Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3 4 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 43

Θέμα: ¶σχετα ανακοίνωσης βοήθειας

  1. #11

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    χαχαχαχαχα οχιιιιι

  2. #12

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    Εν το μεταξύ απο το μεσημέρι πατάω κατω στο Φορουμ που μπορείς να δεις το κάθε μέλος τι διαβάζεις και πέτυχα τουλάχιστον 3-4 μέλη να διαβάζουν το συγκεκριμένο τοπικ αλλα προφανώς καρφί δεν τους κάηκε....

    Mods βάλτε ενα χεράκι λίγο να το καθαρίσουμε εδώ για να μπορούν κατευθείαν να βλέπουν όλοι την συζήτηση περι οικονομικών ;p

  3. #13

    Εγγραφή
    13-12-2009
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    2.054
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    ...εγώ ας πούμε , βγάζω καντίλες και μόνο που ακούω τη λέξη " facebook "......καλύτερα να το λέγανε .....χεσεμέσα-μπούκ !!!!!!...

  4. #14
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MiKe_KaVaLa Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ''Facebook'' απο παντα ηθελε να κλεισει και πολλα social networks αλλα ας μην ξεφευγουμε ΕΠΙ.. ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!
    Ένα forum όμως (ή fora ο πληθυντικός τους ) ΔΕΝ είναι social network...
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  5. #15
    Το avatar του χρήστη MiKe_KaVaLa
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    3.184
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα forum όμως (ή fora ο πληθυντικός τους ) ΔΕΝ είναι social network...
    Σαφως και δεν ειναι! Εγω αναφερθηκα για το σκοπο και την βλεψη που ειχε και που εχει το Facebook για τα αλλα social networks.... αν και τσουκου-τσουκου την κανει την ζημια και στα fora (αποψη μου). Το θελει.. δεν το θελει.. αυτο ειναι αλλη συζητηση, ξεφυγαμε ομως πολυ...

  6. #16
    Το avatar του χρήστη MiKe_KaVaLa
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    3.184
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ThoDoriS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για το facebook....
    Ναι, εντάξει.... Όσο για το Facebook.... Αλλά και ποιος ΔΕΝ θα ήθελε να είναι στην θέση του Μαρκ Ζάκερμπεργκ....

  7. #17
    Ο Junior του Club Το avatar του χρήστη ammoulianiotis
    Εγγραφή
    28-05-2005
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    5.202
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MiKe_KaVaLa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, εντάξει.... Όσο για το Facebook.... Αλλά και ποιος ΔΕΝ θα ήθελε να είναι στην θέση του Μαρκ Ζάκερμπεργκ....
    Ναι θα ηθελα να ειμαι στην θεση αυτου του τυπου γιατι απο μια μαλακια (δεν ειναι κατι παραπανω το facebook), εχει αποκτησει μια απιστευτη περιουσια.

    Απο κει και περα ομως το fb τι αλλο ειναι εκτος απο ενα μεγαλο φακελωμα; ΤΙΠΟΤΑ!

    Αν προσεξετε βαζουμε φωτογραφιες απο την προσωπικη μας ζωη, τα παιδια μας, τα σκυλια μας, την περιουσια μας, πηγαινουμε για ποτο και το αναφερουμε, πηγαινουμε εκδρομη και το γραφουμε, βρισκομαστε με μια παρεα και ολο και καποιος θα βρεθει να μας αναφερει (και χωρις την αδεια μας) οτι ειμασταν μαζι του, χεζουμε το γραφουμε και ανεβαζουμε και φωτογραφιες!!!

    Οχι δεν θελω να παρω μερος σε αυτη την ηλιθιοτητα που το καθε κοριτσακι σουφρωνει τα χειλη και δειχνει τα βυζια και τον **** του και εχει 5.000 'φιλους' και ουτε θα παρω μερος στο stiloclub που υπαρχει μεσα στο fb.

    Επειδη ομως η συζητηση εχει ξεφυγει απο το αρχικο και εχει παει σε facebookλογια mods ανοιχτε ενα νεο τοπικ με θεμα το fb και μεταφερετε αρκετα ποσταρισματα ωστε να μεινει καθαρη η συζητηση περι του οικονομικου.

    edit: Κανει και ενα καλο το fb, οταν ειχα ακομα λογαριασμο ειχα βρει πολλα παιδια απο δημοτικο, γυμνασιο, στρατο, αλλαξαμε τηλεφωνα και πλεον η επικοινωνια γινεται με αυτο τον ανθρωπινο τροπο!
    Σοφοκλης, Απριλιος 2005
    1.6 Dynamic 3D Ιριδιζον ασημι
    Ο Junior του Club ειναι εδω!

    Να τι παθαινεις αν κανεις παρεα με τον DontMKsense...
    "Μα, μου, σου, του, ουουου...", λεγαμενε καταλαβες τι ειπα;
    "Καλα εισαιιιιι; - Σε σκωνεται;;;"



    Για την ασφαλεια σας

  8. #18
    Το avatar του χρήστη παντελης
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Βολος
    Μηνύματα
    3.027
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    καλα πειτε ο καθε ενας τη γνωμη του αλλα να μαζευτουνε τα λεφτα ειναι ο σκοπος χαχαχαχααχα
    οταν ολα ειναι καλα ως Ελληνες δε δινουμε δεκαρα για τιποτα και για κανεναν ομως οταν στο νεκροτομιειο διαπιστωθει ο θανατος τοτε μαζευουμε λεφτα σε λογαριασμους ,λεφτα που τελικα κανεις δε εχει τη δικαιοδοσια να χρησιμοποιησει (γνωστο θεμα συνηθως)θελω να πω οτι χριαζεται παντα να υπαρχει καποιος αντιλογος για να κανεται κατι αυτονοητο και τι να πω αμα ο φιλος ο Ριχαρδος επρεπε να πουλησει το αμαξι για να δωσει επιτελους συνησφορα για το club καλα εκανε μιας και κερδος εχει το νεο σκουτερ.
    εγω ειμαι εδω στο club εδω και πολλα χρονια σχεδον απο τοτε που εγηνε η εναρξη του αλλα ειμαι παρων και στο forum οι περισοτεροι απο εσας ειστε μονο στο forum πισω απο μια οθονιτσα .
    αν κινηθητε οπως κινηθηκανε οι παλοι τοτε να να γραφεται '' club μας''
    αμα ειναι να βγει συμετοχη για το καθε ενα να βγει για ολους και να υπαρχει gold member και member σκετο
    οι σκετο να βλεπουνε μερικα λιγα ελαχιστα γιατι διλαδι αυτοι που πληρωνουνε να ειναι το ιδιο με αυτους που τη βγαζουνε τσαμπα.
    εγω θελω να ειμαστε μονο μεταξυ μας οσοι εκτημουμε το club και για παρτη μας ποσοι ειμαστε 200 -300 400 αυτοι να δινουμε τη συμετοχη μας 2- 5 ευρω να μαζευτεται ενα ποσο καθε χρονο να φτιαχνουμε τα μπλουζακια μας να διοργανωνουμε της εκδρομουλες μας τα καφεδακια μας και ολα να ειναι κομπλε.
    δε το καταλαβαινω αυτο πρεπει να σας πει γα'ι'δουρια ο Παντελης δωστε κανα φραγκο για φιλοτιμηθειτε να βαλεται το χερι στη τσεπη ?
    εγω εμενω στην αποψη μου μεχρη να μαζευτουνε τα λεφτα ο ασθενης ειναι σε κομα ακομα.χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα
    αντε να σας δω που λετα παχιες κουβεντες
    ειμαι σε 4 club μονο στο stilo ειναι ξεφραγο αμπελι η κατασταση ....
    ολοι οι αλλοι ειναι οργανωμενοι εμεις ειμαστε e-per fiat stilo do it your self και μονο αυτο. καλα ειναι δεν ειναι και ασχημα αλλα αμα ειστε μονο ετσι γιατι να αγορασω το γνησιο e-per και να μην το εχω σπασμενο .
    μας αρεσει να τα περνουμε ολα τσαμπα αλλα να μην πληρωνουμε
    οταν πριν 2-3- χρονια ζητουσα να πληρωνουμε και εχουμε δικο μας ξεχωριστο χωρο στο ιδιο forum πεσατε να με φατε ομως απο τοτε δεν θα υπηρχε θεμα χρηματων ουτε ο Παντελης θα ειχε μεινει πανι με πανι.

    ειναι χαζοι στα περισοτερα forum εχει συνδρομη 5 ευρω , χαζοι δεν ειναι αλλα υπαρχει μια λογικη
    1 τα εξοδα δεν τα επιβαρινεται ενας
    2 απο τη στιγμη που το πληρωνεις το σεβεσε
    3 ο καθε τσικγουνης θα μπει αλλα δε θα δει τιποτα περα απο 3-5 ανακοινωσεις -εκδηλωσεις
    4 υπαρχει ζωντανια και κινητηκοτητα για τι το πληρωνεις και δεν λεει να μην κανεις τιποτα .
    και πολλα αλλα αυτονητα ζητητματα
    αμα πληρωνουνε ολοι θα πληρωσω και εγω , αλλα αμα βλεπω ζητιανες δεν εχει ευρω .(σε ζητιανο δεν εχω δωσει ποτε γιατι ξερω οτι κερδιζει ποιο πολλα απο εμενα.)(βλεπε ταινια Σταθης Ψαλτης)
    Λεβεντες αυτα να τα σκεφτητε και κυριος εσυ και δεν θελω αντιλογο απο κανεναν .
    4
    Fiat Stilo Abarth 2,6 20v
    03-11-2001 προκαταβολη παραγγελιας
    ισως ο ποιο παλιος ολων ........κι ομως ειμαι ακομη εδω.....

  9. #19
    Ο Junior του Club Το avatar του χρήστη ammoulianiotis
    Εγγραφή
    28-05-2005
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    5.202
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο παντελης Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα ειναι να βγει συμετοχη για το καθε ενα να βγει για ολους και να υπαρχει gold member και member σκετο
    οι σκετο να βλεπουνε μερικα λιγα ελαχιστα γιατι διλαδι αυτοι που πληρωνουνε να ειναι το ιδιο με αυτους που τη βγαζουνε τσαμπα.
    εγω θελω να ειμαστε μονο μεταξυ μας οσοι εκτημουμε το club και για παρτη μας
    Δηλαδη εσυ θες να χωριστουμε σαν κλαμπ; Αυτο καταλαβαινω με αυτα που γραφεις Παντελη. Αν γινει κατι τετοιο προσωπικα θα αποχωρισω απο την παρεα (για μενα ειναι παρεα και οχι κλαμπ). Δεν ειναι σωστο (για μενα μιλαω παντα) να χωριστουμε σε χρυσα μελη και σκατενια μελη.

    Δεν σε εχει βαλει κανεις το μαχαιρι στο λαιμο για να πληρωσεις, τα παιδια ειπαν οποιος θελει δινει.

    Ειμαι και εγω σε διαφορα forum γραμμενος και εσωτερικου και εξωτερικου με θεμα παντα το αυτοκινητο και την μηχανη και πουθενα δεν εχουν ζητησει ουτε ευρω! ΠΟΥΘΕΝΑ! Μονο στο δικο μας forum γινεται αυτο (ισως τα αλλα forum δεν χρειαζονται γιατι εχουν διαφημισεις μεσα κτλ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο παντελης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεβεντες αυτα να τα σκεφτητε και κυριος εσυ και δεν θελω αντιλογο απο κανεναν
    Να βαρεσουμε και προσοχη εδω; Κατσε ρε Παντελη, δημοκρατια εχουμε, τι θα πει δεν θες αντιλογο;

    Φιλικα παντα, Σοφοκλης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ammoulianiotis : 06-04-13 στις 11:32
    Σοφοκλης, Απριλιος 2005
    1.6 Dynamic 3D Ιριδιζον ασημι
    Ο Junior του Club ειναι εδω!

    Να τι παθαινεις αν κανεις παρεα με τον DontMKsense...
    "Μα, μου, σου, του, ουουου...", λεγαμενε καταλαβες τι ειπα;
    "Καλα εισαιιιιι; - Σε σκωνεται;;;"



    Για την ασφαλεια σας

  10. #20
    Super Moderator Το avatar του χρήστη teo
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    West Coast, Athens
    Μηνύματα
    2.446
    Chats
    0

    Απάντηση: Ένα Συγνώμη και Χέρι Βοηθείας.

    Παιδια το thread περιεχει τη φραση "χερι βοηθειας"... Μια βοηθεια απο οσους μπορουν και οσους θελουν, για τα εξοδα που τρεχουν για την υπαρξη του forum, στους ομολογουμενως πολυ δυσκολους καιρους που περναμε. Οποιος μπορει και οποιος θελει. Ουτε υποχρεωση ειναι,ουτε ζητιανια,ουτε ελεημοσυνη...

    Συμφωνω απολυτα με τον Σοφοκλη παραπανω. Ειναι ντροπη και μονο που αναφερθηκε κατι τετοιο. Δεν ειμαστε download site για να χωριστουμε σε basic και premium members. Και λεω "ειμαστε" γιατι νιωθω να ανηκω σε αυτη την παρεα,ακομα κι αν δεν ειμαι εδω απο την ιδρυση του club (το 2004 που το stilo μου κυκλοφορησε,εγω τελειωνα το λυκειο)...

    Παντελη οπως ισως να μπορεις να αντιληφθεις,με οσα γραφεις και υποστηριζεις, στρεφεις εναντιον σου πολυ κοσμο. Και περισσοτερο το αυταρχικο υφος που διακρινω να εχεις. Δεν διαφωνω στο οτι θα ηταν ωραιο να υπαρχουν αυτα που ανεφερες περι events κλπ, αλλα οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω, οι υποχρεωσεις ολων τρεχουν πιο γρηγορα απο τις αναγκες υπαρξης διοργανωσεων.

    Αυτα κι απο μενα με παντα φιλικη διαθεση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 06-04-13 στις 11:41

    Stilo 1.2 3d / Abarth dashboard / Abarth side skirts / 2din AEG 7" touch screen DVD / Custom bone-white knob / Xenon HID 6000K at low beam & 5000K at high beam / Custom leather steering wheel & knob / Piano black interior & exterior details / Carbon Air Filter Box / Window tint by ASWF / 3,5cm lowering Eibach springs / Custom black projector headlights with DRL... Cultura Italiana!

    Οδηγός ανεβάσματος εικόνων στο forum! Πατήστε ΕΔΩ!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας