PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους!!!



Soul_Giannis
16-06-05, 14:45
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!!!
ΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ OLYMPICO ΣΤΙΣ 21:30 ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!
ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ΠΟΥ ΣΤΙΣ 21:30 ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ.
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΟΤΑΝ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ CLUB ΒΛΕΠΕ
SAXOMANIA (15 ΑΜΑΞΙΑ)
RENAULTCLUB (25 ΑΜΑΞΙΑ)
HYUNDAI COUPE CLUB (18 ΑΜΑΞΙΑ)
I2DCLUB (13 ΑΜΑΞΙΑ)
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΟΥ STILOCLUB ΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ!
ΚΑΤΑ ΤΙΣ 22:30 ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ 1Η ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ!
Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΗΒΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΕ ΕΜΕΝΑ!!!!
ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!
ΑΝ ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΣ ΕΨΑΧΝΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.
ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΥΧΑΙΑ Ο KING ΚΑΙ Ο ΤΕΛΗΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΕΡΤΖΕΛΕ!!!



ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΓΡΑΨΑΤΕ ΣΤΑ Α.....ΔΙΑ ΣΑΣ.

mike
16-06-05, 15:56
Γιάννη δεν μιλάς σωστά.....

ThoDoriS
16-06-05, 16:05
Μιχάλη......δεν ξέρω τι κάνει ο Γιάννης αλλά επειδή το ένιωσα αυτό όταν ήτανε η ανάβαση θα σου πώ το εξής....

Έχεις πάει κάπου και να είσαι μόνος σου? Επειδή εμένα μου έτυχε ξέρω πως αισθανθηκε ο Γιάννης.....

Κρίμα που δεν πατάει κανείς πάντως στα meetings.....

mike
16-06-05, 16:19
Θοδωρή, ξέρω πολύ καλά πώς είναι να είσαι μόνος σου, και σε ένα meeting παλιότερα, λακήσανε όλοι και πήγανε για Γιάννη Περιπατητή....

Δεν μιλήσαμε έτσι όμως.... Και ο καθένας θα είχε τους λόγους του που δεν ήρθε, όπως και σε προηγούμενα meetings ο Γιάννης ήταν εκτός Αθηνών, πάλι δεν μίλησε κανείς.

Καταλαβαίνω την πίκρα του, γνώμη μου όμως να κρατάμε κάποιους τύπους και να μην τους ρίχνουμε όλους στον ίδιο κουβά...

Soul_Giannis
16-06-05, 16:58
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!
ΑΠΕΤΩ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ CLUB ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ!
ΔΕΝ ΑΠΕΤΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ!
ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΠΩΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!
ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ!

Soul_Giannis
16-06-05, 17:11
ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΛΥΠΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΖΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΩΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.ΟΚ?

stilo-hraklis
16-06-05, 17:41
Φιλε γιαννη Ηρεμισε Φιλε...καπιος για να μην ερθει ισως θα εχει τους λογος του.ειμαι νεος στο κλαμπ κ σορυ που μιλαω...αλλα δεν αξιζει να υπαρχουν παρεξηγησεις και παλι συγνωμη...

Soul_Giannis
16-06-05, 18:52
Δικαιωμα σε αυτο το Club εχουν ολοι το ιδιο!
Νεος και παλιος ειναι το ιδιο και εχουμε τις ιδιες απαιτησεις απο ολους και ολοι εχουμε τα ιδια δικαιωματα!!!
Αρα Ηρακλη καλα κανεις και μιλας και δεν κανουμε διακρισεις!
Αυτο το Club δεν ειναι προσωπικα κανενος!
Δεν παιρνεις την αδεια απο κανεναν να μιλησεις!
Μιλας και λες την γνωμη σου αμεσα!!!
Απλα και απο εσενα που εισαι κανουριος εχω την απαιτηση να ερθεις στην συναντηση για να σε γνωρισω και να τα πουμε για να νιωσεις και εσυ το Club σπιτι σου!!:)

philippyz
16-06-05, 18:59
Γιαννη εχεις απολυτο δικιο (ειμαι στην Παρο οποτε εξαιρουμε αλλα που θα παει καποια μερα θα ερθω) επειδη δεν εχω γνωρισει κανεναν απο κοντα (μονο τηλεφωνικα) , και σε καμια συναντησει εχω ερθει δεν μπορω να πω αλλα .

stilo-hraklis
16-06-05, 22:41
γιαννη εχω ερθει σε συναντιση ...και την τεταρτη δεν μου ηρθε μυνημα για να ερθω...δεν μαρεσει να απολογουμε αλλα θελω και γω να σε γνωρισω και εχεις δικιο....παντα φιλικα ηρακλης να μην ξερω απο πιον εβαλα την φιλτραρα!!!!!

