PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ?



aman17-2
16-02-05, 22:35
Πιστεύω πως μιας και είμαστε μια παρέα και θέλουμε να βοηθάμε ο ένας τον άλλον ή να δίνουμε λύσεις σε προβλήματα καλό θα ήταν να ξέρουν και τι δουλειά κάνουμε έτσι ώστε να απευθύνονται σε εμάς σε ειδικά θέματα που τους ενδιαφέρουν και εμείς γνωρίζουμε....

Φυσικά για την προστασία προσωπικών δεδομένων ο κάθε ένας που γράφει εδώ πάει να πει ότι γνωρίζει πως αυτό το προσωπικό του δεδομένο θα είναι προσβάσιμο από αρκετά άτομα αφού το γράφει δημόσια (καλά δεν τα λέω κύριοι admin? )

Εγώ είμαι στρατιωτικός και χαμηλόβαθμος (ΣΜΥ) ..οπότε δεν νομίζω ότι μπορώ να βοηθήσω σε πολλά ....

stelios_11
16-02-05, 23:21
εγω ειμαι φοιτητησ στη ΣΔΟ(σχολη διοικησησ και οικονομιασ) στο τμημα συνεταιρισμων του τει μεσολογγιου...
ουφ παει και αυτη η εξεταστικη...

Stilo_Rodos
16-02-05, 23:58
Εγώ είμαι ηλεκτρολόγος εγκαταστάσεων και προσωπικός ειδικός φύλακα υψηλών προσώπων και ιατρών, δυστυχώς δεν μπορώ να πω περισσότερα. 8)

Arf
17-02-05, 01:17
Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Περιβάλλοντος στο πολυτεχνείο της Ξάνθης(Στέλιο αγόρι μου σε νιώθω). Επίσης δουλεύω σε τουριστικό γραφείο ως αρχηγός-ξεναγός...

ThoDoriS
17-02-05, 01:18
Φοιτητής στο Μαθηματικό της Πάτρας και καλός γνώστης των pc.....σε οτι απο τα 2 μπορώ να βοηθήσω....


(O admin Κυριάκο είμαι προσωρινά μόνο εγώ....αλλά χαίρομαι που όλοι διαβάσαμε τους κανόνες....οι οποίοι ξαναλέω μπήκαν απλά και μόνο για να διασφαλίσουν αυτό που έχουμε....)

birel
17-02-05, 08:17
Εγω επισκευαζω κοντερ-ταχογραφους-ταξιμετρα.αν μπορω να βοηθησω σε κατι μη διστασετε...

Nikos
17-02-05, 08:27
Μηχανολόγος μηχανικός. Η εταιρεία είναι κατασκευάστρια συστημάτων άρδευσης/ύδρευσης, όποιος θέλει να ποτίσει τίποτα, εμείς είμαστε εδώ...

Nenya
17-02-05, 10:06
πάντως αν θέλετε να κανονίσετε καμια εκδρομούλα τίποτα εισιτήρια κτλ κτλ νομίζω μπορώ να βοηθήσω ! (υπάλληλος τουριστικού γραφείου)

Sound&Stilo
17-02-05, 10:42
Αν στάζει καμιά βρυσούλα η δε ζεσταίνουν τα καλοριφέρ το χειμώνα ο Ανδρέας είναι υδραυλικός ,κι εγώ επίσης όπως και η NΕΝΥΑ δουλεύω σε τουριστικό γραφείο. :wink:

vangelis-1.6
17-02-05, 11:43
'Oποιος θελει να παντρευτεί (μακρυά απο εμας προς το παρόν) ή θέλει να μείνει σε καποιο καινούργιο σπίτι μονος ή ακόμα και στο μόνιμο σπίτι σου να κάνει μια αλλαγή ρε αδερφέ , να βάλεις κάτι καινούργιο... εδώ ειμαι γω.
καρέκλες κ τραπέζια για κάθε χώρο (γραφείου, κουζίνας, τραπεζαρίας, εξοχής). παντα ομως μαζί με την κάρτα STILO MEMBERS CLUB !!!

Panos_IOA
17-02-05, 11:55
Επιχειρηματιας. Και εξηγω :
1. Εταιρεια Λαϊκης Τέχνης με τον αδερφο μου, ασημικα φωτιστικα κλπ.
2. Αντιπροσωπειες και συμμετοχη σε δημοσιους διαγωνισμους
3. Προγραμματιστης, εξωτερικος συνεργατης στο Πανεπιστημιο Ιωαννινων
4. Εταιρεια Παραγωγης Medical Software μαζι με αλλα 2 φιλαρακια.

Αυτα για τωρα και βλεπουμε!!! :D

ahatzig
17-02-05, 12:02
Εγω τι να πω? Αν και ηθελα να γραψω φοιτητης Επιστημης Υπολογιστων Πανεπιστημιου Κρητης (ΤΙ ΜΑ@@ΚΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ) γραφω Προγραμματισης και οτι εχει σχεση με υπολογιστες κλπ.

ΥΓ: Αληθεια Dina ποσο θα μου κοστισουν καλοκαιρινες διακοπες 1 βδομαδα γυρο της Κρητης (Ρεθυμνο, Χανια, Φαλασαρνα, Ελαφονησι, Βαϊ, Αγιος Νικολαος) απο Κυπρο? @ΑΜΑΤΗ Η ΚΡΗΤΗ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!

MaGeLaNoS
17-02-05, 12:05
Φοιτητης στο Μαθηματικο τμημα στο Αριστοτελειο Παν.Θεσσαλονικης..εδω να δεις Θοδωρη εξεταστικη να σου φυγει το χαμογελο :P

face
17-02-05, 15:39
οσοι θελουν να χτίσουν πρέπει να περάσουν και απο εμένα αλλιώς θα φανε τουλάχιστον 200000Ε πρόστιμο και θα τους βγει και η είσοδος στον 1ο όροφο και τα παραθυρα στο πάτωμα:).....Πολιτικός Μηχανικός.

Soul_Giannis
17-02-05, 22:10
Εκπαιδευτης Τηλεπικοινωνιακων Προΐοντων και Υπηρεσιων
Στον Ομιλο Εταιριων ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Οποιος θελει κατι για κινητo ειμαι εδω!!!! :159

georgevas
18-02-05, 00:43
Όποιος βαρέθηκε να ανεβαίνει σκάλες για να πάει στο σπίτι του,όποιος θέλει να κατεβάζει το stilo στο υπόγειο αλλά βρίσκει στη ράμπα,έχω τη λύση!!!Έχω τεχνικό γραφείο ανελκυστήρων,εγκαταστάσεις - συντηρήσεις κτλ κτλ.Και σταματήστε επιτέλους να βρίζετε το μ@λ@κα τον ασανσεριντζή που πάλι χάλασε το ρημάδι και ανεβένετε με τα πόδια...!!!!

nandro
18-02-05, 09:58
Και πως θα χτισετε τα ονειρα σας αν δεν γνωριζετε που πατατε???
Πως θα οδηγησετε τα Stilo σας αν οι δρομοι κατολισθαινουν???
Πως θα ποτισετε αν δεν ξερετε το χωμα???
Πως θα υδρευσετε αν δεν βρειτε νερο???
Γι'αυτο ειμαι εγω εδω.............Γεωλογος Γεωτεχνικος
.
.
.
.
.
.
.
Για το πατημα, την ολισθηση και το νερο σας!!!!!!!!

GN_AZ
18-02-05, 17:28
Και πως θα τα κάνατε όλα αυτά αν εγώ όπως και ο Κυριάκος (aman17-2) δεν προστατεύαμε τα σύνορα μας ? Στρατιωτικός κι εγώ λοιπόν.

+AID+
20-02-05, 00:53
Βέβαια, όλα αυτά που κάνετε απαιτούν κόπο, αν λοιπόν πάθει κάτι η μέση σας, ο αυχένας σας κτλ κτλ (μακριά από εδώ, εκτός της πολύωρης οδήγησης του Stilo μας έτσι ;) ) εγώ ειμαι εδώ :) είμαι φυσικοθεραπευτής και αν θελήσετε κάτι πάνω στην δουλειά μου ευχαρίστως να βοηθήσω.

veloce
22-02-05, 18:07
Μετα απο καθε κουραστικη μερα στο σπιτι τι κανετε για να σας παρει ο υπνος??
Βλεπετε τηλεοραση........Αχ αν δεν ειμουν και εγω να δουλευω πρωι βραδυ για την απολαυση σας?????
Τεχνικος στην τηλεοραση ειμαι...

THADEM
23-02-05, 01:03
Εγώ είμαι πωλητής στο Πλαίσο Καλαμαριάς (GATE THROUGH). Οπότε όποιος ενδιαφέρεται για Η/Υ μπορεί να με βρει...


____________________
Όχι κεφαλαία παρακαλώ.

Nikos
23-02-05, 08:29
Όπα!!! Δικός μας άνθρωπος!!! Σίγουρα έχουμε μιλήσει γιατί είμαι πολύ τακτικός πελάτης! :D Σε ποιό πόστο είσαι? Πρόσφατα ήρθε κι ένας φίλος μου στο τμήμα του service. Δημήτρης Α. από Κιλκίς. Το όνομά σου? Θα περάσω να τα πούμε. :wink:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23-02-05, 10:45
ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΟΛΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ(ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ) :147 ...αντιπροσωπεια FIAT-ALFA ROMEO-LANCIA....την λεγομενη ΣΙΔΗΚΑ.......

Nenya
23-02-05, 10:51
ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΟΛΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ(ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ) :147 ...αντιπροσωπεια FIAT-ALFA ROMEO-LANCIA....την λεγομενη ΣΙΔΗΚΑ.......

άρα να ότι ανταλλακτικό θέλουμε να το παραγγέλνουμε σε σένα για να έχουμε έκπτωση ως μέλη του club ??? :twisted: :twisted: :twisted:

Gregory
23-02-05, 12:50
TEXNIKOΣ ΨΥΞΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΖΕΣΤΕΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ!!!!!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23-02-05, 13:13
Αυτο γινεται εδω και καιρο..ειτε με service .ειτε με ανταλακτικα με την μεγαλυτερη εκπτωση και συντομα θα δειτε τις εκπτωσεις και στο site....απλα δεν το διαφημιζω....δεν χρειαζεται.....

Gregory
24-02-05, 09:33
Εγω επισκευαζω κοντερ-ταχογραφους-ταξιμετρα.αν μπορω να βοηθησω σε κατι μη διστασετε...
Παλια μου τεχνη ,ταξιμετρα halda,πανθηρας,ταχοχραφοι keinzle,κτλ.
τωρα κοντα κανατε και αυξηση?? :wink:

BILL-XAIDARI
24-02-05, 12:32
Πωλητηs αυτ/των fiat,lancia,alfa romeo στην ΣΙΔΗΚΑ.

Natalia
24-02-05, 15:36
Κι άμα φτιάξετε το σπίτι σας, θα χρειαστείτε αλουμίνια...
Πόρτες, παράθυρα, κάγκελα για την περίφραξη και φυσικά συρόμενη πόρτα γκαράζ για το Στιλάτο μωρό σας....
Αν καταφέρετε να περάσετε από face......οι επόμενοι που έχουν σειρά.......μετά τα τούβλα είμαστε εμείς!!!!!

THADEM
28-02-05, 00:05
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΓΚΑΡΑΖ ΤΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΙΤΡΙΝO STILO ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ TO SITE, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ STILO. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΠΩΛΗΣΕΙΣ). ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Stilatos
01-03-05, 02:25
Σε εταιρια με αυτοματες γκαραζοπορτες, καγκελοπορτες, συρομενα. Οτι θελετε παιδια πειτε μου.

S_Bravo
01-03-05, 10:22
Μηχανικός Τηλεπικοινωνιών.Οτι χρειαστεί απο δικτύωση// data- Cisco...

doc
01-03-05, 18:53
Φοιτητής ιατρικής στο τελευταίο έτος. Δεν είναι σχετικό με το αυτοκίνητο όπως καταλαβαίνετε αλλά μας συνδέει μάλλον η αγάπη για τα αυτοκίνητα και κυρίως για το δικό μας καμάρι που ακούει στο όνομα stilo. Σε ότι μπορώ να βοηθήσω ευχαρίστως ... αν και αχρείαστος να είμαι παιδιά ... υγεία πάνω από όλα !!!

tzampaman1
02-03-05, 09:50
Ότι μονώσεις χρειαστείτε, σφυρίξτε..

Katerina
02-03-05, 10:09
"Καθηγήτρια αγγλικών" είναι επίσημα το επάγγελμά μου.
Άλλοι λένε πως είμαι μια κακιασμένη σαδίστρια που βασανίζει
"αθώα" παιδάκια βάζοντας tests κάθε βδομάδα!! :twisted:

Mixalis
06-03-05, 00:54
Γραφιστας. Οποιος θελει μακετες ή εκτυπωσεις..... εγω ειμαι εδω

tzagarakis
23-03-05, 20:24
Eγω ειμαι φωτογραφος & η μοιρα τα φερε ετσι ωστε να παντρευτω & φωτογραφο.....

DontMKsense
23-03-05, 23:50
Εγώ πάλι είμαι αυτός που φροντίζει να έχετε 1 κεραμύδι πάνω απο το κεφάλι σας (παραπάνω απο 1 πληρώνετε xtra).Αυτός που μετατρέπει το άχαρο οικόπεδο σας στην βίλα των ονείρων σας..Αυτός που μπορείτε να βρίζετε και να καταριέστε όταν :
1. Τα κουφώματα της Nenya μπάζουν απο παντού και χαλάνε οι μηχανισμοί και μόνο που τα κοιτάτε.
2. Όταν ο Face σας κάνει μικρά τα δωμάτια και αφήνει 20τ.μ. ημιηπαίθριους.
3. Το ασανσερ του georgevas επιμένει να κολάει στον 1ο ενώ εσείς μένετε στον 6ο.
4. Όταν οι σωλήνες του Νίκου τρυπήσουν και φουσκώνουν οι σοβάδες.
5. Η θυροτηλεόραση που έβαλε ο Σπύρος(Stilo_Rodos) πιάνει filmnet και δεν μπορειτε να δείτε αν αυτος που χτύπησε το κουδούνι είναι άλλος ένας ενοχλητικος πλασιέ.
6. Όταν τα καλοριφέρ του Ανδρέα φτύνουν παγάκια.
Με λίγα λόγια ο δικός σας άνθρωπος..... Μήτσος κατασκευαστική

ΓΙΩΡΓΟΣ
24-03-05, 09:58
Θέλετε καινούργιο κινητό,mms,wap,gprs?Έχετε κινητό και θέλετε να ατο αλλάξετε?Τότε είμαι ο κατάλληλος άνθρωπος για σας.Είμαι υπεύθυνος καταστήματος της TIM στην Καλαμαριά στη Θεσσαλονίκη.Δίνουμε και βερεσέ.

Psycho13
24-03-05, 23:09
Εγω απλα ειμαι το πιο γρηγορο ταξι της ελλαδος και φοιτητης στο Τει Αθηνας -Διοικηση Επιχειρησεων...Οταν φτιαξουμε την κατασκευαστικη εταιρια εγω θα γινω ο προεδρος σας!!!Θα σας πιω το αιμα σκουληκια!!!!

παντελης
25-03-05, 10:30
διαβασα πολα απο τα επαγκελματα και οντως ειναι πολυ ενδιαφερων οτι το stilo εχει ενα πολυποικιλο αγοραστικο κοινο.
εγω ειμαι Υδραυλικος και δεν με φωναζουν Σακη πηραζει?
ειναι ισως απο τα ποιο χρισημα επαγκελματα και ποιο κοντινα σε μια
νοικοκηρα ,( μιας και συνηθως τον υδραυλικο πρωι-πρωι τον περιμενεις. )

Psycho-MaN
25-03-05, 12:47
Εγώ παίδες , σπουδάζω στην Πάτρα ,στο τμήμα Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής...Αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι, θα χαρώ.. 8) 8)

alexspeed
25-03-05, 13:41
gia sas ,ego asxoloyme me auto.exo katastima me axesouar,body kits kai ta lipa,an kapios xreiazete boithia se kati pou exei sxesei me body kit h allo ,poli eyxaristos na boithiso!!

Psycho13
26-03-05, 01:39
Αρα ειδες που ειχα απολυτο δικιο??? :P

philippyz
26-03-05, 18:31
εγω ειμαι μηχανικος εσωτερικης καυσης. Αλλα εχω κανει φαρναντζης-βαφεας, σε καφετερια,σε μαγαζι με Η/Υ ,οδηγος Γ΄κατηγοριας (φορτηγο)και τωρα καλουπια για πηγαδια (πολλα λεφτα) {του πεθερου}

stilovatis
26-03-05, 19:35
Φοιτητής του τμήματος Ιχθυοκομίας Αλιείας στη Ηγουμενίτσα…. Οποίος περάσει από εκεί κερνάω ψαράκι φρέσκο πάντα!! :132

karaLRS
26-03-05, 23:52
Και πως θα τα κάνατε όλα αυτά αν εγώ όπως και ο Κυριάκος (aman17-2) δεν προστατεύαμε τα σύνορα μας ? Στρατιωτικός κι εγώ λοιπόν.


E και για οσους έχουν ηλιοροφή υπάρχουμε και εμεις στην Π.Α να προστατεύουμε καθημερινά τον Ελληνικό ουρανό για να τον βλέπετε :D :D

king
14-04-05, 23:45
Εγώ έχω τελειώσει σχολή μηχανικός αυτοκινήτων, έχω δουλέψει όμως μόνο 2 χρόνια σε αυτόν το χώρο. Έχω κάνει 2 χρόνια επιπλοποιός και τώρα εργάζομαι σε εισαγωγική εταιρία με ρούχα κάτι σαν αποθηκάριος. Καταλαβαίνετε τις τιμές που τα παίρνω! Οποίος πιστεύει ότι μπορώ κάπως σε κάτι να φανώ χρήσιμος μη διστάσει

erik25
18-04-05, 23:25
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΠΘ 2003
ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΕΙΔΙΚΕΥΣΗΣ ΣΤΑ "ΕΡΓΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΔΑΤΙΝΩ ΠΟΡΩΝ" ΔΠΘ 2004
Εργάζομαι σε τεχνικό γραφείο ως μελετητής.

stilo-hraklis
20-04-05, 22:26
ΕΓΩ ειμαι στην Ο.Η.Κ

(ΟΜΑΔΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ!!!πλακα κανω!!!!ειμαι ηλεκτρολογος εγκαταστασεων

mpoumpou
21-04-05, 09:07
λοιπόν και μετά το off topic..ας απαντήσω και εγώ!!είμαι marketing manager σε εταιρία με αλυσίδες s.market...

Panikos
29-08-05, 12:22
Marketing Manager και εγώ. Αλλά στην ISUZU.
Όποιος χρειαστεί Pick-Up ή απλά ένα εκτός δρόμου εργαλείο, just pm !

verone
29-08-05, 17:33
Περιμενω να μπουκαρουν οι απεναντι και να τους φαω τους εχω στα 2 χλμ απο το σπιτι μου!
Το οπλο μου εχει δραστικο βελινεκες κοντα στα 7 χλμ αρα δεν θα πατισουν καν το ποδι τους μεσα!
Υπαξιοματικος μη παραγωγικης σχολης πρωην καταδρομεας αλεξιπτοτιστης.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/verone/36624/441672/0/Image%28802%29.jpg
http://briefcase.pathfinder.gr/download/verone/36624/441677/0/Image%28819%29.jpg
Μετα απο 569 αλματα ειχα ενα ατοιχιμα και τα παρατησα!
(εχασα το κινητο μου σε μια πτωση και τσαντιστικα)

face
29-08-05, 17:54
ο ρε μπαμπη μαχιμεεεεε....έχω κάτι συντεταγμές απο gps για την τουρκικη σχολη ευελπίδων και κάτι γέφυρες στον βόσπορο, θα κάνουμε τίποτα...ξέρει ο soul (ante male) giannhs...

verone
29-08-05, 18:15
ο ρε μπαμπη μαχιμεεεεε....έχω κάτι συντεταγμές απο gps για την τουρκικη σχολη ευελπίδων και κάτι γέφυρες στον βόσπορο, θα κάνουμε τίποτα...ξέρει ο soul (ante male) giannhs...
Θα σε χρειαστω κομαντος!

S_Bravo
29-08-05, 20:51
Μπαμπινο σε καλυπτω απο ραδιοσυχνοτητες, εσω ετοιμος...

Μηπως αντι για εξατμισεις και turbo στο stilo του βαλεις,εκτοξευτη καθισματος, 6κανα δεξια και αριστερα και μπεις με χειροφρενα τους αιφνιδιασεις και αντι για τσαϊ τους ριξεις κανα 1.500.000 σφαιρες.Θα σου φτιαξω τη πατεντα να τα ενεργοποιεις απο το τιμονι.Πρεπει να ψηθηκες ηδη....

verone
29-08-05, 21:00
Καλο πολυ γελιο!

BravoTwoZero
29-08-05, 23:13
Σύμβουλος Αθλητικού Μάνατζμεντ (BSc/ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ/ 85, MSc/UWM USA/ '88)

PUNTOGT2DA
29-08-05, 23:40
Απο το 1990 εως το 1992 ηχοληπτης σε ραδιοφ.σταθμους

μετα 1 χρονο στρατο

απο το 1993 εως και σημερα τεχνικος σε τηλεοπτικους σταθμους και συγκεκριμενα εικονοληπτης (cameraman)

βεβαια για να συμπληρωνουμε και τον μισθο κανουμε και εκδηλωσεις οπως γαμοι,βαφτισια, συνεδρια κλπ.

οποιος χρειαστει κατι στειλτε Pm να κανουμε καλυτερη τιμη

ammoulianiotis
30-08-05, 18:32
Διαθετω μηχανουργιο με ρεκτιφιε επιφανειας, τορνο, πλανη, κορδελα και δραπανο. Οτι δουλεια εχετε και εχει σχεση με μουτζουρα στα χερια εγω ειμαι εδω!

verone
30-08-05, 20:12
Διαθετω μηχανουργιο με ρεκτιφιε επιφανειας, τορνο, πλανη, κορδελα και δραπανο. Οτι δουλεια εχετε και εχει σχεση με μουτζουρα στα χερια εγω ειμαι εδω!
Που ησουν αγορι μου και σε εξαχνα!Θα τα πουμε θα τα πουμε!

Soul_Giannis
30-08-05, 20:50
Ta stigmata sto PDA moy ta exw akoma!!!!:):)

Vasilistilo
31-08-05, 08:42
Και εγω ειμαι στους Ο.Η.Κ ομαδα ηλεκτρολογικων καταστροφων,το ωραιοτερο καμματι της δουλειας ειναι το γκρεμισμα

dimitris
31-08-05, 09:35
Και εγω στους Ο.Η.Κ. ειμαι .. Ηλεκτρολογος εγκαταστατης συντηρητης σε βιιομηχανια!

mpoykovi
31-08-05, 15:04
Στρατιωτικός στην ΠΑ ΕΠΙ 26ΧΡΟΝΙΑ .πως περασαν τα ατιμα

stilo-hraklis
31-08-05, 16:28
χαχαχ εχουμε 3ς ΟΗΚΑΔΕΣ!!!! μπραβομας!!!vassilistil ελα ρε ας σαρεσει εχω κατι οικοδομες!!!μουρλια ελα με να παρει φωτια το μακιτα!!!!

stilo-hraklis
31-08-05, 16:33
δηλαδη εχουμε Κονε καλο στην πολεμικη αεροπορια??????εχετε καλο βαθμο??δεν ψαχνω βυσμα να μπω φανταρος απλα θελω να κανω καπιες ερωτησεις!!!αν μπορει καπιος ας μου πει!!!

Vasilistilo
02-09-05, 19:30
Κοιταξε φιλαρακι για βυσμα εγω δεν ξερω εκτος απο αυτα που χρησιμοποιουμε στην δουλεια μας,αλλα αμα γουσταρεις να γκρεμισεις τιποτα παρε με ενα τηλ.

mpoykovi
02-09-05, 19:57
ρωτα οτι θελεις ηρακλη ελπιζω να σε ικανοποιησω

stilo-hraklis
03-09-05, 15:53
Κοιταξε φιλαρακι για βυσμα εγω δεν ξερω εκτος απο αυτα που χρησιμοποιουμε στην δουλεια μας,αλλα αμα γουσταρεις να γκρεμισεις τιποτα παρε με ενα τηλ.

ΡΕ ΟΥΣΤ ΧΕΧΕΕ ΒΡΑΧΥΚΛΩΤΗΡΑ!!!!
χεχε εχω τοιχους για σενα!!!ου ουυυυυυυυυυυυυ
παρε το μακιτα και ελα!!!!!!!



mpoukovi stelnv pm

nikolas_1.4
27-09-05, 22:27
paidia ego kano to xeirotero epagkelma gia osous exoun autokinito
fanopoios
kai ergazomenos se antiprosopoia toyota

face
28-09-05, 09:47
"kai ergazomenos se antiprosopoia toyota"

ουουουου 666 ουουουουυο....:):)

υξ. νικολας προσπάθησε να γράφεις με ελληνικά...

oiler
28-09-05, 17:06
να μαι και γω....ειμαι τεχνολογος μηχανικος χημικος πετρελαιου και εργαζομαι στο Χημειο Διυλιστηριου των Ελληνικων Πετρελαιων στη Θεσσαλονικη....παντως πολυ καλη η ιδεα να γνωριζουμε τα επαγγελματα των υπολοιπων, ειμαι σιγουρος οτι καπου θα χρειαστουν..

S_Bravo
28-09-05, 19:29
Καλωσορισες στην μεγαλοπρεπη παρέα μας.
Φανταζομαι οτι εκτος απο την παρεα σου θα πρεπει να μας φτιαξεις καποιο προσθετο.... :twisted: :twisted: :twisted: :D :D
Καλωσηρθες.

ioannidis
18-04-08, 08:59
Σκέφτηκα να ανοίξω ένα thread για το τι δουλειά κάνουμε και είδα ότι υπάρχει ήδη ένα... (μην λέτε ότι δεν τηρούμε και τους κανονισμούς του site).

Έτσι λοιπόν έστω και αργοπορημένα συμπληρώνω και γω:

Είιμαι μηχανογράφος σε αλυσίδα καταστημάτων γυναικείων υποδημάτων.
Τα απογεύματα ασκώ το επάγγελμα του προγραμματιστή διαδικτυακών εφαρμογών και το βράδυ συνεχίζω την πολυετή έρευνα μου στις επιπτώσεις του ύπνου στον ανθρώπινο οργανισμό.
Τα Σαββατοκύριακα τα αφιερώνω αποκλειστικά σε γκαλά και δεξιώσεις της υψηλής κοινωνίας.

Αυτά.

MechGR
08-06-08, 18:51
Και απο δώ μεριά ο multitasker!!

τεχνικός Η/Υ
Τεχνικός Δικτύων Υπολογιστών
Έλα πάρε πάρε ε΄δω το καλό UTP!!

Επίσης ο πατήρ διατηρεί κατάστημα με PC Hardware και λοιπά περιφερειακά:D
Ότι χρειαστείται διαθέσιμο παίδες!

Και αυτό που δεν είμαι και ιδιάιτερα περήφανος : Τηλεφωνητής Τεχνικής Υποστήριξης στηννν....στηννν...... Forthnet.....:slap::slap::slap:

Κάφτης ελαστικών σε καρτάκια ..... Ειδικότητα σε Τετ-α-κε με Stilo (και Punto καρφωμένο στα πλευρά:dots:)

Με όνειρο την πτήση με Mirage2000..........

Sn7per
08-06-08, 19:11
Ρε ioannidis (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=638) με μπερδεψες, τι κανεις ακριβως το βραδυ ?

Αμ το αλλο ? "σε γκαλά και δεξιώσεις της υψηλής κοινωνίας"

Δεν καταλαβα τιποτα !

Η για να το πω ποιο σωστα... Δεν καταλαβα κατι! :P

canonis
08-06-08, 23:18
Ενας απλος φοιτητής Χρηματοοικονικων σε αγγλικο πανεπιστημιο που περιμενει να γινει δεκτη η αίτηση του για μεταπτυχιακο για Australia Baby...
Και παράλληλα φοιτητης Marketing στο ΤΕΙ Σίνδου...

Πριν 1 χρόνο δούλευα Village αρα μπορούσα να κεράσω κανα ποπ-κορν...
Τώρα όμως είμαι εντελώς άχρηστος, ε?

ioannidis
09-06-08, 07:15
Ρε ioannidis (http://www.stilo-club.gr/vb3/member.php?u=638) με μπερδεψες, τι κανεις ακριβως το βραδυ ?

Αμ το αλλο ? "σε γκαλά και δεξιώσεις της υψηλής κοινωνίας"

Δεν καταλαβα τιποτα !

Η για να το πω ποιο σωστα... Δεν καταλαβα κατι! :P


Τι δεν κατάλαβες ρε Sn7per;;;;; Προγραμματιστής είμαι! Διαδικτυακές εφαρμογές!
ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ!!!!!:yikes:

1972stilo
09-06-08, 08:35
Τραπεζικός υπάλληλος επί 10ετία με αντικείμενο τα επιχειρηματικά δάνεια μεγάλων επιχειρήσεων και τις κοινοτικές επιδοτήσεις. Στατιστικός από την ΑΣΣΟΕ (τώρα Ο.Π.Α.). Δεν είναι απελπιστικό στα 36 σου να μετράς αντίστροφα για τη σύνταξη? Έλεος!!!
Ελπίζω να μη με χρειαστείτε, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, είμαι στη διάθεσή σας...

nasos
09-06-08, 10:24
Ηλεκτρολογος Μηχανολογος και Τεχνικος διευθυντης σε μια μεγααααααλη:) εταιρεια

1972stilo
09-06-08, 10:45
Και αυτό που δεν είμαι και ιδιάιτερα περήφανος : Τηλεφωνητής Τεχνικής Υποστήριξης στηννν....στηννν...... Forthnet.....:slap::slap::slap:

Φίλε μου, τι αναμονή είναι αυτή στις βλάβες της forthnet? Κόντεψα να κοιμηθώ περιμένοντας...

Sn7per
09-06-08, 14:50
Ναι αλλα τα σαββατοκυριακα τρως και σουσι...!

Teo_Still
09-06-08, 15:09
Κι εγώ παιδιά Τεχνικός Η/Υ και δικτύων και τα βρ'αδια κάνω ότι και ο Ioannidis!!!!!

ioannidis
09-06-08, 15:36
Κι εγώ παιδιά Τεχνικός Η/Υ και δικτύων και τα βρ'αδια κάνω ότι και ο Ioannidis!!!!!

Ομοιοπαθής βλέπω... έτσι να μαζευόμαστε πουλλοί!

MechGR
09-06-08, 16:06
Φίλε μου, τι αναμονή είναι αυτή στις βλάβες της forthnet? Κόντεψα να κοιμηθώ περιμένοντας...

Χε - όταν μπλέκεις με μπάρμπες "μα που είναι η έναρξη??? ΟΟΟΟΟΟΧΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΩ!!!!"
¶ντε βγάλε άκρη :dildo1::dildo1::dildo1:

Βάλε φωνή σε ότι χρειαστείς :):) τα μεγάλα μέσα θα σπεύσουν:)

Sn7per
09-06-08, 16:20
Χε - όταν μπλέκεις με μπάρμπες "μα που είναι η έναρξη??? ΟΟΟΟΟΟΧΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΩ!!!!"
¶ντε βγάλε άκρη :dildo1::dildo1::dildo1:

Βάλε φωνή σε ότι χρειαστείς :):) τα μεγάλα μέσα θα σπεύσουν:)

Η κοπελια μου κανει την ιδια δουλεια στην Vodafone μου τα λεει καθε μερα αυτα, προχθες πηρε ενας βοσκος και ακουγοταν απο πισω τα προβατα και τον βαλαν ανοιχτη ακροαση να γελασουν.

Αρε κοροιδευετε τον κοσμακη :P

MechGR
09-06-08, 16:39
Η κοπελια μου κανει την ιδια δουλεια στην Vodafone μου τα λεει καθε μερα αυτα, προχθες πηρε ενας βοσκος και ακουγοταν απο πισω τα προβατα και τον βαλαν ανοιχτη ακροαση να γελασουν.

Αρε κοροιδευετε τον κοσμακη :P

Χεχεχεχε -
Φαντάσου οτι απο τα χέρια μου πέρασε άνθρωπος στην Καρδίτσα που ήθελε Internet και δεν είχε PC.....
Τσακονώμασταν γιατί "δεν έγραφε πουθενά το 2play οτι χρειάζεται υπολογιστή και τώρα ήταν υποχρεωμένος να αγοράσει...."

Ώρες ώρες δεν παίζόμαστε ως καταναλωτές...:D

Sn7per
09-06-08, 16:48
Α καλο!!!..........

vagelis83_thess
09-06-08, 17:31
λοιπον παιδια αν εχει παρει το ματι σας(στο νομο θεσ?νικης) ενα ασπρο φορτηγο(οδικης βοηθειας) με μπλε γραμματα να πηγαινει με τις μπαντες εγω θα ειμαι.. και εκτος απο το να μαζευω τα τρακαρισμενα-χαλασμενα κανω και τις δηλωσεις των ατυχηματων.... αχρειαστος να ειμαι...

1972stilo
09-06-08, 18:36
Χε - όταν μπλέκεις με μπάρμπες "μα που είναι η έναρξη??? ΟΟΟΟΟΟΧΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΓΡΑΜΜΗ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΩ!!!!"
¶ντε βγάλε άκρη :dildo1::dildo1::dildo1:

Βάλε φωνή σε ότι χρειαστείς :):) τα μεγάλα μέσα θα σπεύσουν:)
Ευχαριστώ φίλε μου, ελπιζω να μη σε χρειαστώ...

ioannidis
09-06-08, 18:39
λοιπον παιδια αν εχει παρει το ματι σας(στο νομο θεσ?νικης) ενα ασπρο φορτηγο(οδικης βοηθειας) με μπλε γραμματα να πηγαινει με τις μπαντες εγω θα ειμαι.. και εκτος απο το να μαζευω τα τρακαρισμενα-χαλασμενα κανω και τις δηλωσεις των ατυχηματων.... αχρειαστος να ειμαι...

Χμμμ... Ρε μπας και συναντηθήκαμε κατά Καλαμαριά μεριά όταν με χτύπησε ένας μπάρμπας;;; Τον περασμένο Δεκέμβριο αν θυμάμαι καλά...

vagelis83_thess
09-06-08, 18:41
στην μεταμορφωσεως μηπως φιλε?

ioannidis
09-06-08, 18:43
Ναι... Εσύ ήσουν ρε;;;

Sn7per
09-06-08, 19:03
Σε χτυπησε δυνατα ο μπαρμπας ?

ioannidis
09-06-08, 19:28
Κάτι ψιλά...

παντελης
09-06-08, 21:18
διαβασα πολα απο τα επαγκελματα και οντως ειναι πολυ ενδιαφερων οτι το stilo εχει ενα πολυποικιλο αγοραστικο κοινο.
εγω ειμαι Υδραυλικος και δεν με φωναζουν Σακη πηραζει?
ειναι ισως απο τα ποιο χρισημα επαγκελματα και ποιο κοντινα σε μια
νοικοκηρα ,( μιας και συνηθως τον υδραυλικο πρωι-πρωι τον περιμενεις. )αλλα δουλευω σε Χαλυβουργειο (κοινος χυτηρια) εδω και 11 χρονια το καλοκαιρι πολυ ζεστη ..........

BadBoy
11-06-08, 10:24
Αρχιτέκτων μηχανικός ΕΜΠ
Διατηρώ γραφείο μελετών-κατασκευών-ανακαινίσεων-διακοσμήσεων.
Φτιάχνω από μαγαζί, καφέ-μπαρ μέχρι κοτέτσι!

ThoDoriS
11-06-08, 21:54
Εγώ πάντως αν φανεί σε κανέναν χρήσιμο το πρωί θα με βρεί στο Συνεργείο για φορτηγά DAF και το απόγευμα να κάνω ιδιαίτερα στα Μαθηματικά σε κανένα παιδί....α ναι και το βράδυ να κοιμάμαι.....

tangokass
11-06-08, 22:47
εγω συνφορουμιτες ειμαι ηλεκτρονικος....χαλαω τα παντα...αλλα ξερω και να τα φτιαχνω ομως...

Mironas
12-06-08, 00:07
Εγω παλι αμα σκοπευεται να κανετε καμια βαφτιση η Γαμο εδω ειμαι...οπως επισης οτι Ρολογακι θελετε.Εχω μαγαζι με ρολογια-κοσμηματα

Stilo make style
12-06-08, 08:50
Όποιος θέλει να κάνει μαθήματα φυσικής στο γιό-κόρη μπορώ να φανώ χρήσιμος .(4 έτος θα τελειώσει και αυτό αυτό το γαμ..)