PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ STILOCLUB-COROLLACLUB



ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24-03-05, 11:59
Παιρνω αφορμη τα λεγομενα και τα γαρφομενα του face!!
Mπηκα στο corollaclub και διαβασα ενδιαφεροντα πραγματα....
Θα ηταν παρα πολυ ωραιο να γινει μια συναντηση μεταξυ των δυο club μια οργανωμενη συναντηση για ανταλλαγη αποψεων και διαφορων ανοιγματων(μικρες κοντρουλες)...Αλλα μακρια οι φωνες και τα παρατραγουδα!!!
Εννοειται παντα με κοσμιες συμπεριφορες και απο τις δυο πλευρες!!
Δεν ξερω πως το βλεπετε???
Θα ηταν παρα πολυ καλο να μπουν καποια πραγματα στην θεση τους....(δεν το λεω αυτο για να δειξω οτι ειμαστε οι καλυτεροι)...
H COROLLA σε αλλα ειναι καλυτερη και σε αλλα χειροτερη...το ιδιο και το το STILO!!!
Mπορουμε με την βοηθεια καποιων χορηγων να κανουμε ενα εvent σε καποιο χωρο φυλασσομενο ετσι ωστε να μην εχουμε προβλημα με ""στρουμφακια"""...αυτο δεν ειναι σαν προταση μονο για το corolla club αλλα και για καποια αλλα club που ειναι ανταγωνιστηκα!!!θα ηταν παρα πολυ καλο να δουμε π.χ. να κανουν καποιο χρονομετρημενο γυρο σε μια πιστα και να δουμε ποιο γυρναει καλυτερα!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!


ΦΙΛΙΚΑ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΔΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ STILOCLUB

face
24-03-05, 12:06
κώστα μια και εγώ το ξεκίνησα, είμαι διατεθιμένος να κατέβω αθήνα αν τελικά κανονίσουμε κάτι τέτοιο....

το συγκεκριμένο θα γίνει poll....θέλουμε να έρθουν όλοι αλλα άν κάποιος έχει στο νου του φασαρίες καλύτερα ας κάτσει στον αναπαυτικό του καναπέ αφού η συναντηση θα είναι φιλική, γνωριμίας των δύο club...

ανοιγματάκια θα έχουμε καθώς θα πραγματοποιηθούν μετρήσεις σε αντίστοιχα κυβικα..αλλα και όχι μόνο...

...καλό θα είναι να ενημερώσουμε και περιοδικά καθώς η συνάντηση των 2 club σε ελεγχόμενο ασφαλές χώρο είναι μια διαφήμηση και των 2....

παρακάτω το link...

υπ΄όψην θερμόαιμοι υπάρχουν παντού τελικά αλλα η αποφυγή τους δείχνει ανωτερότητα...

http://www.corollaclub.com/forum/viewtopic.php?t=1438&start=15

Anonymous
24-03-05, 12:09
αξιοτιμε κυριε προεδρε του club!εχεις απολυτο δικιο και θα το ψαξω το θεμα και γω για να μπορεσουμε επιτελους να κανουμε στην τελικη τον χαβαλε μας!!ζητω συγνωμη αν ημουν αποτομος σε καποιο τοπικ,αλλα μερικοι εδω μεσα λενε πολλες ανακρίβιες!ελπιζω σε συντομη συναντηση και προς θεου ας συγκριθουν αμαξια με ιδια κυβικα και οχι ολοι οι γρηγοροι να κουνιουνται σε μικροτερες κατηγοριεs!!ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ COROLLA G6 1.4....

face
24-03-05, 12:17
φίλε corolla g61.4...πιστεύω ότι λίγοπολύ όλοι μας έχουμε το μικρόβιο της κόντρας....όπως θα κουνιθώ εγώ σε ένα απλο 1600αρι έτσι θα κουνιθώ και σε κανα τετρακίνητο τέρας για χαβαλέ...εδώ τα έχωσα με μία porche, αλλα το θέμα είναι ότι γέλαγαμε και εγώ και αυτός (μέχρι που άκουσε τα φταρνίσματα και ψιλοαγχώθικε στιγμιαία)βέβαι δεν τίθεται θέμα ποιος νίκησε έτσι....

