PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΕΚΘΕΣΕΩΝ FIAT ΓΙΑ ΤΟ CLUB?



stelios_11
16-02-05, 23:15
μια ιδεα για να μεγαλωση η οικογενεια του stilo. π.χ. να ενημερωσουμε τουσ dealers απο οπου προμηθευτικαμε το stilaki μασ και αυτοι με τη σειρα τουσ να ενημερωνουν τουσ νεουσ κατοχουσ stilo.
π.χ. τα συνεργεια κ.τ.λ.

ειμαστε και official club.....

Nikos
17-02-05, 08:40
Καλή ιδέα, αλλά θέλει πολύ χρόνο, δουλειά και λεφτά. ΑΝ, και το τονίζω το αν, δεχτούν κάτι τέτοιο, θα πρέπει να ετοιμάσουμε ένα μονόφυλλο/δίφυλλο, σε γιαλιστερό χαρτί, με κείμενα και φώτο, και να τα δώσουμε στις αντιπροσωπείες για να μοιράζονται στους νέους κατόχους Stilo. Καλή η ιδέα, αλλά νομίζω ότι πρώτα πρέπει να δρομολογηθούν κάποια άλλα πράγματα, πιο απαραίτητα την δεδομένη στιγμή...

Nenya
17-02-05, 10:13
εγώ πάλι χτες βραδυ πετυχαίνω ένα stilo 5d μπλε (η αδύναμη μου) ωραία σκέφτομαι είχα και όρεξη και του την πέφτω ! παv από διπλα ανοίγω το παράθυρο περνώ το super wow χαμόγελο και ξεκινάω να του λέω "stilo e?" και παω να του πω για το stilo club και τι μου λέει ! ξέρεις ποιος είμαι εγώ? εγώ κολλάω και πριν απαντήσω μου λέει "είμαι ο τάδε" (όπου τάδε το όνομα του 2ου αντιπροσωπου fiat στο ηράκλειο) προς στιγμήν κόλλησα .... αλλα αυτό κράτησε 1sec συνέχισα να του λέω για το club αλλα αυτός μου το γύριζε στην παλαβή ! (τελικά είμαι πολύ χαρούμενη που δεν πήραμε το αυτοκίνητο από αυτόν..)

ThoDoriS
17-02-05, 13:09
Για το φυλλάδιο που λέει ο Νίκος...ήδη έχω φέρει ένα υπόδειγμα στα παιδιά απο την Αθήνα και το έχει η γραμματέας μας (Ανθή). Μόλις τελειώσουμε με τα άλλα θέματα που είναι σημαντικά και μας απασχολούν είναι σίγουρο ότι θα προωθήσουμε και αυτό το θέμα.....

Nenya
17-02-05, 13:18
μπορώ να ρωτήσω για κόστος εκτύπωσης έχω μια σχετικά καλή άκρη ....

nickliki32
17-02-05, 16:04
εγώ πάλι χτες βραδυ πετυχαίνω ένα stilo 5d μπλε (η αδύναμη μου) ωραία σκέφτομαι είχα και όρεξη και του την πέφτω ! παv από διπλα ανοίγω το παράθυρο περνώ το super wow χαμόγελο και ξεκινάω να του λέω "stilo e?" και παω να του πω για το stilo club και τι μου λέει ! ξέρεις ποιος είμαι εγώ? εγώ κολλάω και πριν απαντήσω μου λέει "είμαι ο τάδε" (όπου τάδε το όνομα του 2ου αντιπροσωπου fiat στο ηράκλειο) προς στιγμήν κόλλησα .... αλλα αυτό κράτησε 1sec συνέχισα να του λέω για το club αλλα αυτός μου το γύριζε στην παλαβή ! (τελικά είμαι πολύ χαρούμενη που δεν πήραμε το αυτοκίνητο από αυτόν..)

Nenya για πες μου ποιος ειναι αυτος γιατι και εγω τα εχω με ενα απο τους 2 :evil: :twisted: :evil: :twisted: απο τοτε που πηρα το πρωτο μου fiat :D !Πες μου μονο το πρωτο γραμμα του ονοματος.Ν ή Α???

Soul_Giannis
17-02-05, 22:22
Παιδια αυτο το ειχαμε συζητησει με το Δ.Σ
Ο Κωνσταντινος σαν πιο γνωστης μας ειχε πει οτι δεν θα το κανει κανεις γιατι δεν θα εχει κανενα κερδος ο πωλητης!!!
Βεβαια εγω ειμαι αντιθετος σε αυτο γιατι ετσι θα μας βοηθησουν και οι αντιπροσωπειες να γινουμε γνωστοι και αυτοι θα κερδισουν γιατι θα τους πρωοθησουμε μεσα απο το Site μας!!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18-02-05, 13:56
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΑΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ....ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΥΤΟ...