PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνδρομές - Εγγεγραμμένα Μέλη Βορείου Ελλάδος



aman17-2
17-01-06, 22:18
Λοιπόν θέλω εδώ να γράψουνε όσοι θέλουν και έχουν σκοπό να γραφτούν ή να ανανεώσουν την συνδομή τους...
ο λόγος θα ανακοινωθεί σύντομα με ποστ από τους admin.

δεν είναι ανάγκη να πληρώσουν τώρα απλά επειδή έχω τηλέφωνα από συγκεκριμένα άτομα όσους δεν έχω και ενδιαφέρονται άς κάνουν ένα ποστ εδώ και ας στείλουν με πμ το κινητό τους σε εμένα (ή σε admin για την stilo sms list)

μέχρι στιγμής
1.aman17-2
2.verone
3.Katerina (Darkness)
4.Arf
5.Konstantinos (Alexandroupoli)


Υ.Γ.
σε όσα τηλέφωνα είχα έστειλα το παρακάτω μύνημα
"Καλησπέρα.Εν όψη της κοπής της πίτας του stiloclub για δώρα σε εγγεγραμμένα μέλη θέλω να μου πεις αν θέλεις να ανανεώσεις ή να γραφτείς.Πλέον στα εγγεγραμμένα μέλη θα προσφέρονται και επιπλέον εκπτώσεις από κόστος π.χ. εκδρομών ή εκδηλώσεων.Δεν είναι ανάγκη να πληρώσεις τώρα απλά να ξέρουμε πιοί θα είναι εγγεγραμμένοι για το 2006."

το γράφω εδώ γιατί σε ένα μύνημα (3ο) δεν χωράνε και πολλά πράγματα οπότε αν κάτι θέλει να αλλάξει κάποιος ή να ρωτήσει ...fell free to do it.

ckalfas
18-01-06, 00:14
Μπράβο ρε Κυριάκο!

BravoTwoZero
18-01-06, 11:48
Λοιπόν, θα ήθελα εδώ να απαντήσουν όσοι ενδιαφέρονται και σκοπεύουν να εγγραφούν ( ή να ανανεώσουν τη συνδομή τους) στο club.

Ο λόγος θα ανακοινωθεί σύντομα με post από τους admin.

Δεν είναι αναγκαίο να καταβάλουν τα χρήματα αμέσως, απλώς -επειδή έχω τηλέφωνα μόνον από συγκεκριμένα άτομα- όσων δεν έχω και ενδιαφέρονται, άς κάνουν ένα post εδώ και ας στείλουν με sms το κινητό τους σε εμένα (ή σε admin για τη stilo sms list).

Mέχρι στιγμής:

1. aman17-2
2. verone
3. Katerina (Darkness)
4. Arf
5. Konstantinos (Alexandroupoli)
6. BravoTwoZero


ΥΓ: Σε όσων είχα τα τηλέφωνα έστειλα το παρακάτω μύνημα: "Καλησπέρα! Εν όψει της κοπής της πίτας του stiloclub (για δώρα σε εγγεγραμμένα μέλη) θέλω να μου πεις αν ενδιαφέρεσαι να ανανεώσειςτη συνδρομή σου ή να εγγραφείς στο club. Πλέον, στα εγγεγραμμένα μέλη θα προσφέρονται και επιπλέον εκπτώσεις από κόστος πχ εκδρομών ή εκδηλώσεων. Δεν είναι ανάγκη να πληρώσεις τώρα. Aπλώς να ξέρουμε ποιοι θα είναι εγγεγραμμένοι για το 2006."

Το γράφω κι εδώ γιατί σε ένα μύνημα (3ο) δε χωράνε και πολλά πράγματα, οπότε, αν κάτι θέλει να αλλάξει κάποιος ή να ρωτήσει, fell free to do it.

Nikos
18-01-06, 13:48
Εδώ ΔΕΝ χρειάζεται να απαντήσουν τα μέλη της Θεσ/νίκης, αφού τους πήραμε όλους έναν-έναν τηλέφωνο εγώ και ο Χρήστος και τους ρωτήσαμε!

Καλά θα ήταν να απαντήσουν ο Stilo-1 από Βόλο (αν δεν μπορέσει να τον βρει ο Πέτρος), ο +AID+ από Κοζάνη και τα παιδιά από την Καβάλα... Καλό θα ήταν να απαντήσουν μέχρι σήμερα το απόγευμα (!) για να μπουν στην κλήρωση της πίτας. Την πίτα την ετοιμάζει ο Ανδρεάδης, οπότε θέλει σήμερα να ξέρει τον αριθμό των ατόμων. Βέβαια, και αργότερα μπορεί κάποιος να δηλώσει ότι θέλει να γίνει συνδρομητής, απλά θα έχει χάσει την κλήρωσει του δώρου... :?