PDA

Επιστροφή στο Forum : που χάθηκαν τα παιδιά?



face
09-06-05, 19:19
1. stilorodos
2. morfo
3. mike
4. κωνσταντινος
5. πανικος (που τον θυμηθηκα)
6. stilo7
7. pantjo
8. vassilis stilo


reported mιssing...όποιος τους βρεί ανταμείβεται..:)

karaLRS
09-06-05, 19:38
και ο Gregory εχει χαθεί...αμα η ομάδα σου πάει ουέφα έτσι ειναι... :P :P :P

Vasilistilo
09-06-05, 19:44
Ρε Πετραν θα με τρελανεις μιση ωρα μιλαγαμε για το στησιμο του stilo στο τηλεφωνο και τωρα με ψαχνεις ΕΔΩ ΕΙΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

face
09-06-05, 19:50
τσιμπησε το ψαρακι...χεχεχε...το ειχα γραψει πριν με παρεις...!

Vasilistilo
09-06-05, 19:55
Α ρε α :128 :128 :128 :128να αμα σε πιασω :150 θα δεις

mike
10-06-05, 10:50
Μετακόμιση Κεντρικών Γραφείων στην εταιρία που δουλεύω, και κάποια προσωπικά προβλήματα....


Σόρρυ, θα επανέρθω.....

Stilatos
10-06-05, 13:31
o pantjo ειναι συνεχεια σε ταξιδια εγω παντως τον βλεπω online sto msn και τα λεμε. ο stilo7 πηζει με την δουλεια αλλα τον βλεπω να μπαινει στην σελιδα. ο Panic δεν ξερω τι εγινε νομιζω ο john stil τα λεει μαζι του καμια φορα πες ρε γιαννη τι κανει ο Panic?

Pantjo
11-06-05, 03:06
Εδω ειμαι...εδω ειμαι! Τωρα αυτο ειναι σχετικο, γιατι βρισκομαι πανω απο την Βενεζουελα αυτη τη στιγμη στο Κουρασαο για μια δουλεια.
Μπαινω ομως και σας παρακολουθω που και που.
Ξερεις, ειναι δυσκολο να ποσταρεις αν δεν παρακολουθεις τα ποστ καθημερινα. Βρισκω τον εαυτο μου εκτος κλιματος. (ασε που χρωσταω και 40 ευρω στο κλαμπ, για αυτο εφυγα τοσο μακρια για να πω την αληθεια. Μη τυχον και με πετυχει πουθενα ο Σουλαντικας, ο Θοδωρης και αλλοι τραμπουκοι του κλαμπ).

Soul_Giannis
11-06-05, 20:57
Εδω ειμαι...εδω ειμαι! Τωρα αυτο ειναι σχετικο, γιατι βρισκομαι πανω απο την Βενεζουελα αυτη τη στιγμη στο Κουρασαο για μια δουλεια.
Μπαινω ομως και σας παρακολουθω που και που.
Ξερεις, ειναι δυσκολο να ποσταρεις αν δεν παρακολουθεις τα ποστ καθημερινα. Βρισκω τον εαυτο μου εκτος κλιματος. (ασε που χρωσταω και 40 ευρω στο κλαμπ, για αυτο εφυγα τοσο μακρια για να πω την αληθεια. Μη τυχον και με πετυχει πουθενα ο Σουλαντικας, ο Θοδωρης και αλλοι τραμπουκοι του κλαμπ).

Θοδωρη ετοιμα τα εισητηρια για την Βενεζουελα?Τι ωρα πεταμε? :216 :216 :216 :216 :216

ThoDoriS
12-06-05, 00:02
9 το βραδάκι......

Μας περιμένει ο παντελής με κάτι δίμετρα μωρά......αλλά εμείς θα πάμε με τον κλητήρα να του πάρουμε τα 40ευρώ.....

(Παντελή τα πετρέλαια σου πήγες να ελένξεις στην βενεζουέλα ε??? να δείς τις επιχειρήσεις σου....αχχχχ κ δεν μας έδινες τα 40 ευρω)

Pantjo
12-06-05, 22:56
...εγω παντως καλου κακου τα εστειλα τα λεφτα! Γαι φαντασου να σκασουν απο καμια γωνια και οι δυο τους εδω! Φτου φτου φτου!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14-06-05, 16:42
1)Εξετασεις στο τει(επιτελουα καποια στιγμη πρεπει να το τελειωσω.)
2)Παρο
3)Ναξο
4)Εξωτερικο..
5)Πολυ δουλεια.....
μα πολυ δουλεια.........σορυ παιδια αλλα πεσανε ολα μαζι...

Psycho13
15-06-05, 11:29
Σε ποιο τει πας Κωνσταντινε???

Stilo_Rodos
19-06-05, 19:14
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Sorry παίδες που χάθηκα. :? το καλοκαίρι δουλεύω πάντα πολλές ώρες, :cry: Έτσι είμαι ανέτως τον χειμώνα. :) Ελπίζω να είστε όλοι πολύ καλά. :)

ThoDoriS
19-06-05, 22:30
Να μπαίνεις όμως ρε Σπύρο να μας λες ένα γειά και να βγαίνεις :):)

Karateka
20-06-05, 02:05
Επίσης

1. Georgevas
2. Natalia

και αυτοί χαμένοι

ThoDoriS
20-06-05, 13:10
Ο μινάρας καλά είναι....μιλάμε συνέχεια.....αλλά βλέπεις ήθελε γάμο, δεν με άκουγε όταν του τα έλεγα ότι θα μπλέξει......

Πάντως στις εκδρομές και εκδηλώσεις είναι πάντα μέσα.....θα τον δούμε και την Πέμπτη στο ΟΑΚΑ....

McSergio
21-06-05, 09:13
Να μπαίνεις όμως ρε Σπύρο να μας λες ένα γειά και να βγαίνεις



Θοδωρή μιας και το έθεσες ευκαιρία να πω και γω μια καλημέρα που εχω χαθεί..
Είμαι σε περίοδο τρεξίματος τελευταία αλλά για ευχάριστους λόγους!

Παντως μπαίνω και παρακολουθώ τα δρώμενα στο site τουλάχιστον. Με την πρώτη ευκαιρία θα τα πούμε και από κοντά.

Natalia
21-06-05, 22:54
Αχ βρε Καρατέκα.........Μόνο σε σένα έλειψα!!!!!!
Δεν σας ξεχνώ παιδάκια.....αλλά δουλεύω διπλή βάρδια σε κάμπινγκ τώρα το καλοκαίρι....
Έχω πήξει στους ξένους και κυρίως στους Γερμανούς....
Περνάω όμως.......και μαθαίνω......

Σματςςςςςςςςςς!

ckalfas
22-06-05, 15:00
Αχ βρε Καρατέκα.........Μόνο σε σένα έλειψα!!!!!!
Δεν σας ξεχνώ παιδάκια.....αλλά δουλεύω διπλή βάρδια σε κάμπινγκ τώρα το καλοκαίρι....
Έχω πήξει στους ξένους και κυρίως στους Γερμανούς....
Περνάω όμως.......και μαθαίνω......

Σματςςςςςςςςςς!


Που είναι το κάμπινγκ Natalia;

Natalia
22-06-05, 23:22
Αφήστε κι έχουν δει τα ματάκια μου κάτι φιατάκια......μούρλια λέμε!!!!!
Μόνο που δεν μου έκοψε της ξανθιάς να σας τα βγάλω μια φώτο να τα δείξω... (ενίοτε κολλάει το .....μυαλό μου.....το ποιο;;;;;;;;;; )
Χρήστο στο Παλούκι Αμαλιάδος είναι.....επάνω στη θάλασσα....
Για όποιον θέλει να ρίξει καμιά ματιά www.campingparadise.gr

ckalfas
22-06-05, 23:25
Την Κυριακή, αν πάνε όλα καλά και είμαστε γεροί μάλλον θα περάσω μία βόλτα... ίσως και για καμία διανυκτέρευση!
Αν είναι θα πάρω το τηλ/νό σου από το members section.

Natalia
23-06-05, 21:52
Οκ.....θα περιμένω!

Vasilistilo
28-06-05, 19:32
Και γω πως δεν ειδα περισυ που ημουν εκει και παραθεριζα η δεν ησουν εκει τοτε?

verone
28-06-05, 20:18
Τελικα οσο ποιο πολοι ειμαστε τοσο πιο λιγο τα λεμε!Κανω λαθος στα πρωτα μελοι μηλαω ετσι δεν ειναι;

Vasilistilo
28-06-05, 20:21
Οχι ρε ιδεα σου ειναι κανεις λαθος :shock:

Morfo
29-06-05, 08:44
Με επιασες....
Μεταφερθηκα στο κεντρικό καταστημα της tim και εχει τοση δουλειά και κοσμο που δεν εχω ουτε λεπτο να μπω.οταν μπορω ομως κανω τις εμφανισεις μου......
σορυ.......

ckalfas
02-07-05, 22:17
Ναταλία sorry!
Δεν βόλεψε καθόλου να περάσω! Μέσα σε μία εβδομάδα προσπάθησα να γυρίσω όλη την Πελοπόννησο!

PUNTOGT2DA
05-07-05, 04:09
Ρε Νικολάκη....θα τους το έλεγα....αλλά δεν ξέρω γρι ιταλικά γμτ!!!!!!!!!
Αφήστε κι έχουν δει τα ματάκια μου κάτι φιατάκια......μούρλια λέμε!!!!!
Μόνο που δεν μου έκοψε της ξανθιάς να σας τα βγάλω μια φώτο να τα δείξω... (ενίοτε κολλάει το .....μυαλό μου.....το ποιο;;;;;;;;;; )
Χρήστο στο Παλούκι Αμαλιάδος είναι.....επάνω στη θάλασσα....
Για όποιον θέλει να ρίξει καμιά ματιά www.campingparadise.gr


πω πω τι μου θυμισες τωρα!!!!!!

παλουκι και paradise!!!!

λοιπον εκει εκανα 9 χρονια διακοπες καθε καλοκαιρι καθομουν 2 μηνες.
βεβαια τελευταια φορα που πηγα ηταν οταν ημουν 16 ετων, δηλαδη πριν 17 χρονια!!!!!

να φανταστεις οτι απο καποιο σημειο και μετα ουτε που πληρωναμε!

δεν ξερω αν το εχει ακομα ο κ.Ηλιας Δημητρ........ το camping!

ρε μικρος που ειναι ο κοσμος!!!

οντως παντοτε ειχε πολους γερμανους. ετσι ηταν και τοτε!

η ταβερνα και απεναντι το super market υπαρχουν ακομα;

πω πω ειδα τις φωτο απο το site και συγκινηθηκα.

εχω μαθει ο την κουρουτα διπλα στο παλουκι την εχουν φτιαξει παρα πολυ. λενε η μυκονος της πελλοπονησου

Natalia
12-07-05, 22:29
Τελικα οσο ποιο πολοι ειμαστε τοσο πιο λιγο τα λεμε!Κανω λαθος στα πρωτα μελοι μηλαω ετσι δεν ειναι;

Βρε παραπονιάρικο.....Έχεις δοκιμάσει να δουλέψεις 12 ώρες, να γυρίσεις σπίτι να μαγειρέψεις για την επόμενη, να νταντέψεις την 17μιση Γενάρη, να πλύνεις να σιδερώσεις, να φτιάξεις αυλές και να τα βγάλεις και πέρα με ένα μάτσο Στιλοτρελούς;;;;;;;

Που θα πάει; Δεν θα χειμωνιάσει; Θα με παρακαλάτε να το ράψω!!!!

