PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρειάζομαι ΑΙΜΑ



DontMKsense
28-02-07, 16:22
Μια και μιλάμε για αιμοδοσία αυτές τις μέρες.. Ο Πατέρας μου μπαίνει στον Αγ.Λουκά για bypass την Κυριακή..και σήμερα έμαθα οτι θα χρειαστεί 5 μπουκάλες αίμα....ένας είμαι εγώ που θα δώσω, μπορεί κανείς άλλος απο Θεσσαλονίκη να δώσει?

Stilatos
28-02-07, 16:29
δεν λες και τον τυπο αιματος που εχει ο πατερας σου?

ammoulianiotis
28-02-07, 20:22
Μητσο οποτε θες δινω! Stilate δεν χρειαζεται να εχεις την ιδια ομαδα αιματος. Στη συγκεκριμενη περιπτωση απλα θα αναπληρωθουν οι φιαλες αιματος που θα χρειαστει ο πατερας του Μητσου.

Athanasios
28-02-07, 20:56
Εγω θα δωσω!!!

ammoulianiotis
28-02-07, 21:05
Αλλοι 2 να δωσουν;

BravoTwoZero
28-02-07, 22:54
Μόλις είδα την κάρτα αιμοδοσίας μου κι είδα ότι είμαι ΟΚ από πλευράς χρονικής απόστασης από την προηγ. αιμοδοσία (έχουν πέράσει 4 μήνες) και μπορώ να δώσω (παρά το ό,τι νόμιζα το αντίθετο). Ενημέρωσέ με αν μπορώ να δώσω αίμα στο όνομά του σε άλλο νοσοκομείο της Θεσ/κης ή πρέπει να πάω στον Άγ. Λουκά.

BravoTwoZero
28-02-07, 22:56
δεν λες και τον τυπο αιματος που εχει ο πατερας σου?

Δεν έχει σημασία. Δίνεις οποιαδήποτε ομάδα και την ανταλλάσσουν.

paidaros
28-02-07, 22:58
μητσο και γω μπορω να δωσω για τον πατερα σου!!!!!!!!!!!περιμενω pm με το ονομα!!!απλα ρωτα αν πρεπει στον αγιο λουκα ή σε οποιοδηποτε νοσοκομειο!!!!!!!!!!!ανθρωποι ημαστε και βοηθαμε ο ενας τον αλλον!!!!!!!!!!!!1

ThoDoriS
28-02-07, 23:01
Μήτσο θα έδινα με όλη μου την ψυχή για τον συνονόματο πατέρα σου αλλά δυστυχώς κατά 70% θα κανω εγχειρηση και εγω σε 10-12 μέρες κ αντί να δώσω θα χρειαστώ κιόλας...

Καλή επιτυχία φιλαράκι...

Soul_Giannis
28-02-07, 23:04
Μητσο μπορουμε να δωσουμε και απο Αθηνα?Αν ειναι παρε με τηλ η στειλε pm!!!
Εχει κανει και ο Πατερας μου εχει κανει bypass δεν ειναι τιποτα το ανησυχιτικο!!Ρουτινα εχει γινει αυτη η επεμβαση!!!

paidaros
28-02-07, 23:07
οποτε μητσο καλυφθηκαν οι φιαλες αιματος!
1.dontmksense
2.ammoulianiotis
3.athanasios
4.bravo two zero
5.paidaros
6.soul_giannis
στειλε pm ή παρε τηλεφωνο

ammoulianiotis
28-02-07, 23:15
Χαιρομαι που μεσα σε λιγες ωρες προσφερθηκαν τοσα ατομα για να βοηθησουν! Δημητρη ολα θα πανε καλα, οποτε θελεις μας κανεις ενα τηλεφωνο και τα κανονιζουμε ολα!

Cubano_KG
01-03-07, 04:57
Ευχομαι να πανε ολα καλα!

Ionio-Zante
01-03-07, 11:29
Δημητρη και εμενα υπολογισε με αν χρειαστεις παραπανω... Εχω 0- οποτε μπορω να δωσω σε ολους...
Καλη επιτυχια

Mixalis
01-03-07, 12:17
Δημητρη εγω δυστυχως δεν μπορω να δωσω, αλλα ευχομαι καλη επιτυχια και να πανε ολα καλα.

andreas1
01-03-07, 22:12
AN XΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ,ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.. ΕΧΩ 0 ΟΜΑΔΑ
ΡΕΖΟΥΣ ΘΕΤΙΚΟ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

monaco
01-03-07, 23:56
γειά monaco εδω αν χρειαστείς και άλλες φιάλες υπολόγισε και σε μένα ,
6934 412938 ελπίζω όλα να πανε καλά!!!

BravoTwoZero
02-03-07, 00:09
Ενημέρωσέ με αν μπορώ να δώσω αίμα στο όνομά του σε άλλο νοσοκομείο της Θεσ/κης ή πρέπει να πάω στον Άγ. Λουκά.

Αναμένω στοιχεία (όνομα ασθενούς, τόπο αιμοδοσίας) μέχρι την 13:00 αύριο (Παρασκευή 02 ΜΑΡ), οπότε και αναχωρώ οδικώς για Αθήνα. Ό,τι ώρα θέλεις πάρε με στο κινητό μου τηλ. (6932..., υπάρχει αποθηκευμένο στο κινητό τηλ. του club). Τόσο ο "Άγ. Λουκάς" όσο κι ο "Άγ. Παύλος" είναι πολύ κοντά απ' το σπίτι και το γραφείο μου. Μπορώ να βρεθώ εκεί σε πολύ σύντομο διάστημα.

Γιώργος

DontMKsense
02-03-07, 22:47
Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους όσους πήγαν στο νοσοκομείο και έδωσαν αίμα αλλα και όλους εσάς που προσφερθήκατε μέσω του club. Είναι πολύ άσχημο πράγμα να χρειάζεσαι ξαφνικά αίμα και να μην ξέρεις τι να κάνεις.Σίγουρα οι περισότεροι απο σας θα σκέφτεστε οτι έχετε τους συγγενείς σας...δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα όμως, πήγαν συγγενεις μου και δεν τους αφήσαν να δώσουν αίμα γιατί ο ένας δεν είχε κοιμηθεί καλα, ο άλλος είχε φάει και δεν πρόλαβε να χωνεψει και χίλια άλλα....αλλα εγώ το αίμα το χρειαζόμουνα σε 2 μέρες..
anyway τέλος καλό όλα καλά..
Να μην ξεχνάμε την τράπεζα αίματος του club...εγω μόλις περάσει ο καιρός θα πάω να δώσω για την τράπεζα αίματος του club.Καλό είναι να πάμε όλοι να δώσουμε ,είναι 5 λεπτάκια υπόθεση μεχρι να πείς μια μαλ..κια με τον διπλανό σου τελείωσες.Θοδωρή(μια και είπες οτι μπορεί να χρειαστείς) και όλοι οι άλλοι να ξέρετε οτι τουλάχιστον μια μπουκάλα θα έχει μέσα η τράπεζα του club για όποιον την χρειαστεί. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ.

ammoulianiotis
03-03-07, 22:01
Καλό είναι να πάμε όλοι να δώσουμε ,είναι 5 λεπτάκια υπόθεση μεχρι να πείς μια μαλ..κια με τον διπλανό σου τελείωσες.
Χαχαχαχα! Γελιο δεν ειχε; Καθομασταν ολοι διπλα διπλα και σχολιαζαμε τα παντα! Σαν να καναμε μεσημεριανο στο Star! Τρεμε Λαμπιρηηηη!!!!

Με το καλο Μητσο να τελειωσουν ολα και να γυρισε ο πατερας σου σπιτι γερος και δυνατος!

neuromancer
05-03-07, 05:03
Περαστικά κι από εμένα Μήτσο.

paidaros
05-03-07, 14:48
μητσο ολα θα πανε καλα!!!!!!για αυτο ειναι οι φιλοι!!!στα δυσκολα φαινονται οι φιλοι!!!!!με το καλο να βγει και καλη ανναρωση!!!!!

ammoulianiotis
06-03-07, 12:33
Παιδια ολα καλα πανε! Μιλησα με τον Δημητρη και ολα πηγαν μια χαρα! Εγινε η επεμβαση και ο πατερας του ειναι ΟΚ! Το επομενο που σκεφτεται τωρα ο Tequiler μας ειναι το ποτε θα παει με τον father του για τεκιλες! :bleh:

ΑΓΓΕΛΟΣ
05-04-07, 19:46
ΜΗΤΣΑΡΑ περαστικα!!

DontMKsense
06-04-07, 15:39
Thanks Άγγελε. Με την τράπεζα άιματος τι θα κάνουμε?

ΑΓΓΕΛΟΣ
06-04-07, 16:58
ΟΤΙ θελεις τι εχεις στο νου σου?

Karateka
06-04-07, 19:34
Περαστικά να είναι Μήτσο και να σηκωθεί γρήγορα ο άνθρωπος να πάρει και τα πάνω του!