το θέμα είναι ότι κάναμε χαβαλέ..και έτσι να΄είναι καλό να μείνει...επίσης όσοι κουνιούνται σε μικρότερα και το λένε όλλοι οι άλλοι έχουμε μυαλό να κρίνουμε και καταλαβαίνουμε τον λόγο που κάποιος έριξε σε άλλον 1 2 3 όσες να είναι καρότσες...

και πάλι επαναλαμβάνω χαβαλές να γίνεται και να γουστάρουμε όλοι..ο μόνος τρόπος να γουστάρουμε όλοι είναι αν το δούμε και οι 2 χαλαρα...:)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24-03-05, 12:29
Face θα ηταν πολυ καλο να συγκεντρωθουμε 3-4 club στην κατηγορια των μικρομεσαιων και να γινει πανικος!!!!
απλα θελει πολυ καλη οργανωση!!!!!!

face
24-03-05, 12:35
λοιπόν θα προσεγγίσουμε και focus club, η σκέψη έιναι να γίνει στην πίστα των μεγάρων με την κάλυψη των 4ΤΡΟΧΩΝ...

έτσι συνδιάζουμε το τερπνόν μετα του οφελίμου...(σωστή προβολή)...

Anonymous
24-03-05, 12:52
σωστοςςςςςςς!!αν και εγινε μικρη παρεμβαση στο προηγουμενο δημοσιευμα μου!εχετε απολυτο δικιο!και παλι συγνωμη αν προσβαλα καποιους απο το site.anyway και γω καποτε ιταλος ημουν αλλα πολυυυυυυ παλιος ιταλος,γνησιος!!!LANCIA BETA HPE 1.6 140ps troxo! γαργαλημενο οπως καταλαβατε!Eτσι ειναι face και γω με το lancia και με το corolla πριζωνω οτι κινειται απλα οταν βλεπω κατι πολυ δυνατο λεω απο μεσα μου δεν αξιζει τσαμπα η βενζινη!ουτως η αλλιως τους εχω ολους ετσι το βλεπω εγω!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

face
24-03-05, 12:58
no harm done.... :wink:

DeepLevel
24-03-05, 13:40
Τελικα ολοι θελουν τον Ιταλο τους μου φαινεται...
Ασχετο...1.2 δεν βγαζει η Corolla..
ΕΓΩ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΩ>>????

(ασε μην απαντησετε..καταλαβα 8) )

Anonymous
24-03-05, 13:55
Kι ομως βγαζει την 1279 κυβ φιλε deeplevel με τα 88 oνομαστικα ps οποτε θα μπορεις να παιξεις και συ με τα αλλα παιδακια!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: και μετα παμε ολοι μαζι για μασα και :132 ποτο παντα με μετρο!!καλο δpομο σε ολουs παιδια!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24-03-05, 14:41
Aυτον τον φιλικο τονο πρεπει να εχουμε........ειναι πολυ σηmaντικο να κρατησουμε χαμηλους τονους......
δεν ξερετε τι μπορουμε να πετυχουμε !!!!
αν μαζευτουμε ολα τα club mazi.....

ThoDoriS
25-03-05, 00:20
Εγώ φυσικά και θα έρθω......αλλά όχι για να παίξω......είμαι μεγάλο παιδί πια.....ούφ....

Soul_Giannis
25-03-05, 00:50
Μεσα και εγω παιδια!!!!
Γιατι οχι να δουμε τις διαφορες των αυτοκινητων μας και να περασουμε καλα!!!
Εγω μεσα με το 1.2 μου!!!

verone
03-01-06, 23:16
Με το παρών θέμα μου δόθηκε η ευκαιρία να πω τι θα γίνει ρε παιδιά θα μπούμε καμιά φορά δυναμικά στο θέμα club.