PDA

Επιστροφή στο Forum : Γνωριμία νέου μέλους



Forthnet1
29-05-05, 23:18
Γεια σας με λένε Δημήτρη και είμαι από τα Χάνια εχω ένα Stilo χρώματος μαύρο το έχω μόλις 3 μήνες και μέχρι τώρα είμαι πόλυ ευχαριστημένος.μπαίνω στο site πολύ πιο πριν πάρω το αυτοκίνητο μου και δίσταζα να συστηθώ.Εαν μου εξηγήσει και κάποιος μπορώ να στείλω και φώτο επίσης θα ήθελα πάρα μα πάρα πολύ να βάλω και θα το κάνω το συντομότερο αυτοκόλλητα με το σήμα του club στο stilo μου.

Forthnet1
29-05-05, 23:20
stiloblack

aman17-2
29-05-05, 23:48
καλως ήρθες....
όλα αυτά το πιο πιθανό είναι να μεταφερθούν στο αντίστοιχο ποστ με τις γνωριμίες νέων μελών....

για να βάλεις φωτογραφίες πας στο briefcases.pathfinder.gr Και κάνεις ένα λογαριασμό..
εκεί βάζεις τις φωτογραφίες σου και εδώ κάνεις πάστε το Link από κάθε φωτογραφία

για αυτοκόλλητα σε παραπέμπω στο ποστ που αναφέρεται στο πως να γίνεις επίσημο μέλος
http://www.stiloclub.gr/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=35

ThoDoriS
30-05-05, 01:53
Δημήτρη καλώς ήρθες......Χαιρόμαστε πολύ που σε έχουμε στην παρέα μας και εγώ ιδιαίτερα που βλέπω άλλο ένα μέλος απο Κρήτη.

Για ένα πράγμα μόνο στεναχωριέμαι......



μπαίνω στο site πολύ πιο πριν πάρω το αυτοκίνητο μου και δίσταζα να συστηθώ

Είναι δυνατόν να το λές αυτό το πράγμα???? Είσαι και κρητικός βρέ.....άλλη φορά όχι ντροπές κ τέτοια πράγματα....εδώ είμαστε μια παρέα....μια καλή παρέα....θα το διαπιστώσεις και μόνος σου....

Και πάλι καλώσήρθες.

thanasis134
30-05-05, 09:55
Καλωσήρθες φίλε στην παρέα μας...
Αν θες πήγαινε στο προφίλ στο πάνω μέρος της σελίδας και φράψε στην υπογραφή τον τύπο του αυτοκινήτου σου(κυβικά,χρώμα,μοντέλο,μετατροπές) για να γνωρίζουμε τι μοντέλο έχεις και να σου απαντάμε πιο σωστά σε τυχον μηχανολογικές σου απορίες...

Φιλικά
Θανάσης

PanosV
30-05-05, 11:49
Δημήτρη καλωσήρθες, είμαι και από τα Χανιά σε λίγο καιρό θα κάνουμε και meeting :)

BravoTwoZero
30-05-05, 12:23
Αν το ήξερα, θα συναντιόμασταν κιόλας μια και χθες ήμουν όλη μέρα στα Χανιά (για αθλητικούς σκοπούς)!...

Welcome!

face
30-05-05, 12:25
η κρήτη πέρνει τα πάνω της μου φαίνεται...:)

Nenya
30-05-05, 16:58
Γεια σας με λένε Δημήτρη και είμαι από τα Χάνια εχω ένα Stilo χρώματος μαύρο το έχω μόλις 3 μήνες και μέχρι τώρα είμαι πόλυ ευχαριστημένος.μπαίνω στο site πολύ πιο πριν πάρω το αυτοκίνητο μου και δίσταζα να συστηθώ.Εαν μου εξηγήσει και κάποιος μπορώ να στείλω και φώτο επίσης θα ήθελα πάρα μα πάρα πολύ να βάλω και θα το κάνω το συντομότερο αυτοκόλλητα με το σήμα του club στο stilo μου.

Πρέπει να ομολογήσω ότι κάνω τούμπες όταν βλέπω νέους χρηστές από την Κρήτη οκ τα Χανιά είναι 153km μακριά μου αλλά με καλή θέληση η απόσταση μηδενίζεται!
Καλώς όρισες στην παρέα μας !!!!


η κρήτη πέρνει τα πάνω της μου φαίνεται...

oh yes Η παρέα στην μεγαλόνησο μεγαλώνει


ps:
Δημήτρη καλωσήρθες, είμαι και από τα Χανιά σε λίγο καιρό θα κάνουμε και meeting

ολο λογια εισαι :twisted:

PanosV
30-05-05, 17:37
Παιδια το ξέρω αλλά στα Χανιά φέτος έκατσα μόνο 2 μήνες συνολικά.....σε 1 μήνα όμως θα κανω διακοπές!!!!!

Nenya
30-05-05, 17:50
αντε να δουμε ποτε θα σε δουμε! εμεις εδω στο ηρακλειο παντως εχουμε χαθει λιγο γιατι τρεχουμε και δεν φτανουμε απο τις δουλειες

Forthnet1
31-05-05, 20:11
Σας ευχαριστω παρα πολυ με συγκινησατε.Εχω ενα μαυρο stilo με εξτρα ζαντες 17 της αντιπροσωπειας,σποιλερ,χαμηλωμενο σηματακι abarth πισω και συντομα και του club φυσικα ολα αυτα τα λεω σε οποιον με δει ποτε να μην διστασει να μου μιλησει και τελος ηλικια 23.

Nenya
31-05-05, 21:01
Σας ευχαριστω παρα πολυ με συγκινησατε.Εχω ενα μαυρο stilo με εξτρα ζαντες 17 της αντιπροσωπειας,σποιλερ,χαμηλωμενο σηματακι abarth πισω και συντομα και του club φυσικα ολα αυτα τα λεω σε οποιον με δει ποτε να μην διστασει να μου μιλησει και τελος ηλικια 23.

εγω παντως γενικα δεν δισταζω να μιλησω σε stilakia!!!