ενας παλιος συμαθητης μου αποκτησε ενα καινουργιο golfaki 2,0 Gti το τελευταιο μοντελο και μου εδωσε να κανο μια βολτα .
οι εντιπωσεις ειναι καλες αλλα πιστευω οτι για να γινει αμαξι κανονικο θελει λεφτα .
δε λεω εχει πολυ καλες επιδοσεις αλλα λιωνει στο σπινιαρισμα και οταν στρηβεις τα παντα εινναι πιθανα απο το να στρηψεις μεχρι να πας για καινουργιο αμαξι.
εχει πολυ καλο διακοσμο αρκει να παρεις την πλουσια εκδοση
σε χρωματακι ασπρο με ανθρακι 19αρες ειναι εντιπωσιακο αλλα μιαζει με ολα τα προιγουμενα μοντελα.
παντως ειναι καλο σαν αμαξι .
καει λιγο παραπανω απο αυτα που λεει ο κατασκευαστης αλλα αυτο συνηθως συμβαινει για ολα τα αυτοκινητα.
αν και σχεδον καινουργιο με 4000 km περιπου (θεωρικα σφυχο μοτερ) φορτωνε καλα μονο αυτο που με χαλαει ειναι το περιωρισμανο φασμα σε σχεση παντα με το δικο μου που για το περισοτερο κοσμο δεν ενωχλει καθολου .
ενα αλλο ειναι η βελτιωσημοτητα που εχει μιας και υπαρχουνε απο ανταλακτηκα και βελτιωτικα προ'ι'οντα ενα σωρο.
ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗ ΜΕΡΚΕΛ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ,ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΦΩΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ
ΑΕΡΑ GOLFΑΔΕςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςςςςςςςςςςςςςςςςςςς