PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενα μεγάλο μπραβο σε ολους μερος 2ο...



Soul_Giannis
10-07-05, 23:41
Οφειλω πραγματικα να πω ενα μεγαλο μπραβο σε ολους που ειπαν πως θα ερθουν στην εκδρομη του αγαπημενου μας Club και δεν ηρθαν!

Σας ευχαριστω που ακομα μια φορα μας γραψατε κανονικα!
Επισης να ευχαριστησω αυτους που με ενημερωσαν πως δεν θα ερθουν απο την προηγουμενη μερα εστω και στις 7 το πρωι και με εκαναν να μην τους περειμενω!

Αλλα ποτε δεν θα συγχωρεσω αυτους που με εκαναν να τους παρω τηλ στις 8:00 και να μου πουν πως δεν θα ερθω!!!!!

Να ευχαριστησω ολους εσας που καθησατε να τσακωθητε και να χαλασετε την ζαχαρενια σας με καποιον απο εδω μεσα που περιμενε να ερθει σε μια συναντηση για να μπει να κανει ενα Post απαραδεκτο και μετα να μας γραψει στα ..........(βλεπεις δεν μου επιτρεπετε να σου πω το που μας εγραψες)λεγοντας οτι θα ερθει στην εκδρομη και δεν ηρθε!

Επισης να ευχαριστησω τον Προεδρο του Club(Προεδρο?Ελα Αλεκο!!!Εχεις δει τον Προεδρο τοντελευταιο μηνα?Μηπως πηρε κανεναν τηλεφωνω?ΟΧΙ?ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)

Να ευχαριστησω ολους εσας που βαριεσται να ερθεται σε καποια συναντηση του Club και σε καποια εκδρομη και να σας υπενθημισω πως δεν ειμαστε Club ταβερνιαριδων και Ιδιοκτητων Καφετερειας για να πηγαινουμε μονο για καμια μασα η για κανα καφε!StiloClub σημαινει να παιρνουμε το αμαξι μας που αυτο μας δενει και να πηγαινουμε ακομα και 3 ωρες μακρια για να απολαυσουμε την μαγεια του αυτοκινητου μας και της καλης παρεας!

Να ευχαριστησω ολους εσας που αγαπατε το Club και για μενα το αγαπατε ολοι ασχετα αν ειστε Νο00001 η Νο 10543 γραμμενος στο Club!Ειμαστε ολοι το ιδιο και ολοι εχουμε τα ιδια δικαιωματα να πουμε οτι θελουμε και να κανουμε οτι ειναι καλυτερο για το Club και την πορεια του!
Να πουμε τα παντα και ξεκαθαρα και να γυρισω και να πω π.χ Ρε μαλακα Γιαννη ειναι μακρια το Πευκι!Θελω να ερθω αλλα νομιζω πως δεν βολευει για ολους μηπως θα θελατε να παμε καπου ποιο κοντα και να βολευει ολους?
Οπως ειπε ο Ηρακλης για να γινει συναντηση Παρασκευη βραδυ γιατι δεν μπορει αλλη μερα και η επομενη συναντηση θα γινει Παρασκευη!

Να ευχαριστησω την πιο αξια κοπελα αυτου του Club την Ανθη που ηταν Γραμματεας του Club.Ναι.Καλα ακουσατε!Ηταν!Γιατι σημερα πλεον ειδε πως τελικα τρεχει να κανει πραγματα για 5 ανθρωπους εδω μεσα και βαρεθηκε πλεον να βλεπει εμενα(Γιατι δεν σου αρεσω?)και 5 ακομα ανθρωπους και ολοι οι αλλοι να μας εχουν γραμμενους εκει που δεν ποιανει μελανι!

Να δουμε τωρα ποιος θα αποτελοιωσει το Καταστατικο και οτι αλλο εχει αναλαβει αυτη η κοπελα και πιστεψτε με ειναι παρα πολλα αυτα που κανει!

Να ευχαριστησω επισης εναν πολυ καλο μου φιλο τον Θοδωρη ο οποιος εχει κανει τα παντα να κανει την σελιδα αυτη καλυτερη μακραν απο αλλους και εσεις κατσατε και τον κραξατε γιατι χασατε 10 παπ.....ριες απο το Fun Time Και τρεξατε να τον φατε!Που εχει ριξει απιστευτα ξενυχτια (ενα απο αυτα μαζι)Για να φτιαξει το Forum και εσεις τον γραφετε στα .... και δεν ερχεστε σε μια συναντηση!

Επισης να ευχαριστησω ολους αυτους που ετρεξαν,κουραστηκαν,γουσταρησαν,καυλωσαν,χαλασανε
λεφτα απο την τσεπη τους και κανανε καποια πραγματα να φτιαξουν αυτο που εγω το εχω 2ο μου
σπιτι το StiloClub!

Τελος να ευχαριστησω εμενα τον ΜΕΓΙΣΤΟ ΜΑΛΑΚΑ που ξυπνησα την Στελλα τον ξαδερφο μου τον ξαδερφο της απο την Αυστραλια που ηρθε για διακοπες και τον τραβαγα να ερθει μαζι να δει
πως ειναι οταν παμε εκδρομη και ποσο καλα παιρναμε και τελικα πηγαμε οι εξης:
Soul_Giannis
Sound@Stilo
Sound&Style
Mixalis
ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΑΛΑΜΗ ΔΑΧΤΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥΤΖΩΘΟΥΜΕ!!!!!


Αλλα να σας πω κατι εγω καλα περασα!
ΕΣΕΙΣ ΧΑΣΑΤΕ!!!

karaLRS
11-07-05, 00:41
Να δηλώνεις συμμετοχή και να μην έρχεσαι είναι απαράδεκτο....

Επίσης θέλω να συμφωνήσω για την Ανθή και τον Θοδωρή....

Koulou
11-07-05, 00:42
Η κατάσταση νομίζω πως έχει αρχίσει να ξεφεύγει... :(
Το καλύτερο είναι, κατά τη γνώμη μου, να κάτσει ο καθένας να αναλογιστεί τις ευθύνες και τις υποχρεώσεις του, ή ακόμα και το τι του αξίζει και τι όχι και να πράξει το καλύτερο που πιστεύει... :roll:
Κρίμα είναι πάντως... :(

stilovatis
11-07-05, 01:13
:153 :153 :153 :153 :153

manosm
11-07-05, 07:26
Γιαννη ολα αυτα που εχεις γραψει με στεναχορουν παρα πολυ και νομιζω οτι οσο ποιο κοντα στην Αθηνα ειναι καποιος τοσο ποιο μακρια βρισκετε απο αυτο και απο τις εκδηλωσεις του.Εγω και νομιζω και ολα τα υπολοιπα παιδια που βρισκομαστε μακρια απο την Αθηνα καθε φορα που παιρνω το sms για τις συναντησεις του club σκεφτομε τι ατυχος που ειμαι μακρια και ολοι εσεις που εχετε αυτην την ευκαιρια δεν την εκμεταλευεστε.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.Οσο για την αλλαγη στην ημερα των συναντησεων για Παρασκευη τουλαχιστον μην αλλαξετε την Τεταρτη για το διαστημα απο 19 εως 21 για να μπορεσω να σας δω.Καλο κουραγιο και πιστευω να αλλαξουν ολα αυτα τα δυσαρεστα πραγματα. :)

mike
11-07-05, 09:22
Προσωπικά προβλήματα υγείας μας απέτρεψαν να παραβρεθούμε. Προσπάθησα την προηγούμενη να βάλω ένα πόστ, το φόρουμ ήταν κάτω. Τηλέφωνο δεν είχα μυαλό να πάρω, είχα πιο σημαντικά πράγματα στο μυαλό μου. Συγνώμη εάν περιμένατε, τώρα είμαστε πάτσι.

Παρακαλώ σχόλια προς το άτομο μου να σταματήσουν εδώ. Δεν είχα επιλογή.

Soul_Giannis
11-07-05, 09:57
Ειχες απειρες 1ον το τηλεφωνω!
Καποιες μερες προλαβαινες να παιρνεις τηλ καποια μελη και να τα ρωτας αν θα ερθουν στην συναντηση για να ερθεις και εσυ?
Εχουμε κανει παρεουλες μου φενεται και αν δεν ερθει ενας δεν ερχεται και ο αλλος!

mike
11-07-05, 10:16
Γιάννη κάνεις λάθος, δεν θα το συνεχίσω. Πιστεύω οτι μπορείς να καταλάβεις το ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ έτσι?

Για να είσαι όμως ενημερωμένος:

1. Δεν έχω πάρει ΠΟΤΕ τηλέφωνο για να έρθω επιλεκτικά σε συνάντηση.
2. Είναι λογικό να έχουμε κάποιες συμπάθειες σε ορισμένα άτομα που ταιριάζουμε περισσότερο, ηλικία, ενδιαφέροντα κτλ. Αυτό όμως δεν εχει σταθεί ΠΟΤΕ εμπόδιο στο να μην παραβρεθούμε εάν κάποιοι λείπουν.

Ελπίζω να μετριαστεί ο εκνευρισμός σου, και να καταλάβεις την θέση μας. Εάν τώρα δεν θέλεις, so be it.

Sound&Stilo
11-07-05, 10:43
Oλα καλά λοιπόν, ξαφνικά με το που μπήκε το καλοκαιράκι (που υποτείθεται είμαστε πιο χαλαροί) σκορπίσαμε,έχουμε άπλετο χρόνο να γράψουμε στο forum και ελλάχιστα λεπτά για να αποφασίσουμε ότι έχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε από το να τρέχουμε με το club από εδώ κι από εκεί.
Δεν έχω προσωπικό πρόβλημα με κανέναν απολύτως, ούτε κόβω φλέβες που δεν ακολουθούν, απλά με πειράζει που αυτό που εισπράττω είναι πως όχι ότι δεν υπάρχει χρόνος αλλά διάθεση. Οσο περνάει ο καιρός αντιλαμβάνομαι ότι δεν υπάρχει ουσία να γράφουμε σε περιοδικά , να στύνουμε το καταστατικό και διάφορα άλλα θα έλεγα πως πλέον ο καλύτερος τρόπος για να προχωρήσουμε θα ήταν ο δικτυακός και από εκεί και πέρα σε φιλικό επίπεδο μεταξύ κάποιων μελών να γίνονται συναντήσεις. Διαπιστώνω επίσης ότι είναι ατυχές να γκρινιάζουμε μετά από κάθε προγραμματισμένη συνάντηση,-είναι αρνητικό- καλύτερα να βάλουμε ένα τόπικ για το πως επιθυμεί το κάθε μέλος να διατηρηθεί αυτή η παρέα κι από εκεί και πέρα να βγάλουμε ένα αποτέλεσμα όλοι μαζί κι όχι μόνο το ΔΣ- ίσως είναι αυτό που χαλάει και το γλυκό! Εγώ θα ωραιοποίησω για άλλη μια φορά τα πράγματα στα περιοδικά, γράφοντας για την
ΕΞΑΙΣΙΑ εκδρομή του Ιουλίου (σχετικές φωτο στο gallery) , για το πόσο θέλουμε νέα μέλη κλπ. , όμως θα είναι και η τελευταία φορά όχι όμως γιατί σπάστηκα αλλά πολύ απλά ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ Τ Ι Π Ο Τ Α
Δε θα ήθελα ποτέ να φτάσουμε στα επίπεδα του puntoclub,ας κάνουμε κάτι να το διορθώσουμε ή να το δυαλύσουμε, έμμεση κατάσταση δεν ύπάρχει.-

verone
11-07-05, 11:03
Πρεπει να ερθουν ολοι την παρασκευη να τα πουμε απο κοντα γιατι το club δεν ειναι μονο στο www.stiloclub.gr!

Nikos
11-07-05, 11:58
Τι να πω ρε παιδιά... Λυπάμαι... Είναι κρίμα. Και μην σταθείτε τι λέει ο ένας για τον άλλο, και αυτός για εκείνον... Δώστε βάρος στο ποστ της Ανθής. Εκεί μέσα είναι όλο το ζουμί. Τον επόμενο μήνα που θα μας ζητήσουν τα περιοδικά ένα κείμενο με τα events του club τι θα τους δώσουμε? Κάποιοι τρέχουμε να δείξουμε ένα club σοβαρό, που έχει μέλλον και συνεχή ανοδική πορεία. Εμείς τρέχουμε για να το διαλαλίσουμε, αλλά ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ είμαστε η ψυχή του club και ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ θα αποδείξουμε ότι όντως είμαστε σοβαροί και με στόχους ακόμη πιο υψηλούς.

Μήπως κάποιοι κάνουμε λάθος? Τι θέλουμε από το club? Τι είναι αυτό που ψάχνουμε? Μας αρκεί ένα forum? Μας αρκεί να λέμε πέντε κουβέντες και κανένα αστείο να παιρνάει η ώρα? Μήπως τα μπερδέψαμε λίγο? Το φόρουμ είναι ένα μέσο που βοηθάει το club (τους ανθρώπους) να είναι σε επαφή. Τελικά καταλήξαμε στο να είναι το forum το club και οι άνθρωποι το μέσο που γράφονται τα ποστ...

Εγώ δεν λυπάμαι για το αν αδιαφορούν κάποιοι ή όχι. Όταν μπήκα στο club το forum ήταν υποτιπώδες, το club όμως έσφιζε από ζωή. Ήρθαν άλλα τόσα μέλη, έφυγαν άλλα τόσα, και πάλι πίσω να γυρίσουμε στην τελική (στο αχούρι site αλλά γεμάτο ζωή club) εμένα δεν με πειράζει. Εγώ γνώρισα κάποια άτομα τα οποία ότι αμάξι και να πάρουν, σε όποιο club και να ανοίκουν, θα είναι φίλοι μου.

Λυπάμαι για τον κόπο πολλών ανθρώπων, (και δεν μιλάω για μένα γιατί υπάρχουν άνθρωποι που κουράστηκαν πολύ περισσότερο από εμένα), που το club αυτό πήγε σε εκθέσεις, μπήκε σε περιοδικά, προβλήθηκε από άρθρα και τηλεοπτικές εκπομπές, συμμετείχε σε φιλανθρωπίες, έγινε γνωστό σε πάρα πολύ κόσμο, δημιούργησε μια ιστοσελίδα παράδειγμα προς μίμηση, και τώρα όλα αυτά πάνε χαμένα...

Stilatos
11-07-05, 13:56
τα παιδια εχουνε δικιο οτι και να πει κανεις :(

Soul_Giannis
11-07-05, 14:27
Γιάννη κάνεις λάθος, δεν θα το συνεχίσω. Πιστεύω οτι μπορείς να καταλάβεις το ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ έτσι?

Το καταλαβαινω αλλα πιο ευκολο ειναι το να παρεις τηλεφωνακι παρα να
κατσεις να κανεις ολοκληρο post!Νομιζω!


Για να είσαι όμως ενημερωμένος:

1. Δεν έχω πάρει ΠΟΤΕ τηλέφωνο για να έρθω επιλεκτικά σε συνάντηση.
Το εχεις κανει και μην ορκιστεις κιολας!Ακουσε με ξερω!


2. Είναι λογικό να έχουμε κάποιες συμπάθειες σε ορισμένα άτομα που ταιριάζουμε περισσότερο, ηλικία, ενδιαφέροντα κτλ.
Δεν διαφωνω καθολου σε αυτο!

Αυτό όμως δεν εχει σταθεί ΠΟΤΕ εμπόδιο στο να μην παραβρεθούμε εάν κάποιοι λείπουν.
Μην το λες αυτο το εχεις κανει!


Ελπίζω να μετριαστεί ο εκνευρισμός σου, και να καταλάβεις την θέση μας. Εάν τώρα δεν θέλεις, so be it.
Δεν θελω να χαλασω τις σχεσεις μου μαζι σου αλλα ρε φιλε μην βγαινεις και λες κατι και τα κανεις ολα σκατα και μετα τα γραφεις!
Οκ?

stilo7
11-07-05, 14:42
ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mike
11-07-05, 14:45
1. Πές μου πότε έκανα επιλογή σύμφωνα με τους παρευρισκόμενους.

2. Αν θυμάμαι καλά συμφώνησες με τα λεγόμενα μου στο "Τί γινεται"


Δυστυχώς, απο εδώ και πέρα δεν πρόκειται να ξαναπάρω θέση σε καμία δύσκολη κατάσταση, ούτε θα πάρω πρωτοβουλία να βγάλω τα κάστανα απο την φωτιά με το ΔΣ να κάθεται και να τα κοιτάει..... Μην μου ξαναπεί όμως κανένας σε συνάντηση οτι μας γράφουν κτλ.

Ούτε κι εγώ θέλω να χαλάσω την σχέση μου ούτε με εσένα, ούτε με κανέναν εδώ μέσα. Δεν έχουμε να χωρίσουμε, ούτε να διεκδικήσουμε τίποτα.

Το τόπικ για μένα είναι locked.

Nikos
11-07-05, 14:59
Το τοπικ θα κλειδωθεί για 2 λόγους:

1. ΔΕΝ πρέπει να εξελιχθεί σε προσωπική διαμάχη ατόμων (υπάρχουν και πμ, τηλέφωνα, SMS, e-mail, ΕΛΤΑ, ταχυδρομικά περιστέρια κλπ).
2. Ανοίγει τοπικ στο "Γενικά" πάλι, με θέμα "Τι περιμένουμε - τι θα θέλαμε από το Stiloclub."