PDA

Επιστροφή στο Forum : Αιμοδοσία.



Nikos
09-01-06, 23:57
Πριν πολύ-πολύ καιρό ξεκίνησε να γίνεται μια κίνηση για την δημιουργία τράπεζα αίματος. Το θέμα έχει βαλτώσει. Χρειαζόμαστε κάποιον που να έχει ελεύθερο χρόνο τα πρωινά ώστε να τρέξει το θέμα (δεν θα δώσει αίμα, μόνο κάτι χαρτιά να κάνει!). Όποιος έχει τον χρόνο και την διάθεση, ας επικοινωνήσει μαζί μου ή με τον Σάκη (Athanasio).

Ευχαριστώ.

Nikos
26-01-06, 16:07
Λοιπόν, το θέμα το ανέλαβε ο Γιώργος (BravoTwoZero) και από όσο γνωρίζω προσφέρθηκε να τρέξει και ο Μήτσος (DontMKsense). Μήπως τα παληκάρια μας θα ήθελαν να μας κάνουν μια ενημέρωση???.... :216

DontMKsense
26-01-06, 22:16
No worries παιδιά, αύριο θα σας έχω νέα. Ο Σάκης μου είπε οτι τα έχει έτοιμα τα χαρτιά οπότε θα πρέπει να πάω απο Λαγκαδά να τα πάρω, να μου εξηγήσει και ο Σάκης μερικά πράγματα. Πάντως θα τελειώνει σύντομα αυτο.

Nikos
27-01-06, 08:09
Ωραίος Μήτσε! ;)

DontMKsense
27-01-06, 09:58
Λοιπόοον μια και το "αύριο" ήρθε ακούστε τι γίνεται. Μόλις γύρισα απο Αγ.Παύλο μίλησα με την αντικαταστάτρια της Προϊσταμένης η οποία μου είπε :

1. Δεν υπάρχει πρόβλημα που δεν έχουμε ακόμα νομική υπόσταση (αυτοί πάλι θα γράψουν Stiloclub σύλογος μπλα μπλα μπλα..) Θα πρέπει να γίνει όμως και αυτό, ελπίζω να ανοίξουμε άλλο τόπικ να δούμε που κόλησε και αυτό.

2. Δεν υπάρχει minimum αριθμός φιαλών που θα πρέπει υποχρεωτικά να έχουμε.

3. Θα πρέπει να ορίσουμε ή να προσφερθούν 2 άτομα ως διαχειριστές της τράπεζας αίματος του club. Aυτοί θα δίνουν το ΟΚ για το αν θα πάρει κάποιος αίμα απο την τράπεζα του club. (Καλό θα ήταν να ξέρω μέχρι την Τρίτη που θα ξαναπάω για να συμπληρώσω και την χαρτούρα.Ευκαιρία για meeting το Σάββατο.)

Ίσως..δλδ τι ίσως σίγουρα θα χρειαστεί να δηλώσουμε ποιά είναι η έδρα του club. Όταν με ρώτησαν τους είπα οτι η έδρα μας είναι στην Fiat Ανδρεάδης ελπίζω να μην έκανα μα..κία.. βέβαια αυτό διορθώνεται. Μπορούν να έρχονται στην έδρα μας αν είμαστε τουλάχιστον 20 άτομα, όμως ας το αφήσουμε προς το παρόν.. Μπορούμε να δίνουμε αίμα όποτε θέλουμε..(3 φορές τον χρόνο το πάρα πολύ) ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ μου είπε γιατί έχουν και άλλα club τα οποία έχουν κάνει τράπεζα αίματος και δεν έχουν πάει ποτέ να δώσουν αίμα!!!!

Αυτά μέχρι στιγμής, νεότερα την Τρίτη. Δεν ξέρω αν ξέχασα κάτι..όποιος θέλει κάτι να ρωτήσω ας μου το πεί.

Τα τηλέφωνα για να υπάρχουν και εδώ είναι: Προϊσταμένη Κ. Στοϊκίδου Σοφία 2310 493 585 και αν δεν απαντάει αυτό ή μιλάει παίρνετε στο 2310 493 584

Μέχρι όμως την Τρίτη που θα ξαναπάω, θα ήθελα να δώ πόσοι είναι αυτοί που θα δώσουν/δίνουν αίμα για να δούμε αν είμαστε αρκετοί, οπότε και να το προχωρήσουμε ή αν είμαστε αρκετοί να χωριστούμε σε 2-3 ομάδες, και η κάθε ομάδα να δίνει αίμα 1 φορά τον χρόνο. Αν όμως είμαστε 3-4 άτομα...

1. DontMKsense

BravoTwoZero
27-01-06, 14:11
1. Δεν υπάρχει πρόβλημα που δεν έχουμε ακόμα νομική υπόσταση (αυτοί πάλι θα γράψουν Stiloclub σύλογος μπλα μπλα μπλα..) Θα πρέπει να γίνει όμως και αυτό, ελπίζω να ανοίξουμε άλλο τόπικ να δούμε που κόλησε και αυτό.

Νομική υπόσταση δεν πρόκειται να αποκτήσουμε για μια σειρά από σοβαρούς λόγους που συζητήθηακν εκτενώς στη Συνέλευαση του Καρπενησίου.

Περισσότερα επί του θέματος, live, γιατί -αν ανοίξουμε topic- θα γράφουμε πολλές ώρες...

BravoTwoZero
27-01-06, 14:15
Μέχρι όμως την Τρίτη που θα ξαναπάω, θα ήθελα να δώ πόσοι είναι αυτοί που θα δώσουν/δίνουν αίμα για να δούμε αν είμαστε αρκετοί, οπότε και να το προχωρήσουμε ή αν είμαστε αρκετοί να χωριστούμε σε 2-3 ομάδες, και η κάθε ομάδα να δίνει αίμα 1 φορά τον χρόνο. Αν όμως είμαστε 3-4 άτομα...

1. DontMKsense
2. BravoTwoZero

Δημήτρη, ευχαριστούμε για την "έρευνα" και τη σφαιρική ενημέρωση!

BravoTwoZero
27-01-06, 14:20
3. Θα πρέπει να ορίσουμε ή να προσφερθούν 2 άτομα ως διαχειριστές της τράπεζας αίματος του club. Aυτοί θα δίνουν το ΟΚ για το αν θα πάρει κάποιος αίμα απο την τράπεζα του club. (Καλό θα ήταν να ξέρω μέχρι την Τρίτη που θα ξαναπάω για να συμπληρώσω και την χαρτούρα.Ευκαιρία για meeting το Σάββατο.)

Ίσως..δλδ τι ίσως σίγουρα θα χρειαστεί να δηλώσουμε ποιά είναι η έδρα του club. Όταν με ρώτησαν τους είπα οτι η έδρα μας είναι στην Fiat Ανδρεάδης ελπίζω να μην έκανα μα..κία.. βέβαια αυτό διορθώνεται. Μπορούν να έρχονται στην έδρα μας αν είμαστε τουλάχιστον 20 άτομα, όμως ας το αφήσουμε προς το παρόν..

Προσωπικώς μπορώ να βοηθήσω στο θέμα ως ο ένας από τους 2 που χρειάζονται.

Σε ό,τι αφορά στην έδρα, δεν έκανες καμμία γκάφα. Είναι ένα "θολό" θέμα, ούτως ή άλλως, αλλά ας το αφήσουμε, προς το παρόν -όπως λες κι εσύ- ως έχει.

Θα βρίσκομαι στην Αθήνα μέχρι την Τρίτη το πρωί, οπότε δε θα μπορέσω να παρευρεθώ σε -ενδεχόμενη- συνάντηση. Αν χρειάζεσαοι ο,τιδήποτε, πάρε το τηλ. μου από Χρήστο ή Νίκο.

Nikos
27-01-06, 16:21
Μπράβο Μητσάρα! ;) Λοιπόν, κι εγώ θα δίνω αίμα. Τώρα, όσον αφορά το θέμα της επιτροπής, αν δεν χρειάζοντια πολλές υπογραφές ή να είναι παρόντες η επιτροπή στην υπογραφή τίποτα εεγράφων, τότε ας μπει ο Γιώργος ο ένας και ο δεύτερος να μπει από Αθήνα. Αν πάλι πρέπει να είναι παρόντες και οι 2 στην υπογραφή των εγγράφων (και δεν μπορούμε να τα στείλουμε ταχυδρομικώς Αθήνα), τότε να μπει άλλος ένας από Θεσ/νίκη για να τελειώσουμε γρήγορα (Μήτσε ψήνεσαι? Ή ο Χρήστος?). Εξάλλου είναι εντελώς τυπικό αυτό. Όσο για την έδρα, μέχρι τώρα έχουμε την διεύθυνση του "Stiloσπιτου" στην ΣΙΔΗΚΑ. Από όσο όμως γνωρίζω, έχει πάψει να υφίσταται κάτι τέτοιο (διορθώστε με αν κάνω λάθος). Θα μπορούσαμε προσωρινά, να δώσουμε την έκθεση του Ανδρεάδη (για να έχει και κύρος) μέχρι να βρούμε κάτι καλύτερο.

Μπράβο παιδιά! Το ξεκολλήσατε το θέμα και είμαστε σε πολύ καλό στάδιο! Νεότερα λοιπόν την Τρίτη.

Είμαι κι εγώ μέσα για αιμοδότης:

1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4.

ckalfas
28-01-06, 00:39
Μητσάρα συγχαρητήρια!
1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas

ammoulianiotis
28-01-06, 16:18
Πολυ ωραια η κινηση αυτη παιδια! Ενα μπραβο στο Δημητρη που ετρεξε! Δεν εχω δωσει ποτε αιμα αλλα ειμαι και εγω μεσα! Αντε να μεγαλωνει η λιστα!

1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas
5. ammoulianiotis

aman17-2
28-01-06, 16:30
πρέπει να είμαι Θεσνίκη για να δώσω αίμα ?
αν όχι και απλά δίνω όπου νάναι και απλά λέω για το club τότε βάλτε και μένα μέσα.

DontMKsense
28-01-06, 22:46
πρέπει να είμαι Θεσνίκη για να δώσω αίμα ?
αν όχι και απλά δίνω όπου νάναι και απλά λέω για το club τότε βάλτε και μένα μέσα.
Μμμ.. για να το ρωτήσω αυτό..αλλα πρέπει να γίνετε γι αυτό και το κάνουμε.

Nikos
29-01-06, 21:32
Μμμ.. για να το ρωτήσω αυτό..αλλα πρέπει να γίνετε γι αυτό και το κάνουμε.

Μήτσο γίνετε. Θα μπορεί να δώσει ο καθένας από όπου θέλει, αρκεί να δηλώνει για ποια τράπεζα αίματος πρόκειται. Όπως θα μπορούμε να δίνουμε και σε όποια περιοχή θέλουμε, για να εξυπηρετείται ο άνθρωπος που θα έχει την ανάγκη. Η τράπεζα αίματος είναι για όλη την Ελλάδα...

Ρώτησε βέβαια εσύ για 100%. Και όταν με το καλό τελειώσει και η όλη διαδικασία, να το βάλουμε στις γενικές ανακοινώσεις, να το δουν όλοι και όσοι μπορούν να δώσουν αίμα...

Mixalis
29-01-06, 23:53
Μμμ.. για να το ρωτήσω αυτό..αλλα πρέπει να γίνετε γι αυτό και το κάνουμε.

Μήτσο γίνετε. Θα μπορεί να δώσει ο καθένας από όπου θέλει, αρκεί να δηλώνει για ποια τράπεζα αίματος πρόκειται. Όπως θα μπορούμε να δίνουμε και σε όποια περιοχή θέλουμε, για να εξυπηρετείται ο άνθρωπος που θα έχει την ανάγκη. Η τράπεζα αίματος είναι για όλη την Ελλάδα...

Ρώτησε βέβαια εσύ για 100%. Και όταν με το καλό τελειώσει και η όλη διαδικασία, να το βάλουμε στις γενικές ανακοινώσεις, να το δουν όλοι και όσοι μπορούν να δώσουν αίμα...

Αν ισχυει κατι τετοιο, υπολογιστε και εμενα.

1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas
5. ammoulianiotis
6. Mixalis

neuromancer
30-01-06, 01:50
Απ'όσο ξέρω (έδινα παλιά αίμα) σου δίνουν και μία κάρτα. Ισχύει κάτι τέτοιο? Θέλω να λέει και StiloClub πάνω :lol:


1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas
5. ammoulianiotis
6. Mixalis
7. Neuromancer

DontMKsense
30-01-06, 14:06
1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas
5. ammoulianiotis
6. Mixalis
7. Neuromancer
8. Sparck

ckalfas
30-01-06, 15:50
Σύμφωνα με τα προηγούμενα έχουμε και λέμε:
1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas
5. ammoulianiotis
6. Mixalis
7. Neuromancer
8. Sparck
9. Aman17-2

ThoDoriS
30-01-06, 15:53
1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas
5. ammoulianiotis
6. Mixalis
7. Neuromancer
8. Sparck
9. Aman17-2
10. ThoDoriS (Εκτός αν μου το πάρουν στο στρατό παιδιά για καμιά άδεια....:P)

Soul_Giannis
30-01-06, 23:33
1. DontMKsense
2. BravoTwoZero
3. Nikos
4. ckalfas
5. ammoulianiotis
6. Mixalis
7. Neuromancer
8. Sparck
9. Aman17-2
10.Soul_Giannis

DontMKsense
31-01-06, 16:28
Για να τελειώνουμε θα πρέπει κάποιος να διορθώσει στο word τις παρακάτω σελίδες γιατί δε σκαμπάζω, συμπληρώνω μετά ονόματα και διευθύνσεις του υπεύθυνου της τράπεζας και του αντικαταστάτη, τζίφρες και τέλος.
Μπορεί να δώσει αίμα όποιος θέλει αρκεί να πει το όνομα της τράπεζας για την οποία δίνει.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/511357/σάρωση.jpg


http://briefcase.pathfinder.gr/download/511358/σάρωση0001.jpg

DontMKsense
02-02-06, 12:14
:156

Nikos
02-02-06, 15:11
Το ετοιμάζω Μήτσε! Μπράβο ρε τρελέ! Έτρεξε το θέμα!! :D :D :D :D

ckalfas
03-02-06, 00:00
Και τώρα τι κάνουμε;
Πρέπει να κάνουμε κάτι περαιτέρω; :?:

DontMKsense
03-02-06, 00:23
Απο την στιγμή που υπογραφούν τα χαρτιά, ανοίγω την καρτέλα και είναι έτοιμη η τράπεζα αίματος. Απο Δευτέρα όμως. Ίσως υπάρξει πρόβλημα με την έδρα του club..τι κάνω σε περίπτωση που θα πρέπει να δηλώσω ποιά είναι η έδρα του club?

ckalfas
03-02-06, 00:27
Λοιπόν, θα επικοινωνήσουμε αύριο με τον Ανδρεάδη, για να δούμε αν έχει πρόβλημα να δηλώσουμε ως έδρα τον ίδιο, ειδάλλως... να βάζαμε το Stilόσπιτο (δεν νομίζω να υφίσταται πλέον) ;

DontMKsense
03-02-06, 00:32
Ρε μούτρο...!!!Μέσα είσαι???Γι αυτό κάθε φορα που κάνω refresh βλέπω και κάτι καινούριο??Είπα και γω έχασα την μπάλα...????

ThoDoriS
03-02-06, 00:43
Όχι το stilospito.....δεν υπήρξε ποτέ και δεν θα υπάρξει ποτέ....αν δεν μπεί ο Ανδρεάδης θα βάλουμε καποιου το σπίτι....το δικό μου πχ...

DontMKsense
03-02-06, 02:08
Χμ..το δικό σου ε. :127 ..φυσικά θα χρειαστεί συμβολαιογράφος για κάτι τέτοιο εσύ απλά θα υπογράψεις εκεί που θα σου πω :roll: :twisted: :twisted:

Nikos
03-02-06, 08:08
Χμ..το δικό σου ε. :127 ..φυσικά θα χρειαστεί συμβολαιογράφος για κάτι τέτοιο εσύ απλά θα υπογράψεις εκεί που θα σου πω :roll: :twisted: :twisted:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Αλήτη εργολάβε!!!!... Θέλεις να φας τα σπίτια του κοσμάκη!!!... :P :P


ΥΓ: Δεν ξέρω αν το πρόσεξες, αλλά χθες το μεσημέρι σου έστειλα το word doc που ήθελες στο e-mail σου που έχεις δηλωμένο στο προφίλ σου....

DontMKsense
03-02-06, 11:06
Ναι το πήρα Νίκο ευχαριστώ, θα πρέπει τώρα να το υπογράψουν ο Β2Ζero kai o sparck που προσφέρθηκαν για υπεύθυνοι της τράπεζας.Τον Χρήστο θα τον δω σήμερα, με τον Γιώργο θα μιλήσω στο τηλ.

Nikos
03-02-06, 13:04
Ωραιά! Μόνο μια μικρή διόρθωση. Στο άρθρο ΙΙΙ γράφει:

Τακτικά μέλη της Τράπεζας είναι όλοι όσοι μπορούν και επιθυμούν να προσφέρουν αίμα.

Να αλλάξει σε:

Τακτικά μέλη της Τράπεζας είναι όλα τα μέλη του STILOCLUB που μπορούν και επιθυμούν να προσφέρουν αίμα.

DontMKsense
03-02-06, 18:27
αχ...και μόλις το εκτύπωσα. ΟΚ done!

ckalfas
03-02-06, 23:51
Μητσάρα, ξέχασα να σε πάρω τηλέφωνο λόγω εργασίας...
Τελικά, ο Νίκος επικοινώνησε με τον Μαρουφίδη και του είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, ώστε να δηλωθεί ως έδρα μας ο Ανδρεάδης!

DontMKsense
04-02-06, 02:07
Για να καταλάβω.....πήρε ο Νίκος τον Μαρουφίδη μετά πήρε εσένα για να πάρεις εμένα και εσυ ξέχασες?(Να κάνει η μάνα ρε παιδιά)Εγώ τώρα τι να κάνω να ξαναεκπτυπωσω τα χαρτιά και να ξανατρέχω στον Ευοσμο να βρω τον Χρήστο να υπογράψει και καπάκι να πάω στον Γιώργο???Καλά έγινε.

Nikos
04-02-06, 09:56
Όχι ρε Μήτσε!!! Μόνο την πρώτη σελίδα άλλαξε! Η υπογραφή του Χρήστου στην 2η σελίδα θα μείνει (δεν αλλάζει κάτι εκεί). (sorry ρε συ, αλλά το είχα ξεχάσει ότι έπρεπε να αλλάξει στα χαρτιά, διαφορετικά εσένα θα έπερνα. Πήρα τον Χρήστο γιατί ήθελα να του πω και για την έκθεση)...

DontMKsense
04-02-06, 14:26
No worries οτι είναι θα το αλλάξω..

ckalfas
06-02-06, 17:02
Άρε Γραφειοκρατεία...
Μήτσο, sorry αν σε παιδέψαμε!

Nikos
16-02-06, 07:30
Μήτσο μπορείς να μας ενημερώσεις σε τι στάδιο βρισκόμαστε?...

DontMKsense
16-02-06, 13:46
Στο να βρώ τον Γιώργο να υπογράψει και τελειώσαμε..αλλα είχα κάτι προβλήματα, επαγγελματικά και υγείας δυστιχώς και δεν τον πηρα τηλ να βρεθούμε,πειράζει να το κανονίσω απο βδομάδα?

Nikos
16-02-06, 15:24
Όχι ρε Μητσάρα! Τι να πειράξει! Απλά επειδή είχα καιρό να ακούσω νέα... Άσε που τον Γιώργο τον ψάχνουμε εδώ και μέρες (ειδικά ο Χρήστος) και δεν μπορούμε να τον βρούμε... Εκκρεμεί και το θέμα των μπρελόκ...

Koulou
16-02-06, 15:58
Στο να βρώ τον Γιώργο να υπογράψει και τελειώσαμε..αλλα είχα κάτι προβλήματα, επαγγελματικά και υγείας δυστιχώς και δεν τον πηρα τηλ να βρεθούμε,πειράζει να το κανονίσω απο βδομάδα?

Περάστικα ρε! :P

(Λάθος παράθεση, Νικολή! :wink: )

Nikos
16-02-06, 16:02
Περάστικα ρε!

?????????????

ckalfas
17-02-06, 00:37
Ο Γιώργος είναι στην Σλοβακία!!!
Θα είναι εδώ από βδομάδα!

DontMKsense
28-02-06, 12:39
Έτοιμη η Τράπεζα αίματος του club!!Απο σήμερα έχουμε ΚΑΙ τραπεζα αίματος.Μπορεί να δώσει όποιος θέλει αίμα απο όποιο μέρος της Ελλάδας και αν είναι(όπως έχουμε ξαναπεί) αρκεί να πεί οτι δίνει για την τράπεζα αίματος STILOCLUB του νοσοκομείου Αγ.Παύλος Θεσ/νίκης.Τα τηλ είναι 2310 493585(Προϊσταμενη) & 2310 493584 σε αυτά θα παίρνουν οι υπεύθυνοι της τράπεζας να κλείσουν ραντεβού για να γίνει η αιμοδοσία(αν είμαστε πολλοί μπορούν να έρθουν στον χώρο μας).
http://briefcase.pathfinder.gr/download/516685/aimodosia1.jpg

http://briefcase.pathfinder.gr/download/516686/σάρωση.jpg

Nikos
28-02-06, 15:03
ΜΠΡΑΒΟ ΜΗΤΣΑΡΑ!!!! Πείτε πότε κανονίζουμε αιμοδοσία όλοι μαζί!! ;) Να μην την έχουμε άδεια την τράπεζα! ;) Εγώ είμαι μέσα όποτε πείτε...

1. Nikos
2.

ckalfas
28-02-06, 15:37
1. Nikos
2. ckalfas
3.

Ελάτε να σας πιούμε το αίμα!!!

DontMKsense
28-02-06, 15:57
1. Nikos
2. ckalfas
3. DontMKsense
4.

Nikos
01-03-06, 13:19
Δεν βλέπω κίνηση!... :? Τι έγινε ωρέ παλικάρια! Φοβάστε τις βελόνες?? :216 Άντε να μαζευτούμε καμιά 10αριά, να το οργανώσουμε σαν event... (event σε νοσοκομείο ε? :? Χμμμμ... εντάξει μωρέ, γιατί όχι?) :216

neuromancer
01-03-06, 13:26
01. Nikos
02. ckalfas
03. DontMKsense
04. Neuromancer
05.

ammoulianiotis
01-03-06, 14:28
Νατος και ο νεοςςςςς!!! :216

01. Nikos
02. ckalfas
03. DontMKsense
04. Neuromancer
05. ammoulianiotis

aman17-2
01-03-06, 15:16
αν γίνει την ημερομηνία του δικαστηρίου μέσα !!! :) :)

ckalfas
01-03-06, 15:25
Να το διοργανώσουμε ως GroupGiving... (τι... μόνο GroupBuy θα έχουμε; )


01. Nikos
02. ckalfas
03. DontMKsense
04. Neuromancer
05. ammoulianiotis

ammoulianiotis
02-03-06, 14:08
αν γίνει την ημερομηνία του δικαστηρίου μέσα !!!

Πιστευω λιγο δυσκολο να γινει την ημερα αυτη γιατι οι πιο πολλοι απο μας δουλευουν, αν παλι ειναι ευκολο γιατι οχι; Θα παμε να δουμε τι θα γινει με την υποθεση του Σακη και μετα θα παμε για αιμοδοσια.

Nikos
03-03-06, 07:13
Μίλησα και στον Μαρουφίδη. Του είπα ότι ιδρύθηκε πλέον η Τράπεζα αίματος. Πρότεινε, αν θέλουμε, να μαζευτούμε αρκετοί, να δώσουν και μερικοί πωλητές του και να γίνει το "event" στην έκθεση, όπου λόγω των αρκετών αιμοδοτών θα έρθει η κινητή μονάδα του Αγ. Παύλου... Δημήτρη, γνωρίζεις πόσα άτομα πρέπει να είμαστε το ελάχιστο ώστε να έρθουν αυτοί στο μέρος που θα τους υποδείξουμε?

DontMKsense
03-03-06, 13:43
Δεν ξέρω Νίκο αλλα δεν νομίζω να χαρούν μόλις ακούσουν οτι θα πρέπει να έρθουν αυτοί σε μας...θα πρέπει να είμαστε πολλλλαααααα άτομα.Να πούμε στον Sparck να πάρει ένα τηλ καλύτερα να ρωτήσει.

ThoDoriS
03-03-06, 17:38
Εγώ το κατέθεσα στον ΕΣ για να πάρω 4 μερούλες άδεια....δεν μπορούσα να συγκρατηθώ....

ammoulianiotis
03-03-06, 19:57
4 μερούλες άδεια

Αυτο ειναι! Ακομα δεν παρουσιαστηκαμε και πηραμε αδεια!!! :216