PDA

Επιστροφή στο Forum : Ημερα συναντησεων



Soul_Giannis
18-12-06, 20:02
μιας και ο κωστας ανεφερε πως την κυριακη ηταν καλυτερη ημερα για συναντηση και μου το ειπαν και αλλοι οτι την κυριακη ηταν μια συναντηση με αρκετες συμμετοχες.

αρα τεταρτη
ή
κυριακη????

paidaros
18-12-06, 21:04
κυτιακη και ακομα καλυτερα για κανενα φαγοποτι!!!!!!!!!!!!!!!:icon_cool: :icon_cool: :icon_cool: :icon_cool:

bel
18-12-06, 21:07
μιας και ο κωστας ανεφερε πως την κυριακη ηταν καλυτερη ημερα για συναντηση και μου το ειπαν και αλλοι οτι την κυριακη ηταν μια συναντηση με αρκετες συμμετοχες.

αρα τεταρτη
ή
κυριακη????
Kυριακή μάλλον αφού βολεύει καλύτερα,αλλά αυτήν την Τετάρτη ας γίνει η συνάντηση κανονικά μιας και αρκετοί έχουμε πει οτι θα βρεθούμε στο Σεφ.

ThoDoriS
18-12-06, 21:23
καλή η κυριακή....αλλά όχι για συνέχεια....

είναι δύσκολο κάθε κυριακή για συνάντηση...εγώ λέω να είναι κάποιες μέρες τετάρτη και κάποιες άλλες κυριακή.....όχι πάντα κυριακή πάντως γιατί σε κάνει να χάνεις όλες τις κυριακές.

Costas1.6
19-12-06, 00:45
Η φαση με την αλλαγη της ημερας ειναι οτι καποια παιδια που δεν εχουν
internet θα δισκολευονται να παρακολουθουν την αλλαγη της ημερας
συναντησης.
οσο για το οτι θα χανουμε ολλες τις κυριακες
1ον δεν ειναι ντε και καλα να ερχονται ολοι καθε κυριακη
και
2ον και να ερχονται,μπορουν απλα να πουν ενα για και
να φυγουν ή να παμε και για καφε ή οτι αλλο κανουμε.


Και οπως και να' χει το πραγμα η καθε συναντηση εχει
μεσο ορο διαρκιας 1 ωρα οποτε και δεν χανεις ολη την μερα σου!!!

Soul_Giannis
19-12-06, 01:46
νομιζω πως πρεπει να κανουμε μισες μισες τις συναντησησεις!!!

frank
19-12-06, 14:32
Ειμαι υπερ του να γινονται οι συναντησεις μισες μισες ετσι νομιζω οτι θα βολευει περισσοτερο κοσμο! Παντως βολευει και εμενα....
:xmas-smiley-016: :xmas-smiley-016: :xmas-smiley-016:

Stilatos
12-01-07, 16:12
κυριακη παιδια ειναι πιο ευκολο και ο αλλος δεν θα ερθει πτωμα απο την δουλεια αλλα φρεσκος φρεσκος και με καλη διαθεση δεν ξερω να δουμε με την δημοσκοπηση.