PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογράφιση στην Αθήνα 8/5, Κυριακή...



Nikos
04-05-05, 08:26
Λοιπόν, να ανασυνταχθούμε λίγο να δουμε ποιοί, πότε και πως θα κατεύουμε Αθήνα? Οι μέρες ζύγωσαν. Μάλλον θα υπάρξουν 2 γκρουπ. Ένα θα ξεκινήσει Σάββατο κι ένα Κυριακή.

Αναχώρηση Σάββατο:
1. Karateka
2. Ηλίας (Γιάννη κάνε του ένα τηλέφωνο να συννενοηθείτε)
3.



Αναχώρηση Κυριακή:
1. Nikos
2.


Η φωτογράφιση είναι στις 12:30. Υπολογίζω την διαδρομή στις 4:30 ώρες (μη πάμε και φυλακή). Οπότε εγώ σκεφτόμουν να ξεκινήσω γύρω στις 6:30~7:00, να μην έχει κίνηση και να προλάβω να κάνω κι ένα πλύσιμο το αυτοκίνητο Αθήνα. Είναι κανείς που θέλει να ακολουθήσει? Μόρφω? Χρήστο (Sparck)?

Χρήστο (κάλφα) θα έρθεις εσύ? Τώρα το αποφύγαμε το Πάσχα, οπότε δεν έχεις δικαιολογία! Μήτσο, Άρη? Να μην δείξουμε τις σαύρες του club??? :)

Sparck
04-05-05, 20:55
Νικο εμεις μιλησαμε κιολας,αν βρω συνοδηγο κατεβαινω!Οποτε ζητητε συνοδηγος εμπειρος κ με λεφτα,για να μοιραστουνε τα εξοδα,οποιος θελει να ειναι ο τυχερος ας με κανει ενα τηλ.Αν θελετε ομως ερχομαι κ γω συνοδηγος γιατι εχω παρει παρει καποια πραγματακια για το αμαξι τα οποια ομως δυστηχως θα ειναι ετοιμα απο βδομαδα οποτε δεν με πειραζει να το αφησω εδω!Μητσοοοοοο :202 παμε παρειτσα?παρε τηλ.να μιλησουμε!

DontMKsense
05-05-05, 00:07
Έλα τι φωνάζεις μες τα αυτιά μου ρε??? :P Λοιπόν ψήνομαι να κατέβω αλλα με το αμάξι μου γιατι πρεπει να κατεβάσουμε και κανένα αμάξι κάτω αλλιώς πάμε και με τραίνο(ή τρένο).Όποιος βαριέται να οδηγάει ή τα οικονομικά του πάνε κατα διαόλου αλλά θέλει να κατέβει μαζί μας στην Αθήνα μπορεί να έρθει μαζί μου.(Αρκεί να μου το πει 2 μέρες πιο νωρίς για να βάλω τον αλβανό στην δουλειά να μου καθαρίσει και απο μέσα το αμάξι..................(αχ ρε Stiloclub τι κάνω για σένα....)

DontMKsense
05-05-05, 00:09
Το οτι θα καθαρίσω το αμάξι μου μέσα έξω δεν χρειάζεται να το κάνουμε τούμπανο ετσι?!?!?!?!?! :evil:

Nikos
05-05-05, 01:34
Το οτι θα καθαρίσω το αμάξι μου μέσα έξω δεν χρειάζεται να το κάνουμε τούμπανο ετσι?!?!?!?!?!

Αγκχμμμμ!!! Μεταξύ μας ρε! Παιδιά είμαστε??? :twisted:

Κανόνισε με τον Χρήστο αν είναι να κατεβείτε μαζί.

Αναχώρηση Σάββατο:
1. Karateka
2. Ηλίας (Γιάννη κάνε του ένα τηλέφωνο να συννενοηθείτε)
3.



Αναχώρηση Κυριακή:
1. Nikos
2. DontMKsense + Sparck
3. Γιώργος (του γιατρού με το μπλε τούμπανο) - (τον ψήνω, περιμένω επιβεβαίωση)
4.

Karateka
05-05-05, 08:05
Άντε ρε Κάλφα...

ckalfas
05-05-05, 21:12
Παίδες το Σάββατο θα ξέρω σίγουρα.
Το Σάββατο θα ειδοποιήσω αν είναι να κάνετε στάση στο Κορδελιό ή όχι!

DontMKsense
06-05-05, 02:27
Κάνε τα κουμάντα σου Χρήστο!!!!!!!!!!!!!!!

ThoDoriS
06-05-05, 03:09
Μια στάση Κορδελιό παιδιά.......Χρηστάρα.....μην λείψεις βρε....

verone
06-05-05, 16:23
Αναχώρηση Σάββατο:
1. Karateka
2. Ηλίας (Γιάννη κάνε του ένα τηλέφωνο να συννενοηθείτε)
3.



Αναχώρηση Κυριακή:
1. Nikos
2. DontMKsense + Sparck
3. Γιώργος (του γιατρού με το μπλε τούμπανο) - (τον ψήνω, περιμένω επιβεβαίωση)
4.VERONE θα ειμαι και γω εκει αλλα που απλα παρτε καποιος ενα τηλ για να συννενοηθουμε 6977134860 εγω θα ειμαι απο σαββατο θεσσαλονικη.

ThoDoriS
06-05-05, 19:03
Νίκο για κάνε τα κουμάντα σου με το Μπάμπη....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
07-05-05, 11:21
δημητρη θα το πλυνεις????
ολε!!!!!!!
θα γεμισει μυγακια ομως στο κατεβασμα.....

DontMKsense
07-05-05, 14:02
χεχ μυγάκια ε???? :200 :200 :200 :200 :200 :200 :200 :200 :200 :200 :200 :200

ckalfas
07-05-05, 15:50
Παιδιά τελικά δεν θα μπορέσω. Συγνώμη, παιδιά αλλά λόγω δουλειάς δεν μπορώ να κατέβω!
Ένα ακόμη μεγαλύτερο Σ Υ Γ Ν Ω Μ Η στα παιδιά στην Αθήνα που δεν θα καταφέρω να είμαι εκεί και να ξεπληρώσω το χρέος μου ως μέλος του Stilo Club, αλλά ακόμη περισσότερο στα παιδιά που μας τίμησαν με την παρουσία τους την 25η Μαρτίου στην Θεσσαλονίκη για την ΕΤ3.
Ελπίζω να μου δωθεί και άλλη ευκαιρία να ξεπληρώσω κατά κάποιο τρόπο αυτή μου την απουσία...
Ειλικρινότατα Σ Υ Γ Ν Ω Μ Η !!!

john_stil
07-05-05, 15:53
Κριμα ρε χρησταρα!!!

αλλα μην λες βλακιες... δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη...

αρκει που το σκεφτηκες...

τα λεμε αλλη φορα απο κοντα...

ckalfas
07-05-05, 15:58
Γιάννη σ' ευχαριστώ, αλλά ειλικρινά με λειπεί το γεγονός ότι δεν θα μπορέσω να έρθω! :cry: :oops: :(

DontMKsense
08-05-05, 01:50
vroom!vroom!!

Karateka
08-05-05, 02:49
Δυστυχώς και εγώ θα απουσιάσω. Την Τρίτη έβαλα το αμάξι μέσα για να βρούμε το πρόβλημα της ηλιοροφής και μέχρι το Σάββατο που πήγα στις 2 το μεσημέρι ακόμα ξηλώνανε τα τελευταία τζάμια της να δουν τι φταίει.

Το ίδιο και ο Νίκος απ'ότι έμαθα που ένα ατύχημα ενός υπαλλήλου του τον ανάγκασε να μείνει πίσω και να μην κατέβει.

Θα μας αντιπροσωπεύσουν επάξια ο DontMksense και ο Spark με το αμάξι του πρώτου, αρκεί η σαύρα του Μήτσου να μη βρει πουθενά και κολλήσει.

Καλά να περάσετε και να χαμογελάτε στις φωτό.

Πάει 4 η ώρα και ακόμα πνίγω τον καημό μου σε ένα ποτήρι ουίσκι, που δε θα μπορέσω να είμαι με το Stilo μου μαζί σας.

stilovatis
08-05-05, 03:00
Πιες ένα και για εμενα με παγο παρακαλω…δεν πειραζε βρε παιδια,δεν είναι και το τελος του κοσμου..

Soul_Giannis
08-05-05, 23:01
Δεν πειραζει ρε παιδια για μια ακομα φορα 3η παρακαλω ο Μητσαρας σας εβγαλε ολους ασπροπροσωπους!!!!:):)
Τι να πω!
Αξιζει πολλα μπραβο που εχει χαλασει τοσα λεφτα για να κατεβει 3 φορες στην Αθηνα για το Club και να υπενθιμησω ποιες!
1)1η εκδρομη του Club στην Χαλκιδα (δηλ. στην ουσια Αθηνα)
2)Εκθεση AutoExelixis
3)Φωτογραφηση σημερα!!!!

Βλεπετε δυστηχως καποιοι δεν μπορεσαν να ερθουν Αθηνα για την φωτογραφηση του Club μας οπως καποιοι ανεβηκαν στην Θεσσαλονικη για μια παρουσιαση του club μας στην ΕΤ3 που μας ειχε καλεσει το CentoClub!

