PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση όλων των club της Β.Ελλάδας στη Θεσ/νίκη



Karateka
13-06-05, 07:18
Την Παρασκευή βρέθηκα με τους υπεύθυνους του ΜΧ5club, Subaruownersclub, VWclub, Ibizaclub, Skodaclub, 20vt.gr και Motorwomen.gr

Η ιδέα είναι να διoργανωθεί ένα event με όλα τα club μαζεμένα όπου θα έρθει η τοπική τηλεόραση να καλύψει το γεγονός καθώς και κάποια περιοδικά.

Στόχος μας είναι η γνωριμία με τα άλλα club και η κοινή πολιτική σε θέματα εκπτώσεων και εκδηλώσεων για να μπορέσουμε να εκμεταλευτούμε τη δύναμη των μελών όλων των club.

Έτσι ορίστηκε, εκτός απροόπτου, να γίνει η συνάντηση στις 3 Ιουλίου, ώρα 18:00-18:30 στο πάρκινγκ του νέου εμπορικού κέντρου Florida (απέναντι από το ΙΚΕΑ).

Οποιεσδήποτε ιδέες είναι καλοδεχούμενες.

Arf
13-06-05, 12:03
Χμμμμμμ, αν γινόταν δυο-τρεις μέρες πιο νωρίς... Στις 3 Ιουλίου μάλλον θα διασχίζω την Ιταλία

Karateka
13-06-05, 12:24
Έπρεπε να ορίσουμε μία ημερομηνία που θα έχουν τελειώσει οι εξεταστικές.

ckalfas
13-06-05, 14:57
Ωραία ιδέα Γιάννη!
Από ιδέες... τί ιδέες;
Θα βρεθούμε έτσι απλά να μας πάρει η τηλεόραση ή θα γίνει κάποια συζήτηση μεταξύ μας;
Εγώ προτείνω το κάθε Club να φέρει κάποιες ιδέες μαζί του, να δούμε αν αυτές μπορούν να υλοποιηθούν και τότε να οριστούν κάποια άτομα που θα αναλάβουν αυτή την ευθύνη.
Ενημέρωσε επίσης τον Κωνσταντίνο από το CentoClub για να συμμετέχουν κι αυτοί στην συνάντηση.

verone
13-06-05, 21:34
Εγω θα ειμαι εκει παιδια θελω το πανο!!!!!!!

ammoulianiotis
15-06-05, 00:09
Καλη η ιδεα σας παιδια για το meeting! Σαν Junior του club θα προσπαθησω να δωσω το παρον σε αυτη την συγκεντρωση των club! Εκτος απροοπτου φυσικα. Until then λοιπον... καλες τσαρκες με τα κουκλια μας!

Koulou
15-06-05, 01:18
Παιδιά, μπορεί τόσο καιρτό λόγω διαφόρων τρεξιμάτων να μην σκάω μύτη σε καμιά συνάντηση, αλλά παρακολουθώ συστηματικά το forum! :wink:
Λογικά, θαμπορέσω να έρθω να "στηθώ" κι εγώ δίπλα σας αν και έκανα σχέδια για την πρώτη τριήμερη εξόρμιση του καλοκαιριού... :roll:
Το clubcento έχει ενημερωθεί κανονικά και λογικά θα σκάσουν μύτη κάποια μέλη... :roll: :wink:

Nikos
15-06-05, 14:21
Χαιρετώ τον κόσμο... Πρώτο ποστ μετά από μέρες. Έχω μπροστά μου κάποια επαγγελματικά ταξίδια τα οποία ακόμη δεν έχουν ημερομηνία. Αν δεν είμαι εξωτερικό λοιπόν, θα είμαι εκεί! :wink:

elaborus
15-06-05, 21:16
θα σκασω μυτη με το clubcento....πρωτα ο θεος παντα φυσικα!!!

verone
16-06-05, 09:13
Με το πανο τι εγινε παιδια;

Soul_Giannis
16-06-05, 14:18
Το πανο θα το στειλουμε πανω ρε!

Morfo
16-06-05, 14:24
Καλη ιδεα αλλα ρε Γιάννη 1ον ειναι Κυριακή και όλοι θα πανε για μπανάκι, 2ον ξεκινάει η αδεια μου οποτε δε ξέρω αν θα μπορέσω.Συγνωμη που εχω χαθει αλλα εχει πεσει πού δουλεια τελευταια

Karateka
17-06-05, 06:39
Δυστυχώς έπρεπε να βρούμε μία ημερομηνία μετά τις εξεταστικές και το ότι είναι Κυριακή βολεύει να έρθουν όλοι επιστρέφοντας από το μπάνιο.

Μέχρι τις 10 θα είμαστε σίγουρα εκεί καθώς θα υπάρχουν και σπόνσορες με κληρώσεις σε ελαστικά, ζάντες και άλλα αξεσουάρ.

Arf
17-06-05, 13:49
Δυστυχώς έπρεπε να βρούμε μία ημερομηνία μετά τις εξεταστικές και το ότι είναι Κυριακή βολεύει να έρθουν όλοι επιστρέφοντας από το μπάνιο.

Μέχρι τις 10 θα είμαστε σίγουρα εκεί καθώς θα υπάρχουν και σπόνσορες με κληρώσεις σε ελαστικά, ζάντες και άλλα αξεσουάρ.

$#(*&@#*(&@$&^$(*&^#@(*^#@* !!!!!!!!

Mad
21-06-05, 15:33
Ναι όλων των υπολοίπων οι εξετα;στικές θα έχουν τελειώσει Γιάννη εκτός από τη δικιά μου!!!!!!δινω το τελευταίο μου μάθημα στις 4!!!!!!!!!Αν αλλάξει η ημερομηνία (εννοείται οχι για μένα) θα έρθω!!!Αλλιώς σας θέλω όλους στην τρίχα για να σας δω όμορφους σε κάποιο περιοδικό ή σε καμιά εκπομπή!!!!

verone
21-06-05, 22:27
ΤΟ ΠΑΝΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Karateka
23-06-05, 08:06
Εχθές έγινε πάλι η συνάντηση των υπευθύνων με τη συμμετοχή των παρακάτω club:

1. Alfa Romeo Salonica Club
2. Alfisti
3. Stiloclub
4. PuntoClub
5. ClubCento
6. Renault Club
7. Peugeot Sports Club
8. Focus Club
9. Subaru Owners Club
10. MX-5 Club
11. VW Club
12. Motorwomen Club
13. Ibiza Club
14. Scoda Club
15. 20VT Club

Επίσης έχουν ενημερωθεί και άλλα club τα οποία όμως δεν παραβρέθηκαν στη συνάντηση.

Επιβεβαιώθηκε ότι το σημείο συνάντησης θα είναι το Parking του νέου εμπορικού "FLORIDA" απέναντι από το ΙΚΕΑ στην περιοχή αεροδρομίου την Κυριακή 3 Ιουλίου.

Έχουν ενημερωθεί οι υπεύθυνοι του χώρου, η τροχαία, το ζαχαροπλαστείο "Plaisir" το οποίο θα ανοίξει ειδικά για εμάς εκείνη την ώρα, τα περιοδικά "FASTER" "CAR & DRIVER" και από τηλεοράσεις η "ΕΤ3" και ίσως το "TV100". Υπάρχει και η περίπτωση να είναι και μία κοπέλα υπέυθυνη για το ειδικό ένθετο, σχετικά με την αυτοκίνηση, της εφημερίδας "ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ".

H είσοδος θα ξεκινήσει από τις 18:00 και θα παρακαλούσα όσο το δυνατόν να είμαστε όλοι στην ώρα μας εκεί. Το κάθε club θα έχει το δικό του χώρο και ο υπέυθυνος από κάθε club θα φροντίσει για τη σωστή τοποθέτηση των αυτοκινήτων.

Η είσοδος του parking είναι από την αντιπροσωπεία της TOYOTA, αμέσως μετά το βενζινάδικο της Shell που υπάρχει εκεί.

Να κανονίσουμε και μία συνάντηση μέσα στην εβδομάδα να συζητήσουμε κάποιες λεπτομέρειες.

Nikos
23-06-05, 09:36
Ωραίος ο Γιάννης. Προτείνω να δηλώσουμε και συμμετοχές... Εγώ θα είμαι εκεί σίγουρα τελικά και ελπίζω και τουρμπισμένος...

1. Karateka
2. ckalfas
3. verone
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8.



ΥΓ: Χεράκια έχετε????? Πληκτρολόγιο έχετε????? Γιατί δεν γράφετε μόνοι σας ποιοί θα έρθετε και έχω κάνει 45436457 edit το ποστ μου???? :P:P:P:P

Arf
23-06-05, 15:51
Εγώ δυστυχώς δεν θα είμαι. Θα χάσω και την ευκαιρία να τσαγιάσω και κανα focus που τα έχω άχτι...

Koulou
23-06-05, 20:35
Άντε, παιδιά, αφού θα έχουμε και τουρμπισμένο στην παρέα πρέπει να μαζευτούμε τουλάχιστον 25 αυτοκίνητα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ckalfas
23-06-05, 23:13
Εγώ νόμιζα πως ίσχυε η λίστα πιο πάνω...
Λοιπόν, έχουμε και λέμε:
1.ckalfas
2...

MaGeLaNoS
24-06-05, 00:44
Άντε, παιδιά, αφού θα έχουμε και τουρμπισμένο στην παρέα πρέπει να μαζευτούμε τουλάχιστον 25 αυτοκίνητα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παντα χανω το καλυτερο...θα προλαβει ο Νικος να ειναι τουρμπατος?

Nikos
24-06-05, 08:39
Εγώ νόμιζα πως ίσχυε η λίστα πιο πάνω...

Ισχύει η λίστα παραπάνω, απλά την έχω κάνει 20 φορές edit για να την συμπληρώσω. Ρε Χρήστο, αυτό ήταν για τους επόμενους που θέλουν να μπουν στην λίστα!! :P:P:P



Παντα χανω το καλυτερο...

ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ???? Αφού είπες ότι είσαι μέσα... Θα σε φέρω σηκωτό!!! :P:P



θα προλαβει ο Νικος να ειναι τουρμπατος?

Ο Πέτρος είπε θέλει μια μέρα δουλειά. Σκέφτομαι Πέμπτη βράδυ να κατέβω Βόλο... Κυριακή μάλλον θα είμαι έτοιμος...

Koulou
24-06-05, 13:06
Καλά τα λες! ;D
Κατέβα κάτω και μέχρι να ετοιμαστεί το πυροβόλο πίνεις τσιπουράκια... :wink: :roll: :lol: :lol: :lol:

MaGeLaNoS
24-06-05, 15:16
Ειπα "παντα χανω το καλυτερο" γιατι νομιζα οτι το εκανες ηδη να φταρνιζεται ρε τρελε!Ειπαμε θα ερθω και γω γιατι εχω μια "φιλη" στο scoobyClub και η κοπελα δε ξερει να οδηγαει.Να της δειξω πως πανε τα ιταλακια!Το CorollaClub θα σκασει μυτη?Δε το βλεπω στην λιστα του Γιαννη

verone
25-06-05, 13:02
Να κανονίσουμε και μία συνάντηση μέσα στην εβδομάδα να συζητήσουμε κάποιες λεπτομέρειες.
Απο τεταρτη θα ειμαι εκει περιμενω τηλ οκ!

BravoTwoZero
27-06-05, 12:27
Ωραίος ο Γιάννης. Προτείνω να δηλώσουμε και συμμετοχές... Εγώ θα είμαι εκεί σίγουρα τελικά και ελπίζω και τουρμπισμένος...

1. Karateka
2. ckalfas
3. verone
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. BravoTwoZero

Κρατείστε μου θέση!



ΥΓ: Χεράκια έχετε????? Πληκτρολόγιο έχετε????? Γιατί δεν γράφετε μόνοι σας ποιοί θα έρθετε και έχω κάνει 45436457 edit το ποστ μου???? :P:P:P:P

Nikos
27-06-05, 13:26
Παίδες εγώ θα σκάσω μύτη δυστυχώς με το RX. Το Stilo θα είναι χειρουργείο για προετοιμασία της μεταμόσχευσης των οργάνων από το Stilo του Πέτρου...

elaborus
27-06-05, 13:47
εδω κλαμπτσεντο εδω κλαμπτσεντο.... :wink:
φυσικα και θα ειναι το αδερφο κλαμπ εκει...μαζι...ολοι μαζι οι φιατακιδες!!!!(ετσι ετσι!!!!) 8) 8)
ρε νικο θα το τουρμπισεις τελικα 'η θα αλλαξεις ολο το μοτερ???? :roll:

Nikos
27-06-05, 14:16
Θα το τουρμπίσω Κων/νε! Ήρθε η ώρα για μερική δικαίωση για το καημένο το Stilo μου που το είχα κάνει 500.000 κιλά και δεν πήγαινε βήμα!!

