PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η NATALIA;;;???...



Stilo_Rodos
16-02-05, 16:34
Παίδες θα έχετε διαπίστωση ότι εδώ και καιρό ένα αξιολογώ μέλος δεν είναι στην παρέα μας; η Ναταλία μας η πιο αγαπητή μέλος εδώ μέσα, μερική από εμάς δεν θα ξεχάσουμε το πόσο καλά περνάγαμε μαζί τις. Και ρωτώ τώρα εγώ μήπως ξερή κανείς τι έγινε η Ναταλία μας????????? Αλλά εδώ που τα λέμε καλύτερα χωρείς εκείνη την #%$#%*^&%#^ που όλη την ώρα μας την έλεγε :144

Panos_IOA
16-02-05, 17:25
Οντως, σωστη απορια.... Που πηγε;; :?: :?:

Nenya
18-02-05, 19:26
δεν έχει κανεις τις κανένα τηλέφωνο??? να δούμε τι κάνει ??? άντε είμαστε που είμαστε λίγα τα θηλυκά στην παρέα μην έχουμε και απουσίες δε λέει !

Stilo_Rodos
19-02-05, 12:44
μια μέρα εγώ τις ζήτησα το e-mail τις για να τις στύλο τότε κάτι πληροφορίες και δεν μου το έδωσε λες και ήξερε ότι όταν λήψη από το club και θα την ψάχνουμε. πάντως εμένα μου έχει λήψη παρά πολύ χόρια που μου υποσχέθηκε το καλοκαίρι να παίξουμε αρκετές ώρες τάβλι στο νησί, αλλά τώρα κατάλαβα φοβάται να με αντιμετωπίσει. :twisted:

Natalia
20-02-05, 23:47
Τι πήρανε τα αυτάκια μου; Τι είδαν τα ματάκια μου;
Καταρχήν σε διαψεύδω Ροδίτη, ότι μου ζήτησες εμαιλ.
Ένα το κρατούμενο.
Πάμε παρακάτω.....Αν ήθελες εμαιλ.......πφφφφφφφφφφφφ....θα ζήταγες το τηλέφωνό μου.....
Δεν είπαμε τάβλι στο νησί ωρέ παλλικάρι......είπαμε στο Κατάκολο που είναι ρηχά κι όταν θα θέλεις να πνιγείς από απελπισία που έχασες να μην χρειαστεί να βρέξω τα μπατζάκια μου για να σε σώσω!!!!

Νένυα, όποιος θέλει το τηλέφωνό μου, ο Γιάννης, ο Θοδωρής και κάποια άλλα παιδιά το έχουν. Αν δεν το έχει κάποιος είναι καθαρά από αμέλεια....

Σιγά μην έλειπα......απλά έχω πήξει στο διάβασμα γιατί δίνω για το πτυχίο στα Αγγλικά μου.....
Δεν σας ξέχασα.......μου λείψατε είναι η αλήθεια....

Ροδίτη; Στο ......μπουκάλι σου.....και γρήγορα!!!!!!! :twisted:

ThoDoriS
21-02-05, 00:05
Εγώ δεν το έχω.....ο λόγος????

Όταν με πήρες ένα μεσημέρι, η πρώτη φράση που είπες στο τηλέφωνο ήτανε ίου ίου......δλδ αστυνομική σειρήνα....ε απο την τρομάρα μου ούτε τηλέφωνο κράτησα ούτε τίποτα......


(Πέραν της πλάκας.....χάθηκε και αυτό μαζί με τα πμ όλων πρίν το μπαμ στο site....:()

Έχε το νού σου να κανονίσουμε κάνα meeting στην Πελλοπόνησο.....:D:D

Stilo_Rodos
21-02-05, 00:08
Natalia εγραψε:

Καταρχήν σε διαψεύδω Ροδίτη, ότι μου ζήτησες εμαιλ.

Ναταλία μου πολύ χαίρομαι που είσαι πάλι κοντά μας, και τώρα να σου θυμίσω την ημέρα που με ρώτησες που βρίσκετε η μπαταρία σου στο stilo 1,4 και σου είπα να μου δόσης το e-mail σου για σου στύλο μερικές Φώτο για να δις και μόνη σου που είναι και πως είναι. Πιστεύω να θυμάσαι. Πάμε και το τάβλι. Θυμάσαι που λέγαμε θα παίζουμε εκεί που θα σκάει το κύμα η δεν το θυμάσαι και αυτό, άντε τώρα είναι σειρά σου να μπεις στο μπουκάλι. ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ. :152

Natalia
21-02-05, 00:12
Τςτςτς......Ροδίτη αν ήθελες εμαιλ, είχες του κλαμπ...Μυαλουδάκι......τσούκου, ε; Στο πήρε όλο η γυναίκα;
Δεύτερον δεν θυμάμαι να ζήτησες ρε συ εμαιλ, χωρίς πλάκα τώρα....
Όσο για τα άλλα....ήμουνα και στη hotsms list ρε Θοδωρή.....Εγώ δεν είχα ιδέα τι παίχτηκε με το σάιτ, νόμιζα ότι έκλεισε, και από συνήθεια γύρισα και σας βρήκα alive......

Ροδίτη; Κύμα έχει και το Κατάκολο πουλάκι μου........;)

Όσο για τη συνάντηση Πελοπόννησο εγώ μέσα είμαι....γιατί αυτές που κάνετε εις τας μεγάλας πόλεις, πέφτουν μακρυά για τα δίδυμα.....:Ρ

aman17-2
21-02-05, 00:14
Πάμε και το τάβλι. Θυμάσαι που λέγαμε θα παίζουμε εκεί που θα σκάει το κύμα

εδώ ταιριάζει να παίξει το je taim . mid !! :)
stiloclub.gr
:187


(πλάκα κάνω μην με παρεξηγείτε.....είναι και η ώρα δύσκολη !! :) )

Natalia
21-02-05, 13:30
Αντρίκο.......άμα σε διαβάσει η γυναίκα του Ροδίτη.....σε βλέπω πνιγμένο στα Ροδίτικα κύματα!!!!!!
Και δεν είναι καιρός να χάνουμε μέλη!!!!!!!! :Ρ

Nenya
21-02-05, 16:09
ρε συ που χάθηκες gmt και είχα αρχίσει να νιώθω μοναξιές..?? όσο για το τηλέφωνο sorry έχεις δίκιο θα μπορούσα να ψάξω λίγο περισσότερο κάπου θα το έβρισκα!

Nikos
21-02-05, 17:05
Ναταλάκι, θα κάνουμε καμιά μοντίφα? Βλέπω γύρισες και ξεσπάθωσες με την μία! :wink: Θυμάσαι το αυτοκόλλητο με το παιδάκι που ........ το σήμα της VW? Το ετοίμασε ο Νίκος (Magelanos) και μου το έδωσε για να σου το στείλω. Στείλε ένα pm please με όλα τα σχετικά στοιχεία...

Natalia
22-02-05, 01:05
Ντίνα μου ......λεπτομέρειες θα βρεις....στα προσωπικά σου μηνύματα!!!
Νίκο μου....αυτά μου κάνετε και πως να σας ξεχάσω μωρέ;;;;
Περιμένω να τελειώσεις εσύ τα γαργαλέματα με το μικρό....να αρχίσω να ζηλεύω και να παίρνω αέρα εγώ!!!!
Μέχρι στιγμής, έλλειψη χρημάτων....στάση εμπορίου!!!! :wink: