PDA

Επιστροφή στο Forum : SANTORINI!!!



stilo-hraklis
09-08-05, 15:32
ΓΕΙΑ ΣΑΣ απο τη Σαντορινη παιδια το νησι ειναι φανταστικο!!
Σας γραφω απο νετ καφε!!!υπεροχες παραλιες και φανταστικη θεα!!!!....
και ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΛΟ!!!!

ckalfas
09-08-05, 19:57
Έχεις χαρτάκια; Αν όχι γράψε μερικά...

Nikos
09-08-05, 20:56
Έρχομαι κι εγώ!!! Αύριο θα είμαι εκεί! ;) Στις 15 έρχεται και ο Ανδρέας (ahatzig)! θα τους μυήσουμε όλους στο club! ;)

Nenya
10-08-05, 03:18
ρε παιδιά δεν πετάγεστε καμια ημερήσια εκδρομούλα ηράκλειο ????

face
10-08-05, 08:30
να πατε στον κρητικό για φαγητό στον δρόμο για περίσα, και αν πάτε στο μεροβήγλι για ηλιοβασίλεμα να δώσετε χαιρετήσματα στον πρεκα απο τα prekas apartments απο τον πετρο και την μαρία απο τον βόλο..τυχερούληδες...ααααχ..αυτο το νησι δεν παιζεται ρε γμτ..

ahatzig
10-08-05, 11:04
Ολοι Σαντορινη βλεπω ε?
Το ξερω...μαθατε οτι παω και πεθαινετε να με γνωρισετε! :P:P

Ντινα εχει καθημερινα καραβι για Ηρακλειο? Θελω πολυ να κατεβω να το ξαναδω! Το πεθυμησα.

Panos_IOA
10-08-05, 12:47
να πατε στον κρητικό για φαγητό στον δρόμο για περίσα, και αν πάτε στο μεροβήγλι για ηλιοβασίλεμα να δώσετε χαιρετήσματα στον πρεκα απο τα prekas apartments απο τον πετρο και την μαρία απο τον βόλο..τυχερούληδες...ααααχ..αυτο το νησι δεν παιζεται ρε γμτ..

Πετραν, θα του δωσω εγω για την παρτη σου!!
Εκει κλεισαμε και θα παμε στις 26 Αυγουστου. Απο 21-26 θα ειμαι Ιω.

Θα παω με τη μηχανη βεβαια, αυτοκινητο σε μικρα νησια δεν το αντεχω!!! :D

ckalfas
10-08-05, 14:28
Ρε αλήτες! Λυπηθείτε κι εμάς που σκάμε απ' το πρωί μέχρι το βράδυ στην δουλειά...!!!

face
10-08-05, 18:09
να πατε στον κρητικό για φαγητό στον δρόμο για περίσα, και αν πάτε στο μεροβήγλι για ηλιοβασίλεμα να δώσετε χαιρετήσματα στον πρεκα απο τα prekas apartments απο τον πετρο και την μαρία απο τον βόλο..τυχερούληδες...ααααχ..αυτο το νησι δεν παιζεται ρε γμτ..

Πετραν, θα του δωσω εγω για την παρτη σου!!
Εκει κλεισαμε και θα παμε στις 26 Αυγουστου. Απο 21-26 θα ειμαι Ιω.

Θα παω με τη μηχανη βεβαια, αυτοκινητο σε μικρα νησια δεν το αντεχω!!! :D

απαπααα...ζημια που μου μου εκανες τωρα..θα μεινεις Α Φ Ω Ν Ο Σ με το μερος εκει...κατσε γιατι για εκεινη την ημερομηνία κάτι συζητάμε και εμεις αν μπορει η μαρία..καθε χρονο εκει πάμε...την σαντορινη δεν την αλλαζω με τιποτα και καθε χρονο οταν μπορουμε εκει πάμε..αν δεν ερθουμε τελικα ρίξτε καμια βουτια και για εμας στην πισινα-μπαλκονι στον γκρεμο με φοντο το ηλιοβασίλεμα....

Panos_IOA
12-08-05, 11:27
Πετρο, δεν ξερεις ποσο με χαροποιει που εχεις μεινει εκει και εχεις τις καλυτερες των εντυπωσεων!! Εγω το εκλεισα μεσω Διαδικτυου και απο τις φωτογραφιες εβγαλα το συμπερασμα οτι ειναι καλο, αλλα αφου μου λες και εσυ οτι ειναι τοσο καλο, εχω κανει τελεια επιλογη!!
Αν δεν μπορεσεις να ερθεις τελικα, θα κανω καθε μερα 3 βουτιες για παρτη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D

Soul_Giannis
12-08-05, 21:23
Αντε ρε Πετρο!Με συγκινησε ο Πανος και εγω αυριο που παω στην Παρο θα κανω και εγω απο 3 βουτιες την ΩΡΑ!!!!!:):):)

face
13-08-05, 01:11
ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΠΙΑΝΟΥΝ ΔΙΠΛΕΣ...ΧΕΧΕ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ..ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΑ...Α ΡΕ QTEK ΑΘΑΝΑΤΟ.....

stilo-hraklis
13-08-05, 03:08
παιδια μολις γυρισα απο σαντορινη το νησι ηταν τελειο!!!!αξιζουν τα παντα!!!
δεν εχω να σας πρωτεινω κατι ταν ολα τελεια
!!!!
καλυτερο ηλιοβασιλεμα ηταν στα φηρα!!!!
αξιζει σταφιρα να φτιαξετε σκιτσογελιογραφεια με 15 ευρω σας κανει κομικ!!τρελο γελιο
αξιζει να πατε να κανετε μπανιο στα ζεστα νερα (παει με καραβακι)
ολα ειναι φανταστικα αλλα
δεν αξιζουν
πανακριβες τιμες σε καφετεριες!!!8ευρω το μιλκσεικ!!!!
μην πατε στο ηφαιστειο θα ανεβειτε ενα βουνο για να δειτε ενα ασυμαντο λακο!!!
---------------------------------------------
καλα να περασετε εγω μολις μπηκα σπιτι!!!καλες διακοπες παιδια σε οσους φευγετε!!!!

Nenya
14-08-05, 10:16
ahatzig ναι εχει :)

Nikos
22-08-05, 12:03
Κι εγώ γύρισα στις 16... Δεν έχω να πω τίποτα. Ότι πω θα είναι πολύ λίγο και θα είμαι άδικος! Πάτε να δείτε με τα μάτια σας!!!! Εγώ έμενα Φηροστεφάνι, στο Agali House (http://www.agalihouses.gr). Δεν ήθελα να φύγω από το δωμάτιο!!!!!

Πολύ στεναχωρέθηκα με τον Ανδρέα. Το βράδυ στις 15 που ήρθε επικοινωνήσαμε αργά, και αυτοί ήταν λιώμα από το ταξίδι στο ξενοδοχείο τους (που έτυχε να είναι πάνω από το δικό μας) κι εμείς βόλτα στην άλλη άκρη του νησιού (βλ Φάρος). Την επόμενη μέρα, όταν επικοινωνήσαμε πάλι, εμείς είμασταν ήδη στο αεροδρόμιο για τον δρόμο της επιστροφής. Ήταν μια καλή ευκαιρία (μέναμε και κοντά!). Την επόμενη φορά! (διακοπές στην Κύπρο!!!) :D

stilo-hraklis
22-08-05, 15:52
nikos παμε μαζι κυπρο!!!!την εχω φαει με το κουταλι!!ψηνωμαι κ εγω!!!!!Αλλα η κυπρος δεν ειναι να εχεις μαζι γυναικα!!!!πρεπει να το κανονισουμε χιχιχ

ahatzig
29-08-05, 11:59
Γεια σας παιδια!!! Μολις επεστρεψα κι εγω απο τις διακοπες μου! Μια βδομαδα Σαντορινη και μια βδομαδα σπιτι.
Για τη Σαντορινη τι να πω με καλυψαν τα παιδια. ΤΕΛΕΙΑ! Απλα τελεια! Ακριβουτσικα λιγο αλλα αξιζε το κοπο.
Κριμα που δεν καταφεραμε να τα πουμε απο κοντα Νικο. Δικο μου φταιξιμο και απολογουμαι ακομη μια φορα. Βλεπεις πετουσαμε στις 9 το πρωι και επρεπε να ειμασταν στις 06:30 στο αεροδρομιο (λογω του δυστυχηματος) και δεν κλεισαμε ματι ολο το βραδυ για τον ιδιο λογο και οταν φτασαμε στο νησι, λιγο το αγχος λιγο η κουραση πεσαμε σαν κουτσουρα για υπνο! Επισης λυπηθηκα που δεν ειδα τον ΙΟΝΙΟ (sorry George) ηταν Ζακυνθο βλεπετε και επαιζε με το μπεμπη ο χαζομπαμπας, αλλιως θα ερχοταν στο αεροδρομιο για καφε :P. Τελος δεν τα καταφερα να κατεβω Ηρακλειο γμτ γιατι ειχαμε παλαβωσει απ'τη θεα και την ηρεμια που ειμασταν για 4 ημερες κλεισμενοι στο δοματιο ;)
Παντως περασα τελεια και απο τωρα και στο εξης πρωτα ο Θεος, μετα η τζεπη μου, με καθε ευκαιρια θα ανεβαινω Ελλαδα! Γιατι ειναι η πιο ομορφη χωρα!

Οσο για Κυπρο παιδια οτι θελετε οποτε θελετε! Στο σπιτι μου αν ειστε λιγοι, σε διαφορα σπιτια αν ειστε πολλοι, φαγητο, μεταφορικα κ.α. Απλα θελω να ξερω νωρις για να παρω αδεια :P

ckalfas
29-08-05, 12:37
Μην στεναχωριέσαι Ανδρέα... θα σου έρθουμε, αφού επιμένεις!!!

Soul_Giannis
30-08-05, 21:01
Mmmmmm Poly kali protasi!!!!

Stilo_Rodos
30-08-05, 21:08
Αντρέα και εγώ μέσα, άντε θα και μπονίατικο κρασί από την ρόδο…