PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση το Σαββατοκύριακο?



Karateka
11-02-05, 07:54
Παιδιά θα μπορούσαμε να βρεθούμε το Σάββατο το πρωί? Θα είναι και ο Κυριάκος εδώ. Βολεύει κατά τις 13:00 στο Carfour?

Περιμένω προτάσεις.

Nikos
11-02-05, 08:05
Εγώ παιδιά θα φύγω Χαλκιδική σήμερα το μεσημέρι και θα γυρίσω το βράδυ της Κυριακής... :? Τους χαιρετισμούς μου στον Κυριάκο.

ΥΓ: Κάποιος Χρήστος, πήγε από Motordrome κι εκεί του δώσανε το κινητό μου γιατί ενδιαφέρθηκε για το club, και μιλήσαμε, μου είπε ότι έχει κάποιο πρόβλημα αυτές τις μέρες και δεν μπορεί να παρακολουθήσει τι γίνετε μέσω φόρουμ, αν θέλετε να τον ειδοποιήσουμε τηλεφωνικά. Γιάννη θα σου στείλω με pm το κινητό του για να τον ειδοποιήσεις όπως τους άλλους με μήνυμα, οκ?

ckalfas
11-02-05, 08:11
Καλημέρα παιδιά! Εγώ ως γνωστόν δουλεύω το Σαββατο πρωί, οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω. Το Σάββατο βράδυ έχω μία πολύ "σοβαρή" δουλειά (πάω για κρέμασμα). Αν όμως αποφασιστεί κάτι για Κυριακή βράδυ, μάλλον θα μπορέσω.

Karateka
11-02-05, 08:13
ΟΚ, Νίκο. Αν έχει καλό καιρό θα έρθουμε και εμείς να κάνουμε εκεί το meeting.

Νάτα μας και ο Χρηστάκης...

Nikos
11-02-05, 08:27
Το Σάββατο βράδυ έχω μία πολύ "σοβαρή" δουλειά (πάω για κρέμασμα)


Ε ναι ρε Χρήστο! Μην αφήσουμε τον γάμο για να πάμε για πουρνάρια!!! ΧΙΧΙΧΙ!!! Welcome to the club man!



ΟΚ, Νίκο. Αν έχει καλό καιρό θα έρθουμε και εμείς να κάνουμε εκεί το meeting.


Εεεε κχμμμμ... Εεεεε, ξέρεις, επειδή έχω μπαφιάσει με τα τρεχάματα τον τελευταίο καιρό και το άλλο μου μισό το βλέπω πριν πάω για ύπνο για να του πω καληνύχτα μόνο... έχω κλείσει μια executive suite για 2 μερούλες για να βρούμε λίγο την ησυχία μας... :D Μήπως σας είναι εύκολο να κάνετε το meeting στο Carrefur και όχι στην Χαλκιδική? :P :P :P :P Που να τρέχεται τόσο μακριά μωρέ!!... :P :P

ckalfas
11-02-05, 08:29
Είπα να μην είμαι μόνο στο ίδιο StiloClub με 'σας, αλλά και στο άλλο Club των κρεμασμένων! Είστε τα πρότυπά μου ρε παιδιά!

ThoDoriS
11-02-05, 11:19
Με το καλό Χρήστο......ότι καλύτερο στο νέο club που πάς να μπείς.....

ckalfas
11-02-05, 11:24
Τελικά, οι Θεσσαλονικιές κυκλοφορούν με μία θηλειά στο χέρι... αλλιώς δεν εξηγείται!

Karateka
11-02-05, 11:48
Κοίτα μόνο να παίρνουν συχνά back-up εκεί... :129

aman17-2
11-02-05, 16:02
Κοίτα μόνο να παίρνουν συχνά back-up εκεί... :129

χαχαχα καλόοοοο
Θεσ/νίκη θα είμαι λογικά μέχρι απογευματάκι οπότε μιλάμε για κάνα καφέ μεσημεράκι...μετά αναχώρηση για Ξάνθη....
Νίκο καλά να περάσετε και χαιρετίσματα....
Γιάννη πριν πάμε για τις αναρτήσεις να βρούμε κοντά εκεί στο μαγαζί καμιά στάση αστικού να αφήσω τα 2 ΄΄ατομα που θα έχω να ΄την κάνουν για κέντρο!!! :)

Nikos
14-02-05, 07:57
Κυριάκο καλά περάσαμε. :) Εσείς; Όλα καλά; Τι λένε τα καινούργια αμορτισέρ;

aman17-2
14-02-05, 16:36
ωραία ήταν ...και πρέπει να ευχαριστήσω ακόμη μια φορά τον Γιάννη που τον ξεσήκωσα και υποχρεώθηκε σε τόσους ανθρώπους για μένα...
τα λάστιχα καινούρια και τα αμορτισέρ σκληρά.....ΓΑΜΑΝΕΕΕΕΕΕΕ
΄μεγάλη διαφορά από τα πρώτα μέτρα και τις πρώτες λακούβες....
η πιο φάση...στροφές Καβάλας.....
έμπενα με130 στην αρχή της στροφής (το ψιλοφοβομουνα) και ανέβαζα....έπερνε άνετα μέχρι 140-150 και ίσως και παραπάνω.....
τρελά γούστα.....
άσε που τώρα πια δεν νιώθω το αμάξι να κάνει "διατάσεις" δεξιά και αριστερά αλλά το πέλμα να πηγαινοέρχεται....(εμμ 195/65) ....

Arf
15-02-05, 01:40
Μόνο προσοχή στις γέφυρες στην Καβάλα γιατί οι γ@μ#μ3ν3ς πιάνουν πάγο για πλάκα.

Soul_Giannis
15-02-05, 01:44
Ρε αλλη δουλεια δεν εχετε απο το να παντρευεστε???
Πλακα κανω!!!
Με το καλο Χρηστο!!!

ckalfas
15-02-05, 09:54
Ευχαριστώ ρε Γιάννη! Ένα χέρι είπα να ζητήσω κι εγώ...

DontMKsense
17-02-05, 05:02
Με το καλό ρε Χρηστάρα!!!!!!!

ckalfas
17-02-05, 09:08
Ευχαριστώ ρε Μητσάρα!

Nikos
17-02-05, 09:14
Χρηστάρα!!!!!!!



Μητσάρα!


Πως τη έχετε δει δηλαδή εσείς οι... ____άρες???!!!! _____αράδες???? :P :P

ckalfas
17-02-05, 09:22
Έλα φρόνιμα Νικολάκη!

Soul_Giannis
17-02-05, 22:40
Ενα????
Αφου δυο εχει!!!
Μα καλα ρε μονο το ενα ζητησες???

ckalfas
18-02-05, 08:25
Ένα! Αυτό που δίνει, γιατί μετά με την κουλούρα πέρνεις για προίκα αυτό που πέρνει!