PDA

Επιστροφή στο Forum : Chinese Brilliance BS Crash Test



Stilatos
08-07-07, 22:41
Θυμαστε αυτα τα jeep που αρχισανε να πουλανε εδω και κανενα 2αρι χρονια? που πατωσανε εντελως στα crash test? Oριστε ενα αμαξι δρομου λεγεται το Brilliance BS τωρα δεν ξερω αμα το ΒS σημαινει bullshit (μετασυνχωρεσεως για την φραση) αλλα κοιταξτε στα 64 χλμ που κανανε το τεστ πως εγινε.

F06LjugtIUo


και εδω το landwind για οσους δεν θυμουνται

DZWy_fASSiQ

stilo-hraklis
08-07-07, 23:48
μιλαμε για ασφαλεια @@@@@@

ammoulianiotis
09-07-07, 06:11
Παναγια μου τι βλεπω πρωι πρωι!!!
Αυτο ειναι εγκλημα!

bel
09-07-07, 09:39
Πολυ καλο!
Διευκολυνουν και τους πυροσβεστες στον απεγκλωβισμο...:rip: :p

ammoulianiotis
09-07-07, 09:50
Ειδες ποσο ευκολα βγαινει η πορτα; Τραβας με τα χερια και την βγαζεις!
Αυτο ειναι καλο και για το καθαρισμα!!!

ammoulianiotis
09-07-07, 10:20
Ρε σεις, οταν θελουμε να ανεβασουμε βιντεο εκει που λεει "τιμη" τι ακριβως πρεπει να βαλουμε;


Συγκρινετε το κινεζικο με το Stilo
http://www.youtube.com/watch?v=MDB-zASuDmk

Και με μια McLaren F1
http://www.youtube.com/watch?v=mUPq760LC00

Pantelis
09-07-07, 11:47
αλλα κοιταξτε στα 64 χλμ που κανανε το τεστ πως εγινε.

Τι λες ρε Παντελή! Λίγες γραντζουνιές εγώ μόνο βλέπω. Μια χαρά ασφάλεια προσφέρουν αυτά τα αυτοκίνητα. Γιατί τα κατηγορείς; Επειδή είναι Κινέζικα;

Και στα δύο βίντεο είδα :rolleyes2: αυτόν τον κίτρινο τοίχο, που έπεφτε επάνω στα μπλε αυτοκίνητα, να γίνεται "σμπαράλια". Τα αυτοκίνητα μια χαρά την έβγαζαν!

Πλάκα πλάκα πριν 20+ χρόνια τα μοντέλα που οδηγούσαμε είχαν τέτοιου είδους συμπεριφορά σε συγκρούσεις. Όσον αναφορά το πρώτο βίντεο, το μοντέλο είναι για ΚΛΑΜΑΤΑ!!! Δεν έχω καταλάβει, αυτό έχει βγει προς πώληση;

paidaros
09-07-07, 12:21
κινεζικο,τι περιμενετε???εγω απλα λυπαμαι τον κοσμακι που θα το αγορασειεπιεδη ειναι φτηνο,λογω κινας,και αν το χρειαστει καποια στιγμη θα τους κλαινε οι ρεγγες!!!!!
οσο για το stilo πιστευω το βιντεο τα δειχνει ολα!!!

ammoulianiotis
10-07-07, 08:02
Γιαννη νομιζω οτι απαγορευτικαν τελειως αυτα τα αυτοκινητα.
Πρεπει να εχει απαγορευτει η προωθηση τους στην αγορα λογω της μηδενικης ασφαλειας τους!

Stilatos
10-07-07, 14:01
χαχαχα ετσι νομιζεις χτες μαλιστα ειδα to jeep στον δρομο. μα το θεο ηθελα να τον σταματησω τον ανθρωπο και να του πω τη πηγε και αγορασε αυτην την ΜΑ#(&#$(. αλλα λεω αστο

www.landwindhellas.gr

Ionio-Zante
10-07-07, 14:16
Μα καλα... Ειναι τελειως τρελοι!!!!???? Κοιταν να δεις που βρηκαν και εχτισαν αυτο τον Κιτρινο Τοιχο... Και μετα σου λενε οτι φταινε τα αμαξια που ειναι κινεζικα.... Α καλαααα... 3 little birds are sitting

MaGeLaNoS
11-07-07, 11:02
Υπερβολικοι ειστε..απλα λιγο τσαλακωθηκαν.. :P

Stilatos
11-07-07, 11:54
Tην STIRELLA την STIRELLAAAAAAAAAAA