PDA

Επιστροφή στο Forum : απορια προς τον Sound&Stilo



PUNTOGT2DA
21-07-05, 07:38
φιλε Sound&Stilo στην ενοτητα:
"Ενα μεγάλο μπραβο σε ολους μερος 2ο..."
καπου σε ενα ποστ σου αναφερεις το εξης: "Δε θα ήθελα ποτέ να φτάσουμε στα επίπεδα του puntoclub,"
θα ηθελα να σε ρωτησω τι εννοεις με αυτο που λες;

και απο εκει και περα μολις απαντησεις , θα σου απαντησω και εγω σαν προεδρος του PUNTO CLUB αναλογα.

ευχαριστω

ThoDoriS
21-07-05, 09:08
Είναι η Ανθή......και όχι "ο" και Δημήτρη αυτό που εννοεί είναι το διαχωρισμό που έχει υπάρξει και αυτή τη στιγμή υπάρχουν 3 sites για punto.

Γνωρίζω πολύ καλά την κατάσταση, δηλάδη το ότι τα άλλα παιδιά σε σάς κράτησαν μόνο την σελίδα και είπανε ότι δεν έχουν σχέση με το puntoclub (μετά δε το τήρησαν όμως-κατ εμέ) οτί εσείς κάνατε μια νέα προσπάθεια με σκοπό να διώξετε τα "κακα" στοιχεία κτλ.....

Πίστεψε με η Ανθή δεν το είπε με κακό σκοπό, ο λόγος που το είπε είναι γιατί ποτέ δεν θα ήθελε να έβλεπε άλλη σελίδα και κατ επέκταση παρέα στο stiloclub.gr και άλλη στο stilo-club.gr.....

Πιστεύω να γίνομαι κατανοητός....

PUNTOGT2DA
21-07-05, 09:34
ok σορρυ δεν ηξερα οτι ειναι κοπελα!

ειναι οπως τα λες ακριβως.
τα κακα στοιχεια εφυγαν απο το PUNTO CLUB.

To θεμα με αυτους ειναι οτι αλλου παρουσιαζονται με το url τους και αλλου σαν PUNTO CLUB, και εκει υπαρχει το προβλημα μας!

ενα προβλημα , που θελοντας και μη θα το λυσουμε πολυ συντομα μιας και ειμαι σε θεση πλεον να σας πω οτι ειμαστε το μοναδικο νομιμο club για τα fiat punto, δηλαδη το PUNTO CLUB.

Αυτο που ξεκινησε απο την εποχη του athens punto club πριν απο περιπου 2 χρονια και μολις εγινε η ενωση με την θεσσαλονικη καταργησαμε το "εγωιστικο" athens!

στο θεμα νομιμοτητας οτι βοηθεια θελησετε ειμαστε στην διαθεση σας, μιας και το περασαμε και αυτο!

δεν εχω προβλημα με αυτο που εγραψε η ανθη απλα καταλαβαινεις την θεση μου οταν καποιος γραφει κατι για το punto club οτι πρεπει να γνωριζουμε τι λεμε.

οκ κανενα προβλημα και οτι χρειαστειτε εδω ειμαστε!

Υ.Γ.
Θα ηθελα ομως να γραψει και η ανθη αν εννοουσε αυτα που εμεις λεμε

Sound&Stilo
21-07-05, 09:39
Παρούσα! Να απολογηθώ λοιπόν, συγνώμη αν το ύφος της κουβέντας μου παρεξηγήθηκε,δεν ήταν σκοπός μου αυτός.Απλά η σκέψη μου αποτυπώθηκε σε λέξεις και δυστυχώς ο γραπτός λόγος είναι λίγο περίεργος , σε καμία περίπτωση δεν ήταν απαξιωτικός για το puntoclub, απλά ήθελα να αποτρέψω τη δημιουργία μιας παρόμοιας κατάστασης, προφανώς δε το διατύπωσα σωστά. :oops: :oops: :oops: :oops:

PUNTOGT2DA
21-07-05, 09:48
δεν υπαρχει κανενας λογος να απολογηθεις και προς θεου μην το παιρνεις ετσι!

πιστευω πως και στο δικο μας φορουμ αν γραφαμε κατι για το stilo club ο ThoDoriS που εχει κανει register θα ειχε τις ιδιες αποριες!

θα συμφωνησω οτι ο γραπτος λογος κρυβει παγιδες, κατι που το ζουμε πολλες φορες καθημερινα σχεδον σε διαφορα φορουμ.

αφου τα λες ετσι λοιπον δεν υπαρχει κανενα προβλημα!

να εισαι καλα!

Nikos
21-07-05, 09:49
Στην πυράααααα!!!!!!!! Είναι μάγισα!!!!!! Φέρτε τα σκόρδα!!!! :P:P:P:P:P:P

Κι εγώ την ίδια αίσθηση έλαβα Δημήτρη, γιατί γνωρίζω την Ανθή και κατάλαβα το ύφος της. Απλά δεν θέλησα το πρωί να γράψω, για να μην κάνω τον δικηγόρο κανενός (ακούς Τεο??? :P:P:P:P) :D

Sound&Stilo
21-07-05, 09:50
:D :D

PUNTOGT2DA
21-07-05, 09:55
οκ Nikos δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
εσυ που εισαι και απο salonica θα ξερεις ισως και τον αλλο δημητρη (djpap) και ισως σε εχει ενημερωσει για το τι εχει δημιουργηθει.

Nikos
21-07-05, 10:11
Τον Δημήτρη τον γνωρίζω κι έχουμε ειδωθεί αρκετές φορές. Πάνω κάτω ξέρουμε τι παίζει. Κανένα πρόβλημα δεν τρέχει! :)