Άντε να δούμε τα αδελφάκια cento να γεμίζουν τον τόπο!!! :D:D:D:D

ThoDoriS
27-06-05, 14:50
To πανό του StiloClub θα το στείλω με ΚΤΕΛ την Παρασκευή το πρωί......νωρίτερα δυστυχώς δεν προλαβαίνω.....

Ποιος θα πάει να το πάρει το απόγευμα?

Karateka
27-06-05, 14:55
Eγώ. Φρόντισε μόνο να είναι εδώ κατά τις 5.

ΓΙΩΡΓΟΣ
27-06-05, 15:10
Παιδιά θα σκάσω μύτη και εγώ μάλλον αλλά με το clio της δουλειάς μιας και η stilara είναι στην Καβάλα σε βιτρίνα για πώληση.Ελπίζω να με θέλετε ε???????????????????????

Karateka
27-06-05, 15:13
Mε το RenaultClub κύριε, να μην μπερδευόμαστε...

Sparck
27-06-05, 20:30
Ρε συ Νικο??????Γραφεις λιστα κ δεν εχεις το ονομα μου μεσα?????θα σε μαλωσω!!!! :162 :163 :192 :145 :201 !!!!!θα ειμαι κ γω εκει κ μαζι θα ειναι κ ο Παναγιωτης(Υποπτος)!με το Boom car για να μας ταρακουνησει λιγακι!

Karateka
27-06-05, 23:46
Πάμε λοιπόν:

1. Karateka
2. ckalfas
3. verone
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
.....

BravoTwoZero
28-06-05, 08:12
1. Karateka
2. ckalfas
3. verone
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero

Panoramixk
28-06-05, 14:41
φυσικα κι εγω δεν θα λειπω απο αυτο το σοου χιχιχι

Karateka
28-06-05, 14:53
1. Karateka
2. ckalfas
3. verone
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero
11. Panoramixk

verone
28-06-05, 20:56
Στο pc καλα τα παμε για να δουμε!Το πανο;

ThoDoriS
29-06-05, 10:02
Την Πέμπτη κατεβαίνω Αθήνα....την Παρασκεύη θα προσπαθήσω να το στείλω πρωί πρωί....(μετά τις 10)

Arf
29-06-05, 15:46
guess who else is gonna be there!!!!!!

Τελικά θα καθυστερήσω λίγο την αναχώρησή μου...

1. Karateka
2. ckalfas
3. verone
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero
11. Panoramixk
12. Arf

Athanasios
29-06-05, 17:45
1. Karateka
2. ckalfas
3. verone
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero
11. Panoramixk
12. Arf
13. Athanasios

Karateka
30-06-05, 08:22
Μπράβο Θανάση, εσύ δε θα μπορούσες να λείπεις. Μου είπε σε είδε και ο DJpap χθες.

Λοιπόν ανανεώνω τη λίστα και αναφέρω ότι χθες πήγαμε να δούμε το χώρο και κλείσαμε σε ποια θέση θα είναι το club, "δια χειρός" VERONE.

O χώρος είναι για 19 αυτοκίνητα περίπου και περιμένω να τον γεμίσουμε, έτσι?

1. Karateka
2. ckalfas
3. verone (+3 ίσως)
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero
11. Panoramixk
12. Arf
13. Athanasios
14. Κώστας (Μεμβράνες)

Θα ήθελα να ενημερώσω όσους δεν έρθουν στη σημερινή συνάντηση, ότι θα πρέπει να είμαστε πολύ σοβαροί κατά την είσοδο μας στο πάρκινγκ του Hondos, γιατί είναι ιδιωτικό και αν κάνουμε φασαρία θα έχουμε πρόβλημα.

Οδηγοί οι οποίοι θα μαρσάρουν ή θα τραβάνε χειρόφρενα και άλλα τέτοια χαζά θα απομακρύνονται από τη συνάντηση και δε θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής ούτε του χρόνου.

Γι'αυτό θα παρακαλέσω όσοι έρθουν μόνοι τους και όχι οργανωμένα να είναι εγκρατείς.

Αν αμαυρώσουμε αυτό το γεγονός, είναι σαν να καίμε το τελευταίο μας χαρτί αφού μετά κανένας δε θα μας παίρνει στα σοβαρά.

Ευχαριστώ

BravoTwoZero
30-06-05, 11:37
Οδηγοί οι οποίοι θα μαρσάρουν ή θα τραβάνε χειρόφρενα και άλλα τέτοια χαζά θα απομακρύνονται από τη συνάντηση και δε θα έχουν δικαίωμα συμμετοχής ούτε του χρόνου.

Γι'αυτό θα παρακαλέσω όσοι έρθουν μόνοι τους και όχι οργανωμένα να είναι εγκρατείς.

Αν αμαυρώσουμε αυτό το γεγονός, είναι σαν να καίμε το τελευταίο μας χαρτί αφού μετά κανένας δε θα μας παίρνει στα σοβαρά.



ΕΠΙΚΡΟΤΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ!!!

verone
30-06-05, 14:03
Λιγο δυσκολο για μενα αλλα θα το υποστω!Το δια χειρο VERONE τι σημενει;Ελπιζω να μην μας τα χαλασει η κοπελια απο το motorwomen club γιατι με πσιλο μπερδεψε χθες αλωστε ξερουμε ολοι τι πανουριες που ειναι οι γυναικες ιδικα ποσο μαλων αυτη οπου ειναι και προεδρος!χα χα!

ThoDoriS
01-07-05, 01:33
Ναι Μπάμπη.....καλό είναι να είμαστε Κύριοι.....με Κ κεφαλαίο.....

aman17-2
01-07-05, 02:07
εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω...
μετά από 18 μέρες "επαγγελματικών υποχρεώσεων" στα στρατόπεδα της Δράμας θέλω 1-2 μέρες να επανέλθω στον πολιτισμό !!! :)

Nikos
01-07-05, 06:27
1. Karateka
2. ckalfas
3. verone (+3 ίσως)
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero
11. Panoramixk
12. Arf
13. Athanasios
14. Κώστας (Μεμβράνες)
15. Panos-Thesniki
16. DontMKsense
17. Spyros2002


Καλά πάμε, καλά πάμε!!!!... :D:D:D

DontMKsense
01-07-05, 07:46
Πάλι θα πλύνω το αμαξι..?? :? :? :? :?

Karateka
01-07-05, 08:26
Λοιπόν, ο τόπος συνάντησης για να πάμε οργανωμένα στη συνάντηση ορίστηκε το πάρκινγκ του LIDO αμέσως μετά το Ποσειδώνιο δεξιά.

Πρέπει όλοι να είστε εκεί το αργότερο μέχρι τις 17:30 με το αμάξι καθαρό.

Nikos
01-07-05, 10:53
1. Karateka
2. ckalfas
3. verone (+3 ίσως)
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero
11. Panoramixk
12. Arf
13. Athanasios
14. Κώστας (Μεμβράνες)
15. Panos-Thesniki
16. DontMKsense
17. Spyros2002
18. ΤHADEM

verone
01-07-05, 12:13
1. Karateka
2. ckalfas
3. verone (+2 ίσως) +1 σιγουρα!
4. ammoulianiotis
5. Koulou
6. Nikos
7. Magelanos
8. Sparck
9. Παναγιώτης
10. BravoTwoZero
11. Panoramixk
12. Arf
13. Athanasios
14. Κώστας (Μεμβράνες)
15. Panos-Thesniki
16. DontMKsense
17. Spyros2002
18. ΤHADEM

verone
01-07-05, 12:16
Ναι Μπάμπη.....καλό είναι να είμαστε Κύριοι.....με Κ κεφαλαίο.....
Καλα αφου ξερεις ποσο αγαπαω το club μην φοβασε!

elaborus
01-07-05, 14:50
η κοπελια ειναι η λουιζα (clsfox) απο το vwclub+motorwomen club...
εχει δικιο για την κοσμια συμπεριφορα που πρεπει να δειξουμε ολα τα κλαμπ και τα μελη αυτων...σοβαροτης πανω απ'ολα παιδια σε αυτο το ξεχωριστο ιβεντ,ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ !!!! 8)

Koulou
01-07-05, 22:19
Kοίτα να δεις που κλείσαμε τη 18άδα!!!!! :D :D :D :D :D

BravoTwoZero
01-07-05, 22:57
η κοπελια ειναι η λουιζα (clsfox) απο το vwclub+motorwomen club...
εχει δικιο για την κοσμια συμπεριφορα που πρεπει να δειξουμε ολα τα κλαμπ και τα μελη αυτων...σοβαροτης πανω απ'ολα παιδια σε αυτο το ξεχωριστο ιβεντ,ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ !!!! 8)


ΑΠΑΝΤΕΣ ΠΛΥΜΜΕΝΟΙ, ΞΥΡΙΣΜΕΝΟΙ, ΚΑΘΑΡΟΙ!

ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ!...

elaborus
02-07-05, 04:05
ετσι....ετσι....!!!!! :wink: :D :D

face
02-07-05, 10:47
υπάρχει μια περίπτωση αναλογα με τον καιρό να ανέβω....

Arf
02-07-05, 11:47
Εμ βέβαια, τώρα που ξετουρμπίσαμε μας φαίνεται μεγάλη η απόσταση Βόλος-Θεσσ/νίκη :) :) :)

Karateka
02-07-05, 11:53
VERONE τι έκανες στην Εγνατία 12 το μεσημεράκι σήμερα?

verone
02-07-05, 14:00
Φαντασου ειμαι σε αδεια και ξυπνησα απο της 10 μα γιατι αλο για το club ημουν το πανο τελικα ειναι στα χερια μου!

Koulou
02-07-05, 21:49
Κακά μαντάτα...
Ο καιρός γ@μήθηκε και έγινε και έκτακτο ανακοινωθέν ακραίων καιρικών φαινομένων για χαλάζι κλπ αύριο... :(

MaGeLaNoS
02-07-05, 22:08
Για μενα υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα-μαλλον λογω κινησης κατα την επιστροφη-να μην προλαβω να ερθω απο Καλλιθεα ακριβως στην ωρα μου.Ωστοσο θα παρω τον Νικο η τον Γιαννη τηλεφωνο αν δω οτι αργω αρκετα..ελπιζω μονο να κρατησει ο καιρος γιατι αμα βρεξει και χρειαστει και πλυσιμο..βρασε ρυζι..

Koulou
03-07-05, 23:39
Έγινε λοιπόν κι η πανclubική... :lol:
Καλά ήταν μωρέ! Πολύς κόσμος γενικά! Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν ο καιρός ήταν καλύτερος θα είχε ακόμα μεγαλύτερη προσέλευση και ίσως περισσότερο νταβαντούρι... :roll: :wink:
Και του χρόνου με υγεία, λοιπόν! :D :D :D

Από την πλευρά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά, αφού αν και "ψάρακας" στις συναντήσεις, με κάνατε να νιώθω όσο πιο οικεία γίνεται... :D Θα φροντίσω να μην απουσιάζω στα προσεχή meetings! :wink: Είστε μια πολύ καλή παρεούλα και θα χαρώ πολύ να ενσωματωθώ κι εγώ, πράγμα εύκολο απ' ότι αποδείξατε με τη στάση σας! :D Και πάλι ευχαριστώ!

ThoDoriS
04-07-05, 00:25
Καμια φωτογραφία έχουμε????

BravoTwoZero
04-07-05, 01:05
Έχω βγάλει αρκετές δικές μας και από τη συνάντηση στο Ποσειδώνιο, αλλά και από το χώρο συγκεντρώσεως

Nikos
04-07-05, 06:46
Τελικά στη συνάντηση εμφανίστηκαν:

1. Karateka ....................ΟΚ
2. ckalfas .......................ΟΚ
3. verone (+3 ίσως) ........ΟΚ (-3 :P)
4. ammoulianiotis ...........ΟΚ
5. Koulou .......................ΟΚ
6. Nikos .........................ΟΚ
7. Magelanos ..................ΟΚ
8. Sparck .......................ΟΚ
9. Παναγιώτης ................ΟΚ
10. BravoTwoZero ..........ΟΚ
11. Panoramixk ..............ΟΚ
12. Arf ...........................ΟΚ
13. Athanasios ................ΟΚ
14. Κώστας (Μεμβράνες) ..Δυστυχώς δεν τα κατάφερε...
15. Panos-Thesniki ..........Τελείωσε την υπηρεσία του όταν εμείς αρχίσαμε να την κάνουμε με ελαφρά...
16. DontMKsense ............ΝΟΡΕ.... Που ήσουν ρε Μητσάρα?? Σε πήρα 100 φορές...
17. Spyros2002 ..............ΟΚ
18. THADEM ...................ΝΟΡΕ

19. Κώστας......................ΟΚ

Σύνολο 13 αυτοκίνητα / τέσσερα 5θυρα!!!! (εγώ και ο Γιάννης ήρθαμε με δανεικά)...

Ο χαβαλές καλός. Ο κόσμος πολύς. Το StiloClub για άλλη μια φορά έδιξε ότι δεν μασάει τίποτα και ήταν μία από τις πολυπληθέστερες συμμετοχές της συνάντησης. Κλασσικά το περισσότερο θόρυβο τον κάναμε εμείς και όλοι ζύγωναν να δουν ποιό είναι αυτό το μηχανοκίνητο nightclub (βλέπε Παναγιώτης, με 46.574 ηχεία, 366 ενισχυτές και 1.767.486 Watt...). Είμασταν πολύ σοβαροί. Τελικά η θέση του club ήταν αρκετά στρατηγική. Οι φώτο που τράβηξαν οι φωτογράφοι ήταν από την ταράτσα ενός κτιρίου μπροστά από τα αυτοκίνητά μας. Είμασταν πρώτη μούρη! :) Το ίδιο και το πανό μας. Θα δείτε τις φώτο και θα καταλάβετε. Ο Sparck έχει βγάλει αρκετές κι ελπίζω να τις δύμε όλοι σύντομα. Ο καιρός λίγο στο τέλος άρχισε να μας τα χαλάει με μια ελαφριά ψιχάλα, αλλά ούτως ή άλλως ήταν η ώρα που αρχίσαμε να σκορπάμε...

Μπράβο σε όλους όσους ήταν εκεί και μας τίμησαν με την παρουσία τους. Ένα μεγάλο ευχαριστώ που ήταν όλοι τους σοβαροί και μετρημένοι και με τα τουτού τους γυαλισμένα. Του χρόνου ελπίζω να είμαστε τουλάχιστον οι διπλοί και το όλο event ακόμη καλύτερα οργανωμένο.



Behind the scene...

17:30 ραντεβού στο parking απέναντι από το Lido. Σκάω μύτη 17:35 και ήταν όλοι εκεί, έτοιμοι γυαλισμένοι... Μπράβο τα καμάρια μου... Βέβαια, καθυστερημένοι με τα 1.200άρια τους οι Άρης και Σάκης! :P:P:P:P Ήρθαν μαζί κατά τις 17:45, αλλά ξέρετε, επίτηδες, για να κάνουν εντύπωση! :P:P Ειδικά αυτός ο Σάκης ρε παιδί μου! Μπαίνει με τα γκάζια του, ορμάει με τη μούρη προς το Rallye ενός φίλου του ο οποίος τον περίμενε, και αφού έφτασε στα 15 μέτρα με 50 χλμ/ω, τραβάει ένα χειροφρενάκι και πλασάρετε ακριβώς δίπλα του. Περιττό να σας πω ότι τ παιδί τα είδε όλα!! :):) Ο δε Άρης, είχε βγει από το αμάξι του, και είχε σκάσει στα γέλια βλέποντας την έκφραση του οδηγού του Rallye!!

Αφού είπαμε τα αστεία μας, και συννενοηθήκαμε με 2-3 ακόμη που μας περίμεναν σε ένα βενζινάδικο, κάνουμε να ξεκινήσουμε και σκάει μύτη η τροχαία. Κατεβαίνουν 2 τυπάδες και αρχίζουν τα κλασσικά: "Κάνετε κόντρες" (50 μέτρα parking... όπως λέμε 0-400, το StiloClub έκανε 0-50!!!) "και γιατί είστε όλοι εδώ", "και για παράνομους αγώνες αφαιρούνται πινακίδες και μπλα μπλα...", ευτυχώς ο ένας ήταν νεαρός και το γύρισε στο καλαμπούρι... Κάναμε την πλάκα μας και ξεκινήσαμε για τον τόπο της συνάντησης...

ckalfas
04-07-05, 08:54
Έμορφα ήταν όλα εκτός από τον καιρό!
Είμασταν οι πιο φασαριόζοι της συνάντησης! Το Boom Car του Παναγιώτη αναστάτωσε τον κόσμο με τα σκυλοτράγουδα (...τα οποία παρεπιπτόντως έφεραν κέφι).
Ο Άρης πήγε να κοντραριστεί λιγάκι με τον θερμοσίφωνα στο πορτ παγκάζ, αλλά... πάντως οι ζάντες του πήγανε!!!
Άντε και του χρόνου περισσότεροι!

BravoTwoZero
04-07-05, 09:09
Ερώτηση: Μπορώ να κάνω copy/paste εδώ τις φωτος που τράβηξα για να τις δουν όλοι;... (Κάθε φωτο είναι γύρω στα 500 kb).

Nikos
04-07-05, 10:00
Copy/paste λίγο δύσκολο. Πρέπει να τις ανεβάσεις κάπου (πχ pathfinder) και μετά να βάλεις εδώ το link...

BravoTwoZero
04-07-05, 10:24
Τραβάει πολύ αυτή η διαδικασία και -προς στιγμήν, τουλάχιστον- δεν προλαβαίνω να το κάνω...

Arf
04-07-05, 13:05
Σύνολο 13 αυτοκίνητα / τέσσερα 5θυρα!!!! (εγώ και ο Γιάννης ήρθαμε με δανεικά)...

Όσο πάμε και πληθαίνουμε. Σε λίγο καιρό θα σας φάμε, ΧΙΧΙΧΙ :) :) :)



17:30 ραντεβού στο parking απέναντι από το Lido. Σκάω μύτη 17:35 και ήταν όλοι εκεί, έτοιμοι γυαλισμένοι... Μπράβο τα καμάρια μου... Βέβαια, καθυστερημένοι με τα 1.200άρια τους οι Άρης και Σάκης! :P:P:P:P Ήρθαν μαζί κατά τις 17:45, αλλά ξέρετε, επίτηδες, για να κάνουν εντύπωση! :P:P Ειδικά αυτός ο Σάκης ρε παιδί μου! Μπαίνει με τα γκάζια του, ορμάει με τη μούρη προς το Rallye ενός φίλου του ο οποίος τον περίμενε, και αφού έφτασε στα 15 μέτρα με 50 χλμ/ω, τραβάει ένα χειροφρενάκι και πλασάρετε ακριβώς δίπλα του. Περιττό να σας πω ότι τ παιδί τα είδε όλα!! :):) Ο δε Άρης, είχε βγει από το αμάξι του, και είχε σκάσει στα γέλια βλέποντας την έκφραση του οδηγού του Rallye!!


Το παιδι με το ralye ήταν δικός μου φίλος και τον Σάκη δεν τον ήξερε,οπότε αν δεν είχα επέμβει αμέσως να του το γυρίσω στην πλάκα, θα είχαμε επεισόδια

Πάντως το όλο event ήταν καταπληκτικό και μακάρι να καθιερωθεί. Δεν είναι λίγο πράγμα να μαζευτούν πάνω από 150 αυτοκίνητα(βελτιωμένα και μη) σε ένα χώρο και να μην προκύψει το παραμικρό παρατράγουδο. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που δούλεψαν για να γίνει η συνάντηση αυτή, καθώς και σε όσους έδωσαν δυναμικό παρόν

ΥΓ1. Ηλιοκαμμένε :) :) :) μου φίλε ckalfa, δεν προσπαθούσα να κοντράρω τον Παναγιώτη(άλλωστε μου λείπουν 45.382 ηχεία), αλλά να παίξουμε ταυτόχρονα!!!!

ΥΓ2. Ένα μπράβο στη Βάσω που είχε επιφορτιστει το δύσκολο έργο της ανάλυσης των specs του αυτοινήτου του καλού της(verone-vroom vroom- μέγας κάφτης κ.α) στο φιλοθεάμον και άκρως περίεργο κοινό

ΥΓ3. Χάρηκα πολύ που είδα καινούρια πρόσωπα, αν και με μερικούς δεν μιλήσαμε καθόλου. Δεν πειράζει, την επόμενη φορά

ΥΓ4. MAGELANE ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΒΡΕ!!!!!!!!! :P :P :P :P

Karateka
04-07-05, 15:17
Μπράβο σε όλους σας παιδιά. Κρίμα να μην έχω και το δικό μου εκεί. Δυστυχώς έπρεπε να φύγω για ένα γάμο ενος κολλητού και δεν μπόρεσα να κάτσω πολύ. Ελπίζω πάντως να σας άρεσε και να είστε σίγουροι ότι θα καθιερωθεί κάθε χρόνο να κάνουμε κάτι αντίστοιχο.

verone
04-07-05, 15:40
Τελικά η θέση του club ήταν αρκετά στρατηγική. ...
Θα αφηνε ο VERONE τιποτα στην τυχη!Τελικα ηταν καλη η θεση που διαλεξα εκτος απο το επικεντρο ολων τον foto ηταν και διπλα στην θαλασσα!

Karateka
04-07-05, 15:45
Τώρα να πω εγώ ότι γκρίνιαζες γιατί δε σου άρεσε η θέση, ή να μην πω.

verone
04-07-05, 15:55
Τώρα να πω εγώ ότι γκρίνιαζες γιατί δε σου άρεσε η θέση, ή να μην πω.
Παντα εχω αμφιβολιες μεχρι το τελικο αποτελεσμα ρε Νικο!

elaborus
04-07-05, 16:13
το σιγουρο ηταν οτι το γκρουππο φιατ ειχε τα περισσοτερα αμαξια!!! 8)
παντως εμεις σαν κλαμπτσεντο,περιμεναμε περισσοτερα αμαξια...ενιγουει... :cry:
πω πω τι ηταν αυτο το αγωνιαρικο τσεντο ρε παιδες,με εβγαλε το σβερκο οταν του εκανα τις μανουβρες!!! :lol: :lol:
γιαννη που χαθηκες με το στιλο σου?μονο εσενα δεν ειδα!!! :roll:

ammoulianiotis
04-07-05, 18:22
Αν και πρωτη φορα πηρα μερος σε μια τετοια συγκεντρωση το καταχαρηκα! Πραγματικα ηταν ομορφο θεαμα να βλεπεις διαφορα club με τα αυτοκινητα τους πειραγμενα η οχι να ειναι μαζεμενα σε ενα χωρο και οι ιδιοκτητες τους να κανουν χαβαλε ο ενας με τον αλλο. Ελπιζω τετοια meeting να γινουν θεσμος με τον καιρο και να συναντιωμαστε και περισσοτερες απο μια φορες. Πιστευω πως το StiloClub εδωσε δυναμικο παρον στην συναντηση και οπως ειπατε ολοι ειχαμε και ενα απο τα καλυτερα σημεια. Οταν πηγατε ολοι σας για φωτογραφηση με το Subarou Club εγω εμεινα πισω και περασαν κατι παιδια που κοιτουσαν το αυτοκινητο του Verone. Ενταξει, ειδαν το ΖΕΧ και τους επεσε το σαγονι, μετα πηγαν και χαζευαν την μπουκαλα... Οσο για τπ boom car του Παναγιωτη, ουδεν σχολιο! Καποια στιγμη πηγα μια βολτα μεχρι τα Ibiza και τον ακουγα μεχρι εκει δυνατα και καθαρα. Αν και πιστευω πως δεν υπηρχε χθες καποιο αυτοκινητο εκει που να μπορουσε να τον κοντραρει στη μουσικη.

face
04-07-05, 18:28
αρα εκτός απο τον βρουμ βρουμ έχουμε και τον boom boom....ντε κα σ΄ανωτερα παιδιά...:)

ammoulianiotis
04-07-05, 18:32
Εννοοεις κανενα τσουφ τσουφ???

face
04-07-05, 18:38
τσαφ τσουφ μας τελείωσε...(τουλαχιστο απο εμενα)..τσαφ τσουφ σε λιγο παλι κοντα σας όμως απο άλλο μέλος...

Karateka
04-07-05, 18:40
Α ρε Σαλόνικα με το Turbo σου.

MaGeLaNoS
04-07-05, 19:45
ΥΓ4. MAGELANE ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΒΡΕ!!!!!!!!! :P :P :P :P

Επιτελους ειδα και τον θαμωνα των Carrefour βεβαια με το πιο αργο Stilo του CLub πλεον :lol: :lol: Αρη δε προλαβαμε να πουμε και πολλα αλλα ολο και σε καποιο meeting θα σε πετυχω..
Αθανασιος ακομα ψαχνω για αυτο που με ζητησες φιλε..
Επιτελους γνωρισα και τον vroom-vroom του Club!Ο Μπαμπης μας εκανε και μια μινι εμφανιση-παντιλικι-τραβαω χειροφρενα και δε ξερω που θα βγει-εμφανιση ετσι για να περασει η ωρα μας μεχρι να παμε στην συναντηση.Μπαμπη εισαι τρελα..σου εχω κορη λαστιχα αμα ενδιαφερεσαι!
Φοβερο το ολο κλιμα παντως παιδια..Αντε και του χρονου..

:lol: :lol:

verone
04-07-05, 19:50
Ετσι απλα για να περναει πιο ευχαριστα η ωρα!

Sparck
04-07-05, 20:34
ολα ηταν αψογα,ηταν ενα πολυ ωραιο event μακαρι να γινοντε πιο συχνα τετοια!!!Νικο οι φωτογραφιες θα ειναι στο Gallery την τεταρτη γιαυτο καντε λιγο υπομονη!Επισης ξεχασαμε να αναφερουμε οτι ο Panoramix τραβηξε σε καμερα ολο το event(εχοντας κ μια ανταξια βοηθο "βλεπε κυρια Sparck")! οταν αυτος χλαπακιαζε κατι σαντουιτς!!! :216 κ θα φροντισω να το κανω ενα vcd κ παρα πολλες κοπιες για να το μοιρασουμε σε ολα τα παιδια του club αλλα κ μη,ετσι σαν ενα δωρακι απο εμενα αλλα κ απο ολα τα παιδια της Βορειου Ελλαδας!Κλεινοντας να πω ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα club που ηταν εκει!αντε κ εις ανωτερα! :116

Koulou
04-07-05, 23:35
Photos γενικά από το event και με αρκετές από τα καμάρια μας θα βρείτε κι εδώ: http://cars.pcglobal.gr/

BravoTwoZero
05-07-05, 01:17
Πάντως, τα πιο... wild things είχε το Subaru Club, το οποίο άνετα θα μπορούσε να λέγεται και "Xek@l@ Club"!...

BravoTwoZero
05-07-05, 01:20
Ειρήσθω εν παρόδω, Verone, τελικά, πρέπει να είσαι μακράν όλων ο καλύτερος πελάτης λαστιχάδων και λοιπών συναφών επαγγελματικών τάξεων...

Nikos
05-07-05, 08:30
Δείτε τα link αυτά:

http://cars.pcglobal.gr/photos/cars069.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars050.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars051.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars052.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars053.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars059.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars060.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars061.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars062.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars063.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars068.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars070.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars071.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars073.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars074.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars103.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars105.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars106.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars107.JPG
http://cars.pcglobal.gr/photos/cars109.JPG

SPIROS2002
05-07-05, 14:12
καταρχην ενα μεγαλο μπραβο στα μελη του club ιδιως για το στρατηγικο μερος που κλεισανε.για μενα ηταν η πρωτη φορα που επαιρνα μερος σε κατι τετοιο και το θεαμα ηταν φανταστικο. οι περισσοτερες φωτο εχουν μεσα της ομορφες stilares μας.πιστευω οτι τα πηγαμε αρκετα καλα και πιστευω του χρονου να ειναι πολλα περισσοτερα αμαξια απο το club μας.οφειλο και ενα μεγαλο συγνωμη που δεν καθησα μεχρι το τελος αλλα υπηρχαν επαγγελματικες υποχρεωσεις


Υ.Γ. νικο περιμενω τ'αυτοκολλητα

BravoTwoZero
05-07-05, 14:14
Μπορώ να βάλω σε ένα cd όλες τις φωτος, που έχω βγάλει με την ψηφιακή και -όποιος έχει διάθεση και χρόνο- να τις ανεβάσει στο Pathfinder. Ενημερώστε με για πιθανή διαθεσιμότητα.

Koulou
05-07-05, 15:21
Μπορώ να βάλω σε ένα cd όλες τις φωτος, που έχω βγάλει με την ψηφιακή και -όποιος έχει διάθεση και χρόνο- να τις ανεβάσει στο Pathfinder. Ενημερώστε με για πιθανή διαθεσιμότητα.

Kαι γιατί να μην κάνεις μερικές κόπιες (όσες ζητηθούν) και μας τις δόσεις σε επικείμενο meeting, φυσικά με τον αντίστοιχο οβολό;;; :roll: :wink:

Nikos
05-07-05, 15:35
Kαι γιατί να μην κάνεις μερικές κόπιες (όσες ζητηθούν) και μας τις δόσεις σε επικείμενο meeting, φυσικά με τον αντίστοιχο οβολό;;;

Ας μη βιαστούμε!! Υπάρχουν και videos... Να μπουν όλα σε ένα DVD και μετά αναλαμβάνει το club την διάθεση... (δεν χρειάζεται ο οβολός κανενός αυτήν την στιγμή...) :wink:

BravoTwoZero
05-07-05, 17:23
OK από εμένα. Μίλησα πριν λίγο με Karateka και του δίνω το υλικό. Ας αποφασίσει το Club πώς θέλει να τις διαχειριστεί.

verone
05-07-05, 22:13
καταρχην ενα μεγαλο μπραβο στα μελη του club ιδιως για το στρατηγικο μερος που κλεισανε
Ε ξερεις τι ψωναρα ειμαι που θα εκλεινα αλλα ηταν και λιγο θεμα τυχης!

Arf
06-07-05, 04:15
OK από εμένα. Μίλησα πριν λίγο με Karateka και του δίνω το υλικό. Ας αποφασίσει το Club πώς θέλει να τις διαχειριστεί.

πσσσσσττττττττ, και τα video από τις Σέρρες να δούμε κάποια στιγμή(όχι τίποτα άλλο, τσάμπα τραβούσε με την κάμερα τόσες ώρες?????? :) :) )

BravoTwoZero
06-07-05, 07:15
Πάντως, κοιτάζοντας τη συνάντηση απολογιστικά, προκαλεί θλίψη το γεγονός ότι σε μία τόσο μεγάλη -όπως αποδείχθηκε εκ των πραγμάτων- συγκέντρωση έλαμψαν διά της απουσίας τους οι επίσημοι αντιπρόσωποι και εισαγωγείς αυτοκινήτων (για τους οποίους -αν ανοίξει η σχετική συζήτηση- θα μπορούσαν να αναφερθούν 100 διαφορετικοί τρόποι με τους οποίους θα μπορούσαν να εμπλακούν στη διοργάνωση και να κάνουν άμεση ή έμμεση διαφήμιση). Σκεφθείτε μόνον ότι ο όμιλος FIAT ήταν εκεί "παρών" με 4 clubs: Stilo, Punto, Seicento, Alfa. Μιλάμε για -τουλάχιστον- 70 αυτοκ/τα!... Κοντόφθαλμοι, έλλειψη στρατηγικού marketing ή -απλώς- ανενημέρωτοι;...

Nikos
06-07-05, 07:33
Εσκεμένα δεν εμφανίστηκαν. Είχε αποφασιστεί, ότι η πρώτη συνάντηση θα γίνει χωρίς χορηγούς...

BravoTwoZero
06-07-05, 07:48
Θα μπορούσα να σκεφθώ αρκετούς λόγους επικοινωνιακής/marketing πολιτικής των clubs για να μην τους καλέσουν (πχ φόβος πιθανής αποτυχίας, φόβος καπελλώματος, επίδειξη ισχύος, χειραφέτηση κοκ). Νομίζω, πάντως, πως η παρουσία τους εκεί θα έδινε άλλο χρώμα. Βεβαίως, η αλήθεια είναι ότι, μετά την επιτυχία του event, μπορούμε πια να διαπραγματευόμαστε μαζί τους με άλλους όρους. Ούτως ή άλλως, στον αθλητισμό και την πολιτική, τα πράγματα κρίνονται εκ του αποτελέσματος...

Karateka
10-08-05, 23:53
ΝΤΡΟΠΗ!

To FASTER όχι μόνο υποβάθμισε το γεγονός αφιερώνοντας μόνο ένα δισέλιδο, αλλά έγραψε και απίστευτα αλαζονικά σχόλια.

Ευτυχώς προλάβαμε και ανοίξαμε το πανώ αλλιώς κανένας δε θα καταλάβαινε ότι είμασταν και εμείς εκεί.

Από τα 400+ αυτοκίνητα που μαζεύτηκαν, μόνο 4 φωτογραφίες έβαλαν.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

BravoTwoZero
11-08-05, 00:02
ΝΤΡΟΠΗ!

To FASTER όχι μόνο υποβάθμισε το γεγονός αφιερώνοντας μόνο ένα δισέλιδο, αλλά έγραψε και απίστευτα αλαζονικά σχόλια.

Ευτυχώς προλάβαμε και ανοίξαμε το πανώ αλλιώς κανένας δε θα καταλάβαινε ότι είμασταν και εμείς εκεί.

Από τα 400+ αυτοκίνητα που μαζεύτηκαν, μόνο 4 φωτογραφίες έβαλαν.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

Προσωπικώς, δεν το διαβάζω το περιοδικό. Ερωτήσεις:
α) Υποβάθμισε το όλο event ή τη δική μας παρουσία;
β) Τα "αλαζονικά σχόλια" μπορεί να σχετίζονται με τον "αποκλεισμό" των εταιρειών από την εκδήλωση;
γ) Τα άλλα περιοδικά του χώρου πώς το παρουσίασαν;

Karateka
11-08-05, 00:29
α) 2 σελίδες και μόνο 4 φωτό. Το δικό μας το club μόνο από το πανώ φαίνεται.
β) Όχι απλά την είδανε ότι μόνο αυτοί το καλύψανε και καλά γίνανε μάγκες.
γ) Κανένα άλλο δεν είχε ειδοποιηθεί και αυτό λόγω αποκλειστικότητας σε μία εκδοτική εταιρία.

BravoTwoZero
11-08-05, 07:49
αγ) Κανένα άλλο δεν είχε ειδοποιηθεί και αυτό λόγω αποκλειστικότητας σε μία εκδοτική εταιρία.

Εμείς "πληρώνουμε" το κόστος της "αποκλειστικότητας" κι αυτοί την -ενδεχόμενη- ασυνέπειά τους σε ό,τι είχαν υποσχεθεί στους διοργανωτές ή δεσμευθεί ότι θα κάνουν.

Αγνοούσα το θέμα της "αποκλειστικότητος". Το event ήταν αρκετά μεγάλο για είναι θέμα ενός και μόνο εντύπου...

alfiman
11-08-05, 13:13
τα παθηματα μαθηματα ετσι του χρονου θα "παιξουμε"αλλιως!!!!και φυσικα με περισσοτερη οργανωση χρονο συμμετοχες!!!!φανταστειτε οτι συνολικα ο στοχος ειναι τα 1000 (δεν ειναι αστειο)αυτοκινητα!!αυτο πιστευω τα λεει ολα!!το AR club salonika ειχε 47 συμμετοχες και εχει περιθωρια βελτιωσης αφου η ημερομηνια ζορισε πολλους!!

υ.γ. οι αποκλειστικοτητες δεν δημιουργουν ανταγωνισμο αλλα εχθρες ετσι ο πελατης (εμεις) παραγκωνιζεται και δεν εχει την αναλογη προσοχη......

elaborus
15-08-05, 17:11
να τι γραφηκε... :roll:
το ποστ αυτο το δημοσιευσα clubcento και alfisti...

"...εγω δεν θα σταθω στο φτωχο δισελιδο που μας αφιερωσε...αντικειμενικα ετσι ειναι το πραγμα...αλλα για το τι γραφτηκε στο κειμενο του δημοσιογραφου που ανελαβε το ρεπορταζ...

σας παραθετω το κειμενο που εγραψα στο clubcento.gr που ειμαι και μελος...

αναφερομαι στο περιοδικο fasteR,
οταν ειχαμε βρεθει ολα τα κλαμπ συμφωνησαμε να δωσουμε την αποκλειστηκοτητα του γεγονοτος της ομαδικης μαζωξης των κλαμπς στην βορειο ελλαδα,στα περιοδικα της MOTOTECH...ο λογος γιατι ηταν πιστευουμε ολοι απο κοινου οτι ειναι ισως ο καλυτερος οικος που ασχολειται με σοβαροτητα με τα κλαμπς και τα δρωμενα αυτων...
αν το κριναμε θα μπορουσαμε να ειχαμε καλεσει και ολα τα υπολοιπα περιοδικα του ειδικου τυπου...
ομως το κειμενο ειναι αν μη τι αλλο γραμμενο με τροπο αλαζονικο...
παραθετω το επιμαχο κειμενο και βγαλτε μονοι τα συμπερασματα σας...
εμενα προσωπικα παντως δεν με εκατσε καλα...

"εκτος απο τα περιοδικα της MOTOTECH και ενα τοπικου ενδιαφεροντος ενθετο εφημεριδας,κανεις αλλος δεν ειχε στειλει δημοσιογραφους να καλυψουν το γεγονος.ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...
(αυτη με τα κεφαλαια γραμματα που εγραψα,ειναι η επιμαχη φραση)"

τα σχολια σας παιδια... :roll:

Nikos
22-08-05, 11:09
Κρίμα. Σε ποιό τεύχος δημοσιεύθηκε αυτό?

Karateka
22-08-05, 11:14
Στο τελευταίο FASTER. Περιμένουμε και το Burn-Out τώρα.