PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση το ΣΚ 4-5/6



Nikos
03-06-05, 15:37
Παίδες, μου ήρθαν τα χαρτιά από το καταστατικό του club και πρέπει κάποιοι να τα υπογράψουν (12 υπογραφές ο καθένας! Να φέρετε και 5-6 στιλούς!). Οπότε να συνδιάσουμε την ΣΚ συνάντηση μαζί με τις υπογραφές.

Αυτοί που πρέπει να παρεβρεθούν για να υπογράψουν είναι:

1. Nikos
2. Karateka
3. ckalfas
4. Arf
5. Panos_Thesniki
6. DontMKsense

Σημείωση ότι τα χαρτιά την Δευτέρα πρέπει να τα στείλω πάλι Αθήνα.

Γενικότερα καλά θα είναι να μαζευτούμε και να μιλήσουμε λίγο περισσότερο για το club και όχι για τα αυτοκίνητά μας αυτή τη φορά. Μπορούν να γίνουν κάποιες κινήσεις στο μέλλον και καλό θα ήταν να τις συζητούσαμε όλοι μαζί και να ακουστούν προτάσεις.

Θα πρότεινα λοιπόν να βρεθούμε κάπου πιο ήσυχα, πιο άνετα, με λιγότερο κόσμο και χαμηλότερη μουσική, για να βραχνιάσουμε από τις φωνές σε 10 λεπτά (no hard feelings Panoramix).

Επειδή αυτό ανακοινώνεται τελευταία στιγμή, ας πέσουν μπαμ-μπαμ προτάσεις και όσοι δεν προλαβένεται από το φόρουμ, μέσω SMS

rebelos
03-06-05, 20:02
Νίκο επειδή είμαι νέος βάλτε ένα τηλ για να μπορώ να επικοινονώ να μαθαίνω για τις εκδρομές και τις συναντήσεις του club.


_________________________
Γράφε ελληνικά σε παρακαλώ.

ckalfas
03-06-05, 20:26
Καλά είναι να βρεθούμε την Κυριακή το απογευματάκι προς βραδάκι, ώστε κάποιος που θα πάει εκτός το Σαββατοκύριακο να προλάβει.
Για το που, δεν γνωρίζω!

ammoulianiotis
03-06-05, 22:30
Παιδιά έγω θα λείπω Σ/Κ αλλά αν γίνει η συνάντηση αργά την Κυριακή το βράδυ πιστεύω να καταφέρω να έρθω. Επειδή εκεί που θα πάω δεν θα έχω σύνδεση στο internet για να δω που και τι ώρα θα βρεθούμε, έχω δώσει το τηλεφωνο μου στον Karateka, στειλτε μου ένα sms για να μάθω λεπτομερειες.

Nikos
04-06-05, 09:22
Η συνάντηση θα γίνει μάλλον Κυριακή βράδυ. Μέρος και ώρα δεν αποφασίστηκε ακόμη, οπότε έχετε το νου σας στο φόρουμ ή στα κινητά σας. Θα παρακαλούσα όσοι είναι στην παραπάνω λίστα, να έρθουν έστω και για 10 λεπτά να υπογράψουν.

rebelos, έλεγξε τα pm σου για να μάθεις για το τηλέφωνο.

ammoulianiotis, πιστεύω να σε βολέψει η ώρα. Θα ειδοποιηθείς από τον Γιάννη (Karateka) και με μήνυμα...

verone
04-06-05, 10:35
Tι ειναι αυτο;

Arf
04-06-05, 15:03
Αυτή τη στιγμή είμαι Θεσσ/νίκη αλλά θα φύγω Κυριακή μεσημέρι. Άντε να το τραβήξω μέχρι απόγευμα, βράδυ όμως με τπτ...

GN_AZ
05-06-05, 18:24
Κι εγώ Θεσσαλονίκη είμαι και θα φύγω Τρίτη απόγευμα. Αν κανονίσετε τίποτα ενημερώστε με. Αν γίνεται στο κινητό γιατί η πρόσβαση στο Internet δεν είναι εύκολη. 6946331253 Στείλτε ένα sms και θα βρεθούμε