PDA

Επιστροφή στο Forum : Εντυπώσεις απο Εκδρομή Stiloclub στην Αρναία 20/02/2005



ThoDoriS
21-02-05, 01:25
Τι έγινε ρε παιδιά.....?????

Κάνα νέο? καμιά φώτο να βάλουμε στο gallery??? πωπω τόσο πολύ φάγατε βρέ???

Karateka
21-02-05, 07:24
Άσε Θοδωρή, το αγριογούρουνο μας κάθησε βαρύ. Φωτογραφίες μόλις ο ckalfas αγοράσει ψηφιακή. Είχαμε και το Νίκο με το RX8 και αγκομαχούσε στην ανηφόρα...αφού δε πάει ρε φίλε τι το ζορίζεις.

Nikos
21-02-05, 07:54
Παιδιά κορυφαία κουζίνα!!! Φάγαμε του σκασμού!!! Πολύ ωραίο και το περιβάλλον! Επειδή σαν καλοί Ελληνάρες οι κοιλιά έγινε τούμπανο μετά, όλοι ξεσκιστίκαμε στο ποδόσφαιρο!!! Κλοτσήσαμε την μπάλα μέχρι το μαγαζί και μετά πάλι πίσω στα αυτοκίνητα... Βέβαια επιφυλάσσομαι για το τι παίχτηκε μετά, αφού τα μικρά παιδιά του StiloClub επισκευφήκανε τον παιδότοπο της περιοχής!!!

Άσε ρε Γιάννη! Μπούκωσε το εργαλείο! Με τρίτη πήγαινα συνέχεια! Όχι στα Βασιλικά που είχε κίνηση, μετά που τρέχατε! :P :P :P Πάντως χάρηκα κάτι στην όλη διαδρομή. Είχα μπροστά μου το κονβόι των Stilo και πραγματικά φαίνεται πολύ ωραία...

ΥΓ: Φάγαμε "τρελό" αγριογούρουνο!!!! (μιαμ, μιαμ, μιαμ....)

ckalfas
21-02-05, 08:34
Υπομονή παιδιά για τις φωτογραφίες μέχρι να εμφανίσω το φίλμ (... άλλες 20 φωτογραφίες έχω να βγάλω για να τελειώσει.).
Λοιπόν: Στο ραντεβού Εγγλέζοι... περίπου (πάλι καλά)
Υποδοχή σε νέο μέλος και συνονόματος!
Περιμέναμε κι άλλους...
Η διαδρομή όμορφη με υπέροχο καιρό.
Ένα μαύρο πατικομένο 4πορτο μας ακολουθούσε επίμονα...
Ο ιχνηλάτης (karateka) μας, μας έκανε ξενάγηση στην Αρναία, χωρίς να το θέλει...
Ποδόσφαιρο από τα αυτοκίνητα μέχρι την Ταβέρνα.
Ταβέρνα άψογη με άψογο φαγητό.
Παρέα όμορφη...
Ποδόσφαιρο από την Ταβέρνα μέχρι τα αυτοκίνητα...
Επιστροφή με βροχή.

Χρηστάρα καλώς ήρθες στο Club!

Nikos
21-02-05, 14:00
Πολύ ωραίος Χρήστο! Είσαι ότι πρέπει για να διηγήσε πως περάσαμε!! :P :P :P Το πατικομένο θα σε φυσούσε παιρνόντας από δίπλα, αλλά την γλύτωσες που δεν ήρθε ο Μήτσος! :P :P

ΜΗΤΣΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοοο!!!!!!!!!!.............. Που είσαι ρε ψυχή???...

ckalfas
21-02-05, 14:41
Θα φυσούσε και;;; Δεν καταλαβαίνει από τέτοια το cruizer μου!
Έχει χάρη που το μωρό ζαλίζεται!
Ένας μικρός προσπαθούσε να με παίξει χθες, αλλά είναι μικρός ακόμα...

Μήτσοοο!!! Που είσαι ρε;

elaborus
21-02-05, 15:42
να'μαι ξανα εγγεγραμμενος παιδες....
περασατε καλα στην αρνεα?
περιμενουμε εντυπωσεις....
εγω γμτ δεν το ηξερα...πηγα σερρες που ειχε το 1ο ντριφτ της χρονιας στο καρτοδρομιο :wink:
χρηστο πουλησες το stilaki και πηρες enzo??? 8)

Nikos
21-02-05, 16:01
Καλώς τον Κων/νο!! Τι λέει, ετοιμάζεστε για Καστοριά? Μαμάτα ήταν στην Αρναία. Άντε να βρεθούμε κάποια στιγμή...

Koulou
21-02-05, 18:53
Tι κάνουμε παιδιά; Όλα καλά;
Σαν να επέστρεψα μετά από καιρό, ε; :)
Άντε, τώρα που έχω ξαναμπεί στο κλίμα με το stilάκι κλπ, θα φροντίσω να τα πούμε καμιά φορά!
Αντe bye! :)

Arf
21-02-05, 18:59
Θα φυσούσε και;;; Δεν καταλαβαίνει από τέτοια το cruizer μου!
Έχει χάρη που το μωρό ζαλίζεται!
Ένας μικρός προσπαθούσε να με παίξει χθες, αλλά είναι μικρός ακόμα...

Μήτσοοο!!! Που είσαι ρε;

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑ!!!!!!!!!!
Πάντα κάποιος άλλος φταίει!!!!!!
Εγώ την Μαρία μια χαρά την είδα, σε αντίθεση με σένα που ίδρωνες συνέχεια βλεποντας τον προφυλακτήρα μου κολλημένο στον δικό σου.
Εγώ φταίω ρε που σεβάστηκα τα χρόνια σου. Από μέσα έπρεπε να σε περάσω για να μην αυθαδιάζεις...

verone
21-02-05, 20:59
se ka8e ekdromi afino kati apo to amaxi an anebena ekei pano ti 8a efina???krima pou den boro na er8o 8a ta poume sintoma

elaborus
21-02-05, 21:27
Καλώς τον Κων/νο!! Τι λέει, ετοιμάζεστε για Καστοριά? Μαμάτα ήταν στην Αρναία. Άντε να βρεθούμε κάποια στιγμή...

νικολη ακυρο μεχρι στιγμης για το clubcento το θεμα "εκδρομη στην καστορια"....
πεφτουμε πανω στην πανελληνια του κλαμπ που θα γινει αυτη την φορα...
μαντεψε...στην θεσσαλονικη μας!!! 8) (τελη μαρτιου με την εθνικη μας εορτη)....
θα προσπαθησω να σκασω μυτη στην επομενη συναντηση σας...
χαιρετισμους σε ολα τα παιδια που γνωρισα στην κοπη αλλα και στον σακη που εχω καιρο να τον δω..γμτ... :roll:

Nikos
22-02-05, 07:24
Εγώ την Μαρία μια χαρά την είδα, σε αντίθεση με σένα που ίδρωνες συνέχεια βλεποντας τον προφυλακτήρα μου κολλημένο στον δικό σου.
Εγώ φταίω ρε που σεβάστηκα τα χρόνια σου. Από μέσα έπρεπε να σε περάσω για να μην αυθαδιάζεις...


ΧΑΧΑΧΑ!!! Ωραία σου τα είπε Χρηστάκη :P :P :P Δικαιολογίες είναι όλα αυτά!!! :P



θα προσπαθησω να σκασω μυτη στην επομενη συναντηση σας...


Κων/νε είσαι πάντα ευπρόσδεκτος! Ελπίζω η επόμενη συνάντηση να είναι σύντομα. Θα σε ενημερώσω και με μήνυμα... :wink:

Karateka
22-02-05, 10:00
Μίλησα με το Δημήτρη εχθές και μου είπε ότι έχει κάποια περιπέτεια υγείας ο πατέρας του και έτρεχε σε γιατρούς και νοσοκομεία, γι'αυτό χάθηκε.

Κώστα να μας ενημερώσεις για την Πανελλήνια συνάντηση να δώσουμε και εμείς το παρόν σαν "guest-stars".

ThoDoriS
22-02-05, 14:09
Άσε Θοδωρή, το αγριογούρουνο μας κάθησε βαρύ....


Ρε γμτ.......απο προχτές αυτό το αγριογούρουνο σκέφτομαι......μου κάνατε ζημιά.......


(Ασχετο μην γίνω και ρόμπα......εκει δε το λένε και πουρναροψαρο ή κάπως έτσι? ή πρέπει να πάς ποιο κοντά στο Άγιο Όρος για να φάς αυτό το αλλανιάρικο το αγριογούρουνο?.....πάντως ότι και να ναι.....3 μέρες τώρα διαβάζω το μας έκατσε βαρύ και μου τρέχουν τα σάλια.....Τελείωνε Χρηστάκη με τις φώτος.....πεινάωωωω)

Karateka
22-02-05, 14:28
Ασχετο μην γίνω και ρόμπα......εκει δε το λένε και πουρναροψαρο ή κάπως έτσι? ή πρέπει να πάς ποιο κοντά στο Άγιο Όρος για να φάς αυτό το αλλανιάρικο το αγριογούρουνο?

Oh yes...αυτό ακριβώς φάγαμε, μαγειρεμένο με αρκετή κανέλλα. Χώρια τα λουκάνικα, παντσέτες, σουβλάκια και τα μπουγιουρντί.

ThoDoriS
22-02-05, 14:44
Το ξερα ρε γμτ......το ξερα......πώπω......πρέπει να μιλάμε για κορυφαίο φαί......και αν μου λές με κανέλλες μέσα κ τα σχετικά μπαχαρικά......πωπω.....

Γεια σου ρε StiloClub......τα καλυτερα τρώς......

ckalfas
23-02-05, 07:53
Άρη να περάσεις από μέσα; Δεν χωράει...
Άρε, δεν καταλαβαίνετε τι γκρίνια έχω άμα το γκαζώσω...

Κωσταντίνε, θα προσπαθήσουμε να σας επισκεφτούμε μία & θα βρεθείτε τόσο μακριά...

Koulou! Καλώς όρισες ξανά...

Θοδωρή, κάνε υπομονή, έχω και μία special φωτογραφία για εσένα με το γλυκάκι που φάγαμε...

elaborus
23-02-05, 08:52
Μίλησα με το Δημήτρη εχθές και μου είπε ότι έχει κάποια περιπέτεια υγείας ο πατέρας του και έτρεχε σε γιατρούς και νοσοκομεία, γι'αυτό χάθηκε.

Κώστα να μας ενημερώσεις για την Πανελλήνια συνάντηση να δώσουμε και εμείς το παρόν σαν "guest-stars".

γιαννη θα σε ενημερωσω τηλεφωνικα για το μιτιγκ...αλλα ως τοτε θα εχω βρεθει μαζι σας σιγουρα! 8)
νικολη,οπως σε ειπα,θα προσπαθησω να σκασω μυτη στη συναντηση που θα κανετε...κτυπα τηλ ή μηνυματακι!
χρηστο κρατας σιγη ιχθυος...αγορασες εντζο και μας την κρυβεις? :wink: :?:

Karateka
23-02-05, 09:07
Παιδιά ο Μήτσος έμεινε εχθές από διαφορικό ή σασμάν. Μάζευε λέει γρανάζια η Express Service. Αμαν ρε συ, όλα μαζί του πέσανε.

Nikos
23-02-05, 09:40
Όχι ρε φο#στη!....

ckalfas
23-02-05, 09:53
Τι έγινε ρε παιδιά; Πως έγινε; Ξέρει κανείς;

Κωνσταντίνε, Enzo ούτε μινιατούρα δεν έχω, απλά όταν έπεσε το site αυτή την εικόνα βρήκα πρώτη! Θα αλλάξει όμως...

ThoDoriS
23-02-05, 12:56
Όχι ρε γμτ.......τι έπαθε το αμάξι......ρε που$τη μου το μουτζώσανε το παιδί???