Σελίδα 25 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 15 23 24 25 26 27 35 75 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 250 από 777

Θέμα: Φωτογραφίες των Stilo μας!

  1. #241

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Ναι οποτε μπορεσεις τραβα μια φωτο...θέλω να το δω...Δες και τα links Που σου δωσα πιο πάνω για το κλειδί...

  2. #242
    Super Moderator Το avatar του χρήστη teo
    Εγγραφή
    01-02-2011
    Περιοχή
    West Coast, Athens
    Μηνύματα
    2.446
    Chats
    0

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Αυτό πιο πάνω είναι μόνο το αυτοκόλλητο carbon φίλε οπότε το σήμα πάλι θα είναι το μπλε... Άσε που έχω κι άλλο θέμα εγώ... Έχω το flip key ΧΩΡΙΣ κουμπιά! Χεχε!

    Stilo 1.2 3d / Abarth dashboard / Abarth side skirts / 2din AEG 7" touch screen DVD / Custom bone-white knob / Xenon HID 6000K at low beam & 5000K at high beam / Custom leather steering wheel & knob / Piano black interior & exterior details / Carbon Air Filter Box / Window tint by ASWF / 3,5cm lowering Eibach springs / Custom black projector headlights with DRL... Cultura Italiana!

    Οδηγός ανεβάσματος εικόνων στο forum! Πατήστε ΕΔΩ!

  3. #243

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Σοβαρά??έχεις τόσο ωραίο αμάξι και δεν έχεις κλειδί με κουμπιά?Στεναχωρήθηκα τώρα..αλήθεια και η λαλακια ειναι οτι κοστίζει ακριβά για να βγάλεις με κουμπιά...
    Πάντως αυτο που σου εδωσα στο λινκ οντως ήταν καρμπον,αλλα υπάρχουν έτοιμα καβούκια με το κόκκινο σήμα...αλλα πάλι ειναι με κουμπιά νομίζω...
    Όσο για το τζελ κατάλαβα τι λες...ακριβώς έτσι στο Panda της μάνας μου...

  4. #244
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820
    Chats
    0

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Όμορφο! Πολύ όμορφο!
    Η μόνη "παραφωνία" για μένα είναι το καπάκι της βενζίνης.... Κατά τα άλλα είναι μια κούκλα!

    Μπράβο!
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  5. #245

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Σ'ευχαριστώ πολύ Μιχαλη!!!!!!!

    Και εγώ όταν το έβλεπα στις φώτος πριν το αγοράσω με το καπάκι ξενέρωνα αλλα λέω carbon είναι θα το βγάλω...αλλα τελικά μου άρεσε απο κοντά και το κράτησα...

    edit- επειδη τώρα προβληματίστικα θέλω και την γνώμη του teo για το carbon καπάκι αλλα και άλλων μελλών....αν μαζευτείτε αρκετοί κατά του θα το βγάλω γιατί τώρα έτσι απλά άνοιξε παλιές "πληγές" ο Μιχάλης :P

  6. #246
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820
    Chats
    0

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Αν είσαι μεταξύ να το κρατήσεις και να μην το κρατήσεις, τότε ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ!
    Πριν στο είπα διακριτικά... τώρα στο λέω στα ίσια... Χάλια είναι!
    Μπλιαχ!
    Αηδία!
    Ξενέρωμα!
    Μπίχλα!
    ουυυυ!
    666!


    (Καλοπροαίρετα πάντα ε; )
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  7. #247

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    χαχαχαχαχαχα!!!Γιατί ρε συ έτσι...τοσο πολύ σε χάλασε...κοιτα που τώρα θα με κάνεις να πάω να το βγάλω...
    Περιμένω γνώμες και απο άλλα μελη αλλα και απο τον teo...

  8. #248
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820
    Chats
    0

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Γιατί ρε φιλαράκι η γνώμη μου δεν σε φτάνει;;;
    Πρέπει να σου πούν κι άλλοι ότι είναι εντελώς άσχετο με όλο το υπόλοιπο σύνολο;;;
    Πάνε τώρα τσούκου τσούκου με ένα φακό και πάνε βγάλτο...
    Άντε...
    Και στείλε και βραδινή φωτό μετά!
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  9. #249
    Petros e cosi brutale! Το avatar του χρήστη ioannidis
    Εγγραφή
    27-03-2007
    Περιοχή
    600χλμ Νότια της Θεσσαλονίκης
    Μηνύματα
    5.820
    Chats
    0

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    Το έβγαλες;
    1.6 16v Dynamic / Skywindow / Clima / Cruise Control / Loudlink SSD CD Changer / CDA Air Intake Filter / Sparco Aluminum Pedals / Eibach Springs / Custom made Shocks / ΟMP Strut brace [thanx ABZSTILO] / Abarth front brakes [281x26] / HID Xenon 4300K XLS. / Aluminum Oil Catch Tank / Coconut Perfume
    Ambition bites the nails of success

  10. #250

    Απάντηση: Φωτογραφίες των Stilo μας!

    χαχαχαχαχαχα εισαι τρελός!!!!!!!!Πέθανα βραδυάτικα....εντάξει....θα το βγάλω μονο για σένα και μετά θα ανεβάσω φώτο...ελπίζω μόνο να μην είναι πιο σκούρο το κόκκινο σ'εκεινο το σημείο σε σχέση με το υπόλοιπο αμάξι..
    Θα το βγάλω αύριο όμως γιατί σήμερα έριξα σε όλους Χ για να κάτσω σπιτάκι να ξεκουραστω και να δω ολομόναχος καμια ταινιούλα...Αν ήμουν στην σπιταρόνα μου στην Ξάνθη θα έβγαινα να το κάνω στα μπαμ αλλα εδω στο κέντρο της θεσσαλονίκης που να τρέχω τώρα...
    Αύριο,το πολύ μεθάυριο όμως θα το κάνω γιατί με ξενέρωσες άσχημα....το είχα που το είχα άχτι απ'όταν το πήρα το αμαξι τώρα που άρχισε να μ'αρέσει μου την χάλασες.....

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας