PDA

Επιστροφή στο Forum : ΥΠΑΡΧΕΙ STILO ABARTH::::::



PANSTILO
21-07-05, 17:43
Παιδιά γεια χαρά και πάλι! Είμαι εδώ και 2 μέρες μέλος στο site αλλά έχω πολύ καιρό που το επισκέπτομαι. Ποτέ όμως δεν συνάντησα είτε στο site είτε στο δρόμο κανένα Stilo Abarth ή Michael Schumacher. Τι γίνεται; Κανείς δεν είναι κάτοχος κάποιου από τα δύο ή μήπως δεν έχουν κυκλοφορίσει στην Ελλάδα;

stilovatis
21-07-05, 19:39
Αbarth υπαρχει..εχει μια ψυχη απο εδω μεσα..schumacher δε νομιζω...τωρα αν συναντησεις κανενα απο τα 2 θα το καταλαβεις γιατι θα ειναι πολυ συντομη αυτη η συναντηση..εκτος αν συναντησεις τον Verone με moter απο alfa 3.2 gt...θα σε περασει μια μαυρη βολιδα με αυτοκολλητο zex και stiloclub.gr..the stiloclubian devil :159 :159..παλι σε εφτιαξα τρελε!!

Stilatos
22-07-05, 04:11
Το fiat stilo schumacher δυστυχως δεν πωλειτε απο την αντιπροσωπεια στην ελλαδα. Οσο για abarth υπαρχουνε που και που στο δρομο σπανιο μεν αλλα υπαρχουνε.

PANSTILO
22-07-05, 09:52
Mε έφτιαξες Stilovatis,αν και στεναχωρήθηκα γιατι έμαθα πως δεν υπάρχουν στην Ελλάδα Schumacher.Να κάνουμε κάτι ρε παιδιά!
Διάβασα καλά;;Stilo με κινητήρα από alfa 3,2;;;;;; :205 ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!Α!Ρε πύραυλε!!!!

ThoDoriS
22-07-05, 10:03
Schumacher μπορεί να μην έχουμε.....αλλά αρκετά πλέον φοράνε τον προφυλακτήρα και άλλα πράγματα του Schumacher......

Όσο για το Stilo με το 3.2 απλά είναι μια πλάκα :216

PANSTILO
22-07-05, 10:05
Stilatos από οτι βλέπω έχεις προφυλακτήρα Schoumacher και η μούρη του stilo σου έχει άλλο αέρα!
Ξέρεις που μπορώ να τον βρω και πόσο θα με πονέσει η τιμή του;

PANSTILO
22-07-05, 10:07
ΟK.Thodoris thaks για την σοβαρή απάντηση.Μήπως ξέρεις εσύ αυτό που ρώτησα τον Stilato;

ThoDoriS
22-07-05, 10:12
Περίπου στα 300-400ευρώ τον είχε πάρει ο Παντελής. Η τιμή που είχε βρεί τότε ήτανε η καλύτερη που υπήρχε.

Μπορείς να τον πάρεις φυσικά απο οποιαδήποτε αντιπροσωπεία, οπότε κάνε μια βόλτα απο το Ζαφειρόπουλο (μπλιάχ) και κάντου μια ερώτηση για το πόσο μπορεί να στον φέρει.....

Να ξέρεις αυτός έρχετε με τις σίτες κομπλέ κτλ......

Ρε συ φίλος όμως εσύ δεν έχεις πάρει το προφυλακτίρα του Γρηγόρη??? Θές να βγάλεις εκείνο για το Schumacher???

PANSTILO
22-07-05, 10:16
Οχι ρε!Τον εργοστασιακό έχω ακόμα.Οσο για το"μπλιαχ"στο Ζαφειρόπουλο συμφωνούμε απόλυτα.Να έχει χάρη που λυπάμαι την εγγύηση....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22-07-05, 11:06
ο παντελης απο που το πηρε????

stilovatis
24-07-05, 18:24
Νομιζω τον πηρε λιγοτερο απο 300 ο Παντελης..δεν ειμαι σιγουρος..στειλτου ενα pm οσο για το stilo 3.2 ηταν ενα καλοπροεραιτο αστειο..