PDA

Επιστροφή στο Forum : βασιλόπιτα 2007 - δώρο



MaGeLaNoS
29-12-06, 21:10
Λοιπον παιδακια το θεμα της Βασιλοπιτας το εχει αναλαβει ο junior ωστε να ειναι ετοιμη να την "σφαξουμε" στο επομενο meeting με την νεα χρονια ωστε να "μπει" καλα..τωρα καπως ακουγεται αυτο αλλα τεσπα.

Ειχαμε πει στην τελευταια συναντηση οτι το δωρο θα ειναι μια δωροεπιταγη απο το CarShop-με βαση τις συμμετοχες στην κοπη της πιτας-ωστε ο τυχερος να παει να αγορασει οτι θελει για το Stilo του.Ποιος θα αναλαβει να την βγαλει την δωροεπιταγη?:icon_question::icon_question:

ammoulianiotis
29-12-06, 23:34
Λοιπον, για να πω και εγω τι γινεται με την πιτα προς σφαγη...
Μιλησα με ενα μαγαζι που το εχει ενας γνωστος και υπολογισαμε οτι για 20 ατομα (που περιπου θα ειμαστε) η πιτα θα ειναι περιπου 2 κιλα και το πολυ θα κοστισει 20ευρω. Απο εκει και περα οσο αφορα την δωροεπιταγη ειπαμε να βαλουμε απο 10 ευρω ο καθενας και να παμε στο CarShop και να κανουμε την επιταγη-δωρο του τυχερου που θα βρει το φλουρι...

MaGeLaNoS
29-12-06, 23:39
ωραια αρα συγκεντρωνονται τα χρηματα στην κοπη της βασιλοπιτας κ την επομενη μερα πηγαινουμε με τον τυχερο να κανουμε την δωροεπιταγη επιτοπου κ να διαλεξει μετα με την ησυχια του τι θα αγορασει.

Athanasios
30-12-06, 03:43
Ρε γιατι δεν κανουμε την δωροεπιταγη στον Code-Alarm;

ammoulianiotis
30-12-06, 20:41
χαχαχαχαχαχαχα! θα καλυψουμε τα περαστικα για ενα συναγερμο; Μηπως να βαλουμε απο 20 ευρω ο καθενας να παρουμε και ενα συναγερμο και να κανουμε δωρο συναγερμο και περαστικα; :icon_lol::icon_lol:icon_lol::

DontMKsense
30-12-06, 21:16
τι κακοί άνθρωποι είστε ρε.....

MaGeLaNoS
31-12-06, 00:57
Μηπως να βαλουμε απο 20 ευρω ο καθενας να παρουμε και ενα συναγερμο και να κανουμε δωρο συναγερμο και περαστικα; :icon_lol::icon_lol:

Φτηνος βγαινε ρε Σοφο..κινεζικος θα ειναι? :icon_cool:

stamatisgalis
31-12-06, 19:37
Αν και λιγακι αργησα να μπω στο site και λιγακι δεν ηρθα στις συναντισεις και λιγακι με βριζετε και με το δικιο σας σας ζηταω λιγακι εως πολυ συγνωμη!!!.Επισης συμφωνω με τον Σοφ για αυτα που λεει και εκανε και θα κανει.Να μου πει το μαγαζι να παω να μαθω που θα βαλει το φλουρι να σας ξεπαραδιασω στο car-shop!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!! !!!!

stamatisgalis
31-12-06, 19:45
Αν και λιγακι σας ελειψα και λιγακι με βριζετε εγω σας σηγχωρω και λεω να σηνφωνησω με αυτα που λετε και να παω να μαθω που θα βαλει το φλουρι να σας ξεπαραδιασω στο car-shop χαχαχαχαχαχαχααχχχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

ammoulianiotis
31-12-06, 21:22
Φτηνος βγαινε ρε Σοφο..κινεζικος θα ειναι? :icon_cool:

Λες ε; Δεν το σκεφτηκα αυτο... Λοιπον, αλλαγη σχεδιων παιδια! Απο 35 ευρω ο καθενας καλα ειναι; Αν υπολογισουμε καπου στα 20 ατομα που ειμαστε ολοι και ολοι εχουμε περιπου 700ευρω. Αν βγαλεις τα 200 (περαστικα) μας μενουν 500ευρω. Τι στο καλο, δεν θα βρουμε να παρουμε ενα καλο (μη κινεζικο) συναγερμο; :icon_cool:

DontMKsense
31-12-06, 21:44
εχω ενα φίλο που πουλάει ένα ροντβάιλερ ψήνεστε?? και μας μένουν και λεφτά για τεκίλες!!!

paidaros
02-01-07, 22:04
αντε να τα πουμε απο κοντα!!!!!!!!!!δεν χρειαζεται να περιμενουμε την κοπη της πιτας στις 14 ιανουαριου!!!!!!!!!

ammoulianiotis
03-01-07, 13:55
λες ρε μητσο; μηπως την δωροεπιταγη να την κανουμε σε καμια καβα;

Koulou
05-01-07, 00:09
Ποιο carshop ή δεν ξέρω κι εγώ πώς το λεν; Όποιος κερδίζει τα κερνάει επιτόπου τεκιλίτσες!:Santa1:

ammoulianiotis
07-01-07, 19:54
Σφινακια η ποτα;

SPIROS2002
09-01-07, 17:13
ναμαι και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ποτε ειναι η κοπη της βασιλοπιτας?

paidaros
09-01-07, 20:51
ναμαι και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ποτε ειναι η κοπη της βασιλοπιτας?

την κυριακη 14/1/2007 στο les amais στο εμπορικο κεντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ μαλλον κατα τις 19.30

ammoulianiotis
10-01-07, 12:54
Θα πουμε τον Panoramix να μας κρατησει τραπεζι;

paidaros
10-01-07, 23:55
Θα πουμε τον Panoramix να μας κρατησει τραπεζι;

κανινισε το και πες να κρατησει ενα τραπεζι για καμια 15 με 20 ατομα.μιλησε και με το νικο.το pm που σου ειχα στειλει το πηρες???ή εκανα λαθος????

ammoulianiotis
11-01-07, 13:07
Για 20 ατομα θα κανονισουμε μαλλον. Τωρα ψαχνουμε το τηλεφωνο του Panoramix για να κανονισει. Μου εστειλες πμ; Για να δω...

ammoulianiotis
15-01-07, 11:50
Λοιπον, η κοπη της πιτας εγινε χ8ες! Μαζευτηκαμε 14 μελη:

Athanasios (Σακης)
Arf (Αρης)
DontMKsense (Δημητρης)
MaGeLaNoS (Νικος)
Stamatisgalis (Σταματης) μαζι με την Σοφια
Paidaros (Γιαννης)
Koulou (Αποστολος)
Spyros2002 (Σπυρος) μαζι με το αμορε (δεν θυμαμαι το ονομα...)
Mad (Στεργιος)
Άγγελος μαζι με την Ελενα
Σωτηρης
Teo
Cris (ηρθε απο Αλεξανδρουπολη για την συναντηση) και εφερε και την κοπελια του αλλα δεν την γνωρισα...
και να μην ξεχασω και τον εαυτο μου!

Η ολη υποθεση ειχε πολυ γελιο και πολλα πειραγματα για το φλουρι και ποιος θα ειναι ο τυχερος. Paidare ειδες οτι τελικα ουτε εγω ουτε ο Νικος το κερδισαμε; Το φλουρι τελικα το κερδισε ο Άγγελος (αν και αν διναμε απο την αρχη κομματι στην Ελενα θα το κερδιζε αυτη γιατι στην αρχη την περασαμε και δεν την δωσαμε οποτε το κομματι πηγε στον Αγγελο που ηταν διπλα της.) Να σημειωθει οτι η πιτα εξαφανιστηκε σε χρονο ρεκορ! (Μικροτερο απο αυτο που εκανε ο Cris στην πιστα των Σερρων με εναν DontMKsense να απλωνει το χερι του απο τη μια ακρη του τραπεζιου, να αρπαζει ενα κομματι και να το εξαφανιζει μεσα σε κλασματα του δευτερολεπτου!)Φωτογραφιες εβγαλε ο ενας και μοναδικος φωτογραφος, koulou! Ελπιζω να τις ανεβασουν γρηγορα τα παιδια να τις δουμε και εμεις. Ηταν ολα πολυ ωραια, ειχαμε την ευκαιρια να μιλησουμε και για καποια σοβαρα θεματα που αφορουν το Club.

Και του χρονου παιδια, να ειμαστε γεροι να κοψουμε και αλλη πιτα!
Καλα χιλιομετρα σε ολους και ατρακαριστα!
Αγγελε να εισαι γερος και να βρεις ενα καλο σημειο στο αμαξι να βαλεις το φλουρι! Καλα χιλιομετρα και σε σενα!

Το δωρο στον τυχερο της βασιλοπιτας Άγγελο ειναι μια δωροεπιταγη των 120ευρω απο το CarShop ωστε να κανει ενα καλο δωρο στη Stilara του!

aman17-2
15-01-07, 18:36
μπράβο μπράβο ωραία πράγματα...
βάλτε και καμιά φωτογραφία να δούμε τι παίζει!!!!

ammoulianiotis
15-01-07, 18:52
Ειπαμε, τις φωτο τις εχει ο koulou. Ηταν πολυ ωραια παντως! Εχασε οποιος δεν ηρθε! (Αν και οι περισσοτεροι ηταν εκει)

MaGeLaNoS
16-01-07, 13:38
Ε βρε σοφο κ σε ρωτουσα αν υπολογισες σωστα που πεφτει το φλουρι...παλι το χασαμε κ φετος..χαχαχαχα

Πραγματι ηταν ολα πολυ καλα κ χαρηκα πολυ γιατι ειδα παιδια που ειχαν καιρο να εμφανιστουν!
Οσο για τον αγγελο ευχομαι τα καλυτερα κ παντα καλοτυχος!αντε κ του χρονου παιδια!:d

ammoulianiotis
16-01-07, 13:53
Βρε τα ειχα υπολογισμενα να πεσει στην Ελενα! Ο παλιοDontMKsense φταει που δεν της εδωσε κομματι και το εδωσε στον Αγγελο...

MaGeLaNoS
16-01-07, 20:05
Να λοιπον κ η πιτα μας!!
http://briefcase.pathfinder.gr/download/562151

Και φυσικα ολη η τσακαλοπαρεα του StiloClub!!
http://briefcase.pathfinder.gr/download/562152

http://briefcase.pathfinder.gr/download/562153

Ο επισημος "σφαχτης" του club μας!!
http://briefcase.pathfinder.gr/download/562154

Και φυσικα ο τυχερός της βραδιας!!
http://briefcase.pathfinder.gr/download/562157

ammoulianiotis
16-01-07, 20:24
καλα στην πρωτη φωτο ειμαι λες και εχω παρει κοκαϊνη μαζι με χασισι!!!
πολυ ωραιες φωτο! και του χρονου!

paidaros
16-01-07, 23:35
καλα στην πρωτη φωτο ειμαι λες και εχω παρει κοκαϊνη μαζι με χασισι!!!
πολυ ωραιες φωτο! και του χρονου!

πες μας τι πινεις και δεν μας δινεις!!!!!!!!πολυ ωραιες οι φωτογραφιες!!το φλουρι δεν το πηρατε εσεις γιατι ειχε απειληθει ο νικος οτι αν πεσει σε σενα και τον νικο,ο νικος θα ετρωγε πολυ ξυλο χα χα χα χα χα!!!ο σφαχτης μας ο μαd(στεργιος)τυρανιοταν με ενα μαχαιρι που δεν εκοβε!!!και του χρονου παιδια με πανω απο ολα υγεια και ασφαλη χιλιομετρα!!

paidaros
16-01-07, 23:37
νικο ξαναπερνα τις φωτογραφιες γιατι καπου κολλαει

ammoulianiotis
17-01-07, 09:05
πες μας τι πινεις και δεν μας δινεις!!!!!!!!
Οχι οχι δεν σας λεω! Ετσι να ζηλευετε!!! Θελω να τη βρισκω μονο εγω!

ThoDoriS
18-01-07, 00:05
εμένα ρε δε μου κρατήσατε ένα κομμάτι να συγκρίνω με αυτή που θα κάνει η ανθή???
σα δε ντρέπεστε....

Koulou
18-01-07, 02:20
Καλά ήταν, ε; Άντε και του χρόνου να 'μαστε καλά!:thumbsup:


Οχι οχι δεν σας λεω! Ετσι να ζηλευετε!!! Θελω να τη βρισκω μονο εγω!
Παρτάκιααααα!!!!!!!!1:shutup: :tongue1: :tongue1: :tongue1: :hehe: :hehe: :hehe:

SPIROS2002
18-01-07, 09:39
junior μπορει εσυ να φαινεσαι οτι πηρες χαλασμενα αλλα τι να πω και εγω που φαινεται οτι κοιμαμαι.
οπως και να εχει περασαμε ωραια μεχρι την επομενη συναντηση.
και του χρονου

Mad
18-01-07, 21:00
ευχή και κατάρα σας δίνω:μη σας τύχει τέτοιο μαχαίρι παιδιά!!!!μέχρι να την σφάξω είδα κι έπαθα!!!!!και του χρόνου (περισσότεροι)!!!

paidaros
06-01-09, 13:03
νικο μπορεις να ξανακανεις upload τις φωτογραφιες γιατι τις θελει ο μπαμπης για το βιντεακι

ammoulianiotis
07-01-09, 16:54
Θα τις δωσω εγω στον Μπαμπη σε dvd...

MaGeLaNoS
07-01-09, 16:54
Σωστος Σοφο γιατι οι δικες μου ειναι στα σκουπιδια μεσα σε εναν χτυπημενο δισκο.. :P