PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοπή πίτας 2010 !



ngtech
08-02-10, 09:26
Γεια όσους απουσίαζαν για οποιοδήποτε λόγο από την πίτα της εκδρομής και για όσους θα ήθελαν να παρευρεθούν σε άλλη μία συνάντηση, προτείνω να κοπεί μία πίτα για τα μέλη της Αθήνας.Όλοι ευπρόσδεκτοι , το πότε και το πού θα το καθορίσουμε σε αυτή την ενότητα! Αντε να βλέπω συμμετοχές και προτάσεις ημέρας... και σύντομα!

richard
08-02-10, 11:52
Εγω δεν προλαβα να δω το κοψιμο της πιτας αλλα εφαγα απο αυτην αργα το βραδυ, δικαιουμαι να ειμαι και εγω σε αυτο το κοψιμο που θα κανετε η θα με πιασει κοψιμο απο τις πολλες πιτες???

ngtech
08-02-10, 11:59
Eννοείται όλοι είναι ευπρόσδεκτοι!

redpanther
08-02-10, 13:51
καλο ειναι να κοψουμε μια πιτα για οσους δεν ηρθαν στην εκδρομη....αλλα μηπως να κοβαμε καμια λαγανα και κανα χταποδακι...???

Παντως η πιτα του Πετρου και της Μαριας..ηταν...μιαααμμμμμμμ....πολυ ωραια..:flowers1:.

Δεν θα ελεγα οχι σε μια παρομοια...και επιτελους να γνωριστουμε και περισσοτεροι απο την αθηνα..γιατι πολλοι δεν ξερει ο ενας τον αλλον, εκτος απο εδω που μιλαμε...μη γινουμε ενα απλο φορουμ οπως ειπε και ο Νικος σε προηγουμενο θεμα....αμαρτια ειναι!!

Και αφου δηλωνουμε συμμετοχες αντε ξεκιναμε.

1) redpanther(Κοσμας)
2) ngtech(Νικος)...σιγουρα γιατι δεν προλαβε και πιτα με την ατυχια..
3) richard(Ριχαρδος)...σιγουρα γιατι επισης δεν προλαβε πιτα..αλλα ουτε εγω προλαβα να τον δω οπως ετρεχε..:hmmm: