PDA

Επιστροφή στο Forum : Hondaβαριέμαι



stilovatis
04-07-05, 00:26
Μετά απο τις ταινίες που πιστεύω όλοι θα έχουμε δει Fast and Furious 1 & 2 οι ιάπωνες έχουν αρχίσει και πουλάνε τρελά δε λέω ωραία αμάξια με τρομερά μοτερ και μ ενα σωρο βελτιώσεις αλλα βαρέθηκα να βλέπω τα τυπάκια να κοιτάνε στραβά με το βλέμα έχω Χόντα με αυτοκόλλητο Vti και ταμπούρα πίσω.Εχουμε ένα αλβανο επάνω με ένα Civic βυσσινί με κιτρινη αεροτομή όποτε με δει απο πίσω να μου κολλήσει,πηγαίνω για καφέ θα περάσουν και 100 χόντα και οχι τίποτα άλλο τα αγοράζουνε και πανάκριβα ακούω κατι τιμές και όταν τους λες πολλά το πήρες σου λένε οχι οχι είναι χόντα!!Αντε Γειά μάγκες...

verone
04-07-05, 16:51
Τα HONDA ειναι δυνατα παντος!

stilovatis
05-07-05, 02:01
Δυνατα είναι αλλα μόνο το μοτέρ τους αξίζει...

Stilatos
05-07-05, 11:58
stilovatis ακου να σου πω γιατι γινεται αυτος ο ντορος στο εξωτερικο γιατι το εχω ζησει μιας και ειμουνα αμερικη για μερικα χρονια. Το δικο τους ¨punto gt, rallye,saxo" ειναι πανω κατω τα civic η καποιο αλλο μοντελο της honda και για αυτο γινεται αυτος ο ντορος. Ασε που υπαρχουνε απειρα πραγματα για τα honda εκει περα παρε ενα περιοδικο αμερικανικο περιοδικο και θα καταλαβεις τι λεω οτι μπορει να σκεφτεις το εχουνε.

ahatzig
05-07-05, 12:28
Εγω τι να πω ρε παιδια που εχουμε πηξει στα Γιαπωνια εδω κατω? Τι Civic, τι Integra, τι RX-8, τι και τι (ολα παμφθηνα μεταχειρισμενα απο Ιανωνια με ενα κατοχο και λιγα χλμ - Μπεεεεε ρεεεεεε) και ολα Type-R ε? (Η μ@@κια που τους δερνει). Μεχρι και ο γαμπρος μου τρελλαμενος με τα Honda. Honda Integra 1.6 με 17αρες ζαντες, αγωνιστικο φιλτρο και ενα βαρελλι τελικο. Μεγιστη ταχυτητα 160χλμ (μετα εχει κοφτη). Εχω τρελλαθει!!!!! Viva Italia!!!!

stilovatis
05-07-05, 14:20
Επειδή ημουνα και εγω Stilatos κάποιο διάστημα στην Ιταλία τα Χόντα τα είχανε γραμμένα στα ..... τους, οσο για την Αμερική δεν έχω ιδέα φίλε μου,απλά έχει γίνει πολύς ντόρος με αυτά τα αμάξια και εχω αρχισει και βιδώνομαι...

S_Bravo
13-07-05, 20:29
Επειδη εχω οδηγησει ενα vti 160Ps ,του 98, στροφάρει απιστευτα μετα απο καποιες στροφες και πανω.(η πλατη ειναι βιδωμενη στι καθισμα).Αλλα ο δρομος πρεπει να εχει μηδενικη ανωμαλια (πχ απο σαμαρακια) γιατι νομιζεις οτι εισαι ετοιμος να πραγματοποιησεις το παιδικο σου όνειρο:ΠΙΛΟΤΟΣ...
Διακτυνιστηκαμεεεεεεεεε (βλ Ημισκουμπρια)
...καποιος το πεκ-τεκ ρε παιδια να γυρισουμε πίσωωωωωωωωωωωωω.....Σκοτυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...