Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 3 4 5 6 7 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 63

Θέμα: golf 2,0 gti

  1. #41

    Εγγραφή
    13-12-2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    2.054
    Rides
    0
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    Διαφορετικός τρόπος σκέψης και γούστου , φίλε Maik . Πρσωπικά εμένα και να μου το χαρίζανε , κάτι που μου θυμίζει μια κακάσχημη γριά, όσο και καλά εσώρουχα και να φοράει , θα έλεγα όχι ευχαριστώ , δεν θα πάρω . Εσύ που μπορείς και ανεβάζεις φωτογραφίες , βάλε από κάτω ένα Bravo , ένα Grande Essesese , κοιταξέ τα και ίσως καταλάβεις τόν δικό μου τρόπο σκέψης , τόν οποίο φυσικά έχεις κάθε δικαίωμα να τόν απορρίψεις .
    Πάντα φιλικά ,
    Jason
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη jason : 28-03-10 στις 20:24 Αιτία: ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ

  2. #42
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτα π λες τωρα δ κολανε φιλε μ να σ πω γιατι? γιατι εγω δε μιλησα για ομορφια η συζητηση π γινετε δ γινετε για την ομορφια κ αν θες ν μιλησουμε για ομορφια ειναι ποιο ωραιο ενα stilo abarth μαμα απο ενα gti?τι θα κοιταξει ο κοσμος φιλε μ το gti η το stilo abarth το οποιο εξωτερικα ειναι το ιδιο με το κανονικο μονο οι ζαντες αλλαζουν..μιλας για το κοσμο αν βλεπει το stilo?to βλεπει αλλα αν ειναι με γαματες ζαντες κ τετοια οχι κανονικο...εμενα ξερεις ποτε το κοιτουσανε?οταν εβαλα τις ζαντες τις ανθρακι abarth κ το χαμηλοσα πριν ηταν ενα νορμαλ αμαξι..οσο αναφορα την ποιοτητα του stilo ειναι ομορφο καλο με πολλα extra απο μονο του δε γινετε να λιωνουν τα πλαστικα κ να βγαζουν μαυριλες αυτο δεν ειναι ποιοτητα ποιοτητα ειναι ανα αμαξι π στο βαθος του χρονου θα αντεξει..αν διαβασες το θεμα π μιλαμε αναφερετε στο gti οχι το απλο golf αν μπεις στο gti k to ζησεις κ το οδηγεισεισ θα δεις οτι ειναι αλλος κοσμος δε συγκρινονται τωρα φαινομαι οτι δ γουσταρω τα ιταλικα κ το stilo αλλα δεν ισχυει αυτο αντιθετος τα λετρευω αλλα εναι 2 διαφορετικοι κοσμοι το gti me to αbarth.a!!διαβασα κατι στην αρχη οτι το golf gti ειναι ιδιο με τα προγουμενα το οποιο ειναι κ εσωτερικα κ εξωτερικα τελειος διαφορετικο ουτε τα καθησματα ουτε το ταμπλο ουτε τιποτα ακομα κ εξω ειναι ολα διαφοφρετικα ζαντες φρενα πολυ μεγαλητερα προφηλακτηρες σποιλερ εξατμηση to stilo το abarth με το κανονικο ειναι το ιδιο ρε παιδια ακριβος!!εξωτερικα δεν αλλαζει τιποτα!εσωτερικα ιδια καθησματα ιδιο ταμπλo μονο κινητηρας αλλαζει


    Σου μίλησα για όμορφα φτιαγμένο Stilo. Όχι το μαμά. Αλλά μιλάμε για κάτι προσεγμένο και καλόγουστο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ioannidis : 28-03-10 στις 20:32
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  3. #43
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    Όσο για τα πλαστικά, σου πάω στοίχημα ότι όσοι την έχουν πατήσει, έχουν βάλει τουλάχιστον μια φορά ένα γυαλιστικό - καθαριστικό πάνω τους. Έστω και εν αγνοία τους.
    Ποιοτικά το Golf του 01 με το Stilo δεν απέχουν σχεδόν καθόλου.
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  4. #44
    Το avatar του χρήστη MiKe_KaVaLa
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    3.184
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tokis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε οχι και Volvo ρε Μιχάλη. Σαν συνταξιούχος δημόσιος υπάλληλος θα είσαι...
    Αμαν κοπλημεντο ρε τοκη... ε,οχι και παπους...!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jason Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφορετικός τρόπος σκέψης και γούστου , φίλε Maik . Πρσωπικά εμένα και να μου το χαρίζανε , κάτι που μου θυμίζει μια κακάσχημη γριά, όσο και καλά εσώρουχα και να φοράει , θα έλεγα όχι ευχαριστώ , δεν θα πάρω . Εσύ που μπορείς και ανεβάζεις φωτογραφίες , βάλε από κάτω ένα Bravo , ένα Grande Essesese , κοιταξέ τα και ίσως καταλάβεις τόν δικό μου τρόπο σκέψης , τόν οποίο φυσικά έχεις κάθε δικαίωμα να τόν απορρίψεις .
    Πάντα φιλικά ,
    Jason
    Καλα συγουρα , η καθε γνωμη του καθενος σεβαστη. Αλλωστε εδω ειμαστε να τα συζηταμε και να διαφωνουμε (αρκετες φορες) απο το να συνφωνουμε. Το φορουμ μας το οποιο απευθεινεται καθαρα σε ενα και μονο μοντελο Ιταλικης κατασκευης δεν μου λεει κατι και μαλιστα δεν μου το απαγορευει να μιλαω και να εχω την δικη μου αποψη για αλλα αυτοκινητα. Την οποια γνωμη ειναι εντελος αντικειμενικη και καθολου επιθετικη στα Ιταλικα αυτοκινητα. Καθε αλλο τα Ιταλικα τα υποστηριζω αλλα οχι μονο αυτα... και το ξανα λεω, καλυτερο και ομορφοτερο μινι αυτην την χρονια νομιζω ο τιτλος πηγαινει στο Punto Evo ,ακομα και στο πιο απλο. Δεν βλεπω να υπαρχει κατι καλυτερο απο δα αυτο αυτη την στιγμη. Αλλα μολις περπατησει το Audi A1 ισως και να αλλαξω γνωμη... πλακα κανω ψαρακες!!!

  5. #45
    Το avatar του χρήστη lakis
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    529
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tokis Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να μην εκτείθεσαι κιόλας μπες σε κάποιο site με αγγελίες και δες το εσωτερικό του abarth γιατι μάλλον δεν εισαι καλά πληροφορημένος. Οταν ενα αμάξι είναι σαν φορτηγάκι με τετράγωνο **** τι να τα κάνω τα spoiler τις ζάντες και τις εξατμίσεις? Ή μήπως ξετρελάθηκες από τα καρώ καθίσματα που είχε το golf 5 gti? Υπερτιμημένο αμάξι με πολύ καλό marketing και προώθηση από όλα τα περιοδικά.
    Οχι τίποτα άλλο αλλά με τόση υποστήριξη στο stilo εκπλήσσομαι με τον εαυτό μου και δεν θα έχει να γραψει τίποτα ο Παντελής....

    φιλε μπες εσυ καλητερα ν το δεις το abarth πως ειναι μεσα γιατι ειναι τα ιδια εχει μονο το navi k to καντραν τιποταλλο κ οι φτηνοτερες εκδοσεις π εβγαζε δεν ειχαν τιποτα απολητος να εκτεθω εγω??μαλλον κανεις λαθος απλα λεω τη γνωμη μ ανοιχτα μαγκια μου stilo ειχα κ εγω κ ξερω ειναι σαν κουτι?ναι χαλια ειναι αν σ διναν ενα abarth κ ενα gti να επερνες το stilo εσυ.
    my STILO1.4 Αbarth rims H&r ελατηρια 4ποντα

  6. #46
    Το avatar του χρήστη Tokis
    Εγγραφή
    19-02-2005
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    418
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    με τα 20000Ε που έδωσα για το bravo έπαιρνα ανετα μεταχειρισμένο golf 5 gti. Αλλά τι να το κάνω ένα κακάσχημο αμάξι με εσωτερικό χωρίς φαντασία και δήθεν ποιότητα επειδή το λένε τα περιοδικά? Για να πηγαίνω στα 100 1sec γρηγορότερα και να έχω 20χλμ μεγαλύτερη τελική? Και να πληρώνω και τα τελη και την εφορία για 2χιλιαρο. Σκοπός είναι να το βλέπεις και να σου αρέσει και όχι να λες <άσχημο είναι αλλά έχω 200 άλογα....>
    με την ίδια λογική όταν αγόρασα το stilo 1.4 δεν πήρα (ευτυχώς) το golf 5 FSI. Ασχημο, χωρίς φαντασία και με τα μισά extra από το stilo. Ασε που έκαιγε και το λάδι σαν βενζίνη...
    Αν ήταν να διαλέξω ανάμεσα σε abarth και gti θα έπαιρνα φυσικά το abarth του Παντελή....
    Fiat Bravo μαύρο 1,4 sport 150hp

  7. #47
    Το avatar του χρήστη lakis
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    529
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    του παντελη μονο μαμα δεν ειναι ρε toki εχει τοοοσααα πραγματα πανω τι μ λες τωρα αλλα φρενα αναρτησεις διαφορικα το μοτερ ειναι πειραγμενο αλλο εσωτερικο απο gta k τοοσαα αλλαρ ...δε θα περνες gti για ν μη πληρωνεις 2.0 210 αλογα κ παρε abarth 2.4 k παρε 170 αλογα...
    my STILO1.4 Αbarth rims H&r ελατηρια 4ποντα

  8. #48
    Το avatar του χρήστη παντελης
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Βολος
    Μηνύματα
    3.027
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    εεεεεεε να μην λεμε οτι θελουμε ειπαμε 197 ιππους στο τροχο συν 33% απολειες εβγαλε το δυναμομετρο.
    και αναλογα την εποχη εχω απο 200 -261 αλογα (στροφαλο) και ποιος το καταλαβει γιατι συμβαινει αυτο κερδιζει μια εβδομαδα το αμαξι μου.
    Fiat Stilo Abarth 2,6 20v
    03-11-2001 προκαταβολη παραγγελιας
    ισως ο ποιο παλιος ολων ........κι ομως ειμαι ακομη εδω.....

  9. #49
    Το avatar του χρήστη Tokis
    Εγγραφή
    19-02-2005
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    418
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    ειναι απλό Παντελή. Πάει ανάλογα με τα κέφια σου. Οταν είσαι ανεβασμένος βγάζει 260 και όταν πέφτεις πέφτει και αυτό στα 200. Εχει ψυχή και αυτό... Το κέρδισα??
    Fiat Bravo μαύρο 1,4 sport 150hp

  10. #50
    Το avatar του χρήστη παντελης
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Βολος
    Μηνύματα
    3.027
    Chats
    0

    Απάντηση: golf 2,0 gti

    οχι φιλε δεν το πετυχες.
    Fiat Stilo Abarth 2,6 20v
    03-11-2001 προκαταβολη παραγγελιας
    ισως ο ποιο παλιος ολων ........κι ομως ειμαι ακομη εδω.....

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας