PDA

Επιστροφή στο Forum : karting!!



face
11-02-05, 10:27
πόσοι απο εμάς έχουν κάνει η ενδιαφέρονται να κάνουν kart...??

(η ερώτηση έχει να κάνει με κάτι που είναι στα πλάνα)

ως γνωστο εχω ένα kart 125cc rotax και η αισθηση του να κάνεις με αγωνιστικό δεν συγκρίνεται με τιποτα......απο ότι βλέπω ο birel με καταλαβαίνει απόλυτα....

McSergio
11-02-05, 10:42
Έχω κάνει κάμποσες φορές αλλά όχι με αγωνιστικό.
Πρέπει να είναι άλλη φάση...

birel
11-02-05, 11:08
Αν σε καταλαβαινω λεει!!!οτι αποριες σχετικα με καρτ ρωτηστε.εχω ένα 100cc υδροψυκτο κατηγοριας Intercontinetal A.το avatar(ναι εγω ειμαι αυτος) είναι από αγωνα πρωταθληματος Ελλαδας της Καλαματας της καλυτερης πιστας της Ελλαδας.καλο το ενοικιαζομενο δε λεω αλλα το αγωνιστικο και ειδικα το κατοσταρι είναι η υπερτατη κ@υλα.ειδικα σε μια πιστα σαν την Καλαματα.εσυ face για hobby και μονο από ότι καταλαβαινω,ετσι?εγω και για τα δυο.αληθεια που κανεις προπονηση?

ThoDoriS
11-02-05, 11:10
Εγώ έχω κάνει πάρα πολλές φορές και έχω κάνει και με αγωνιστικό στο οποίο όμως το πρόβλημα μου ήτανε το κάθισμα......βλέπεις δεν ταιριαζα στο σώμα με αυτόν που το είχε......

Πέτρο ότι κανονίζεται μην δεν με βάλεις μέσα.......:P Είμαι σε θέση μάχης :178

face
11-02-05, 11:15
σε πιστα στο βολο....μακαρι να ειχα το χρονο να πηγαινω για προπονηση σε άλλες πίστες......στην αρχη οταν το πήρα ο προηγούμεος ιδιοκτήτης του που έτρχε στο προτάθλημα μα αυτο, ηθελε να με χώσει και εμένα αλλα οι ώρες είναι λίγες...

το κατοσταρι σου είναι με μίζα η σπρωξιμο???

εχει μπαμ στις 3500rpm η ανοιγει προοδευτικα??

face
11-02-05, 11:20
Εγώ έχω κάνει πάρα πολλές φορές και έχω κάνει και με αγωνιστικό στο οποίο όμως το πρόβλημα μου ήτανε το κάθισμα......βλέπεις δεν ταιριαζα στο σώμα με αυτόν που το είχε......

Πέτρο ότι κανονίζεται μην δεν με βάλεις μέσα.......:P Είμαι σε θέση μάχης :178

:116 :163 :162 θα τους φάμε λαχανο........ :186

birel
11-02-05, 11:25
σε πιστα στο βολο....μακαρι να ειχα το χρονο να πηγαινω για προπονηση σε άλλες πίστες......στην αρχη οταν το πήρα ο προηγούμεος ιδιοκτήτης του που έτρχε στο προτάθλημα μα αυτο, ηθελε να με χώσει και εμένα αλλα οι ώρες είναι λίγες...

το κατοσταρι σου είναι με μίζα η σπρωξιμο???

εχει μπαμ στις 3500rpm η ανοιγει προοδευτικα??

InterA σου λεω.αρα σπρωξιμο.εργοστασιο κατασκευης ΤΜ.3ο σταδιο βελτιωση.αν μαθεις τιμη που το πηρα θα παθεις.στο Βολο ειπες.το Γιωργο το λοχαγο από την Κυπρο τον ξερεις?εχει μουρλια και με τα jet-ski.ενα ROTAX εχει και αυτος.

Psycho13
11-02-05, 12:23
Παμε αφιδνες για καρτ καμμια μερα???Θα αγοραζα την πιστα ολη με τα λεφτα που εχω ριξει εκει μεσα...

ThoDoriS
11-02-05, 12:31
Εγώ μέσα Αντώνη αλλά κάνε λιγο υπομόνη να δεις κάτι....;)

face
11-02-05, 12:51
σε πιστα στο βολο....μακαρι να ειχα το χρονο να πηγαινω για προπονηση σε άλλες πίστες......στην αρχη οταν το πήρα ο προηγούμεος ιδιοκτήτης του που έτρχε στο προτάθλημα μα αυτο, ηθελε να με χώσει και εμένα αλλα οι ώρες είναι λίγες...

το κατοσταρι σου είναι με μίζα η σπρωξιμο???

εχει μπαμ στις 3500rpm η ανοιγει προοδευτικα??

InterA σου λεω.αρα σπρωξιμο.εργοστασιο κατασκευης ΤΜ.3ο σταδιο βελτιωση.αν μαθεις τιμη που το πηρα θα παθεις.στο Βολο ειπες.το Γιωργο το λοχαγο από την Κυπρο τον ξερεις?εχει μουρλια και με τα jet-ski.ενα ROTAX εχει και αυτος.

ναι ρε συ τον ξέρω...τρέλα με τα jet ski..καρτ κάναμε για αγώνες jet-ski μου έλεγε....δεν ήξερα καν οτι υπάρχουν.....

λοιπόν αρχίστε προπόνηση οι αθηναίοι γιατί θα προσπαθήσουμε να έχουμε καλό σκηνικό στο μέλλον..... :145

verone
03-03-05, 19:55
verone μεσα

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04-03-05, 13:25
ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Soul_Giannis
05-03-05, 02:59
Παραμεσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αααααααααααα