PDA

Επιστροφή στο Forum : ενα site για τα μπλοκα..



stelios_11
14-04-05, 23:32
που ειναι στημενεσ οι καμερεσ? τα φωτορανταρ?

ιδου οι απαντησεισ..

http://www.anti-camera.com

Panos_IOA
15-04-05, 11:47
Τι ψαχνεις να βρεις στελιο;
Απο τον Αυγουστο θα εγκατασταθουν 400 καμερες ακομη, μεχρι και στην Κρητη!!!
Πρεπει να γινουμε τοπογραφοι για να τις θυμομαστε!! :cry:

philippyz
15-04-05, 14:39
αφου μετα απο ενα μηνα δεν δουλευουν τι σκατε? εξαλου υπαρχουν τα σπρευ για αυτες τις περιπτωσεις.(το εχει δοκιμασει κανενας?)

Panos_IOA
15-04-05, 14:44
Αυτο με το σπρευ εχω διαβασει το κανουνε στην Αγγλια!! Και εχουν κανει μεγαλη ζημια... Στο κρατος βεβαια!!! :D

GN_AZ
15-04-05, 14:53
Σπρέυ εννοείτε την λακ στις πινακίδες ? Το έχω δοκιμάσει μάγκες και δουλεύει. Είχα βάλει στις πινακίδες του 106. 15 φωτογραφίες του έβγαλα (με την δική μου φωτογραφική μηχανή) και σε καμία δεν φαινόταν τα στοιχεία της πινακίδας

aman17-2
15-04-05, 18:11
έχει ακουστεί ότι εκτός από την λακ για τα μαλιά ...που όντως δούλευε υπάρχει και ένα άλλο σπρέυ ......
το είχανε πει και εδώ να το κάνουν μια μαζική αγορα...
το πρόβλημα είναι ότι απο αστυνομικούς έχει ακουστεί ότι αυτό δούλευε μόνο με τις παλαιού τύπου και στις καινούριες δεν παίζει πρόβλημα...ίσως να είναι φήμη αλλά ίσως και να ισχύει...ποιός θα πάει με 180 σε κάμερα για να το αποδείξει ???? (Μπάμπηηηη που είσαι ρε ?¨? :) :) )

MaGeLaNoS
16-04-05, 12:49
Το καλυτερο ειναι ζελατινα που ειχα φορεμενη στο GT.και αμα σε πιασουν σου κοβουν ενα προστιμο 20ευρω για δυσδιακριτα χαρακτηριστικα και γλυτωνεις την περιουσια και το διπλωμα σου αμα σε πιασει η καμερα να εισαι πατημενος.

stelios_11
17-04-05, 15:12
λεσ εκεινο το φιμε πλαστικο που βιδωνει πανω στην πινακιδα?
ρε νικο σιγουρα δεν φαινεται στην καμερα?? στο σκοταδι λογικο να μην φαινεται αλλα μερα?

MaGeLaNoS
17-04-05, 15:54
Stelio η καμερα που φωτογραφιζει ειναι αρχαια απο πλευρας τεχνολογιας και αυτο επειδη η ελληνικη αστυνομια δεν εδωσε καποια κονδυλια(τωρα που χαθηκαν αυτα τα λεφτα θα σε γελασω)για να παρουν τα νεα μοντελα.Εχουμε αγορασει απο Δανια και Γερμανια τις καμερες αυτες που ειναι στοκ.Οσον αφορα αυτο που λες για την ζελατινα ακομα και απο μερικα εκατοστα αποσταση να το φωτογραφισεις,αν βαλεις πολυ σκουρα,τοτε δε φαινεται απολυτως τιποτα,ποσο μαλλον απο την καμερα που φωτογραφιζει απο καποιο υψος και αποσταση.Ειναι δοκιμασμενη λυση:)