PDA

Επιστροφή στο Forum : Τα παρατράγουδα... της εξάτμισης...



Soul_Giannis
30-08-05, 21:14
Ti einai zwi?
Ti einai o An8rwpos?

DontMKsense
31-08-05, 00:48
Τι είναι ο κάβουρας τι είναι το ζουμί του δλδ...
Ή αλλιώς τυρί,ρύζι,γάλα,Cambas για τους πιο παλιούς..

Stilo_Rodos
31-08-05, 02:26
DontMKsense εγραψε:

Ή αλλιώς τυρί,ρύζι,γάλα,Cambas για τους πιο παλιούς..

Ρε σι αυτά είναι τα ψώνια του Θοδώρα!!! :shock: :216

stilovatis
31-08-05, 03:05
Κρατα με να σε κρατω να ανεβουμε το βουνο!! :134 :134

Stilo_Rodos
31-08-05, 11:29
Εδώ ο κόσμος χάνετε και το :125 χτενίζετε :199

S_Bravo
31-08-05, 11:54
Format κι αν κανω στην καρδιά
κατέχω δεν θα πιάσει
την ώρα που σε ξαναδώ
το virus θα περάσει!..

ιντα μωρεε!

S_Bravo
31-08-05, 11:58
Κανένας δεν εμέτρησε
τση θάλασσας την άμμο
κι' ουδείς επήγε μ' όρεξη
στη εκκλησά για γάμο....

face
31-08-05, 12:13
δεν ξέρω τι λέτε πάντως έπρεπε να ακούσετε πως έκανε του νικου όταν το φτιάχναμε όταν δεν είχε εξάτμιση απο downpipe και κάτω....!)!)....πριονοκορδέλα

Nikos
31-08-05, 13:36
Μήπως, λέω μήπως, είστε όλοι off-topic? Άντε γιατί θα πέσει εκκαθάριση...

S_Bravo
31-08-05, 14:15
Ελα βρε Νικο μη μας μαλωνεις... :wink: :wink:

Nikos
31-08-05, 14:36
Ελα βρε Νικο μη μας μαλωνεις...

:P:P:P:P:P

Έλα, επειδή είμαι καλός, παίξτε λίγο ακόμη και αύριο τα ποστ σας θα πάνε βόλτα...

stilovatis
31-08-05, 14:56
Έλα, επειδή είμαι καλός, παίξτε λίγο ακόμη και αύριο τα ποστ σας θα πάνε βόλτα...

Tι καλο παιδι αυτος ο Νικος θα εχω να το λεω και στα εγγονια μου..

Nikos
31-08-05, 15:03
Tι καλο παιδι αυτος ο Νικος θα εχω να το λεω και στα εγγονια μου..

Κι εσύ ρε συνονόματε???!!!! :( Φταίω εγώ που σας φροντίζω, καθαρίζω το φόρουμ, βάζω ηλεκτρική, ξεσκονίζω, πλένω, απλώνω, σιδερώνω... Να έχεις να λες ρε, :203 "Ήταν ένας Νίκος, πιο καλός Νίκος από μένα... Μας κρατούσε σε τάξη..." :203 Και μετά τα εγγόνια σου επειδή θα σε έχουν βαρεθεί με τα παραμύθια σου.... :195 :127 :197

:216 :216 :216 :216 :216 :216

stilovatis
31-08-05, 15:13
Οταν ημουν νεος ειχα ενα αμαξι θηριο θα τους λεω..Ιταλικο.ηταν ενα παλικαρι απο τη Βορεια Ελλαδα Ελλαδα Νικο τονελεγαν εριχνε εριχνε λεφτα με σκοπο να με φτασει αλλα τιποτα...τι τουρμπο,τι 18αρες..δεν μπορουσε να φτασει το εργαλειο μου..ετσι θα τους λεω και θα το λενε στα δικα σου εγγονια και θα ερχεσαι να λυνουμε τη διαφορα μας στο καφενειο παιζοντας ταβλι!!ΑΧΧΧΑΧααΧΑχΧΑ!! :171 :129 :102

Nikos
31-08-05, 15:17
ετσι θα τους λεω και θα το λενε στα δικα σου εγγονια και θα ερχεσαι να λυνουμε τη διαφορα μας στο καφενειο παιζοντας ταβλι!!ΑΧΧΧΑΧααΧΑχΧΑ!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Κορυφή! Σωστός Νικόλα! Ας είμαστε κοντά στα γεράματα και θα λιώνουμε στο τάβλι και στα στοιχήματα. Και που ξέρεις, μπορεί από έξω να έχουμε κανένα Stilo "αντίκα"! :P:P:P:P

verone
05-09-05, 22:29
Μαγκες με χαλασατε θα τα πουμε απο κοντα απο δω και περα θα ειμαι ο πρωτος που θα κορoιδευει και θα διακωμοδει τα post!!!Και οποιος δεν γουσταρει ας με πεταξει απο το club!
ΜΕ ΧΑΛΑΣΑΤΕ!!!

S_Bravo
06-09-05, 00:21
Tο χιούμορ είναι πάντα μια μικρή επανάσταση. Aνατρέπει συμβατικότητες, πράγματα τα οποία θεωρούμε δεδομένα με ένα βίαιο και ξαφνικό τρόπο: «Όχι μόνο δεν υπάρχει Θεός, αλλά άντε να βρεις και υδραυλικό το Σαββατοκύριακο» (Woody Allen). Σχετίζει καταστάσεις, ασύμβατες με ένα μοναδικό τρόπο: «Αν ο Θεός ήθελε να πετάμε, δεν θα μας έδινε ποτέ τον σιδηρόδρομο» (Michael Flanders). Δεν έχει καμιά σχέση με το παράλογο. Tο εξωφρενικό χρειάζεται μια απολύτως λογική βάση για να αναπτυχθεί: «H Μάργκαρετ Θάτσερ δεν μ' αρέσει. Oύτε σαν γυναίκα, ούτε σαν άντρας» (Fransois Mitterand). Eίναι όπως οι μεγάλες επιστημονικές θεωρίες: απλό, ασυμβίβαστο, επαναστατικό, απρόσμενο, συμπυκνωμένο και αντιστρέφει κοινά παραδεκτές δοξασίες: «Δημόσιος υπάλληλος είναι εκείνος που έχει ένα πρόβλημα για κάθε λύση» (Lord Samuel). Kρύβει όμως και μεγάλες αλήθειες: «H δολοφονία είναι η ακραία μορφή λογοκρισίας» G. B. Shaw.

Oι άνθρωποι που διαθέτουν χιούμορ είναι κατά κανόνα ιδιοφυείς. Tο τηλεγράφημα που έστειλε ο Mark Twain στο Associated Press έγραφε: «Tο άρθρο σχετικά με τον θάνατό μου είναι γεμάτο υπερβολές» Tα άτομα αυτά έχουν ιδίαν -ευφυίαν, τους δικούς τους κανόνες να σχετίζουν τα πράγματα. Kαι όσο πιο ιδιο-φυείς είναι τόσο πιο αναπάντεχο, πιο καυστικό, πιο κυνικό είναι το χιούμορ τους: «Aμερική είναι η χώρα που πέρασε από την βαρβαρότητα στην παρακμή, χωρίς καν ν' αγγίξει τον πολιτισμό» (John O'Hara). Πολλές φορές είναι αλαζόνες: «Όποτε θέλω να διαβάσω ένα καλό βιβλίο, γράφω ένα» (Benjamin Disraelli). Συνήθως όμως γίνονται οι ίδιοι στόχος του ανελέητου χιούμορ τους: «Tο μόνο παράπονο μου στην ζωή είναι ότι δεν είμαι κάποιος άλλος» (Woody Allen). Πιο συχνά εμπεριέχουν σεξουαλικά υπονοούμενα: «Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω» (Benny Hill) ...
(Από τον πρόλογο του βιβλίου)


Αυτα ειναι ατακες απο καποιους θα πρεπει να ξερεις.Καλο ειναι να καταλαβαινουμε απο χιουμορ.
Δεν ηθελε κανενας να πειραξει εσενα απλα επεσε μαλ@κια εκεινη την ωρα και ηρθε ο χαμός...cool.

ThoDoriS
06-09-05, 01:22
Μπάμπη ξέρεις ότι σε θεωρώ φίλο....αλλά να ξέρεις....αυτά που λές είναι μαλακίες.... :217


Δεν θα απαγορέψεις σε κανέναν να μιλάει.....

Αν συνεχιστεί το θέμα απλά σβήνω τα ποστ....-

DontMKsense
06-09-05, 04:26
Έλα ρε Μπάμπη παιδάκια είμαστε που μας βάρεσε η... και παίζουμε, συγνώμη ρε φίλε που σου χαλάσαμε το τόπικ .Μην στραβώνεις και συ συνέχεια...