Karateka
17-06-05, 07:06
Eίναι κρίμα παιδιά να μη μαζευόμαστε τουλάχιστον 10 αυτοκίνητα σε κάθε συνάντηση. Βάλτε το στο πρόγραμμα να πιείτε μία μπυρίτσα εκείνη τη στιγμή και να συζητήσουμε από κοντά τους προβληματισμούς μας.

Όσοι μπορούν ας παίρνουν και τις κοπέλες τους μαζί να γνωριστούν μεταξύ τους και να μπορούν να κάνουν παρέα ώστε να έρχονται μαζί μας στα meeting και να μη γκρινιάζουν που δε τις βγάζουμε έξω (παίζει και αυτό).

Έχουμε γίνει ένα από τα πιο σεβαστά club και αυτό το λέω ορμώμενος από τα σχόλια που άκουσα από τους υπεύθυνους του Subaru, Ibiza, MX-5, VW και SCODA club, σε συνάντηση που είχαμε εδώ πάνω και απορούσαν πως μέσα σε 2 χρόνια έχουμε καταφέρει τόσα πολλά.

Μην αφήσουμε να το χαλάσουν αυτό η αδιαφορία μας και η τεμπελιά μας.

mike
17-06-05, 08:56
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΟΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!
ΑΠΕΤΩ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ CLUB ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ!
ΔΕΝ ΑΠΕΤΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ!
ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΠΩΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!
ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ!

Σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο. Έχω κάποιες ενστάσεις όμως....

1. Δεν μπορείς να απαιτείς απο κάποιον να έρθει στις συναντήσεις.... Εάν δεν γουστάρει να έρθει μεγεία του με χαρά του, δικαίωμα του είναι, δεν μπορείς να τον υποχρεώσεις.... Μπορεί ρε παιδί μου να μην γουστάρει...

2. Για τις επόμενες δύο προτάσεις ελπίζω να αναφέρεσαι γενικά...

3. Αυτό που λές για την φωτογράφηση, αποδείχθηκε στην τελευταία...

Για το επόμενο πόστ σου, δεν αναφέρθηκα σε σένα για να στην "πώ" που δεν έρχεσαι στις συναντήσεις, προσπαθώ να σου δείξω οτι κάτι ανάλογο μπορεί να συμβαίνει και με κάποια άλλα μέλη, μην ταράζεσαι...

Τώρα για το τηλέφωνο.... όταν αρχίσαμε το club ήμασταν πόσα? 5-10 άτομα το πολύ? Ήτοι μιά παρέα. Τώρα που έχουμε πολλαπλασιαστεί είναι λογικό να δημιουργούνται πολλές μικρότερες "παρέες". Το οτι έχουμε το ίδιο αυτοκίνητο δεν πάει να πεί οτι ταιριάζουνε και τα χνώτα μας...

Μήν αγχώνεσαι για το ποιός θα έρθει, "παρακαλετό μ....νι ξυνό γ....σί" λένε....

Soul_Giannis
17-06-05, 09:33
Ναι ρε Μιχαλη δεν μπορει ομως να μην μπορεις καθε φορα!
Αν καποιος δεν γουσταρει θα ερθει την πρωτη και μετα αντε γεια!
Δεν αναφερομαι σε κανεναν προσωπικα!
Αλλα με το τηλεφωνω το θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Για μπειτε στα παραπανω club που ανεφερα να δειτε τι οργανωση εχουν?Τι site εχουν και μετα δειτε αν αξιζει να ερθεις σε μια συναντηση μας!
Πχ www.opel-club.gr
www.opelclub.gr
www.i2dclub.gr
http://www.greekrenaultclub.gr/
κτλπ και δειτε οργανωση και μετα συγκρινετε@!

mike
17-06-05, 09:45
Τι να πώ ρε Γιάννη, ελπίζω να ανακάμψουμε....

