PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέλεις να πας στην παρουσίαση του Grande Punto?



aman17-2
31-10-05, 18:55
http://www.fiat.gr/m

μου το στείλανε στο e-mail οπότε όποιος ενδιαφέρεται ας πάει να δει τι παίζει
δεν βάζω το Link με αντιγραφή γιατί έχει μέσα το μαιλ μου...
απλά πάτε να δείτε και μάλλον παίζει κλήρωση

MAFIA
31-10-05, 19:20
δεν παιζει η συγκεκριμενη διευθυνση!

aman17-2
31-10-05, 19:30
βάλε σκέτο www.fiat.gr
γιατί εμενα ήταν /Home.cmf?=email=aman17-2@lycos.com ktl ktl
οπότε άφησα τα βασικά....

aman17-2
31-10-05, 19:33
Οι προσκλήσεις έχουν εξαντληθεί.

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας

αχαχα καλά δεν παίζονται...
σήμερα πήρα το μαιλ και σήμερα λέει εξαντλήθηκαν..
χαχαχχα

http://www.fiat.gr/main/home.cfm?email=aman17-2@lycos.com&page_id=116&pageid=111&cat=

Karateka
01-11-05, 08:10
Παιδιά θα είμαστε ούτως η άλλως καλεσμένοι σαν StiloClub από τη Fiat Ανδρεάδης στη Θεσσαλονίκη, όταν θα γίνει η παρουσίαση εδώ.

Nikos
10-11-05, 16:38
Σήμερα συναντήθηκα με τον κ. Μαρουφίδη (διευθυντής Ανδρεάδη) και με ενημέρωσε ότι η παρουσίαση του Grande Punto στην Θεσ/νίκη θα γίνει αρχές του νέου έτους, μάλλον τέλη Ιανουαρίου. Φυσικά το StiloClub θα είναι καλεσμένο στην παρουσίαση (όπως και τα άλλα δύο clubs, Cento & Punto). Για όσους βέβαια βιάζονται να το δουν, το νέο Punto θα είναι στην έκθεση της FIAT Ανδρεάδης από τον Δεκέμβριο...

Gregory
10-11-05, 18:24
Παλικαριά μου ,
Εγώ ανήκω στους τυχερούς, έκανα test drive το νέο punto 1.4 16v στην ΙΤΑΛΙΑ μοιάζει σαν stilo μικρό οδήγηκα τουλάχιστον.

Επίσης οδήγησα και την 159 2.2 Ο ΜΑΜΑΜΙΑΑΑΑΑΑ what a car !!!!!!

john_stil
10-11-05, 18:31
To ειδα απο κοντα στην εκθεση...

απο μεσα θα ελεγα με εντυπωσιασε...

Εξωτερικα ομορφο... αλλα μπροστα στο Stilo... δειχνει λιγο και μικρο!!!

REPT1L3
10-11-05, 19:53
Μια γενικη εντυπωση και αποψη που μου αφησε το καινουργιο το Punto ειναι οτι ολη η ελλαδα παλι θα γεμιση με Punto τωρα δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο ή κακο τελος παντον. Και στεναχωρεθηκα παρα πολυ που το Stilo το ειχανε παρατημενο στο τελος του περιπτερου τους, ενταξει το αλλαζει αλλα οχι και ετσι... γιατι ειχαν κατεβασει δηλ. το Megane σε αυτην την "εκδοχη" του(δεν ξερω ποια ηταν και πως λεγεται) και ειχε συγκεεντρωσει διπλα στην F1 ενα πολυ καλο ποσοστο κοσμου... τελος παντον ξεφυγα λιγο ηθελα να γκρινιαξω και το εκανα ευχαριστω για οποιον ειχε την υπομονη να κατσει να με διαβασει

PanosV
10-11-05, 20:35
εμένα μου έκανε εντύπωση η θύρα usb στο ντουλαπάκι καλή ιδέα!