ThoDoriS
09-05-05, 02:22
Μήτσο Θεε πάρε την ΠΑΕ......(μαζί με τον Μπάμπη και τον Sparck...)

Μιλάμε και οι 3 σας είσαστε άψογοι......Μπράβο σας ρε παιδιά....

Αυτά γράφονται να το ξέρετε......τουλάχιστον εγώ δε τα ξεχνάω....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
09-05-05, 10:50
Τι να πω......ο δημητρης ηταν παρον για αλλη μια φορα.....τα εξοδα παρα πολλα....ο spark μαζι του...οτι καια να πουμε πιστευω οτι ο δημητρης ειναι ενα προτυπο μελους του club...δεν χανει τιποτα και ειναι παντου με οτι τιμημα και να ειναι....σαν προεδρος αυτου του club του δινω συγχαρητηρια γιατι ειναι ειναι **** τα παιδια....

Karateka
09-05-05, 20:05
Βλεπετε δυστηχως καποιοι δεν μπορεσαν να ερθουν Αθηνα για την φωτογραφηση του Club μας οπως καποιοι ανεβηκαν στην Θεσσαλονικη για μια παρουσιαση του club μας στην ΕΤ3 που μας ειχε καλεσει το CentoClub!

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Γιάννη δε χρειάζονται τέτοιου τύπου σχόλια. Έχουμε φτάσει σε ένα τέτοιο επίπεδο σαν παρέα που θέλω να πιστεύω ότι τα έχουμε ξεπεράσει αυτά.

Sparck
09-05-05, 20:23
Το ξερουμε ρε Θοδωρη να εισαι σιγουρος γιαυτο,σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια! :106 :117 :117 :117 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
09-05-05, 22:33
Οχι απλως ο γιαννης θελει να τονισει την δικια σας αντιδραση οταν ειχατε οργανωσει την φιλανθρωπικη εκδηλωση που δεν ηρθε κανενας απο την αθηνα ...που ειχε γινιε ψιλοχαμος.........
απλα εκανε ενα σχολιο τιποτα παραπανω.....απλα αυτο...
ειχα ακουσει και εγω παρα πολλα που δεν ειχα ανεβει.....αν ακι ειχα προβλημα......
αλλα δεν πειραζει,περασμενα ξεχασμενα......
ειμαι και off topic...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DontMKsense
09-05-05, 23:19
Ευχαρίστω για τα καλά σας λόγια ρε guys αλλα οχι και συγχαρητήρια που κατεβήκαμε να δούμε τα φιλαράκια μας στην Αθήνα..δλδ τότε τον Μπάμπη θα πρέπει να τον κάνουμε εικόνισμα να τον προσκηνάμε που κατέβηκε απο Εβρο.Συγχαρητήρια αξίζουμε όλοι μας για την καταπληκτική παρέα που έχουμε φτιάξει.Περάσαμε τέλεια ήταν όλα καταπληκτικά μέχρι και την κατσάδα που μας έβαλε ο Πρόεδρος γούσταρα....Κώστα το ομολογώ γι αυτό σου πιανα το κωλ...κι στην φωτογράφηση (εδώ θα σταματήσω γιατί δεν έχω συνηθήσει να λέω καλά λόγια παρα μόνο να κράζω και με έχει πιάσει το στομάχι μου :P :P )

Soul_Giannis
09-05-05, 23:29
Οχι απλως ο γιαννης θελει να τονισει την δικια σας αντιδραση οταν ειχατε οργανωσει την φιλανθρωπικη εκδηλωση που δεν ηρθε κανενας απο την αθηνα ...που ειχε γινιε ψιλοχαμος.........
απλα εκανε ενα σχολιο τιποτα παραπανω.....απλα αυτο...
ειχα ακουσει και εγω παρα πολλα που δεν ειχα ανεβει.....αν ακι ειχα προβλημα......
αλλα δεν πειραζει,περασμενα ξεχασμενα......
ειμαι και off topic...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Με καλυψε ο Κωνσταντινος απολυτα!!!! :shock:

ckalfas
09-05-05, 23:31
Μία άλλη φορά θα τα καταφέρουμε να έρθουμε...

Karateka
10-05-05, 00:52
Παιδιά άλλο τότε και άλλο τώρα. Έχουμε πλέον γνωριστεί πολύ καλά και δεν είμαστε οι άγνωστοι που μιλούσαμε μόνο από το site όπως τότε.

Γι'αυτό είπα ότι "τα έχουμε ξεπεράσει αυτά".

Και στην τελική, είχαμε δηλώσει να έρθουμε 4 αμάξια, το ένα είναι ακόμα συνεργείο, στο Νίκο προέκυψε σοβαρό πρόβλημα τελευταίας στιγμής και δεν μπορέσαμε να κανονίσουμε να μοιράσουμε με το Sparck τα ναύλα και να κατεβούμε με το δικό του (μάλιστα όλο το βράδυ ξενύχτησα και στις 05:30 το πρωί συζητούσαμε την τελευταία πιθανότητα να κατεβάσουμε και το αμάξι του Sparck), γιατί για κακή μας τύχη ο Sparck είχε κανονίσει να το αφήσει στον πατέρα του του οποίου το αμάξι ήταν και αυτό συνεργείο.

Nikos
10-05-05, 10:04
ειχα ακουσει και εγω παρα πολλα που δεν ειχα ανεβει.....αν ακι ειχα προβλημα......
αλλα δεν πειραζει,περασμενα ξεχασμενα......



Με καλυψε ο Κωνσταντινος απολυτα!!!!

Δε νομίζω ότι δεν έχω κατέβει Αθήνα... αρκετές φορές...
Όπως και να αφήσω το αμάξι μου στην έκθεση 10 μέρες και να γυρίσω Θεσ/νίκη με το ΚΤΕΛ Κυριακή βράδυ (2:00) για να πάω στις 6:00 στην δουλειά μου...

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10-05-05, 10:38
Δεν ειπαμε οτι δεν κατεβηκες....αντιθετα εχεις κανει παρα πολλα.....απλα ηταν λιγο καπως.....δεν εγινε κατι σημαντικο απλα μια ψιλοενοχληση νοιασαμε.....

face
10-05-05, 11:45
κωνσταντινε ξεκαθαρα τωρα και ξερεις ότι σε θεωρώ φίλο και μόνο έτσι μιλάω...

δεν έπρεπε να νιώσετε ούτε ψιλοενόχληση γιατί:

-> το θεωρώ κάπως το να ενοχλούμαστε αν κάποιος δεν έρθει όταν μεσολαβεί τέτοια απόσταση και είναι και η πρώτη φορά που λέει ότι θα έρθει και δεν έρχετε...

-> τα παιδια απο σαλονικα έχουν πολλές φορές δείξει την συμμετοχή τους σε meetings απο εκδρομή στην χαλκίδα ακόμα...

-> τα παιδια απο αθήνα πλήν του ionio που ανεβοκατεβαινε αθηνα σαλονικα για καφε δεν είχαν ανεβει ποτε επάνω...

-> και το βασικότερο δεν πρέπει να υπάρχει διαχωρισμός..όχι ότι υπάρχει αλλα λεω τωρα...

Nikos
10-05-05, 11:50
Δεν έχω τίποτα να χωρίσω Κων/νε, ούτε με εσένα ούτε με τον Γιάννη. Συγνώμη που σας στεναχώρεσα, αλλά δεν ήταν στο χέρι μου. Καταλαβαίνω το "κάπως" που νιώσατε γιατί κι εγώ έχω νιώσει ανάλογα. Δεν το πήρα σαν κακία. Απλά κατάλαβα ότι απευθύνεσαι σε εμένα, και αν δεν απαντούσα, θα ήταν σαν να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας.

ΥΓ: είμαι από τους πρώτους που ήθελε να κατέβω, γιατί με την ευκαιρία της φωτογράφισης, ήθελα να κανονίσω και μια φωτογράφιση μόνο για το αμάξι μου... Αν ήταν στο χέρι μου θα ήμουν εκεί απίκο....

Τέλος καλό, όλα καλά. Εγώ είχα στεναχωρεθεί που δεν κατέβηκα, αλλά μετά που είδα ότι ήσασταν τόσοι πολλοί ησύχασα! :)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10-05-05, 12:30
Πετρο νικο δεν υπαρχει τιποτα.......εσυ πετρο πρωτος το εχεις κανει βολο αθηνα για καφε.....δεν υπαρχει καμια αντιπαραθεση....πιστευω οτι δεν υπαρχει λογος συζητησης πλεον.....απλα στεναχωρηθηκα εγω γιατι π.χ. παραδειγμα θα μπορουσαμε να ειμαστε και 50.......φανταζεσαι 50 αυτοκινητα!!!!!????...ο καθε ανθρωπος εχει τις δουλειες του και τις αναγκες του....οπως και εγω την προηγουμενη φορα ειχα προβλημα με το σασμαν...απλα αντιδραση ηταν πολυ υπερβολικη για το προσωπο μου...στο παρελθον....
ΟΛΑ ΚΑΛΑ .....
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ 70 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ......

Nikos
10-05-05, 12:49
ΟΛΑ ΚΑΛΑ .....
ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ 70 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ......

Και 100 για να μην αρχίσουν οι σφαλιάρες!!!!!! :P:P:P:P:P:P

:D:D:D:D:D:D:D