PDA

Επιστροφή στο Forum : Αληθινή Ιστορία



stilovatis
08-07-05, 00:03
Την παρακατω ιστορία μου την διηγηθηκε φίλος καλός και έλαβε μέρος στη Κερκυρα..Χαμος στη παραλία για να βρείς θέση για να παρκάρεις πρέπει να έχεις πολλη τυχη..Ενα BMW που ψάχνει για να παρκάρει βρίσκει θέση μετα απο ώρα και παίρνει θέση παρκαρίσματος ανάβει alarm και βάζει όπισθεν την ώρα που κάνει οπισθεν του χώνεται μια γκόμενα με το αμάξι με τη μούρη και του παίρνει τη θέση..της λεέι αυτος ευγενικα να φύγει και οτι αυτο που έκανε δεν είναι σωστό..η γκόμενα του απανταει:
-Στη ζωη κερδίζει ο πιο γρήγορος και κλειδώνει το αμάξι για να φύγει
Ο τύπος με τη BMW δεν μιλάει μπαίνει στο αμάξι παει το αμάξι λίγο μπροστά βάζει όπισθεν και με φόρα σκάει πάνω στο αμάξι της έξυπνης κανοντας της το καλοκαιρινό.
Η γκόμενα εχει μείνει μαλά....κας και δεν βγάζει αχνα.Ο τύπος απο τη μπεμπα βγαίνει έξω και της λέει με χαμόγελο
-Στη ζώη κερδίζει ο πιο πλούσιος!!!
Περιμένω σχόλια σας....

ThoDoriS
08-07-05, 01:09
Για να σχολιάσω θέλω φώτο της γκόμενας.....:216

stilovatis
08-07-05, 01:19
Για να σχολιάσω θέλω φώτο της γκόμενας.....:216

Αντε χατηρι δεν σου χαλάω..
http://briefcase.pathfinder.gr/download/stilovatis/33724/451356/0/443390_600_337_e.jpg

ThoDoriS
08-07-05, 01:48
Ε τον δικαιολογώ τον άνθρωπο.....ήθελε οπωσδήποτε να πάρει τα στοιχεία της κοπέλας....

Επίσης ήτανε σίγουρος ότι θα τον πάρει αυτή και θα τον έψαχνε.....καλά έκανε...γάτος...

Koulou
08-07-05, 02:26
Tην ιστορία αυτή την έχω ακούσει από πολλούς και για διάφορα μέρη, πάντα με πρωταγωνιστή BMW ή Mercedes... :wink:

GN_AZ
08-07-05, 08:35
Δεν ξέρω αν είναι αληθινή σίγουρα όμως είναι πολύ έξυπνη. Τον βρίσκω άψογο τον τύπο και σίγουρα ξέρει να ξοδεύει τα λεφτά του με πολύ πρωτότυπους τρόπους

stilovatis
08-07-05, 13:29
Ισως ειναι μια απο αυτες τις ιστορίες που συνεχεια ακουγονται αλλα δεν ξερει κανεις αν ειναι αληθινες..παντως μου αρεσε πολύ το αποτέλεσμα..

ammoulianiotis
11-07-05, 15:18
Εμενα παιδια μου συνεβει αυτο με ενα παπα. Βεβαια δεν του τρακαρα το αμαξι αλλα οταν του ζητησα να φυγει γυρισε και μου ειπε οτι ειχα προχωρησει και ειχα περασει την αδεια θεση! Του ειπα οτι για να μπει καποιος με την οπισθεν πρεπει να παει λιγο παρακατω κτλ και γυρισε και μου ειπε οτι δεν τον νοιαζει και να βρω αλλη θεση. Με τα πολλα αρχισαμε τα μπινελικια (πολυ πραμα ειπαμε) και στο τελος εφυγα. Τι να πει κανεις...

MaGeLaNoS
11-07-05, 18:04
Αυτο το εχει κανει ενας γνωστος μου με RAV4.Δεν το χτυπησε το ξενο αμαξι απλα σιγα-σιγα ακουμπησε τον προφυλακτηρα και το εσπρωξε μεχρι να χωθει στην αμμο και να κολλησει εκει. :D :D

BravoTwoZero
11-07-05, 18:36
H ιστορία είναι μία από τις δεκάδες παρόμοιες που κυκλοφορούν στο ίντερνετ. Θυμίζω μερικές:
1) Αν αυτή η επιστολή πάει σε 13.5 άτομα, θα έχεις τύχη, αν πάει σε 128345.5 άτομα, θα πραγματοποιηθεί η ευχή σου σε 10' 35.5''
2) Ο μικρός Κωστάκης έχει ανάγκη ομάδας αίματος Γ Rh+/-
3) Είμαστε οι γονείς της άτυχης Μαιρούλας. Το παιδί μας πάσχει από την ανίατη ασθένεια μ@λ@κογονίτιδα. Η Microsoft θα μας δίνει 0.325 σεντς για κάθε αποδέκτη αυτής της επιστολής. Γι' αυτό, παρακαλούμε, στείλ' τε τη σε όσους περισσότερους μπορείτε για να σώσουμε το παιδάκι μας
Κοκ...

stilovatis
12-07-05, 01:14
Οχι και ετσι ειπαμε..

ammoulianiotis
12-07-05, 20:54
Εγω το παραδειγμα του BravoTwoZero το ξερω με κατι επιστολες περι Διεθνους Φιλιας και κουταμαρες! Ελεγε να το στειλεις σε φιλους σου (το λιγοτερο 10) μεσω ΕΛΤΑ αλλα ολα τα λεφτα ηταν κατι SMS που επεσαν οτι οι αμερικανοι καναν ντου στο Κοσοβο. Ερχοταν SMS στο κινητο και σου ελεγε να το στειλεις σε οσο πιο πολλους μπορεις ωστε να αναψουν το βραδυ το φως στο μπαλκονι και να περασει το βραδυ ο δορυφορος και να τα φωτογραφισει... Λεφτα που βγαλαν οι εταιριες...

philippyz
16-07-05, 14:05
πηρανε λεφτα οι εταιριες αλλα περασε και ενα μηνυμα στους παπαροΑμερικανους