PDA

Επιστροφή στο Forum : Η υπογραφή του Μήτσου... (DontMKsense)...



Nikos
02-09-05, 06:45
(Άσχετος) -Το έχεις φτιάξει και συ απο ήχο?Όπως ο Παναγιώτης?
(Νίκος) -Α οχι..μόνο κάτι τηλεοράσεις έχω βάλει και τέτοια....


Απαιτώ να αλλάξει αμέσως γιατί το λέει έτσι "απλά" αλλά παραλείπει πολλά!!! Δεν είπα τίποτα ο δυστυχής! Αν δείτε του Παναγιώτη, έχει 467475 ηχεία, 6457 ενισχυτές, 324656746 Watts, και αν το ανοίξει τέρμα στην Θεσ/νίκη, θα χορεύετε στην Αθήνα!!! Ε, και με ρώτησε κάποιος (δεν τον ξέρω) και του απάντησα κάπως έτσι... :oops: :oops: :oops: :oops:

S_Bravo
02-09-05, 07:19
(Άσχετος) -Το έχεις φτιάξει και συ απο ήχο?Όπως ο Παναγιώτης?
(Νίκος) -Α οχι..μόνο κάτι τηλεοράσεις έχω βάλει και τέτοια....


....και αν το ανοίξει τέρμα στην Θεσ/νίκη, θα χορεύετε στην Αθήνα!!! Ε, και με ρώτησε κάποιος (δεν τον ξέρω) και του απάντησα κάπως έτσι... :oops: :oops: :oops: :oops:


θα χορευετε στην Αθηνα;.....

χαχαχαχαχα...Ελιωσα στο γελιο Νικε,τελειο πρωινιατικα:D :D :D :D :D :D

Sparck
02-09-05, 13:44
Νικο μην λες ψεματα αφου το ειπες!Εγω δεν ειμαι ρουφιανος αλλα 5 πραγματα που ξερω τα λεω!!!!! :142

Nikos
02-09-05, 14:10
Νικο μην λες ψεματα αφου το ειπες!

Το είπα, δεν το αρνούμαι!!! Αλλά πρέπει να μάθει η κοινή γνώμη όλη την αλήθεια! Πως είχαν τα γεγονότα, τι ειπώθηκε πριν και μετά! ΑΑΑαααα, κάτσε να φέρω τον Κούγια, να σας ρίξει κι ένα χέρι ξύλο! :P

GN_AZ
02-09-05, 19:52
Καλά δεν παίζεστε ..... Θα μας τρελάνετε τελείως :164. Και ο Μήτσος ο Πυρπολητής ? Που είναι να μας πει την άποψη του ? Γιατί αρνείται να εμφανιστεί μπροστά στο δικαστήριο ?

DontMKsense
02-09-05, 22:49
χαχαχαχα γειά σου ρε Νίκο αυτη ήταν η ατάκα της βραδιάς :P


Το είπα, δεν το αρνούμαι!!!
Δεν χρειάζεται να πω εγώ τπτ άλλο..


Αλλά πρέπει να μάθει η κοινή γνώμη όλη την αλήθεια! Πως είχαν τα γεγονότα, τι ειπώθηκε πριν και μετά!
Ναι...αλλά έτσι δεν έχει γέλιο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nikos
03-09-05, 08:25
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Εντάξει μωρέ... Ήταν ατάκα... Μου ξέφυγε... :P Αθώος ο Μητσάρας!

DontMKsense
03-09-05, 13:51
:121 :116 :117 :129