PDA

Επιστροφή στο Forum : John Stil Thessanoniki Meeting 10-12/06/2005



john_stil
09-06-05, 22:11
Φιλοι απο Θεσσαλονικη ερχομαι για μια δουλιτσα απο Παρασκευη μεχρι Κυριακη που θα φυγω....

Αμα γουσταρεται κανονιζουμε κανα καφεδακι να τα πουμε απο κοντα...

Γιαννη, Χρηστο θα σας παρω και τηλ. πριν ερθω για να το κανονισουμε σιγουρα... και με τα αλλα παιδια....

Τα λεμε απο κοντα.... ελπιζω....

Viva Salonika.... Ariba aribaaaaaa!!!!!

Karateka
10-06-05, 19:06
Kαλώς να έρθεις φίλε.

Πάντως όσοι θέλετε να παρεβρεθείτε σε μία εκδήλωση, στην Ελασσόνα θα είναι μαζεμένα σε πίστα καρτ πολλά φτιαγμένα αυτοκίνητα και θα είναι και κάποια περιοδικά για να καλύψουνε το γεγονός. Όσοι θέλετε μαζευτείτε να πάτε (εγώ ακόμη χωρίς αμάξι είμαι) και συνεννοηθείτε με τα κινητά.

Ο Παναγιώτης ξέρει που είναι η πίστα οπότε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί του.

ckalfas
10-06-05, 21:07
Γιάννη περιμένω τηλέφωνο.
Βασικά, Σάββατο βράδυ έχω να πάω σε γάμο ενός παιδικού φίλου, αλλά για την Κυριακή είμαι ελεύθερος!

Karateka
13-06-05, 07:09
O Γιάννης τελικά ήρθε και έφυγε αλλά δεν καταφέραμε να βρεθούμε λόγω των υποχρεώσεων που είχε. Ελπίζω μια άλλη φορά να τα πούμε.

john_stil
13-06-05, 20:13
Φιλαρακια απο Θεσσαλονικη, δυστυχως εκανα ενα ταξιδι αστραπη... (με την Stilara φυσικα...) για καθαρα επαγγελματικο λογο....

Ηθελα πραγματικα να δω και να συναντησω τους φιλους-μελη απο την Θεσσαλονικη αλλα τελικα ηταν αδυνατο...

Ζητω ενα αληθινο συγνωμη... αλλα λογω και τις συγγενιας μου με πανω ερχομαι και θα ερχομαι συχνα αρα μπορει να μην τα ειπαμε τωρα αλλα σιγουρα καποια αλλη φορα.... συντομα...

Sparck
13-06-05, 21:22
Δεν πειραζει john_stil θα τα ποθμε μια αλλη φορα,οσο για την Ελασσωνα,αξιζει να πουμε ενα μπραβο στον φιλος μας Παναγιωτης ο οποιος ηταν εκει με το Boom Car του κ αναδειχτηκε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ!Εγω πιστευω οτι αυτο ηταν ακομα μια διαφημιση για το club μας αν κ θα επρεπε να ημασταν περισσοτερα αυτοκινητα! :116

ckalfas
14-06-05, 14:56
Δεν πειράζει Γιάννη, σε περιμένουμε!
Ρε Χρήστο, ποιος Παναγιώτης και ποιο Boom Car λες;

Nikos
15-06-05, 14:24
Ρε Χρήστο, ποιος Παναγιώτης και ποιο Boom Car λες;

Βρε μπλε άνθρωπε, ο Παναγιώτης με το ασημί αμάξι με τα αυτοκόλλητα του Burn Out και τα 354743534 ηχεία και 547567 Watt!!! :D:D:D

Karateka
16-06-05, 06:22
Βρε μπλε άνθρωπε, ο Παναγιώτης με το ασημί αμάξι με τα αυτοκόλλητα του Burn Out και τα 354743534 ηχεία και 547567 Watt!!! :D:D:D

Γαλάζιο χρώμα είναι ρε, του άλλαξες τα χρώματα του ανθρώπου.

Μπράβο Παναγιώτη, εκπροσώπησες επάξια το club έμαθα. Και εις ανώτερα.

Arf
16-06-05, 14:05
Γαλάζιο χρώμα είναι ρε, του άλλαξες τα χρώματα του ανθρώπου.


Τί άλλο χρώμα θα μπορούσε να ήταν? Όλες τις πρωτιές τα γαλάζια τις έχουν :) :) :)

ckalfas
16-06-05, 14:51
Τί άλλο χρώμα θα μπορούσε να ήταν? Όλες τις πρωτιές τα γαλάζια τις έχουν :) :) :)

Έτσι-έτσι... :wink:
Αν και γενικά τα της Θεσσαλονίκης έχουμε πρωτιές... :wink:
Το δικό μου το μανίσιο... (με μανίσια όργανα)
Του Άρη το πιο αργό...
Του Παναγιώτη το πιο Boom Car...
Του Γιάννη το πρώτο με τις Abarth προσθήκες και με τις μεγαλύτερες γκαντεμιές... (βλέπε ηλιοροφή):wink:
Του Νίκου το πιο ακριβό...

Τι να λέμε τώρα!