PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζητλω ταπεινα συγνωμη



Ktlk
13-03-05, 21:34
Οπως λεει και ο τιτλος του θεματος,θελω να ζητησω συγνωμη απο τα παιδια που "θικτηκαν" απο το τοποκ μου για την "κοντρα" η οποια υπενθυμιζω ηταν φιλικη και εγινε τελειωσ για πλακα....
δεν θελω να δημιουργησω συγχηση μεταξυ των μελων...στο κλαμπ μπηκα επειδη γουσταρω τα stilo και επειδη βρηκα αρκετες καλεσ πληροφοριες (βελτιωση κινητηρα,τοποθετηση σιτας)..επισης θα ηθεελα να αναφερω για την κοντρα δεν υπονος οτι παταω ολα τα 1,6 που κυκλοφορουν..εχω κανει καποιεσ μικρες βελτιωσεις που "ΙΣΩΣ" την συγκεκριμενη στιγμη βοηθησαν...οπως αναφερε και το κολληταρι μου με ειχε πατησει με mazda 89 αλογων....στο κατω κατω τα almera καθως και τα A4 εχουν χειροτερο 0-100 απο απο το δικο μου,αλλα εαν καταφερο και τα πιασω ποτε θα κατσω να με μαμισετε...δεν ειμαι ο ανθρωπος τησ κοντρας,ετσι κι αλλιως το αμαξι μου δεν οφελει...αν ηταν θα επαιρνα ενα rallye και μετα αντε γεια...ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ....το αμαξι ειναι για την καυλα(συγνωμη) του καθενος...Εμενα μου αρεσει να ακουω το μοτερ μου να σκυλιαζει οταν ειναι κοντα στους κοφτες,και ασ μην πηγαινει βημα(οπως πολλοι με 1,2)....κανω το κομματι μου...αλλοι φορανε αυτοκολλητα και λαμπακια και νομιζουν οτι πατανε ferrari...εγω δεν ανηκω σε αυτην την κατηγορια...ισως σε αυτο που μπορω να ξεπερασω το stilo 1,6 ειναι σε κλειστη,στριφτερη διαδρομη μιας και το μονο που μπορει να συγκριθει με το στριψιμο του "Γαλλου"(και καθε γαλλου) ειναι ισως μια Alfa και το κορυφαιο για μενα πρωτη γενια του PUNTO GT...
Το οτι δεν μπαινω συχνα στο foroum ειναι καθαρα λογω κακης συνδεσης και λιγο χρονου...Και στο δικο μου κλαμπ ,μπαινω πολλεσ φορεσ για να διαβασω δημοσιευσεις,μιασ και ειναι λιγο πιο ελαφρυ....
Σεν μου αρεσουν αυτες οι αντιπαραθεσεις....Μερικεσ φορεσ ειναι καλεσ για να ζεσταθει λιγο το κλιμα..αλλα οχι να φτανουν σε ακρωτητες...
Υπαρχουν πολλα πραγματα που μπορουμε να συζητησουμε για τις δυο εταιριεσ,την ιστορια τους τα επιτευγματα τους κτλ...)Ημια μασ κανει χαρουμενους που ανεστησε μια μετεπειτα αυτοκρατορια(λεγε με FERRARI)και απο την αλλη μια εταιρια που με τισ εφευρεσεις τισ εχει φτασει η σημερινη αυτοκινηση στο συγκεκριμενο επιπεδο....Θα ηθελα να ειομαι ενεργο μελοσ και να παρευρεθω και σε συναντησεις εαν μου το επιτρεπει ο λιγοστος χρονος μου...
Συγνωμη για το μακρυσκελες μου post αλλα ηθελα να διελευκανω το ζητημα που δημιουργησα...

Φιλικα
Νικολας

Stilo_Rodos
13-03-05, 23:57
Φίλε Νίκο δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη γιατί δεν έγινε τίποτα αλλά ούτε χρίζεται να φύγεις από το club. Εσύ είπες ότι μέχρι και τρίτη ήσουν μπροστά και εγώ μαζί με κάποια αλλά πεδία σου είπαμε ότι δεν γίνετε να περάσεις stilo 1.6 και ότι είναι πολύ η παράγοντες που κατάφερες να είσαι μπροστά, πάντως καλά του έκανες. Για να είμαι ειλικρινείς δεν μου άρεσαν τα λόγια του Μπάμπη και αυτό γιατί παρεξήγησε την όλη κατάσταση. Εγώ δεν έγραψα πουθενά να φύγεις από το club ούτε σε έβρισα ποτέ και ούτε σε πρόσβαλα όπως νόμιζε ο Μπάμπης απλά σου είπα ότι δεν γίνετε να περάσεις stilo 1.6. Εγώ θέλω να έρθουν κιάλι σαν εσένα στο club και να είμαστε μια πολύ μεγάλη και καλή παρέα, να ανταλλάζουμε απόψεις κ.λπ. πάντως σου ζήτω συγνώμη αν εξαιτίας μου ένοιωσες άσκημα.

Θοδωρή δεν είχα δόση την απάντηση μου στον φίλο Μπάμπη γιατί πρόλαβες και κλείδωσες το topic όποτε δεν θα το συνεχίσουμε εδώ αλλά καλό είναι να δίνεται η απάντηση για να μην φαίνεται η μια μεριά μόνο Ευχαριστώ. :wink:

ThoDoriS
14-03-05, 01:18
Το θέμα είναι ήδη τελειωμένο Νικόλα.

Δεν τίθεται θέμα συγγνώμης......τι συγγνώμη πρέπει να την ζητήσουν κάποια μέλη που φέρθηκαν ανόητα κ τέλος. Και αυτό το θέμα θα το κλειδώσω και δεν θέλω να συνεχίστει.....Αυτο που θέλω τι είναι?? Να συνεχίσουμε έτσι όπως ήμασταν και παλιά.....Δεν είμαστε εδώ για συγγνώμες και τα σχετικά....είμαστε γιαυτό που προείπες και παραπάνω....για την καύλα μας για τα αυτοκίνητα.....αν είχαμε γούστο την μαγειρική θα ήμασταν σε φόρουμ μαγειρικής και θα ανταλλάσαμε συνταγές......

Η κόντρα έγινε κ το αποτέλεσμα ήτανε αυτό που ήτανε.....οπότε το θέμα έληξε......

Και εσύ όπως και το κάθε μέλος (ασχετα αν έχει ή δεν έχει stilo) είναι ευπρόσδεκτο εδω μέσα.....Ειμαστε ανοιχτοί σε όλους.....;)


Καλή Σαρακοστή παιδιά και μην δίνουμε συνέχεια σε παιδιάστικες παρατηρήσεις......

(Όσο για τον Μπάμπη και τα περι αποχώρησης που έλεγε σε άλλο τόπικ.....να τον ενημερώσω ότι σήμερα απο το Fame Story έφυγε η Νάνσυ οπότε θα μπορεί να μείνει αυτός στο Club μιας και το κοινό τον θέλει κοντά του....:P)