PDA

Επιστροφή στο Forum : Καφεδάκι στον Λαγκαδά (και φυσικά κοντρίτσες!!!)



DontMKsense
31-08-05, 00:12
Όπως θα ξέρετε οι Θεσσαλονικείς σήμερα είχαμε καφεδάκι στον Λαγκαδά.Κουβεντούλα,πειράγματα,κοντρίτσες και μια κουφή σερβιτόρα....εγώ όμως θέλω να μείνω στις κοντρίτσες..ΡΕ Κ@Λ@...ΑΙΔΑ θα μου πείτε τελικά πως έγινε και ο Arf με άφησε μισό αμάξι πίσω στο 400ρι???Βέβαια μετά στο χλμ τον μάζεψα και φυσικά τον πέρασα.Αλλα ένα ανεξήγητο πράγμα και τις τρείς φορές στο 400ρι πεταγόταν μπροστά λες και ήταν κανένα ΕVO..σοβαρά τρόμαξα την πρώτη φορα...θα μου πεί κανείς τι παίζει?Μην πει κανείς οτι δεν πάει βήμα το 16ρι μου γιατί το υπερκυβισμένο 1,4 του Χρήστου το είχα για πρωϊνό...ΡΕ ΜΟΥΤΡΟ???ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕΣ ΦΙΛΟΣ!!!

Arf
31-08-05, 00:32
ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλε μαζί με εμένα, από την Γαλλία, ήρθε και κάτι για το αυτοκίνητό μου!!!!!! Καλό εεεε??? Και μην μου πεις ότι το περίμενες!!!

Και κάτσε να περπατήσει λίγο ακόμα το αμάξι, θα ανοίξει κι άλλο. Εκεί να δεις γλέντια. Θα κλάψουν πολλοί γρήγοροι στην Μακεδονία και την Θράκη...

ΜΗΤΣΟ ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΥΜΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?????

Και πάλι με τις υγείες σου το τσαγάκι...

Nikos
31-08-05, 06:32
Όπα! Τι γίνετε ρε παίδες? Ρε Άρη τι έγινε η σαύρα σου? Upgrade σε κροκόδειλο και τρώει ανυποψίαστους οδηγούς? Ρε γμτ! Χθες ήμουν όλο το απόγευμα σπίτι και δεν ήξερα τι να κάνω... Ρίξτε ένα μήνυμα να έρθω κι εγώ! Μήτσο, μήπως σιγά-σιγά να ψήνεσαι για τούρμπισμα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο από γαλλικά κολπάκια? :)

Άντε Άρη, πες μας τι παίζει!

ΥΓ: Ο Χρήστος το πήρε το αμάξι? Πόσα κυβικά έγινε? Δεν έδωσε πολλή δύναμη?

Karateka
31-08-05, 09:07
Μήτσο,έτσι όπως είναι τώρα τα Brigestone σου, ούτε βάτραχο δε θα παίρνεις στο 400άρι. Ο Άρης είχε ολοκαίνουρια ελαστικά και φυσικό είναι να ήταν βεντούζα.

Άρη βάλε φωτό από ζάντολάστιχο να γουστάρουμε.

Nikos
31-08-05, 09:09
Άλλαξε και ζάντες??? Έχω μείνει πίσω τελικά... :(

DontMKsense
31-08-05, 13:57
H φώτο δεν είναι καλή είναι απο κιν. αλλα έτσι για να πάρετε μια ιδέα απο τις ζάντες του Άρη
http://briefcase.pathfinder.gr/download/DontMKsense/27615/468934/0/57TH0001.jpg

aman17-2
31-08-05, 14:03
βεντούζα στο κράτημα ή.........ΒΕΕΕντούαζα.....!!@$%#$%@#$%@#$%

ckalfas
31-08-05, 14:13
Ρε τα ερπετά βγήκανε παγανιά... ΧιΧιΧι
Μητσάρα την άλλη φορά βγάλε καθίσματα, τασάκια, παπούτσια... και στρώσ' τον τον κύριο με την μεγάλη σαύρα!
Σήμερα είδα τις ζάντες του Άρη και είναι πολύ αλήτικες!

Nikos
31-08-05, 14:32
Μπράβο ρε Μήτσο. Ο Άρης το αυτοκόλλητο με την σαύρα το έκανε?

Sparck
02-09-05, 13:37
Αφηστε παιδια μας εκανε ρομπα!Αφου σκεφτομαι να το βαλω φωτια το δικο μου!Κ που σαι μητσο?φανταζεσαι να ειχε ανοιχτα κ τα νιτρο???Ασε δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι! :199

face
02-09-05, 19:02
ποια nitro re...τι λέει??εεεε τι γίνεται εδω....θα αρχισω να βαράω...αρη παρε την σκουφια σου και λέγε....

DontMKsense
02-09-05, 22:59
Οχι ρε συ τα Νίτρα πρόλογος ήταν..αλλά κάτι δεν πάει καλά και δεν μ αρέσει.

Nikos
03-09-05, 08:22
Ευτυχώς που το τούρμπισα και μπορώ να φεύγω 1-2 αμάξια μπροστά... :?

ammoulianiotis
04-09-05, 19:26
Δηλαδη χασαμε γελιο ε; Αρη βγες στην αναφορα γρηγορα να μαθουμε και εμεις οι μικροι τι παιζει!

verone
05-09-05, 22:13
Θα ερθει ο καιρος θα ερθει!!!