PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση την Κυριακή 5/3 στην Κομοτηνή



Arf
02-03-05, 00:44
Παιδιά του Έβρου(τώρα εμένα αυτό γιατί μου ακούγεται κάπως???), τί λέτε να κάνουμε ένα meeting στην κομοτηνή την Κυριακή το απόγευμα? Καιρός είναι να "χτυπήσουμε" και σε αυτή την πόλη, μιας που οι κάτοχοι Stilo είναι πάρα πολλοί αλλά όχι ενήμεροι για την ύπαρξη του club. Νομίζω ότι μας βολεύει όλους από άποψη αποστάσεων, αφού βρίσκεται κάπου στη μέση. Τα μέλη θα παραλάβουν και τα δώρα τους, τα οποία μόλις παρέλαβα από τον Karateka. Τί λέτε? Ακούω προτάσεις...

Katerina
02-03-05, 11:28
Εγώ είμαι μέσα. Ειδικά Κομοτηνή είμαι σχεδόν κάθε δεύτερο σ/κ.
Άρη, το meeting που είπαμε σε άλλο post ας γίνει Κoμοτηνή κ όχι Αλεξ/πολη.
Πιστεύω πως κ ο Κυριάκος κ ο Γιώργος κ όποιο άλλο παιδί θέλει να έρθει δεν θα έχουν πρόβλημα.
Επίσης, το καινούριο παιδί απο Καβάλα αν θέλει να μας τιμήσει, θα είναι ευπρόσδεκτο κ φυσικά όποιος άλλος
θέλει, απ' όπου κ αν είναι.

aman17-2
02-03-05, 15:39
Μέσα και εγώ αν και νομίζω πως είναι ενήμεροι γιατί έχω αφήσει πάνω από 50 χαρτάκια μέσα σε 3 μήνες και δεν είδα κανένα μέσα.....
Γίαννη (Soul ) κάνε και ένα sms μια γύρα αν είναι εύκολο.....

aman17-2
02-03-05, 21:39
προκύπτει πρόβλημα.....και λέγεται νερά του ποταμού....οπότε από σήμερα το μεσημέρι είμαι επιφυλακή ...όπως φαντάζομαι και ο Γιώργος.....και η Κομοτηνή είναι 45λεπτάκια βέβαια αλλά .....

GN_AZ
03-03-05, 17:19
Εγώ δεν είμαι Κυριάκο αλλά δυστυχώς έχω ήδη κανονίσει να πάω Καβάλα με ένα φιλαράκι. Ίσως μπορέσω να σας δω όπως θα περνάω.

aman17-2
04-03-05, 00:23
Σίγουρα πράγματα? νομίζω είναι όλη η Ταξ με χρόνο προσέλευσης 1 ώρα..