PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκδρομή Μαρτίου 6/3/05 στην Λειβαδιά -- Ανάβαση Αγίας Άννας



StiloClub_Team
14-02-05, 20:33
Η εκδρομή του μήνα Μαρτιού θα πραγματοποιηθει την Κυριακή 6 Μαρτίου 2005 με τόπο προόρισμού την Λειβαδιά. Εκείνη την ημέρα γίνεται και η ανάβαση της Αγίας Άννας οπότε είναι μια ευκαιρία να δώσουμε όλοι ένα δυναμικό παρών.

Λεπτομέρειες:
Η Α.Λ.Φ.Α.Λ. διοργανώνει στις 5 & 6 Μαρτίου 2005 την Ανάβαση Αγίας Άννας που προσμετρά στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναβάσεων.
Στον αγώνα θα συμμετέχουν αυτοκίνητα των ομάδων Ιστορικών - National - Ν - Α - WRC -E.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στη διαδρομή από Αγία Τριάδα προς Αγία Άννα του Δήμου Κορώνειας.

Ο τεχνικός έλεγχος θα γίνει το Σάββατο 5 Μαρτίου από 08:30 έως 11:00 στην Αγία Τριάδα και οι δοκιμές από 11.30 έως 16.30.
Η εκκίνηση του αγώνα θα γίνει την Κυριακή 6 Μαρτίου στις 10:00.
Πληροφορίες σχετικά με τον αγώνα μπορείτε να βρείτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση της λέσχης http://www.alfal.gr


Θα παρεβρεθούμε λοιπόν στην ανάβαση και αργότερα θα πάμε σε κάποια τοπική ταβέρνα να έχουμε και εκεί ότι και στο Ναύπλιο......να δείξουμε πόσο καλά ξέρουμε να τρώμε.

Λεπτομερέστερο πρόγραμμα θα γίνει σε όλους γνωστό τις επόμενες ημέρες.

Σας περιμένουμε όλους εκεί.

ThoDoriS
14-02-05, 20:36
Εγώ θα δώσω και εδώ το παρών.....

Θα είναι η πρώτη μου φορά που πάω σε ανάβαση......i m so happy....:D:D

McSergio
14-02-05, 20:53
Θα κάνω ότι περνάει απ΄το χέρι μου για να είμαι κ γώ εκεί.



θα πάμε σε κάποια τοπική ταβέρνα να έχουμε και εκεί ότι και στο Ναύπλιο......να δείξουμε πόσο καλά ξέρουμε να τρώμε.


Μάλλον έχασα επεισόδια στο Ναύπλιο με την πρόωρη αποχώρηση...

Soul_Giannis
15-02-05, 01:55
Δυστηχως Στεργιο δεν ξερεις τι πραγματικα εχασες!!!

Και εγω μεσα!!!!

face
15-02-05, 10:19
οοο μας ζαλήσατε.....γιαννη εσείς χάσατε μιας και αναφερθηκε οτι ο stilo7 και ο thodoris τα φάγαν όλα...! :152

Sound&Stilo
25-02-05, 13:22
Παιδιά τι έγινε που είναι οι υπόλοιποι??????????????
Για να οργανωθούμε σιγά σιγά όλοι! Πρέπει να ξέρουμε τις συμμετοχές για να κλείσουμε το ΦΑΓΗΤΟ!! :wink:

1. Soul_giannis
2. ThoDoriS
3. Sound&Stilo
4. McSergio
5.face

ThoDoriS
01-03-05, 02:44
Παιδιά εμείς οι 5 θα πάμε μόνο στην εκδρομή?:( Οι άλλοι δεν ενδιαφέρονται????? :shock:

Για να βλέπω συμμετοχές.....ξυπνήστε......

