PDA

Επιστροφή στο Forum : topic χωρις ονομα..please help!



stilovatis
13-07-05, 09:10
Σημερα ξημερωματα στη λεωφορο Καβαλας,αγνωστης ταυτοτητας μαυρο honda civic θεωρησε καλο να κλεισει με το αυτοκινητο του ασπρο peugeot gti ριχνοντας το πανω σε κολωνα και στεροντας τη ζωη απο ενα φιλο μου..ακομα δεν ξερω λεπτομερειες αλλα παρακαλω οποιον ειδε κατι να το αναφερει γιατι τετοιες πραξεις πρεπει να πληρωνονται...οποιος μπορει να το μεταφερει και σε αλλη αντιστοιχη λεσχη αυτοκινητου θα τον ευχαριστουσα θερμα...

Αντιο φιλε μου Στεφο....

face
13-07-05, 09:17
οχι ρε π#$%^η μου...συλληπητηρια..

Nikos
13-07-05, 09:49
Τα συλληπιτήριά μου Νικόλα...

MaGeLaNoS
13-07-05, 10:05
Τα συλληπητηρια και απο μενα αν και κανεις δε μπορει να σβησει μια τετοια θλιψη.Να εισαι γερος ωστε να τον φερνεις στο μυαλο σου και να θυμασαι τις καλες σας στιγμες και να τον κρατας ετσι ζωντανο(εχω χασει και γω φιλο και συγγενη..κουραγιο)

stilovatis
13-07-05, 10:09
Ευχαριστω πολυ παιδια..

mike
13-07-05, 10:12
Τα λόγια είναι περιττά... Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει....

Μακάρι να βρεθεί ο υπαίτιος και να τον κλείσετε μέσα για πάντα.....

thanasis134
13-07-05, 11:39
Αυτά είναι τα άσχημα...Τα συλλυπητήρια και από μένα!

Panos_IOA
13-07-05, 13:33
Αλλος ενας φερελπις νεος στο βωμο της ηλιθιοτητας, της καφριλας, της αλητειας καποιου εγκληματια.....

Ας ειναι καλα εκει που παει, και ο θανατος του ας γινει μαθημα για ολους μας.
Ελπιζω ειλικρινα να βρεθει το καθικι που το εκανε... Να αναπαυτει η ψυχη του τουλαχιστον....

ckalfas
13-07-05, 14:11
Συλλυπητήρια...

Karateka
13-07-05, 14:44
Να τον θυμάσαι πάντα φίλε...

Soul_Giannis
13-07-05, 15:35
Συλλυπητήρια...

stilo-hraklis
13-07-05, 15:42
Τα συλληπηρια μου ρε φιλε......κριμα .. :215

Koulou
13-07-05, 16:08
Ό,τι και να πούμε είναι λίγο...
Συλλυπητήρια...
Θα το μεταφέρω σε άλλα club...

S_Bravo
13-07-05, 16:42
Θερμά Συλλυπητήρια ρε παίχτη.
Να σαι παντα καλα να τον θυμάσαι στα καλύτερα του.


Δεν ειναι τετοιες οι στιγμές, αλλα ο αλητης θα το βρει απο το Θεο.

ammoulianiotis
13-07-05, 18:30
Ευχομαι να βρεθει ο υπευθυνος...
Να'σαι παντα γερος να θυμασαι το φιλαρακι σου...
Αρκετοι απο εμας εχουμε βρεθει σε τετοια ασχημη θεση...
Τα συλλυπητηρια μου...

stilovatis
13-07-05, 19:51
Το μετεφερα στα παρακατω Club:Greekrenaultclub,redliners,hondaclub,ibizaclu b,alfisti..σε λγακι θα παρω και στα καναλια μπας και κανουμε τιποτα,η τροχαια ειπε οτι υπαρχουν 4 καμερες στο συγκεκριμενο σημειο..

Koulou
13-07-05, 23:39
Εγώ το μετέφερα επίσης στα clubcento και focusclub

stilovatis
13-07-05, 23:43
Εγώ το μετέφερα επίσης στα clubcento και focusclub
Σε ευχαριστω πολυ σου εμαι υποχρεος

Koulou
13-07-05, 23:46
Χρέος όλων μας να κάνουμε οτιδήποτε μπορούμε αντίστοιχες καταστάσεις...

thanasis134
14-07-05, 00:09
Μακάρι να βρεθεί το μαλακισμένο και η επόμενη συνάντηση να είναι στο τμήμα να του ρίξει από μια μπουνιά ο καθένας μας ...
Έχω σπαστεί πάρα πολυ από την ώρα που το διάβασα!

face
14-07-05, 07:59
μεταφερθηκε επίσης στα www.puntoclub.gr, www.clubpunto.gr, www.gtc.gr

Panos_IOA
14-07-05, 10:20
Το μετεφερα στα παρακατω Club:Greekrenaultclub,redliners,hondaclub,ibizaclu b,alfisti..σε λγακι θα παρω και στα καναλια μπας και κανουμε τιποτα,η τροχαια ειπε οτι υπαρχουν 4 καμερες στο συγκεκριμενο σημειο..

Ιδου το μεγαλο ερωτημα!!!! Οντως ειναι σπασιμο οι καμερες, να σε παρακολουθουν συνεχεια, αλλα απο την αλλη εστω κι αν βοηθησουν ΜΙΑ φορα για να βρεθει ενα καθικι σαν αυτον τον εγκληματια, αποζημιωνομαστε, τουλαχιστον ηθικα!!

Αν τον βρουνε τελικα απο τις καμερες, εγω προσωπικα θα αναθεωρησω την αποψη μου για αυτες και θα συμφωνησω στη λειτουργια τους!!!

Μακαρι να την δω την παλιοπ**στα πισω απο τα καγκελα !!!!!!!!!!!!!!!!!!

montechristo
14-07-05, 11:56
Συλληπητηρια κι απο εμενα φιλε μου. Ειδα το θεμα στο driftclub.gr και θα το μεταφερω κι εγω με την σειρα μου στο forum του mx5.gr.

Κουραγιο και συλληπητηρια και παλι...

psychokiller
14-07-05, 13:11
Δυστυχώς ότι και να πείς είναι λίγο, κουράγιο στην οικογένεια και στους φίλους.

ThoDoriS
14-07-05, 16:16
Κρίμα.....το κακό είναι οτι αυτά γινόντουσαν στο παρελθόν,γίνονται και θα συνεχίσουν να γίνονται.....

aman17-2
15-07-05, 09:55
:cry: :215 αν τελικά βρεθεί........$#%#@%#@%#$%
γουστάρω να ρίξω και εγώ μερικές....
τον παλιομλκα......
ούτε καν σταμάτησε...
εδώ γρατσουνάς κάποιον και αφήνεις το τηλ σου...πόσο μάλλον να τον βγάλεις από τον δρόμο...
τον παλιομλκα....

S_Bravo
15-07-05, 16:54
Τι να σταματήσει ρε παιδια,το παλικαρι αν ειναι ηθικος αυτουργος ,και ξημερωματα....την εκανε με ελαφρα.
Οι κάμερες είπαν τίποτα?..
Αν και δεν ειναι το τοπικ...ενας γνωστος μου ελεγε οτι ξημερωματα 2 saxorala το ειχαν ριξει στο κυνηγι,γιατι όμως?
Επειδη ο πρωτος μπηκε αποτομα μπροστα απο τον αλλο,ο δευτερος προσπαθουσε να τον κλεισει οπου μπορουσε,στροφες,στραβοτιμονιες ο ενας στον αλλο.... :217

Παιδια ολοι εχουμε κανει μαλακιες και ολους μας εχει πιασει ο εγωισμος,αλλα για να προσπαθησεις να μεινεις ζωντανος, πρεπει να θεωρεις οτι ο αλλος ειναι παντα τρελος και παντα να δινεις τοπο στην οργη.Και γω τα χωνω σε κατι μ@λ@κισμενα που οδηγουν χωρις λογο,μεσα στην κινηση, στα 4cm,πισω μου και φρενα εχω κοκαλωσει και οτιδηποτε...Αλλα αξιζει;
ΟΧΙ.

Panos_IOA
15-07-05, 16:59
ΟΧΙ και παλι ΟΧΙ!! Δεν αξιζει με τιποτα!! Δηλαδη αν ο αλλος ειναι μαστουρωμενος, πιωμενος ή απλα καθυστερημενος, θα παμε κι εμεις να σκοτωθούμε μαζι του;;
Συμφωνω με τον S-Bravo.

Αρκει την καταλληλη στιγμη να χαλιναγωγησουμε τα νευρα μας!! Δυσκολο, αλλα πρεπει να το μαθουμε κι αυτο!!

Ο δυσκολοτερος αντιπαλος ειναι ο ηλιθιος, για να τον αντιμετωπισεις πρεπει να πεσεις στο επιπεδο του και εκει ΣΙΓΟΥΡΑ θα χασεις!! Παιζεις εκτος εδρας!!

S_Bravo
15-07-05, 17:11
Χτές βγα'ινω στην Ηρακλείου (Ν.Ηρακλειο) που ενώ σταματησε ο καθοδον για να περασω, και πισω του ενα τζιπακι, βγήκε ενα αλβανι με μπυρα στο χερι να τους προσπερασει ολους,και εκοψε γιατι αυτος που σταματησε του εκανε χειρονομια για να κοψει.
Ειδάλως το αλβανι θα ειχε βγαλει καρπους.( Θα τον ειχα φυτεψει).
ΑΝ λεμε ΑΝ ήταν η μητερα σας ή καποιος ηλικιωμενος δικος σας,και δεν υπηρχε ο χρυσος ανθρωπος να του πει σταματα...Τι θα γινοταν?

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Μαστούρης! και (Αλβανος)
Σωστο αυτο το τελευταιο που ειπες Παναγιωτη.

stilovatis
15-07-05, 18:09
Μολις γυρισα απο το Αγρινιο οπου εγινε η κηδεια...ο μαρτυρας ειπε τα εξης..ηταν αριστερη λωριδα το 106 και απο τη μεσαια του εκανε προσπεραση ενα αυτοκινητο και αμεσως μπηκε μπροστα του,την ωρα που εκανε αυτη την κινηση χτυπησε τη δεξια μπροστα μερια του 106 και το αμαξι καβαλησε τη διαχωριστκη ,χτυπησε σε μια κολωνα και αρχισε να κανει σβουρες..επανω στο αυτοκινητο υπαρχει κοκκινη μπογια απο το αμαξι του μαγκα...η τροχαια ειπε οτι οι καμερες μπορει να μην ηταν σε λειτουργια εκεινη την ωρα..και οι 4??τι σκατα τι πληρωνουμε δηλαδη?για να ειναι κλειστες?στην αττικη οδο παντα ανοιχτες ειναι και σου στελνουν την κληση την αλλη μερα...