Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 5 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 52

Θέμα: 1600 η 1800

  1. #21
    Εγω παντως χοντα δεν παιρνω με τιποτα!!!! τι να τα κανω τα 7 χρονια αν ειναι σαν αγροτικο μεσα το αυτοκινητο!!! Στιλο κι ας ειναι 2 χρονια η εγγυηση....... Μπαινεις μεσα κ το χαιρεσαι! Η εκδοση abarth παντως πρεπει να εχει τρελλη ροπη! Κ με μια μικρη αναβαθμιση να κανει θαυματα!! Οχι οτι ετσι οπως ειναι με χαλαει..........

  2. #22
    Το μαυρο χρωμα το θεωρειτε ωραιο για το στιλο?

  3. #23
    Η εκδοση abarth παντως πρεπει να εχει τρελλη ροπη!
    Αληθευει,εχουμε και ενα μελος με abarth...θα σου πει αυτος καλυτερα.με τοσα κυβικα η μεγαλη ροπη δεν θα μπορουσε να ειναι απουσα...

  4. #24
    Εγω παντως χοντα δεν παιρνω με τιποτα
    Να αγιασει το στομα σου,,παρε ενα ταπερ να γουσταρεις..η καλυτερα ενα civic επταετιας..με κανα 15000 ευρω καθαρισες..τσαμπα πραμα...μεσα επικρατει το τσιμεντογωνια look..πολυ μπροστα απο την εποχη του!!!

  5. #25
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο φιατομανης
    Το μαυρο χρωμα το θεωρειτε ωραιο για το στιλο?
    Φιλε μου fiat και alfa romeo εχουν τα καλυτερα χρωματα και ποικιλια και ομορφια..μαυρο,κιτρινο,ασημι,μπλε..κτλ ολα πολυ καλα!εγω παντως θα δυσκολευομουν να διαλεξω χρωμα..τωρα μαυρο,του πετας και ενα φιμε πανω και μαυριζει εντελως..αλλα χανεις λεπτομερεια..η επιλογη ειναι δικη σου...

  6. #26

    Εγγραφή
    10-02-2005
    Μηνύματα
    362
    Chats
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο φιατομανης
    Πηγα κ ρωτησα στη φιατ κ για τα 2.. Λοιπον,το 1600 με 17"ζαντες,μεταλλικο,hifi με sub,ηλιοροφη κ δερματινο με 6500euro προκαταβολη βγαινει για 60 μηνες απο 278 euro.. Το 1800 με τον ιδιο ακριβως εξοπλισμο συν φωτα xenon βγαινει 361χ60...

    κοιτα απο οτι υπολόγισα το 1800 θα σου βγεί συνολικα.... 28160!!!

    :shock: :shock: :shock: :shock:


    και το 1600 θα σου βγεί 23180!!!!

    :shock: :shock: :shock:


    κοιτα καλύτερα πάρε το 1600 και δώσε μια πιο μεγάλη δοση γιατί να δίνεις 5 χρόνια δόση δεν είναι και οτι καλυτερο.δεν μπορείς να σηκώσεις κεφάλi.


    30.000 ευρώ εχει η alfa gt αν πας και την πάρεις ντουκου.....


    η γνωμη μου και συμβουλη. πάρε το 1600 με ηλιοροφή , 17αρες , χειριστήρια στο τιμονι και cruise control Και εισαι καλυμμένος. τώρα δερμάτινα και xenon ανεβάζοθυν πάρα πάρα πολύ το κοστος....
    ή
    Το Πρώτο Βέβαια!

  7. #27
    StiloClub Official Member Το avatar του χρήστη Karateka
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.790
    Chats
    0
    Eγώ θα πήγαινα πάντως για το 1.8 με ηλιοροφή, 17άρες, μαρσπιέ, Sub (πολύ καλό, το έχω στο δικό μου), ESP, Cruise Control.

    Το 1.6 είναι λίγο για τα κιλά του αυτοκινήτου και το χειρότερο είναι ότι δε βελτιώνεται ο κινητήρας.
    Αμάξι χωρίς άστρο, χεσ΄το κι άστο...(και το Smart δεν έχει άστρο)

  8. #28
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karateka
    Το 1.6 είναι λίγο για τα κιλά του αυτοκινήτου και το χειρότερο είναι ότι δε βελτιώνεται ο κινητήρας.
    Γιατι δεν βελτιωνεται ο κινητηρας??

  9. #29
    StiloClub Official Member Το avatar του χρήστη Karateka
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.790
    Chats
    0
    Γιατί δεν έχει βγεί πρόγραμμα για το συγκεκριμένο εγκέφαλο της BOSCH.
    Αμάξι χωρίς άστρο, χεσ΄το κι άστο...(και το Smart δεν έχει άστρο)

  10. #30
    Το 1800 τι αναβαθμιση μπορει να παρει? κ ποσους ιππους μπορει να ανεβει χωρις τουρμπο?

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας