Σελίδα 1 από 3 1 2 3 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 24

Θέμα: C4

  1. #1

    C4

    Γεια σας παιδιά. Είμαι ο παρά λίγο κάτοχος ενός stilo dynamic. Νομίζω κάποιοι θυμούνται την περιπέτειά μου. Λοιπόν είναι γεγονός. Μετά απο...κατσε να θυμηθώ... 5 μήνες :shock: , επιτέλους έχω ρόδες!!! Αντίο ΤΑΧΙ. Στίς 5 Νοεμβρίου παρείγγειλα το stilo και στις 5 Απριλίου πήρα το κλειδί της... C4 στο χέρι. Ναι τελικά κατέληξα στη citroen. Μη με ρωτάτε γιατί. Όπως με το stilo έτσι και με το C4 (coupe ε) μαγεύτικα μόλις το είδα και το οδήγησα. Γενικά (και ειδικά) είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από το αμάξι. Πολύ καλή κύληση, αίσθηση ασφάλειας, φρένα super, επιδόσεις αρκετά καλές (αν και ακόμη δεν το τσίτωσα μιάς και έχω μολις 500 χλμ.) και διάφορα τζιβιτζιλικια που στην πράξη τελικά είναι αρκετά χρήσιμα (βλέπε κατευθυνόμενα φώτα, αρωματικό χώρου :187 και άλλες παπαριές).
    Το κακό βέβαια είναι οτι το c4 club είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ψώφιο. Ελπίζω στο μέλλον να ζωντανέψει λίγο.

  2. #2

    C4

    με τι κινητηρα το αγορασες?για πες κανενα τεχνικο χαρακτηριστικο...
    καλοριζικο και καλοταξιδο...ειναι νωρις ακομα ωστε να το πιεσεις!
    αρωματικο αυτοματο????? :shock:
    THE ITALIAN JOB!!
    ....Και οταν ενα αυτοκινητο του Enzo νικησε την Alfa ριχνοντας την στην δευτερη θεση ,ο γερος δακρυσε και ειπε:\"Σημερα νιωθω σαν να σκοτωσα την μανα μου...\"Cuore Sportivo
    www.clubpunto.gr

  3. #3
    StiloClub Official Member Το avatar του χρήστη aman17-2
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Περιοχή
    Napoli,Italia
    Μηνύματα
    1.825

    C4

    Αυτά έχει η ζωή ...αφού το να πάρεις το αμάξι σου είχε γίνει γόρδιος δεσμός..
    δεν πειράζει...μεγιά το αμάξι ....και καλοτάξιδο (δεν σε πειράζει αν σε κερνάνε τσαγάκια όμως τα stilo e?? )
    Focus II f/l 1,6 tdci titanium xenon / cruise control / TPMS / πρίζα 230V / auxiliary heating / πίσω κουρτινάκια
    AfterMarket : Kenwood Excelon DDX814 / Pioneer prs-d1200spl / Alpine pdx 2.150 / jbl P1222 / Pioneer TS-C171PRS / Dynamat extreme / Viper 5900

    Επίσης κάτοχος Gsx-r 1000 k8





  4. #4

    Re: C4

    Ευχαριστώ παιδιά.
    Όσο για τα τσάγια φίλε aman τα ... 180 bhp σου λένε κατι :lol:






    χαχα πλάκα κάνω. Είναι η έκδοση 1.6 VTS με 110 ίππους.

  5. #5
    Site Admin Το avatar του χρήστη ThoDoriS
    Εγγραφή
    08-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    2.877

    Re: C4

    Καλορίζικο Δημήτρη και καλά χιλιόμετρα.

    Όπως και να έχει είσαι πάντα εύπρόσδεκτος στην παρέα μας....
    StiloClub.gr
    Αν το καλοσκεφτεί κανείς,ο υπολογιστής μοιάζει τρομερά στη γυναίκα:Δεν υπάρχει μέρα που να μην σου σπάει τα νεύρα.Πρέπει να είσαι συνεχώς με το χέρι στην τσέπη.Μπορείς να κολλήσεις απίστευτα.Παίζεις παιχνίδια.Η ζωή σου δεν θα είναι ποτέ η ίδια χωρίς αυτόν.Μπορεί να σε προδώσει απ΄τη μια στιγμή στην άλλη.Και πάνω απ' όλα,μπορεί να περάσεις μια ζωή μαζί του,αλλά είναι βέβαιο πως ποτέ δεν θα τον μάθεις 100%...

  6. #6
    Αν θυμάσαι καλά σου είχα πει 5 φορές καλορίζικο το Stilo και όλο μας έκοβες την φορά. Αυτήν την φορά σε αφήσαμε να πάρεις ρόδες για να σου πούμε επιτέλους Καλορίζικο Δημήτρη και καλά χιλιόμετρα.
    Spiros.
    1.6 Dynamic 6 Speed L Edition, Color Briland Orange 5 PEARL





  7. #7
    Thanx Thanx thanx :143

  8. #8
    StiloClub Official Member Το avatar του χρήστη aman17-2
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Περιοχή
    Napoli,Italia
    Μηνύματα
    1.825
    εγώ πάντως κάνα 2 που είδα στο δρόμο μάλλον αυτοί δεν τα πατούσανε ή ήταν 1,4 γιατί ανοίγανε πολύ αργά anyway >...καλοτάξιδο πάλι και καλό στρώσιμο
    Focus II f/l 1,6 tdci titanium xenon / cruise control / TPMS / πρίζα 230V / auxiliary heating / πίσω κουρτινάκια
    AfterMarket : Kenwood Excelon DDX814 / Pioneer prs-d1200spl / Alpine pdx 2.150 / jbl P1222 / Pioneer TS-C171PRS / Dynamat extreme / Viper 5900

    Επίσης κάτοχος Gsx-r 1000 k8





  9. #9
    StiloClub Official Member Το avatar του χρήστη aman17-2
    Εγγραφή
    09-02-2005
    Περιοχή
    Napoli,Italia
    Μηνύματα
    1.825
    εγώ πάντως κάνα 2 που είδα στο δρόμο μάλλον αυτοί δεν τα πατούσανε ή ήταν 1,4 γιατί ανοίγανε πολύ αργά anyway >...καλοτάξιδο πάλι και καλό στρώσιμο
    Focus II f/l 1,6 tdci titanium xenon / cruise control / TPMS / πρίζα 230V / auxiliary heating / πίσω κουρτινάκια
    AfterMarket : Kenwood Excelon DDX814 / Pioneer prs-d1200spl / Alpine pdx 2.150 / jbl P1222 / Pioneer TS-C171PRS / Dynamat extreme / Viper 5900

    Επίσης κάτοχος Gsx-r 1000 k8





  10. #10
    καλοταξιδο πολυ ωραιο το καινουργιο σου αυτοκινητο το δοιμασα και εγω αλλα δεν ηταν τοσο νευρικο και επελεξα το στιλο μου
    5Π 1400cc ΠΑΡΟΣ Simota racing φιλτροχοανη....


Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας