υπαρχουν,έχασαν(oπως και ολοι οι υπολοιποι) κατι το οποιο <<ερωτευτηκαν>> πραγματικα και μοχθησαν γι αυτο,δείχνοντάς το, ολο αυτον τον καιρο αλλα και τωρα που με καθε τροπο επανορθωνουν, ηδη, δινοντας και παλι ζωη στο site ξοδευοντας ατελειωτες απο τις ελευθερες ωρες τους.

Ομως,θα πει καποιος κι αν αυτα (τα λαθη)γινονται απο επαγγελματιες;Ε! τοτε εχουν οπωσδηποτε αλλη βαρυτητα.
Το site μας ομως ειναι ερασιτεχνικο

Γι αυτο ας βαλουμε τελεια και παυλα σε αυτα._

Τωρα πιο σοφοι παμε μπροστα ---->

Πεστε οτι τα ξαναφτιαξατε με το,τη συντρομο σας μετα απο μια περιοδο χωρισμου πεντε ημερων. Δεν εχει μια χωριστη μαγεια η αποκατασταση αυτη ;

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ

Πιστευω οτι σε λιγες μερες, βδομαδες ,αντε μηνα με την διακριτικη, θετικη ,οπως παντα, προσπαθεια και συμβολη ολων , ολα αυτα θα γινουν μια μακρινη αναμνηση (κακη οπωσδηποτε) που θα χαθει σιγα-σιγα στα βαθη της ληθης μας.

ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΣΤΙΛΟ

Soul_Giannis
11-02-05, 02:05
Καλοταξιδο φιλε!!!!
Καλα ρε Μουτρο ασε τον ανθρωπο απο τα μουτρα τον επιασες πως το αμαξι του θα το νομιζει αργο και τετοια!!!1
Θα βλεπει μερα με την μερα την διαφορα και θα ευχαριστιεται!!!!
ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!!!

παντελης
12-02-05, 00:24
καλοταξιδο αντε στρωστονα το τουρμπισουμε .

τι πηρες ?

face
12-02-05, 13:34
α ρε παντελή εσυ θα τουρμπίσεις και chaly σε λίγο....:):):)

οτι κυκλοφοροί με 2 ρόδες και πάνω τουρμπίζεται....!!!!!

nickliki32
13-02-05, 01:00
καλοταξιδο αντε στρωστονα το τουρμπισουμε .

τι πηρες ?

Παντελη πηρα το 1.4 το Troffeo.Οσο για το τουρμπισμα και οχι μονο αυτο θα ελεγα εγω μολις στρωθει :twisted:
Αλλα πειτε μου κατι??Στα ποσα χιλιομετρα θεωρειται στρωμενο??Γιατι αν και το εχω μονο 3-4 μερες μου ερχεται ποτε-ποτε να :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: αλλα :(
Αφου σκεφτομαι να βαλω ενα ελατηριο κατω απο το γκαζι ωστε οχι μονο να μην πατιεται απο ενα σημειο και μετα αλλα και να πεταγεται απανω το πεταλι χα χα :shock:

ThoDoriS
13-02-05, 01:13
Ρε συ.....το έχεις 4 μέρες......και ακόμα να μας πεις εντυπώσεις?????τι περιμένεις δλδ????

Λέγεεεεε

PanosV
13-02-05, 04:30
Καλά στρωμένο είναι στα 10000 αλλά αν δεν μπορείς να περιμένεις τότε και στα 5000 είναι οκ,αλλά καλό είναι μέχρι τα 10000 όχι πολλά πολλά

Stilo_Rodos
13-02-05, 11:40
Καλορίζικο και καλό ταξίδο :196 φίλε Νίκο!!! Νίκο τυχερέ ούτε του :158 μη το πεις 28 μερες μονο!!! :D

Nenya
13-02-05, 11:54
Αφου σκεφτομαι να βαλω ενα ελατηριο κατω απο το γκαζι ωστε οχι μονο να μην πατιεται απο ενα σημειο και μετα αλλα και να πεταγεται απανω το πεταλι χα χα :shock:

the Stylo Syndrome

τωρα πραγματικα welcome to the club !

nickliki32
13-02-05, 13:37
Παιδια καλημερα.Καλα αν σας πω τη επαθα σημερα :cry: :cry:
Ειπα και εγω να ερθω στο χωριο να δουν το αυτοκινητο και οι γονεις μου :)
Ε..περασε η ωρα και ειπα να περασω το βραδυ στο χωριο :x :cry:
Σηκωνομαι το πρωι πλυσιμο-γυαλισμα ανοιγω το καπο και :o :o :o :evil: :twisted: :x :cry:
Τι εγινε????Ειχε μπει ενας αρχιπ@@στης ποντικος και ειχε φαει λιγο :cry: :cry: το καλυμα του καπο.Το πως ενιωσα εκεινη τη στιγμη δεν μπορω να το περιγραψω εδω.
Θα παω αυριο στη αντιπ.να μου το αλλαξουν,ελπιζω να εχουν ετοιμοπαρα και να μην μου πουν να το παραγειλουν.
Οσο για τις εντυπωσεις μου φιλε Thodori τι να πρωτοπω :shock: αψογες οι πρωτες-γουσταρω-τρελαινομαι- μου αρεσει τα εχω παιξει :D :D
Αυτο να μην μου ειχε συμβει :cry: :cry:
Α...και μια ερωτηση πως μπορω να σηκωσω μια φωτο του εδω και τη μεγεθος πρεπει να εχει??

redstilo
13-02-05, 18:48
Καλησπερα!!θα σε απογοητευσω αλλα απ'οτι ξέρω μονο με παραγγελια.Το παραγκειλες;Πόσο πηγε;

Soul_Giannis
13-02-05, 23:31
Ρε τον ποντικο!!!!
Δεν λες που δεν εφαγε τιποτα αλλο οπως κανενα καλωδιακι και τιποτα τετοιο!!!!
Παλι καλα να λες τον φουστη τον ποντικο!!!

ThoDoriS
14-02-05, 00:21
Φωτογραφία μέχρι 0,5mb την στέλνεις σε μένα στο:
thodoris@stiloclub.gr και την βάζω εγώ....

Ρε γμτ.....αυτά είναι......κάνε υπομονή και πήγαινε στην αντιπροσωπεία αύριο και δες μπάς και το αλλάξεις....αυτά γίνονται....

Psyx
14-02-05, 02:26
φίλε nickliki32 μεγάλη πίκρα αυτό... ειδικά σε φρέσκο αμάξι...
anyway... για όσους δεν το ξέρουνε (όπως ο φίλος μας), την
επόμενη φορά που θα πάτε στο χωριό σας, αν έχετε δικό σας
μέρος που βάζετε το αμάξι (γκαράζ, κήπος) να αφήνετε το καπό
ανοιχτό... ναι όσο περίεργο και να σας φαίνεται, οι ποντίφηκες
ΔΕΝ πάνε σε ανοιχτό καπώ να μασήσουνε... :shock:
μιλάω εκ πείρας...

back
14-02-05, 03:05
εθεαθη κοκιινο stilo trofeo στην καλοκαιρινου χωρις πινακιδες με τις πορτες γεματες αυτοκολητα.
δικο σου ηταν βρε θηριο;

Nenya
14-02-05, 10:02
εμείς να δούμε ποτε θα ο δούμε το περιβόητο κόκκινο !!! νίκο θαρρώ μας σνομπάρεις

face
14-02-05, 10:07
και εγω που νόμιζα ότι ήταν περίεργο το χτυπημα απο μπουφο στον ionio......!!!!:)

nickliki32
14-02-05, 13:46
Καλησπερα!!θα σε απογοητευσω αλλα απ'οτι ξέρω μονο με παραγγελια.Το παραγκειλες;Πόσο πηγε;
Παιδια καλημερα σημερα πηγα και το παραγειλα και θα ειναι εδω αυριο το πρωι.Κοστος 30 ευρωπουλα :D :D Παλι καλα φτηνα την εβγαλα :P :P .Τhodori θα σου στειλω τη φωτο αυριο να τη σηκωσεις(ευχαριστω :D )Nenya κανονιστε να βρεθουμε εσεις και εγω θα ειμαι εκει απο τους πρωτους :D

Nenya
14-02-05, 13:51
hummmm καλα νικο το σημειωνω