Natalia
12-07-05, 22:29
Ναταλία sorry!
Δεν βόλεψε καθόλου να περάσω! Μέσα σε μία εβδομάδα προσπάθησα να γυρίσω όλη την Πελοπόννησο!

Ε, τώρα να σου πω ότι έχασες το καλύτερο μέρος......; Δεν στο λέω....αφού το ξέρεις!!!!!! :P

Natalia
12-07-05, 22:33
Ρε Νικολάκη....θα τους το έλεγα....αλλά δεν ξέρω γρι ιταλικά γμτ!!!!!!!!!
Αφήστε κι έχουν δει τα ματάκια μου κάτι φιατάκια......μούρλια λέμε!!!!!
Μόνο που δεν μου έκοψε της ξανθιάς να σας τα βγάλω μια φώτο να τα δείξω... (ενίοτε κολλάει το .....μυαλό μου.....το ποιο;;;;;;;;;; )
Χρήστο στο Παλούκι Αμαλιάδος είναι.....επάνω στη θάλασσα....
Για όποιον θέλει να ρίξει καμιά ματιά www.campingparadise.gr


πω πω τι μου θυμισες τωρα!!!!!!

παλουκι και paradise!!!!

λοιπον εκει εκανα 9 χρονια διακοπες καθε καλοκαιρι καθομουν 2 μηνες.
βεβαια τελευταια φορα που πηγα ηταν οταν ημουν 16 ετων, δηλαδη πριν 17 χρονια!!!!!

να φανταστεις οτι απο καποιο σημειο και μετα ουτε που πληρωναμε!

δεν ξερω αν το εχει ακομα ο κ.Ηλιας Δημητρ........ το camping!

ρε μικρος που ειναι ο κοσμος!!!

οντως παντοτε ειχε πολους γερμανους. ετσι ηταν και τοτε!

η ταβερνα και απεναντι το super market υπαρχουν ακομα;

πω πω ειδα τις φωτο απο το site και συγκινηθηκα.

εχω μαθει ο την κουρουτα διπλα στο παλουκι την εχουν φτιαξει παρα πολυ. λενε η μυκονος της πελλοπονησου

Ναι το έχει ακόμα ο κυρ-Ηλίας το κάμπινγκ.
Έχει αλλάξει κατά πολύ βέβαια κι αυτό γιατί η φύση μεγάλωσε και το ομόρφυνε.
Όλα υπάρχουν όπως τα είδες στις φώτο. Και το εστιατόριο.
Άντε.....για μαζευτείτε.....

Όσο για την Κουρούτα, έχει πάρει τη γαλάζια σημαία, έχουν φτιαχτεί πολλά μαγαζιά καινούρια, κι όντως τραβάει πολύ κόσμο ακόμα κι από Πάτρα.
Να σας πω την αλήθεια, δεν έχω καταφέρει να περάσω καν από εκεί κι ας είναι 10 λεπτά με τα πόδια.
Άρχισε φουλ σαιζόν και .......τρεχάτε ποδαράκια μου!!!

verone
19-07-05, 18:00
Τελικα οσο ποιο πολοι ειμαστε τοσο πιο λιγο τα λεμε!Κανω λαθος στα πρωτα μελοι μηλαω ετσι δεν ειναι;

Βρε παραπονιάρικο.....Έχεις δοκιμάσει να δουλέψεις 12 ώρες, να γυρίσεις σπίτι να μαγειρέψεις για την επόμενη, να νταντέψεις την 17μιση Γενάρη, να πλύνεις να σιδερώσεις, να φτιάξεις αυλές και να τα βγάλεις και πέρα με ένα μάτσο Στιλοτρελούς;;;;;;;

Που θα πάει; Δεν θα χειμωνιάσει; Θα με παρακαλάτε να το ράψω!!!!
Χα χα περιμενω!