PDA

Επιστροφή στο Forum : MY NEW STILO !!!!!!



Gregory
02-11-05, 15:00
Λεβέντες & λεβέντισσες,

Όπως είδη γνωρίζεται εδώ και μερικές μέρες είμαι και πάλη ευτυχής κάτοχος ενός STILO, τώρα έχουμε μπει στην διαδικασία ΤUNINGGGGGG και τα πράγματα έχουν ως εξής:

26/10/05 (του αγίου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ να μας έχει όλους καλά )Παρέλαβα το αυτοκίνητο 1,4 κίτρινο 2πορτο, με αυτόματο κλίμα ,cruise control ,δερμάτινο τιμόνι με χειριστήρια για το ράδιο,& sub woofer.

26/10/05 Το βραδύ μπαίνει η εξάτμιση supersprint οβάλ.

27/10/05 Είμαι στο συνεργείο και αλλάζουμε ανάρτηση KW VARIANTE 1 & φρένα ,από 156 δαγκάνες, δισκόπλακες και σωληνάκια υψηλής πίεσης .
Επόμενος σταθμός την ιδία μέρα στο βουλκανιζατέρ για αλλαγή ελαστικών PIRRELI P ZERO NERO 225X45X17 και ζάντες AVUS .
Αργά το απόγευμα στα αξεσουαρ για φήμε τζάμια, φιλτροχοάνη K&N & ενισχυτικό ρεύματος .
Επίσης την ιδία μέρα παρέλαβα τους προφυλακτήρες SHUMACHER

2/11/05 Στην FIAT για αλλαγή καντράν με νέο ΑBARTH.

To project δεν έχει τελειώσει ακόμα περιμένω κάποια πράγματα από την NOVITEC ώστε να βαφτούν όλα μαζί.

Και τέλος να μπει το NAVIGATOR από το ABARTH αφού πρώτα βαφτεί η φάτσα ασημί.

19/11/05 To NAVIGATOR + τηλεφωνο ειναι γεγονος.

Ελπίζω να μην σας κούρασα μόλις το τελειώσω θα δείτε φωτός.

Nikos
02-11-05, 15:37
Με γειά με γειά!!! :D Έκπληξη (αν κι εγώ γνώριζα ;) ) και πάλι ο Γρηγόρης με ένα ΚΙΤΡΙΝΟ (ακούτε ρε κάποιοι μαύροι?) φουλ στην μοντίφα (ακούτε είπα ρε μαύροι?) Stilaro!!!! :D:D:D Λοιπόν, πιστεύω ότι έχουμε 3 κίτρινα, 1 κόκκινο και 1 ανθρακί που είναι να βρεθούν και τα 5 μαζί και να κάνουν τον κόσμο να τους βγουν τα μάτια από έξω!!! ;)

Soul_Giannis
03-11-05, 00:07
Ρε αγορι μου μηπως σου εκατσε το τζοκερ και πεσαν ολες αυτες η αλλαγες μαζι?
Οταν πηγες στην αντιπροσωπεια τι σου ειπαν?
Μα ξερετε εμεις δεν σας δωσαμε ετσι το αμαξι!!!!!!!!

neuromancer
03-11-05, 01:21
Λεβέντες & λεβέντισσες,
Όπως είδη γνωρίζεται εδώ και μερικές μέρες είμαι και πάλη ευτυχής κάτοχος ενός STILO, τώρα έχουμε μπει στην διαδικασία ΤUNINGGGGGG.

Πινακίδες πήρες? Γιατί είδα έναν κίτρινο στη Λαμπράκη το απόγευμα και υπέθεσα ήσουν εσύ.

Nikos
03-11-05, 07:09
Πινακίδες πήρες? Γιατί είδα έναν κίτρινο στη Λαμπράκη το απόγευμα και υπέθεσα ήσουν εσύ.

Ένα κίτρινο που συχνάζει στην Λαμπράκη (απέναντι από την NISSAN) καραφτιαγμένο, είναι του Σπύρου (SPYROS2002)...

ΥΓ: Ο Γρηγόρης είναι από Πάτρα... :?

face
03-11-05, 09:21
μπραβο μπραβο μπραβο....τα πεταλια μην ξεχάσεις...:):)

περιμένουνουμε φωτογραφίες γρηγόρη, καλοτάξιδο και αυτό...!!!!

tzagarakis
03-11-05, 09:37
Γρηγορη καλοριζικο το STILO σου και τα αξεσουαρ του

Karateka
03-11-05, 09:51
Καλοτάξιδο Γρηγοράκη...

Vasilistilo
03-11-05, 10:20
Καλοταξιδο Γρηγορη και καλα χιλιομετρα με το νεο (ταριφοStilo)σου (πλακα κανω)οπως και ναχει με γεια.
Α και προσεχε μην αφηνεις τον μπομπιρα με τα κλειδια πανω. :D :D :D

ckalfas
03-11-05, 15:48
Όλα καλά ρε Γρηγόρη, αλλά κίτρινο;;; Ποιος ακούει τώρα τους άλλους;;;
Μεγειά ρε Γρηγόρη καλοτάξιδο, να είσαι γερός να το καβαλάς για πολλά-πολλά χρόνια!

Arf
03-11-05, 16:42
Μεγειές, μεγειές Γρηγόρη!!!!!

PANSTILO
03-11-05, 19:31
Kαλοριζικο.Και να το δούμε και από κοντά εμεις τα πατριωτάκια τουλαχιστον...

Gregory
03-11-05, 22:08
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ

Εδω θελω κατι να πω :lol: :lol: :lol:

1.ΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΣΑΛΟΝΙΚΕ (καrateka) γιατι εβαλες αβαταρ την alfaromeo θελεις κατι να μου πεις :?: :?: !@#$%^&*((# και εγω σε αγαπαω!!!!!!
2.Παιδια το πηρα ΚΙΤΡΙΝΟ για δυο λογους Α. ειμαι ΚΑΡΓΑ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑ
και β. αρεσε στην γυναικα μου :roll: :roll: :roll: (δεν θελω σχολια).
3.Η πινακιδα ειναι ΑΧΟ 7711
4.Μολις γυρισω απο ΙΤΑΛΙΑ 20/11/05 θα κανονισουμε να πιουμε ενα καφε εμεις τα πατρινοπουλα.
5.Οταν πηγα στην FΙΑΤ δεν πιστευαν στα ματια τους οτι ειναι το καινουργιο.
6.Οσο για το των μικρο εχω βαλει ρευμα στις χειρολαβες να μην πλησιαζει (χιουμορ) :lol: :lol: :lol:

face
03-11-05, 22:12
μπραβο μπραβο στην γυναικα του γρηγόρη...:):)

είδες οι γυναίκες ε?, πάντα έχουν γούστο...

Nikos
04-11-05, 09:30
μπραβο μπραβο στην γυναικα του γρηγόρη...

είδες οι γυναίκες ε?, πάντα έχουν γούστο...

:D:D:D:D:D:D

PANSTILO
04-11-05, 20:31
4.Μολις γυρισω απο ΙΤΑΛΙΑ 20/11/05 θα κανονισουμε να πιουμε ενα καφε εμεις τα πατρινοπουλα


Και αυτό είναι δέσμευση...!

ammoulianiotis
04-11-05, 22:04
Καλοταξιδο, καλοταξιδο!!! Φανταζομαι τις φατσες των ανθρωπων της FIAT οταν ειδαν το αμαξι με τοσες αλλαγες! Θα πρεπει να ετριβαν τα ματια τους!

stilo-hraklis
05-11-05, 08:44
καλοριζικο!!!ρε το κιτρινο ειναι το πιο ωραιο χρωμα στο στιλο....και ας εχω ασιμι...

verone
11-11-05, 18:35
Με γειά με γειά!!! :D Έκπληξη (αν κι εγώ γνώριζα ;) ) και πάλι ο Γρηγόρης με ένα ΚΙΤΡΙΝΟ (ακούτε ρε κάποιοι μαύροι?) φουλ στην μοντίφα (ακούτε είπα ρε μαύροι?) Stilaro!!!! :D:D:D Λοιπόν, πιστεύω ότι έχουμε 3 κίτρινα, 1 κόκκινο και 1 ανθρακί που είναι να βρεθούν και τα 5 μαζί και να κάνουν τον κόσμο να τους βγουν τα μάτια από έξω!!! ;)
Σαν να ξεχασες κατι!!!

mpoykovi
11-11-05, 18:58
γρηγορη καλοταξιδο και να το βαλουμε διπλα στο κοκκινο οπως εινε φτιαγμενο να δουμε ποιο εινε ποιο ομορφο σε πειραζω ξερω οτι εισε αρρωστοσ και θα φτιαξεις κ αυτο τελειο ευχομαι να το κρατησεις

Gregory
11-11-05, 19:11
γρηγορη καλοταξιδο και να το βαλουμε διπλα στο κοκκινο οπως εινε φτιαγμενο να δουμε ποιο εινε ποιο ομορφο σε πειραζω ξερω οτι εισε αρρωστοσ και θα φτιαξεις κ αυτο τελειο ευχομαι να το κρατησεις

Mητσακο,
Γεια ετοιμασου για καρπενηση!!!! :lol: :lol: :lol:

Nikos
14-11-05, 08:25
Σαν να ξεχασες κατι!!!

??????
Ρε παρεξηγησιάρη Μπάμπη, αναφερόμουν σε πλήρη αλλαγή! Εσύ από έξω (ακόμη) δεν έχεις κάνει κάτι! Μόλις τελειώσουν τα πολυεστερικά θα είσαι το πιο τούμπανο όλων στο club αλλά και όχι μόνο! ;)

verone
14-11-05, 21:12
Σαν να ξεχασες κατι!!!

??????
Ρε παρεξηγησιάρη Μπάμπη, αναφερόμουν σε πλήρη αλλαγή! Εσύ από έξω (ακόμη) δεν έχεις κάνει κάτι! Μόλις τελειώσουν τα πολυεστερικά θα είσαι το πιο τούμπανο όλων στο club αλλά και όχι μόνο! ;) :lol: :lol: :lol:

Gregory
20-11-05, 20:50
Λεβέντες & λεβέντισσες,

Όπως είδη γνωρίζεται εδώ και μερικές μέρες είμαι και πάλη ευτυχής κάτοχος ενός STILO, τώρα έχουμε μπει στην διαδικασία ΤUNINGGGGGG και τα πράγματα έχουν ως εξής:

26/10/05 (του αγίου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ να μας έχει όλους καλά )Παρέλαβα το αυτοκίνητο 1,4 κίτρινο 2πορτο, με αυτόματο κλίμα ,cruise control ,δερμάτινο τιμόνι με χειριστήρια για το ράδιο,& sub woofer.

26/10/05 Το βραδύ μπαίνει η εξάτμιση supersprint οβάλ.

27/10/05 Είμαι στο συνεργείο και αλλάζουμε ανάρτηση KW VARIANTE 1 & φρένα ,από 156 δαγκάνες, δισκόπλακες και σωληνάκια υψηλής πίεσης .
Επόμενος σταθμός την ιδία μέρα στο βουλκανιζατέρ για αλλαγή ελαστικών PIRRELI P ZERO NERO 225X45X17 και ζάντες AVUS .
Αργά το απόγευμα στα αξεσουαρ για φήμε τζάμια, φιλτροχοάνη K&N & ενισχυτικό ρεύματος .
Επίσης την ιδία μέρα παρέλαβα τους προφυλακτήρες SHUMACHER

2/11/05 Στην FIAT για αλλαγή καντράν με νέο ΑBARTH.

To project δεν έχει τελειώσει ακόμα περιμένω κάποια πράγματα από την NOVITEC ώστε να βαφτούν όλα μαζί.

Και τέλος να μπει το NAVIGATOR από το ABARTH αφού πρώτα βαφτεί η φάτσα ασημί.

19/11/05 To NAVIGATOR + τηλεφωνο ειναι γεγονος.

Ελπίζω να μην σας κούρασα μόλις το τελειώσω θα δείτε φωτός.

παντελης
20-11-05, 22:10
γιατι Πετραν τα μπραβο , το δικο σου η γυναικα σου το διαλεξε?

Gregory
21-11-05, 19:32
Λεβέντες & λεβέντισσες,

Όπως είδη γνωρίζεται εδώ και μερικές μέρες είμαι και πάλη ευτυχής κάτοχος ενός STILO, τώρα έχουμε μπει στην διαδικασία ΤUNINGGGGGG και τα πράγματα έχουν ως εξής:

26/10/05 (του αγίου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ να μας έχει όλους καλά )Παρέλαβα το αυτοκίνητο 1,4 κίτρινο 2πορτο, με αυτόματο κλίμα ,cruise control ,δερμάτινο τιμόνι με χειριστήρια για το ράδιο,& sub woofer.

26/10/05 Το βραδύ μπαίνει η εξάτμιση supersprint οβάλ.

27/10/05 Είμαι στο συνεργείο και αλλάζουμε ανάρτηση KW VARIANTE 1 & φρένα ,από 156 δαγκάνες, δισκόπλακες και σωληνάκια υψηλής πίεσης .
Επόμενος σταθμός την ιδία μέρα στο βουλκανιζατέρ για αλλαγή ελαστικών PIRRELI P ZERO NERO 225X45X17 και ζάντες AVUS .
Αργά το απόγευμα στα αξεσουαρ για φήμε τζάμια, φιλτροχοάνη K&N & ενισχυτικό ρεύματος .
Επίσης την ιδία μέρα παρέλαβα τους προφυλακτήρες SHUMACHER

2/11/05 Στην FIAT για αλλαγή καντράν με νέο ΑBARTH.

To project δεν έχει τελειώσει ακόμα περιμένω κάποια πράγματα από την NOVITEC ώστε να βαφτούν όλα μαζί.

Και τέλος να μπει το NAVIGATOR από το ABARTH αφού πρώτα βαφτεί η φάτσα ασημί.

19/11/05 To NAVIGATOR + τηλεφωνο ειναι γεγονος.

21/11/05 Τα νέα spoiler είναι ήδη τοποθετημένα.

Κάπου εδώ τελείωσε και το project STILO δεν νομίζω να ξέχασα κάτι !!!!


Ελπίζω να μην σας κούρασα.

Live photos in KARPENISI !!!!!!!!!!!!!!

ckalfas
21-11-05, 21:47
Αυτό είναι...
Ο κύριος Γρηγόρης συμπύκνωσε όλη την εμπειρία του StiloClub στο καινούργιο του Stilo!!!
Αυτά είναι κυρίες και κύριοι το www.stiloclub.gr