ThoDoriS
17-06-05, 11:14
Ε ρε που$τιδε$ δεν θα έρθω στην Αθήνα......με κλουβάκι στο σπίτι του καθενώς απο κάτω θα έρχομαι και θα σας τραβάω και θα σας λέω έχουμε meeting...... Θα σας φτιάξω καλά όλους.....θα δείτε τι θα πάθετε....


Anyway είναι ένα θέμα που θα πρέπει να το κοιτάξουμε.....ίσως να είναι καλύτερα να είναι οι επίσημες συναντήσεις κάθε 15 και να έχουν σκοπό!!! Δηλαδή να λέμε οτι ξέρεις 9.30 στο ΣΕΦ αλλά θα πάμε εκεί....θα κάνουμε εκείνο και όχι να χαζολογάμε δεξια και αριστερά.....

Λοιπόν αρχής γενομένης απο την άλλη Τετάρτη ας πάρουμε μια απόφαση.....

Εντωμεταξύ τι θα λέγατε να πηγαίναμε την Τετάρτη στο Χαιδάρι στο Θεαθήναι να ποιούμε ένα καφέ? Έτσι για την αλλαγή??? Είναι και ήσυχα, έχει και πάρκινγκ και θέα και εύκολη πρόσβαση....

Soul_Giannis
17-06-05, 12:14
Μεσα απο τωρα!

mike
17-06-05, 14:21
Μέσα εκτός απροόπτου....

Sound&Stilo
17-06-05, 14:47
Πάντα μέσα κι εμείς ,για να μην συνεχίσω κι εγώ τη γκρίνια αυτή γιατί όντως είναι άσχημο να είμαστε 2 και 3 αυτοκίνητα κάθε φορά λέω απλά πως εάν δεν υπάρχει αυτή η συνάντηση απομακρυνόμαστε και αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην είμαστε σίγουροι κάθε φορά με κάτι που θέλουμε να διοργανώσουμε εάν θα εμφανιστεί κανείς και αν θα έχει επιτυχία.Δεν είπαμε να χτυπάμε και κάρτα αλλά τουλάχιστον να γίνουμε λίγο πιο υπεύθυνοι άπέναντι σε αυτή τη παρέα όπου μέλη της τρώνε απεριόριστο χρόνο για να υφίσταται και να περνάμε καλά on-line και μη.

Psycho13
19-06-05, 02:16
Τι να πω ρε γιαννη εχεις δικιο και αδικο μαζι...Ελα μου ντε που την Τεταρτη σε επαιρνα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνες γιατι δεν μου ηρθε μηνυμα και δεν ηξερα καν εαν εχουμε συναντηση..Μετα μου χαλασε το τιμονι και τρεχω τωρα να πληρωσω τις μ@λ@κιες των <ιταλων γιατι το γ@μημενο computer του τιμονιου παει μαζι με ολο το τιμονι!!Χεσε μεσα!!Παντως εαν ηξερα οτι ειχαμε meeting θα σου εκανα παρεα σιγουρα...

ThoDoriS
19-06-05, 02:26
Παιδιά.....κάθε Τετάρτη έχουμε συνάντηση.....μήνυμα θα πέρνετε μόνο αν δεν έχουμε.....

Δεν είναι και εύκολο να στέλνει κάποιος 100+ μηνύματα για μια συνάντηση που έχουμε πει ότι έχει καθιερωθεί να είναι κάθε Τετάρτη.

Psycho13
19-06-05, 02:37
Ρε Τεω ειχα συνιθησει στα μηνυματα και επειδη δεν ηρθε αυτη τη φορα επαιρνα για να επιβεβαιωσω...Δυστυχως δεν το σηκωνε..επισης εκεινο το μεσημερι παρεδωσε πνευμα και το τιμονι μου..μπουχου :cry:

verone
19-06-05, 22:46
Καταλαβαινεις τωρα πως ενιωσα οταν με ρωτησε ο διοργανωτης στο Αιγινιο stiloclyb ποσα;Απανταω εγω τωρα ερχονται!Μετα απο λιγο το maxpower stiloclub μονο ενα;Τι να πω;!!!!!!

stilo-hraklis
22-06-05, 17:02
ρε παιδια συγνωμη αλλα δεν μπορει να γινεται μια παρασκευη η συναντιση εγω καθημερινες σκιζομαι στιν δουλεια μεχρι αργα...θελω να ερθω αλλα οταν δουλευεις στιν Οικοδομη μετα σχολας και τρεχεις σε αλλη δουλεια και σχολας 8 που Κουραγιο απο Ηλιουπολη να πας στο σεφ και πως θα ξυπνησεις 6 το πρωι να πας για δουλεια...δεν δικαιολογουμε...αλλα αν δεν ειχα τπτ να κανω θα ειμουν πρωτος εκει και αν ηταν μια αλλη μερα πχ παρασκευη θα μπορουσα και εγω!!Δεν ζηταω να αλαχτει κατι για μενα...αλλα για καπιους οπως εμενα θα Ειναι δυσκολο να μπορουν να ερχονται στη συναντηση!!!Συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα θα ηταν καλυτερα αν αλλαζαμε την μερα πιστευω!παντα Φιλικα Ηρακλης :189

Soul_Giannis
23-06-05, 00:48
Μην ανυσηχεις Ηρακλη!
Θα το κανονισουμε να γινεται και Παρασκευη η Κυριακη!

Psycho13
23-06-05, 02:00
Ειδες Γιαννακο που στα ελεγα εγω???

stilo-hraklis
23-06-05, 16:06
ευχαριστω φιλε !!γιαννη!!!

verone
25-06-05, 13:05
http://www.stiloclub.gr/modules/PNphpBB2/images/avatars/upload/1524878452420e89f9b23a3.jpg
Πες μου οτι ετσι θα ειναι το νεο σου ταξι!

Vasilistilo
28-06-05, 20:18
Ο Γιαννης εχει δικιο τις τελαιυταιες 5-6 συναντησεις δεν εχουμε μαζευτει πανο απο 4 αυτοκινητα οπως πολυ σωστα ειπε καποιος οτι δεν μπορει να ειναι εκει καθε τεταρτη γιατι εχει και αλλες παρεες και αλλες ασχολιες αλλα και εμεις που παμε πιο συχνα δηλ δεν εχουμε δουλειες δεν εχουμε αλλους φιλους αλλες παρεες οχι καλοι μου φιλοι εχουμε και δουλεια και αλλες ασχολιες απλα μας αρεσει τρομερα η Stiloparea γιατι περναμε καταπληκτικα σε καθε μα καθε συναντηση με το γελιο μας με τις πλακες μας με τα πειραγματα μας ο ενας στον αλλον περναει η ωρα ευχαριστα και μεχρι να καταλαβουμε ξαναδινουμε τα χερια για το επομενο meeting.
Δεν θελω μεσα απο αυτο το ποστ να παρεξηγηθει κανενας μας γιατι πολυ απλα δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε εκτος απο τα στιλο μας σς 1.2 1,4 και 1.6 αλλα εχουμε ενα απο τα ομορφοτερα κλαμπ αυτοκινητου και πιο οργανωμενα και εγω προσωπικα περιμενω περισσοτερες συμμετοχες απο ολους μας ειδικα στις εκδρομες που πρεπει να ειμαστε πολοι ειμαστε το πολυ 10.
Εαν καποιος εχει καλυτερες ιδεες για meetings και για διοργανωση εκδρομων ασ το πει να αλλαξουμε να δοκιμασουμε κατι διαφορετικο.
Συγνωμη για το μεγαλο ποστ αλλα νομιζω πως δεν πρεπει να βρισκομαστε μονο οταν γινεται καποια φωτογραφηση η δυναμομετρηση.Ελπιζω να σας δω στο επομενο meeting oλους

verone
28-06-05, 20:27
Ετσι ετσι αλλα εγω δεν βλεπω τιποτα να αλαζει κατι πρεπει να γινει εχουμε χαλαρωσει πολυ!Θα τα πουμε και απο κοντα σας θελω ολους εκει την τεταρτη 13 ιουλιου θα ειμαι και εγω στο παρκιν του σεφ!

Vasilistilo
28-06-05, 20:30
Ελα verone γιατι εχουμε ελειψη