PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξεβουλώνω [(c)DontMKsense] την Χοάνη και έρχομαι...18/03/06



face
15-03-06, 23:23
λέω καλώς ερχόντων των πραγμάτων να ανηφορίσω προς τα πάνω το ερχόμενο σάββατο το πρωί...

τι λέτε θα πάμε για κανα καφε και ότι άλλο προκύψει.... 8) :wink:

υγ. μόνο οι γρήγοροι παρακαλώ.... :lol:

DontMKsense
15-03-06, 23:30
αααντε παααλιιιιι...... σαν να τρωω ξαναζεσταμενο φαϊ είναι ρε γμτ.....δεν γ..μεις έλα ρε πέτρο :216 :216 :216

ckalfas
15-03-06, 23:43
Για το Σάββατο μόνο; :shock:
Κάτσε και την Κυριακή για την εκδρομούλα μας...
Το Σάββατο μετά τις 16:00-17:00 μπορώ... (για γρήγορους δεν είπες; ) :wink:

ammoulianiotis
15-03-06, 23:44
Μεσα και ο junior!!! Πετρο ευκαιρια να τα πουμε και απο κοντα!

DontMKsense
16-03-06, 15:57
Μάγκες άκυρο δεν θα μπορέσω εγώ για το Σάββατο.Θα είμαι απο το πρωϊ στην Κατερίνη, έχω κάποια ραντεβού τα οποία ίσα ίσα θα με κάνουν να μην μπορώ να είμαι στης 1-2 το μεσημέρι πίσω Θεσ/νίκη, υπολογίζω στης 4 να είμαι πίσω.Αν αλλάξει κάτι θα σας πώ πάλι.

ammoulianiotis
16-03-06, 21:49
Πέτρο εσυ θα έρθεις ή άλλαξες γνώμη;

face
16-03-06, 21:50
εννοειτε πως θα ερθω...ποιος τον λογαριαζει τον μητσο ρε σοφοκλη...:):)

(θα έρθει κανένας ωρε, η θα κανω αναστροφη στον περιφερειακό?)...

ammoulianiotis
16-03-06, 21:59
Εγώ είμαι μέσα! Θα μιλήσω με τον Άρη και τον Νίκο να δω αν μπορούν και αυτοί!

Soul_Giannis
16-03-06, 22:26
Δεν κατηφοριζεις ρε Πετραν?

ckalfas
17-03-06, 15:28
Τι έγινε ωρέ Γιάννη;
Θα τον μοιραστούμε;
Πέτρο τι ώρα σκέφτεσαι να έρθεις;

Karateka
17-03-06, 19:10
Μέσα, χτυπήστε τηλέφωνο να τα πούμε από κοντά.

ammoulianiotis
17-03-06, 20:48
Πέτρο σε περιμένουμε όλοι! Μόλις φτάσεις κάνε ένα τηλέφωνο και φτάσαμε!

ammoulianiotis
18-03-06, 21:53
Λοιπον, ο Πετρος ηρθε και περασαμε πολυ ωραια! Ξεβουλωσε και την χοανη του και πηρε και το αιμα του πισω! (Ε, κυριε DontMKsense;) βεβαια και μενα με αφησε πισω αλλα τι να κανουμε... Ειπαμε, ακομα ειμαι μικρος τελικα! Πετρο περασαμε πολυ ωραια. μας αρεσε η παρεα σου! Τωρα με την πρωτη ευκαιρια θα κατηφορισουμε εμεις! (Να κανουμε και βολτα την βαρκουλα σου να δουμε πως σκιζει τα νερα!) :216

face
19-03-06, 01:12
σοφοκλή και εγώ χάρηκα που επιτελους σε γνωρισα, (δυστυχώς δεν μπορώ να πώ το ίδιο και για τον maggelano γιατι απλα δεν μπόρεσε μάλλον να έρθει)...αλλα τελικά φάνηκε ότι δεν χάρηκαν όλοι...

για του λόγου το αληθες θα παραθέσω αυτούσιο απειλητικό μηνυμα που ηρθε μετα την αποχώρησή μου για πιαθνό εκφοβισμό και αφού προηγήθηκαν καταρες και απειλές για τους πολλαπλασιαστές μου απο παλιό μέλος (καρεκλοκενταθυρος μάλλον) της θεσσαλονίκης...

"ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΨΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΜΕΡΧΡΙ ΤΟ ΒΟΛΟ :D"......

μετά απο τα τελευταία μπορώ να αναφωνήσω...

THE KING IS DEAD, LONG LIVE THE KING... .

:):)...

χάρηκα που ξαναείδα τον Σωτήρη, Χρήστο(SparK) έστω και για λίγο, o Calfas Πήρε απουσία λόγω δουλειάς (περιμενω το μισόκιλο δεν το ξέχασα), και φυσικά το λλλλλαμόγιο τον Αρη με το συμπλεκτη κούτσουρο 7 χτενο με τα 15 ελατηρια..

teke care, κανονίστε για κάτω..

ammoulianiotis
19-03-06, 15:45
αφού προηγήθηκαν καταρες και απειλές για τους πολλαπλασιαστές μου απο παλιό μέλος (καρεκλοκενταθυρος μάλλον) της θεσσαλονίκης...

Μα για ποιον λες;;; :roll:

MaGeLaNoS
19-03-06, 16:41
Πετραν σορρυ που δεν μπορεσα να ερθω να σας δω αλλα μολις ειχα γυρισει απο Χαλκιδικη και ημουν τελειως off οποτε επεσα για υπνο..Αν κανονισουν να κατεβουν τα παιδια θα φροντισω να ερθω και γω για κανενα τσιπουρακι :)

DontMKsense
19-03-06, 16:45
Φιλαράκι οχι και μας πέρασες.....το μόνο που κατάφερες ήταν να σταθείς δίπλα μου άσε τα σάπια σου τώρα.Αφου θέλεις πόλεμο όμως...ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ :146 θα σού'ρθω κάτω να σε βάλω και πάλι στην θέση σου :216 να σου πω τεράστια διαφορά το stilo σου μήπως να γράψεις 2 λογάκια για το gadgetaki που μάλλον μας έκανε την ζημιά.

Karateka
20-03-06, 14:38
Πετράν σόρρυ που τελικά δεν ήρθα, αλλά μου κάθησαν βαριά τα τσίπουρα που ήπιαμε και με πήρε ο ύπνος στον καναπέ με αποτέλεσμα να ξυπνήσω στις 8 το βράδυ.

Έμαθα έγιναν ωραίες κόντρες και το μοτεράκι σου το καινούριο πετάει (αφού πήγαινε μαζί με του Μήτσου που έχει και τον παράλληλο επάνω).

face
20-03-06, 16:00
λοιπόν είπα να μην τον στεναχωρίσς κιάλλο αλλα δεν πάει άλλο....:):)

γιάννη δεν πήγαινε παζί....μετά την τετάρτη τον χαιρετουσα....!!!..

εδω απο σταση μια παρότι έφυγε καλύτερα και πιο γρήγορα, τον εφτασα και τον περασα....

μήτσε κατέβα σε παρακαλω απο τον θρονο..αντε μου στρογγυλοκάθισες...:)

DontMKsense
20-03-06, 17:11
χαχαχα πολύ ευχαρίστως να κατέβω ρε φίλε.....αλλα...δε μου λές...που την έβαλες την 4η??? άϊντε ρε με τα stilo τρέχαμε οχι με κανένα CR500 και μη αρχιζεις τα μασάλια "εφυγε καλύτερα και πιο γρήγορα και τον έφτασα...και τον πέρασα..." τέτοια μπορώ να λέω και γω όλη μέρα.Η όλη σου επιτυχία ήταν οτι έκατσες δίπλα μου για μην αρχίσω να λέω πόσο σου κόστισε αυτο :wink: οπότε σσστ!! κρύβε λόγια 8)

face
20-03-06, 17:17
μήτσε εσύ είσαι η ο Popolaros με το nick σου...???χαχα
ααα εσυ δεν έβαλες τετάρτη εκει..??:):)...

λοιπόν

face

1. χοανη
2. μπουζι ιριδιου Ngk
3. Τελικό εξάτμισης

DonMKsense

1. χοανη
2. μπουζι ιριδιου Ngk
3. Τελικό εξάτμισης
4. Παραλληλος Εγκεφαλος
(την τρύπα στην μετώπη δεν στην μετράω)..

ποιός έδωσε τα πιο πολλά εεε??οεο??..

λοιπόν αντε, αντε...ρίζες έβγαλες...

Koulou
20-03-06, 17:32
Άντε να ορανώνεται στα σβέλτα η εξόρμηση στο Βόλο! Και ξέρετε, ο Βόλος είναι γεμάτος τσιπουράδικα, ε;;; :wink: :D

face
20-03-06, 17:37
ειναι ειναι...

να δω πως θα γυρίσετε πίσω σταφιδιασμένοι?...:):)

DontMKsense
20-03-06, 17:38
εεε βοήθεια εσείς οι άλλοι που είσασταν μπροστά (και το παίζατε φίλοι όσο σας κερνούσα τα lipton) μην τον αφήνετε να με ξεφτιλίζει έτσι!!!
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΘΡΟΝΟΟΟΣΣΣΣ ΔΙΚΟΟΟΟΣΣΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

face
20-03-06, 17:44
NIA NIA NIANIANIA...

http://img155.imageshack.us/img155/2817/throne9hf.jpg

ammoulianiotis
21-03-06, 13:25
Λοιπον, παιδια η αληθεια πρεπει να λεγεται!
Μητσο ποσα δινεις;
Πετρο εσυ ποσα δινεις;
Αντε να βγαλουμε κανα φραγκακι... χιχι! :216
Δεν θα ξεχασω παντως το χαμογελο του Πετρου οταν άφησε πισω τον Μητσο!

Koulou
21-03-06, 16:00
Πού να δεις μετά τα τσίπουρα τι χαμόγελο θα έχουμε όλοι... :183 :183 :183 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Karateka
21-03-06, 17:40
Δηλαδή ο Face μου ρίχνει και εμένα έτσι όπως τα λέτε. Άρα μία κοντρίτσα με το νέο μοτόρι του Πετράν είναι must.

face
21-03-06, 18:31
εμ ο koulou τα λεει...

(εχω και την Barchetta καβατζα μπας και πικραθούμε)...:)

face
24-03-06, 10:29
Αποκλειστικά τι έγινε μετα την συνάντηση του Σαββάτου απο hidden cam αλα μάκης..

http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=950824

Athanasios
24-03-06, 19:42
AXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAA XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAX
AXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAA XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAX
AXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAA XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAX
AXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAA XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAX
AXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAA XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAX
AXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAA XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAX
AXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAA XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAAXAXAX!!!!!!!!

ammoulianiotis
24-03-06, 20:59
Πετρο ολα τα λεφτα! :216 :216 :216
Εριξα πολυ γελιο!
Υπαρχει τροπος να το αποθηκευσω στο σκληρο;

paidaros
14-05-07, 19:52
εισαι απιστευτος ρε πετρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εχω πεσει κατω απο τα γελια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

verone
14-05-07, 22:24
Re paidia to sabbato tha eimai thessaloniki sto hot power cars den tha pame?
Stilte mou kanena pm na xerw ti na kanw!
To neo mou tilefono einai 6938000361 apo avrio ELLADA kala etsi kai den me parei kanenas sas tin patisate!!!

richard
15-05-07, 12:02
Καλα μου παιδια,πεμπτη βραδυ ως παρασκευη βραδυ θα ειμαι για ακομη μια φορα θεσσαλονικη,οποιος ψηνεται παμε για καφεδακι βραδακι πεμπτης...

Επισης οποιος θελει να του φερω κατι απο αθηνα να ριξει μια ενημερωση εδω.:dildo1: :dildo1: :dildo1:

sNk][AnacondA
15-05-07, 18:30
Βρε κοριτσια σορρυ για την απουσια απο το νετ αλλα ειμαι χωρις υπολογιστη για λιγες μερες ....

Οποτε πειτε ποτε να βρεθουμε και να κανονισουμε .... αλλα παρτε με τηλ .....

ΥΓ.. Παρασκευη βολευει ωραια ....

Cubano_KG
16-05-07, 05:09
Γιαννηηη νεκροθαφτη θα σε μετονομασω...!!;):D:p

paidaros
16-05-07, 15:37
Γιαννηηη νεκροθαφτη θα σε μετονομασω...!!;):D:p

γιατι????????????

Cubano_KG
16-05-07, 17:19
γιατι????????????
ξεθαβεις οτι βρεις!!!!!!!!;) :p :p :p :p

sNk][AnacondA
08-06-07, 02:26
paidia o mitsos einai polu argos exw na dylwsw exw akousei kati fimes oti den travaei to moteraki tou otan anavei to tamplo tou ginetai san thn Blue Sky thn disko mesa opote katalavenetai ....xixixixixixixixixixixixi plaka kanw tou mitsou den to eida na rolarei alla tou Ari kopanaei sta autia ....

ammoulianiotis
09-06-07, 08:36
Καλα ρε Δημητρη, τη καθεσαι και διαβαζεις; Αυτο εχει πολυυυυυυ καιρο που εγινε! Του Μητσακου το εργαλειο παει αερα αλλα πρεπει να πεσει καθαρισμα πρωτα για να φυγει το περιττο βαρος!