(Και να σκεφτεί κανείς οτι Γιάννης, Πέτρος και Ανθη-Ανδρεας είχανε κ ταξίδι αυτό το ΣΚ....)

mike
01-03-05, 13:08
Μάλλον δεν θα μπορέσω να έρθω, έχω δύο γάμους να πάω την Κυριακή :(

ThoDoriS
01-03-05, 14:46
Σε όλα τα κρεμάσματα έχεις πάει βρε πανάθεμα σε.........

Που θα πάει θα έρθει και η σειρά σου..........

(Μπας και πάς για να μαθαίνεις???)

mike
01-03-05, 15:14
Κάνω εντατικά σεμινάρια :D για να δώ τι πρέπει να κάνω..... :D :D :D :D :D :D :D :D
Βλέπεις σε κανα χρόνο το πολύ θα φάτε κουφέτα κι απο εμένα μάλλον..... ;)

(Πάντως δεν είχα υπολογίσει τον παράγοντα κουμπάρο!!!! :D :D :D :D :D Αν είναι σαν τον Τάσο ζήτω που καήκαμε!!!:D :D :D :D :D )


Είναι μεγάλο το σόϊ μάστορα....

verone
03-03-05, 07:42
θα εχανα εγω αυτη την εκδρομη μεσα μην σου πω να παρω και μερος στον αγωνα αλλα δεν εχω διπλωμα.

Sound&Stilo
04-03-05, 13:39
1. Soul_giannis
2. ThoDoriS
3. Sound&Stilo
4. McSergio
5. face
6. verone

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

ThoDoriS
04-03-05, 14:07
1. Soul_giannis
2. ThoDoriS
3. Sound&Stilo
4. McSergio
5. face
6. verone
7.Vassilistilo

marinos
04-03-05, 19:45
παιδια εγω δεν θα ερθω δουλευω βραδυ.
Την τεταρτη δεν ηρθα γιατι το αλλαζω περνω 1.6. :twisted:

Soul_Giannis
05-03-05, 02:46
Ωπα ο Μαρινος αλλαγες!!!!
Αναβαθμηση του κανεις???
Πως?
Το συνδεεις στο PC και το κανεις?:):)
Μπραβο Μαρινο!!!
Καινουριο παιρνεις?

Sound&Stilo
07-03-05, 12:50
Εγινε κι αυτή η εκδρομούλα μας αν και η συμμετοχή ήταν κάπως απογοητευτική.Ο καιρός βοήθησε αρκετά και τη διοργάνωσή της ανάβασης και φυσικά εμάς για να τη παρακολουθήσουμε,είχε πολύ ενδιαφέρον.
Μετά το τέλος της ανάβασης κατεβήκαμε Λειβαδειά για καφεδάκι και φαγητό. :wink: Ας ελπίζουμε σε μεγαλύτερη μελλοντική συμμετοχή στις προσπάθειές μας.

ΥΣ:Στο GALLERY θα βρείτε σχετικές φωτογραφίες :D

verone
07-03-05, 16:48
Τι απογοητευτικη καταπληκτικη ηταν τρελα αλλα αν δεν μου γυρναγε το αμαξι στην κ4 με το χειροφρενο ακομα καλυτερη!καλα το φαγητο ηταν τελειο αυτοι που ηταν εκει ξερουν και ενα μεγαλο ευχαριστω στην ταβερνουλα για τα νερα που μας κερασε κριμα ομως γιατι μαλον ειναι η τελευταια εκδρομη που παω ε χαλαρωστε δεν μου εσπασε το μοτερι οπως θα σκεφτουν μερικοι μερικοι που θαθελαν!Απλα με καλει ο Εβρος, για να δουμε πως θα παν τα πραγματα στην θεσσαλονικη!λετε να παω και να τους χαλασω την ησυχια τους ή δεν ειναι κοθολου ησυχα κι εκει πανω, για να δουμε!

babis
08-03-05, 08:05
ποιος θελει ρε μπαμπη να σου σπασει το μοτερι απο εδω μεσα?
ελπιζω να κανεις πλακα...