PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιο ηταν αυτο το Stilo??



stilovatis
21-07-05, 13:37
Πηγαινοντας να παραλαβω το αμαξι απο το συνεργειο της ΣΙΔΗΚΑ που ηταν για service συναντηθηκα με ενα stilo ασημι..πολυ ομορφο εξωτερικα..εμεινα :217 :217 ...17αρες,σποιλερ abarth..πισω προφυλακτηρας novitec με την εξατμιση στη μεση..τρομερο...πλησιαζω πιο κοντα κοιταω μεσα..αγνωστος ο τυπος...κοιταω μες στις ζαντες..galfer με κοκκινες δαγκανες..πριν προλαβω να συνελθω απο το σοκ..το ακουω να τουρμπιζει και εξαφανιστηκε :159 :159 ....ποιανου ηταν αυτο το αμαξι παιδες??Πολυ ωραιο..

stilo-hraklis
21-07-05, 16:02
A και δεν μου μιλησες???σαν δε ντρεπεσε (βλεπε υπογραφη για να με πιστεψεις) :216 χιχι

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21-07-05, 18:47
αν και δεν ξερω αν ειναι στην πραγματικοτητα ο ηρακλης ειναι ενα 1.2 τurbo...το ξεχωριζεις απο την εξατμιση στο κεντρο..

stilovatis
21-07-05, 19:32
Δεν ηταν ο Ηρακλης.Κωνσταντινε σε ευχαριστω πολυ για το service...για την εκπτωση και για την αψογη εξυπηρετηση...που ειχα απο το συνεργειο σας!Gracie Mille...δεν ηταν 1.2...για 1600 το εκοψα το σημερινο.

stilo-hraklis
21-07-05, 22:45
παιδια πλακα εκανα δεν ηταν δικο μου αλλα θα ηθελα πολυ να ηταν!!!

stilovatis
22-07-05, 00:12
Κανω λαθος η ειδα το αμαξι της Ανθης στο σχιστο κορυδαλλου με αλαρμ παρκαρισμενο πριν ενα τεταρτακι??

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22-07-05, 07:35
stilovatis ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα στειλε καλυτερα Pm...για να μην βγαινουμε εκτος topic..... :oops: :oops: ....
εγω ξερω ενα στιλο 1.2 που το εχει φτιαξει ο μαγος και ειναι turbo και ζαντες abarth και στο κεντρο εξατμιση...

stilovatis
22-07-05, 14:46
ο μαγος
Ποιος ειναι ο μαγος??Για πες...

ThoDoriS
22-07-05, 14:57
Στάθης Μάγος.....βελτιωτής στην Αθήνα με μεγάλη ειδίκευση στα αμάξια του ομίλου.....

Fiat,Alfa k Lancia....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22-07-05, 21:59
πρωιν υπαλληλος_της ΣΙΔΗΚΑ....Πολυ καλος στο ειδος του...απο τους λιγους μηχανικους........πρωη αρχημιχανηκος του τζιγγερ στους αγωνες...δουλευε και στην genesis...λιγα πραγματ απο το μεγαλο βιογραφικο του...

παντελης
22-07-05, 22:29
προσθεσται στο βιογραφικο του οτι εχασε και τα μα..............λ.ια..του σπαζοντας το κεφαλι του που εφιγε απο τον Κων/νο.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23-07-05, 07:32
πολυ καλο......μα παρα πολυ καλο....ηταν υπευθυνος τουαγωνιστηκου τμηματος τησ ΣΙΔΗΚΑ..ειχαμε το αγω νιστηκο της φιατ ολα τα seicento τα cinguecento ola.....kai Πολλες Integrale.....μα παρα ποοοοολλλες.....
ειμαστε παντως τελειως :112 :112 :112 :112 :112

Sound&Stilo
25-07-05, 11:21
Εμείς είμασταν stilovati ναι!!
Και την ίδια μέρα επίσης κάπιος μου άφησε χαρτάκι του κλαμπ στο παρμπριζ στην οδό Αβέρωφ στην Αθήνα,ποιος????

Psycho13
26-07-05, 23:52
Εγω!!!!Καλο ε???Γνωρισα το αμαξι σας και λεω ας τους ψαρωσω λιγακι..Χεχε..Ειχα παει για ακτινογραφια θωρακος για τον στρατο...Επισης την Δευτερα που πηγα και την παρελαβα ειχες παρκαρει ξανα εκει..να υποθεσω δουλευεις εκει???

stilovatis
26-07-05, 23:59
να υποθεσω δουλευεις εκει???

Μεχρι στιγμης δουλευω τον κοσμο...Να φανταστω οτι ησουν και στο Χαιδαρι για καφε πριν λιγη ωρα γιατι το stilo ηταν παρκαρισμενο εκει..Παντως το αλλαξες πολυ απο την τελευταια φορα που σε ειδα.. :216 :216 ..τωρα θα το βαψεις χακι??Α καλο ε??

Sound&Stilo
27-07-05, 08:38
Ναι, εκεί δουλεύω στο 13 νουμερο!

ThoDoriS
27-07-05, 11:11
Τυχερό τυχερό νούμερο......απαππαπαπα

face
27-07-05, 12:13
γιατι ρε θοδωρη..?τι εχει το 13..?13 γεννηθηκα, και παρασκευη κιόλλας γιαυτο προσέξτε...:)

α ναι ειναι και οι ακατανόμαστοι..

stilovatis
27-07-05, 23:46
Και πριν λιγο ειδα το sound and stilo πλατεια Κρηνης και εβαζε βενζινη..τι γινεται..ολο εσας θα βλεπω βρε παιδια???επρεπε να χαιρετησω...

stilovatis
27-07-05, 23:56
Και μετα απο το ασημι stilo που ειδα και δεν ξερει κανεις ποιανου ειναι..περναω αποψε και βλεπω ενα αλλο ασημι stilo παρκαρισμενο στο parking του Σεφ..πωλητηριο πισω και κατι χαρτια..σταματαω να ελεγξω...17αρες σποιλερ αναρτηση KW ..κοιταω στο χαρτι..αναλυτικα οτι ειχε το αμαξι πανω..στο ματι μου χτυπησε εντονα τα αυτοκολλητα απο το γνωστο Βελτιωτη Daras Development..πισω μπροστα,πανω στα σποιλερ..παντου..ναι ηταν τουρμπατο και αυτο...1600 και ποσα αλογα ελεγε πανω στο χαρτι?133...καλα τη πιεση επαιζε??0,3 bar...καλα ποσα stilo turbo κυκλοφορουν??

Nikos
28-07-05, 06:28
Μήπως ήταν 1200?

PANSTILO
28-07-05, 08:50
Stilovati εχω πληροφορίες για το stilo που ψάχνεις.Τι λες;500 ευρώπουλα στο λογαριασμό μου και έχεις σε πμ όνομα,τηλέφωνο και λοιπά στοιχεία!!! :129

stilovatis
28-07-05, 14:24
Μήπως ήταν 1200?

1600 ελεγε το χαρτι πισω special editon...24 χιλιαρικα του ειχε παει και το πουλαγε 17..τσαμπα πραμα..Νικο λες να σε πηγαινει??ΧαΧα..Daras Development..ισως να παιζει πιεση 2 bar αλλα αντι για κολλαρα του εβαλαν ποτιστικο λαστιχο και εχει απωλειες...Ειναι ικανος..


Stilovati εχω πληροφορίες για το stilo που ψάχνεις.Τι λες;500 ευρώπουλα στο λογαριασμό μου και έχεις σε πμ όνομα,τηλέφωνο και λοιπά στοιχεία!!!

Εμαθα εμαθα..εχει παρουσιαστει και σε περιοδικο το οχημα..
Τοσα σου λειπουν Panstilo??θα βαλεις τις ζαντες εις βαρος μου??

Nikos
28-07-05, 14:38
24 χιλιαρικα του ειχε παει και το πουλαγε 17..τσαμπα πραμα..

Εμένα που μου πήγε 17.000€+21.600€= 38.600€, πόσο πρέπει να του πουλήσω??? 30.000€?????!!!!!!!!!! Μάλλον θα δυσκολευτεί λίγο ο τύπος...



Νικο λες να σε πηγαινει??

Από 150PS και πάνω ασχολούμαστε πλέον! :P:P:P:P:P:P

stilovatis
28-07-05, 14:52
Εντωμεταξυ πισω εγραφε..δερματινο τιμονι 60ε ..δερματινος λεβιες 40ε..τα ειχε αναλυτικα ολα..μια Α4 γεματη..εγραφε και αναρτηση 310ε και πισω ειχε αυτοκολλητο της KW αλλα που κοιταξα ουτε χαμηλωμα ειχε ουτε..αλλο χρωμα ελατηρια..θα ηταν ιδιοκατασκευη Daras...επρεπε να του αφησω μια φωτογραφια το αμαξι του Νικου..... να ριξει την τιμη καμια 10αρια χιλιαρικα...

Natalia
30-07-05, 19:40
Ψάχνω το Στίλο της Πειραιώς, προχθές ξημερώματα γύρω στις 6 το πρωί, χρώματος κίτρινο με ψηλό μελαχροινό μέσα.....

Psycho13
31-07-05, 01:40
Αμα αλλαξω χπωμα στο αμαξι και στα μαλλια σου κανω Ναταλια??

Natalia
31-07-05, 12:18
Χμ....άμα είσαι όμορφος....κάτι γίνεται....Γιατί το παλλικάρι μου πέταξε το χαρτάκι με το τηλ. μέσα στο αμάξι από το παράθυρο αλλά........δεν το βρίσκω γμτ!!!!!!!
Γκαντέμω είναι το μεσσαίο μου όνομα.....σας το είπα;

stilovatis
31-07-05, 22:10
Ντροπη Ναταλια!!Εγω ημουνα αλλα αν δεν βρεις το χαρτακι δεν....και εσυ που το εχασες το χαρτακι??Stilo εχεις οχι λιμουζινα......

PANSTILO
01-08-05, 09:41
θα βαλεις τις ζαντες εις βαρος μου??

Ε,stilo είναι αυτό,έτσι θα το αφήσω;;;;;Αμα θες πάντος την συζητάμε την τιμή!Δέχομαι και επιταγές,πιστωτική,γραμμάτια...

stilovatis
01-08-05, 14:57
Αμα θες πάντος την συζητάμε την τιμή!Δέχομαι και επιταγές,πιστωτική,γραμμάτια...

Κοψε κατι εχω και φοιτητικο πασο!!

Natalia
01-08-05, 17:53
Ντροπη Ναταλια!!Εγω ημουνα αλλα αν δεν βρεις το χαρτακι δεν....και εσυ που το εχασες το χαρτακι??Stilo εχεις οχι λιμουζινα......

Λοιπόν....για τη ...βρισιά που είπες ....βγάζω μαχαίρι, ε;
Τι ειν βρε το Στίλο αν δεν ειναι και λιμουζίνα;
Και καλά βρε πουλάκι μου....στραβώθηκες και με πέρασες για όμορφη κι είπες να κάνεις καμάκι....(έχω έναν οπτικό φίλο, κάνει πολύ καλές τιμές σε γυαλιά πατομπούκαλα ....που υποψιάζομαι ότι χρειάζεσαι τη νύχτα.......:Ρ), το άλλο κακό είναι ότι δεν ξέρεις και σημάδι βρε παιδί μου!!!!!
Έτσι θα κάνουμε χωριό;;;;;;; Έξω από το Στίλο το πέταξες το χαρτάκι;;;;;;;; :roll:

stilo-hraklis
01-08-05, 18:00
παιδια και εγω εχω δει κουκλαρες στο στιλο αλλα η κοπελα μου πεταει παντοφλες σαν παω να μιλησω!!!

karaLRS
01-08-05, 18:15
χτες είδα μια εντελώς κατεστραμένη με Στιλο!!
πρέπει να ήταν εβδομάδας το αμάξι. είχε πινακίδα ΑΧΟ 45** κάπου εκει και να είναι μια κοπελάρα μέσα και να ακούει cd απο πανηγύρια!!!
χαχαχαχα. θα είχε και στο ψυγειάκι καμια μπύρα!!



Edited by Nikos: Καλύτερα να μην γράφουμε πινακίδες τρίτων χωρίς την άδειά τους, δεν συμφωνείς? :wink:

stilovatis
01-08-05, 18:31
Λοιπόν....για τη ...βρισιά που είπες ....βγάζω μαχαίρι, ε;

Καλα ντε μην Βαρας

Τι ειν βρε το Στίλο αν δεν ειναι και λιμουζίνα;

Παντως στα Club δεν μου ανοιγουν την πορτα για να βγω ςξω..


Και καλά βρε πουλάκι μου....στραβώθηκες και με πέρασες για όμορφη κι είπες να κάνεις καμάκι....(έχω έναν οπτικό φίλο, κάνει πολύ καλές τιμές σε γυαλιά πατομπούκαλα ....που υποψιάζομαι ότι χρειάζεσαι τη νύχτα.......:

Μεγαλη αρετη!!
Δεν ημουνα εγω βρε Ναταλια..scherzo ητανε...παντως μονο στο χρωμα δεν ταιριαζει η περιγραφη..
Τωρα μας τα γυρνας??Ε?Το χαρτακι δεν μπηκε απο το παραθυρο...Καλα! :113 :146 :146

Natalia
01-08-05, 21:30
Ναι βρε γιαβρί μου........ΔΕΝ μπήκε το χαρτάκι και ψάχνω τον κούκλο να μου το δώσει με πιμ!!!!!Τι δεν κατάλαβες;;;;;;
Όσο για τα κλαμπς...βάλε μαύρο διχτυωτό καλσόν, μαύρο δερμάτινο μίνι και θα δεις που θα τσακίζονται αστέρι μου!!!!!
Αι στο καλό...όλους τους Στιλάτους τους πέτυχα.....εκτός από εκείνον που θέλω;;;;;;;;;;;;