PDA

Επιστροφή στο Forum : ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΣΤΟ... ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ!!!



john_stil
20-04-05, 21:56
ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ... ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ???

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑ...

ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΦΑΤΣΑ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... ΕΙΣΑΙ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΣ!!!

ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ) ΛΕΝΕ... ΩΧ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ!!!

ΤΙ ΤΟΥ ΤΡΙΖΕΙ ΠΑΛΙ, ΤΙ ΤΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ.... ΤΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ!!!

ThoDoriS
20-04-05, 22:17
Όχι δεν με ξέρουν....ο λόγος?

Άμα πάω και γίνει μια φορά η μαλακία δεν ξαναπάταω.....

Εκεί που πληρώνω απαιτώ σεβασμό κτλ....αμα δεν είμαι ικανοποιημένος αλλάζω συνεργείο....

Με το Stilo το έχω κάνει ήδη 2 φορές....και άμα χρειαστεί και 3η θα το κάνω άνετα.....
Εγώ απο λαμογίες και μαλακίες συνεργείων δε καταλαβαίνω...

aman17-2
20-04-05, 23:36
με ξέρουν αλλά δεν πάω και τόσο συχνά..τώρα αν βρίζουν με το που πάω δεν το ξέρω...ίσως...

MaGeLaNoS
21-04-05, 00:46
Κοιτα Γιαννη προκειμενου να σπασουν τα δικα μου νευρα απο κανενα τσικ-τσικ απο κανα ****καλωδιο που λυθηκε προτιμω να τους σπασω τα @@ και εγω να ειμαι οκ..εξαλλου οφειλουν να μου παραδιδουν το αυτοκινητο σε τελεια κατασταση και να το ελεγχουν..γιαυτο πληρωνονται.

mike
21-04-05, 08:59
Εμένα με ξέρει μόνο ο Κώστας!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

face
21-04-05, 09:02
εμένα με ξέρουν απο μωρό..κυριολεκτικά..ο πατερας ιταλοφρονας απο παλιά...

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21-04-05, 09:04
δηλαδη πριν πολλα χρονια!!!!!ακομα που δεν υπηρχαν αντιπροσωπειες????
ποσα παλια.....

face
21-04-05, 09:12
ο χατζηγουλας με ξέρει τουλάχιστον εδώ και 25 χρόνια....:)..απο εποχή mirafiori πατερα...

Morfo
21-04-05, 10:25
με ξέρουν πολύ καλά!!!!!!!τους έχω δώσει τόσα λεφτά πολυ δυσκολο να με ξεχάσουν, ασε που τους έχω πάρει και 2 πενταδες πατακια και πεταλιερες δ΄ωρο!!!!!!!!!!!!!!!!!

thanasis134
21-04-05, 11:45
Και εγώ είμαι πολυ συχνός επισκέπτης του συνεργείου γιατι συνέχεια κάτι μου φταίει...Παιδιά μην γελάσετε αλλά υπάρχουν ήχοι που κατα καιρούς τους ακούω μόνο εγώ και όταν πηγαίνω στο συνεργείο δεν τους ακούει ο μηχανικίς αμέσως ή καθόλου...Πάντως το παραδέχομαι,είμαι πολυ παράξενος πάνω στο αυτοκίνητο!Ο Κώστας και ο Κύριος Παναγιώτης απο την Σιδήκα νομίζω μ'έχουν μάθει πια...

Κώστα πρόσεξε τι θα πείς!

Nikos
21-04-05, 13:39
Εμένα με ξέρουν (όχι και με το μικρό) γιατί σαν εταιρεία εκεί πάμε και άλλα 4 Punto (πωλητών) και 2 Fiorino (για τις μικροδουλειές). Οπότε μόλις ακούν Παλατιανάς, κόκκινο χαλί κλπ κλπ.... :P:P:P:P

tzagarakis
21-04-05, 15:10
Εμενα,με ξερουν,γιατι ειμαι φιλος με τον εργοδοτη τους.Δεν θελω να με μαθουν αλλιως

philippyz
21-04-05, 17:22
στην δικια μου περιπτωση ο αρχιμηχανικος με ξερει γιατι γουσταρε την κοπελα που κραταγε τα παιδια μου και συνεχεια τον εβλεπα απο κοντα της (δεν εφαγε) ο βοηθος του ηταν συμμαθητης μου (αλλα δεν τον αφηνω να ακουμπαει το στιλο) ΤΕΕ παρου (ολοι μηχανηκοι γιναμε καλε) και οτι και να κανουν ειμαι απο πανω τους (αν και το εχω παει μονο δυο φορες). ασχετα που ξερω πιο πολλα απο αυτος κανω τον ζαβο να δω τι θα μου λενε και να ειναι στην εγγυηση γιατι αν πεσει στα χερακια μου (σε λιγο καιρο) θα γινει...

john_stil
21-04-05, 20:10
Κοιτα Γιαννη προκειμενου να σπασουν τα δικα μου νευρα απο κανενα τσικ-τσικ απο κανα ****καλωδιο που λυθηκε προτιμω να τους σπασω τα @@ και εγω να ειμαι οκ..εξαλλου οφειλουν να μου παραδιδουν το αυτοκινητο σε τελεια κατασταση και να το ελεγχουν..γιαυτο πληρωνονται.

NO COMMENT... OΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....

ΓΙΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙ

Soul_Giannis
21-04-05, 23:03
Γιαννη εμενα αμα δεν μου κανουν καλη δουλεια!!!!
Bye Bye my darling!!!
Ετσι οπως μου εχουν κανει οταν πηγα για το 1ο Service και μετα την εκανα γιατι μου ειπαν το εξης!!!
Τριζει λεει το αμαξι μπροστα αριστερα γιατι ειναι χειμωνας!!!!
Μολις ερθει καλοκαιρι θα σταματησει!!!Και πηραν τον πουλο!!!!
Πηγα σε ενα αλλο συνεργειο και μου αλλαξαν 2 φορες το παρ-πριζ γιατι δεν ηξεραν να το βαλουν σωστα!!!
Και παλι αντε γεια!!!!!
Τωρα βρηκα ενα και ειμαι ευχαριστημενος γιατι ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας!!!!
Πρωτα απο ολα ακουει το προβλημα μου!
Μετα το διορθωνει!
Μετα το τεσταρει να δει αν οντως ειναι οκ!
Και μετα μου το παραδιδει!!!!

Katerina
22-04-05, 09:45
Με ξέρουν γιατί
1ον με έναν από τους ιδιοκτήτες πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο κ έχει παντρευτεί μια φίλη μου
2ον ο αρχιμάστορας στο συνεργείο είναι φίλος πολύ πριν αρχίσει να δουλεύει στη FIAT
3ον είχα κ πριν ιταλικό αυτοκίνητο, είμαι πελάτισσα εδώ κ 8 χρόνια σχεδόν.