PDA

Επιστροφή στο Forum : Αυτές είναι γυναίκες!!!!



PANSTILO
22-07-05, 17:46
Κοίταζα πριν λίγο τα εγγεγραμμένα μέλη του site.Το ξέρετε πως στην παρέα μας έχουμε πολλές stilίτσες;!! :116 Οι άλλοι δεν φτάνει που δεν έχουν αμάξια,δεν έχουν ούτε γυναίκες!Να δω γυναίκα να 200ρίζει με πειραγμένο stilo και τι άλλο!!!Γιατί να μην έχουμε τέτοιες στην Πάτρα.Μπράβο κορίτσια!ΓΕΡΑ! :132

aman17-2
22-07-05, 19:05
και ζωντανό και άξιο παράδειγμα η Κατερίνα....
που να δεις να μοιράζει και τσάγια... !!! :) :)

PANSTILO
22-07-05, 19:28
Μπράβο Κατερίνα! :116 Εσύ 200αρίζεις με πειραγμένο stilo;

aman17-2
22-07-05, 20:51
δεν χρειάζεται να είναι πειραγμένο...
1,6!!!!!!

παντελης
22-07-05, 22:24
μμμμ
μπραβο κατερινα.
αλλα ο Νικος τωρα θα σε περναει που ειναι τουρμπατος και δεν περναει απαρατηρατος.

Natalia
22-07-05, 23:40
Δεν κατάλαβα βρε μάγκες......Ποιος σας είπε ότι μόνο τα πειραγμένα ή τα 1600 200αρίζουν;
Έλα μην τσαντιστώ τώρα και αρχίσω τα Πυργιώτικα!!!!!!!!! :Ρ

A..και παρακαλώ....ο τίτλος να διορθωθεί.....

ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ!!!!!!! :P

Morfo
23-07-05, 08:46
Αλήθεια πόσες είμαστε?????
μακαρι να μπορούσα να το πειράξω αλλα είμαι ικανοποιημένη και με τα φτωχά 180..................

MaGeLaNoS
23-07-05, 09:39
200 και για μενα με το "ταπεινο" μου 1400αρακι.. :twisted: :twisted:

stilo-hraklis
24-07-05, 18:26
ωχχοοχο τι να πει και η ανθη που εχει νιτρο???εγω δεν μιλαω για τιν γυναικες θα κανω πια κοκοκοκοκο κικιρικου!!!

ammoulianiotis
24-07-05, 21:54
Αμαν! Απ'οτι βλεπω τα κοριτσια της παρεας μας ειναι γρηγορα...
Μ'αρεσει!!! :D

face
25-07-05, 08:15
κάτι έμαθα ότι σε ένα punto με το soul μέσα και την ανθή οδηγό στις στροφές σηκώνονταν στις 2 πλαινες ρόδες και ο soul είχε βρωμίσει αληθέυει??

ThoDoriS
25-07-05, 10:19
ναι.....αληθεύει......Πήγαινε με ανάποδα όλο το δρόμο......

Sound&Stilo
25-07-05, 11:13
Πέταγε το pountaki!!! παρ'ολο το βάρος....χαχαχα!!

Natalia
25-07-05, 21:48
Φτου......17 χρόνια οδηγάω.....με το Στίλο θα μαζέψω τις κλήσεις του κόσμου....
Άλλη μία σήμερα, για υπερβολική ταχύτητα....60 έλεγε το σήμα.....εγώ έκανα λάθος και πήγαινα με 160....
"Μα για έναν άσσο κάνετε έτσι κύριε πόλισμαν;"
"Όχι μαντάμ...αλλά γιατί ακούτε Μακρόπουλο live που μου αρέσει και γιαυτό σας σταμάτησα!!!!"
"Αν σας δώσω το ένα cd να φύγω κύριε πόλισμαν;"
"Αν μου δώσετε το ένα cd μαντάμ, θα γράψω ότι πηγαίνατε με 100"
"Αν σας δώσω και το δεύτερο;"
"Θα βάλω όριο τα 90 και δεν θα αφαιρεθούν πόντοι μαντάμ"
"Πάσο"
"Τα βλέπω"
"Αύριο κύριε πόλισμαν τι cd να έχω;"
"Θα τρέχετε και αύριο μαντάμ;"
"Λες να πήρα το Στίλο για χελώνα;"
"Καλά....γράψτε μου τον Πλούταρχο και βλέπουμε!"

Και δεν με χαλάνε τα 17 ευρώπουλα.
Η γκρίνια στο σπίτι "που εγώ δεν έχω πάρει κλήση ποτέ, κι εσύ τις μαζεύεις όλες!!!!! "

"Καλά βρε αγάπη μου, θα σε παίξω κι εσένα. Θα σε αφήσω να οδηγήσεις να σε γράψουνε πουλάκι μου!!!!"
"Κι έχεις λεφτά για πέταμα!!!!"
"Μα το ελληνικό δημόσιο αγάπη μου, μας χρειάζεται!!!!"

Φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και ποιος θα κάτσει στην ουρά γμτ να περιμένει να πληρώσει!!!!!!!

ckalfas
25-07-05, 21:52
:lol: Χο
:lol: Χο
:lol: Χο! Γειά σου ρε Ναταλία...

aman17-2
25-07-05, 22:29
την άλλη φορά να έχεις mp3 cd να μην πληρώσεις τπτ !!! :) :)

stilovatis
25-07-05, 23:30
Ναταλια και παλι καλα να λες που σου εκοψε αρκετα...φαντασου να επεφτες σε κανενα στραβοξυλο.....οπως εγω το Πασχα

Natalia
25-07-05, 23:39
Κυριάκο.......εγώ έχω πουλάκι μου....ο μπάτσος δεν είχε όμως!!!! :ΡΡ
Στιλοβάτη....ναι η αλήθεια είναι ότι φάνηκα τυχερή. Κακά τα ψέμματα, έφταιγα μέχρι αηδίας.
Δεν τόλμησα όμως να πω τίποτα, κυρία κατέβηκα, τον ευχαρίστησα, και παρόλο που δεν ήταν γνωστός, κύριος!!!!!

stilovatis
25-07-05, 23:45
Ενα απο τα καλα να εισαι γυναικα....μια γλυκια κουβεντα αρκει.. :211

PANSTILO
26-07-05, 08:17
Μόρφω,μια γυναίκα κάνει ένα stilo πιο όμορφο ακόμα και όταν δεν της ανήκει!Ξέρω που σου λέω!
Ναταλία θα έρχεσαι μαζί μου να γλιτώνω κλήσεις;Βάζω εγώ τα CDs!!!

Natalia
26-07-05, 22:48
Ώπα ρε παιδιά...μην τα παραλέμε....
Τα "κυβικά" μου δεν κάνουν το Στίλο πιο όμορφο....πιστέψτε με...Ίσα ίσα μόλις κατεβαίνω τα στρουμφάκια κουνάνε με λύπηση το κεφάλι για την ταλαιπωρία που τραβάει το αμάξι....
Παν, ναι ρε συ να έρθω.....Το ξύλο όμως θα το φάμε χώρια έτσι; Για την ακρίβεια θα πεταχτώ στο περίπτερο να αγοράσω τσιγάρα στην επίμαχη σκηνή, μη με ψάχνεις, οκ;
Μεγαλύτερη κουταμάρα από το να δικαιολογείσαι όταν έχεις άδικο, δεν νομίζω ότι υπάρχει.
Φταις, το ράβεις και τελειώνει η υπόθεση. Αν ο άλλος έχει διάθεση να μην σε γράψει το παίρνεις μυρωδιά με τη μία...

ΥΣ. Στο ίδιο σημείο σήμερα....με άλλο μπάτσο...τη γλίτωσα. Άκουγα Τερζή.....;-)

ammoulianiotis
26-07-05, 23:17
Αμαν βρε Natalia! Εχουμε τον Verone που τσιμπαει συνεχεια κλησεις, μην εχουμε και εσενα τωρα! Αυριο πηγαινε με Χατζηγιαννη να δουμε τι θα γινει! :D :D :D

stilovatis
26-07-05, 23:25
Η και Πλουταρχο..ειναι πολυ της μοδας..φοριεται πολυ,αρκετη μπατσαρια τον τελευταιο καιρο εξω..παλι δεν εχουνε λεφτα τα ταμεια..

Natalia
27-07-05, 00:49
Βασικά, κάθε μέρα έχει μπατσαρία εδώ. Ειδικά τις τελευταίες δύο εβδομάδες, με έχουν σταματήσει πάνω από 15 φορές. Σε 20 χλμ εθνικής , 5 μπλόκα. Και η γκαντεμιά; Να έχεις αργήσει στη δουλειά και να σε σταματάνε και τα 5!!!!

stilovatis
27-07-05, 00:51
Να έχεις αργήσει στη δουλειά και να σε σταματάνε και τα 5!!!!

Mου φαινεται εισαι λιγο τυχερη..στο επομενο jackpot ελα να παιξουμε μαζι ενα joker..

PANSTILO
27-07-05, 07:53
Παν, ναι ρε συ να έρθω.....Το ξύλο όμως θα το φάμε χώρια έτσι; Για την ακρίβεια θα πεταχτώ στο περίπτερο να αγοράσω τσιγάρα στην επίμαχη σκηνή, μη με ψάχνεις, οκ;
Οκ Natalia κατάλαβα και το ξύλο εγώ και τα CDs εγώ!
Δεν φοβάμαι όμως,ο καλός ο καπετάνιος στις φουρτούνες φαίνεται! :196

tzagarakis
27-07-05, 08:44
Και που να δειτε & τη Ντινα με το multiwagon :shock:

ammoulianiotis
27-07-05, 20:21
Στο Joker ειμαι και εγω μεσαααα! Μετραει που το πρωτο βραδυ που ειχα το διπλωμα στα χερια με σταματησαν για αλκοτεστ; Ευτυχως ειχα πιει μονο cola... :D

Katerina
27-07-05, 20:26
Κυριάκο σήμερα σας σκεφτόμουν όλους. Πήγα στην Ξάνθη για δουλειά κ θυμήθηκα τι έγινε στην Εγνατία, έξοδος Μάκρης!! Χεχεχ
Προσφέρουμε κ κρύο τσάι λόγω εποχής :D

Morfo
28-07-05, 15:14
Μόρφω,μια γυναίκα κάνει ένα stilo πιο όμορφο ακόμα και όταν δεν της ανήκει!Ξέρω που σου λέω!

Αυτο σημαινει οτι το δίνεις στη κοπέλα σου?............ωχχχχχχ

Morfo
28-07-05, 15:18
Ναταλία πλάκα έχεις.... απλά το ωραίο είναι πάντα σχετικό!
και εγω εφαγα κληση γιατι το εβαλα σε πεζοδρομο......εν κινήση εχω καιρό να φάω ευτυχώς.....

PANSTILO
28-07-05, 19:28
Αυτο σημαινει οτι το δίνεις στη κοπέλα σου?

Το αμάξι μου και την γυναίκα μου δεν τα δανείζω ποτέ.Ούτε το ένα στο άλλο!
Οσο για την κοπέλα μου από οδήγηση....άστα!
Απλά μια γυναίκα κάνει ένα stilo πιο όμορφο ακόμα και όταν μπαίνει μέσα.Και αυτο δεν ισχύει μόνο στα stilo..... :187

Morfo
28-07-05, 19:42
ΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΩΠΩΠ

PANSTILO
28-07-05, 19:45
Δεν αντελήφθην!

ammoulianiotis
28-07-05, 20:43
Μορφω θα συμφωνησω με τον PANSTILO! Το Stilo μου ουτε εγω το δινω στην κοπελα μου! Του πατερα ομως... ανετα!

Natalia
30-07-05, 19:38
Ναταλία πλάκα έχεις.... απλά το ωραίο είναι πάντα σχετικό!
και εγω εφαγα κληση γιατι το εβαλα σε πεζοδρομο......εν κινήση εχω καιρό να φάω ευτυχώς.....

Όμορφη Μόρφω μας.....πλάκα έχω.....λεφτά για κλήσεις δεν έχω!!!!!! :P :P

Όσο για γυναίκες και οδήγηση....
Φτου.....μην το ανοίξω το ρημάδι μου. Κακά τα ψέμματα, ξεχωρίζεις ότι οδηγάει γυναίκα από 2 χιλιόμετρα απόσταση.
Λίγες είναι οι drivers...... και φυσικά, οδηγάνε Στίλο! :D

stilovatis
31-07-05, 22:19
Εγω παντως της το δινω και ας μην εχει ακομα διπλωμα!Μια χαρα το παει!
Απλα οι γυναικες ειναι πιο προσεκτικες οταν οδηγουν...

PANSTILO
01-08-05, 08:43
Εγω παντως της το δινω

Λάθος!


και ας μην εχει ακομα διπλωμα

Πολύ λάθος!!!!


Μια χαρα το παει!
Απλα οι γυναικες ειναι πιο προσεκτικες οταν οδηγουν...

Και εμείς ερωτευτήκαμε αλλά δεν τρελαθήκαμε,τα stilo δεν τα καίμε!!! :104

Natalia
01-08-05, 17:50
Εγω παντως της το δινω και ας μην εχει ακομα διπλωμα!Μια χαρα το παει!
Απλα οι γυναικες ειναι πιο προσεκτικες οταν οδηγουν...

17 χρόνια εμπειρίας στο τιμόνι, από νταλκά μεγάλο για τη ρόδα, ένα συμπέρασμα έχω: Η γυναίκα που μαθαίνει να οδηγάει γιατί το έχει μεράκι κι όχι για να είναι της....μοδός (που έλεγε και η γιαγιά μου) βάζει τα γυαλιά σε πολλούς άντρες.
Οι υπόλοιπες είναι κίνδυνος...... :!:

stilo-hraklis
01-08-05, 17:58
ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ Ο ΧΑΡΟΣ ΣΕ ΖΥΓΩΝΕΙ!!!!!!Danger!!!!!!ου 666 ου 666 δεν τις δινω τις κοπελας μου να οδηγησει ουτε στο playstation!!!!!

S_Bravo
01-08-05, 18:42
Εγω ενα βραδυ.να ειναι καλα-- ειχα το χερι σε προβληματικη κατασταση,και ειπα για πρωτη φορα να της δωσω...
Σε 6 λεπτα και 48 δευτερα τα χερι εγινε καλυτερα και απο το αλλο, και το ξαναπηρα....
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ,...γι αυτο ηθελα να προστατευσω και τη Ιταλιδα φιλη μου...
Μολις ακουσα την αγαπημενη μου δευτερα(2α) με ΓΚρααακ να ζηταει βοηθεια απο τα διπλανα αυτοκινητα--απλα προσφερθηκα!

karaLRS
01-08-05, 20:23
Οι γυναίκες είναι καλές στην οδήγηση....αλλα μόνο σε ιδανικές συνθήκες!δηλαδή 25 βαθμους κελσιου , 29.92 mmhg ατμοσφαιρική πίεση , ηλιοφάνεια , κλπ κλπ...


κάτι απο αυτά να χαλάσει την κάτσαμε.... :)

Karateka
01-08-05, 20:34
Mόλις μου είπε ο προϊστάμενός μου ότι είδε ένα μαύρο στη Θεσσαλονίκη με το αυτοκόλλητο πίσω, να πηγαίνει μαμώντας και ήταν κοπέλα μέσα.

Ήταν μάλλον η κοπέλα του Κώστα.

verone
01-08-05, 21:29
και ζωντανό και άξιο παράδειγμα η Κατερίνα....
που να δεις να μοιράζει και τσάγια... !!! :) :)Την κατερινα της βγαζω το καπελο στην διαδρομη προς κωμοτηνη δεν μασαγε καθολου στης στοφες λιγοι ξερουν καλα αυτες τις στροφες!

verone
01-08-05, 21:32
Φτου......17 χρόνια οδηγάω.....με το Στίλο θα μαζέψω τις κλήσεις του κόσμου....
Άλλη μία σήμερα, για υπερβολική ταχύτητα....60 έλεγε το σήμα.....εγώ έκανα λάθος και πήγαινα με 160....
"Μα για έναν άσσο κάνετε έτσι κύριε πόλισμαν;"
"Όχι μαντάμ...αλλά γιατί ακούτε Μακρόπουλο live που μου αρέσει και γιαυτό σας σταμάτησα!!!!"
"Αν σας δώσω το ένα cd να φύγω κύριε πόλισμαν;"
"Αν μου δώσετε το ένα cd μαντάμ, θα γράψω ότι πηγαίνατε με 100"
"Αν σας δώσω και το δεύτερο;"
"Θα βάλω όριο τα 90 και δεν θα αφαιρεθούν πόντοι μαντάμ"
"Πάσο"
"Τα βλέπω"
"Αύριο κύριε πόλισμαν τι cd να έχω;"
"Θα τρέχετε και αύριο μαντάμ;"
"Λες να πήρα το Στίλο για χελώνα;"
"Καλά....γράψτε μου τον Πλούταρχο και βλέπουμε!"

Και δεν με χαλάνε τα 17 ευρώπουλα.
Η γκρίνια στο σπίτι "που εγώ δεν έχω πάρει κλήση ποτέ, κι εσύ τις μαζεύεις όλες!!!!! "

"Καλά βρε αγάπη μου, θα σε παίξω κι εσένα. Θα σε αφήσω να οδηγήσεις να σε γράψουνε πουλάκι μου!!!!"
"Κι έχεις λεφτά για πέταμα!!!!"
"Μα το ελληνικό δημόσιο αγάπη μου, μας χρειάζεται!!!!"

Φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και ποιος θα κάτσει στην ουρά γμτ να περιμένει να πληρώσει!!!!!!!Ιδες τι καλα παιδια που ειναι παντα δινουν αυτογραφο!

verone
01-08-05, 21:34
Αμαν βρε Natalia! Εχουμε τον Verone που τσιμπαει συνεχεια κλησεις, μην εχουμε και εσενα τωρα! Αυριο πηγαινε με Χατζηγιαννη να δουμε τι θα γινει! :D :D :DΜην μασας σε γουσταρω τσιτα τα γκαζια Natalia!

S_Bravo
01-08-05, 21:35
Αν και ειναι λιγες,ειναι φανταστικες...
η μητερα μου κατεβαζε 4η στην αλφα στα 150 και προσπερναγε αερα,και το χαμογελο ηταν φυσικοτατο.
Χτες στην εθνικη ηταν μια κοπελα με ενα Yaris πηγαινε σταθερα 140-160,περναγε-εμπαινε κανονικα δεξια ,δεν εκλεινε και πηγαινε με πολυ καλους ρυθμους.

ammoulianiotis
02-08-05, 18:06
Ειναι φυσικο να υπαρχουν γυναικες που ειναι αστερια στην οδηγηση. Βεβαια αποτελουν εξαιρεση απο το κανονα! Αλλα και καθε κανονας εχει τις εξαιρεσεις του, ετσι δεν ειναι; Περα απο την πλακα, πιστευω παντως οτι αν διναμε περισσοτερο αερα στις γυναικες να οδηγανε ελευθερα και να μην τις κοροϊδευουμε, θα ηταν καλυτερα, γιατι οταν οδηγανε και ξερουν οτι ο απεναντι τις κοροϊδευει ειναι φυσικο να εχουν αγχος, οποτε ειναι φυσικο να κανουν πιο ευκολα το λαθος!

S_Bravo
02-08-05, 18:36
Ακριβως, και στο φαναρι αν σβησει σε καποια, ποτε μα ποτε την καταραμμενη κορνα, που ο ελληνας την παταει πριν ακομα αναψει πρασινο...
γρρρρρρρρρ..........ΖΩΑ!!

Natalia
02-08-05, 21:56
Ακριβως, και στο φαναρι αν σβησει σε καποια, ποτε μα ποτε την καταραμμενη κορνα, που ο ελληνας την παταει πριν ακομα αναψει πρασινο...
γρρρρρρρρρ..........ΖΩΑ!!

Όπως το λες !!!!!!! Κι αν είναι και ηλεκτρονικό.....(γμτ.....) που πρέπει να γυρισεις το κλειδάκι, να περιμένεις να τεντωθεί το αμαξάκι σου, να σου δώσει το οκ, να βάλεις πρώτη και να φύγεις, κατεβαίνει το κούσαλο από πίσω να ζητήσει παρεξήγηση γιατί δεν πρόλαβες το πράσινο και ξανά άναψε το κόκκινο, με ένα σαράβαλο των 800 ετών, και τρίζεις τα δόντια σου να θυμηθείς τον σεβασμό στους μεγαλύτερους, να του εξηγήσεις ότι το ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΟΥ αμάξι πρέπει να τσεκάρει για να φύγεις, να παραβλέψεις ότι δεν έχεις πιεί καφέ και δεν έχεις κάνει το πρώτο τσιγάρο της ημέρας, και να αναρωτιέσαι...... "Τελικά μήπως είμαι ηλίθιος που αγόρασα καινούριο ....;;;;;;;;;;;;;;" :evil:

S_Bravo
02-08-05, 23:28
Καλα τα λες,
εκμεταλευσου την ηχομονωση του αυτοκινητου στην κινηση, με λιγο cafe del mar, κλιμα στους 23 και ασε τον καθε παρεξηγημενο με τα ρουχα του να τρωγεται.
Ημουν με τον αδερφο μου σε ενα μονοδρομο εξω απο το σπιτι μου και μπροστα ειχα εμποδιο, προκειμενου να κανω 10 μετρα μπροστα και να παρκαρω.Αναβω αλαρμ βλεπω τον πισω οτι το αντεληφθηκε, ξεκιναει ο μπροστινος ξεκιναω και γω και κορναροντας αρχιζει να με σππρωχνει ο π@π@#$ πισω μου,με χειρονομιες κτλ...(για να κανω πιο γρηγορα)του λεω ευγενικα να κανει λιγο πισω,τιποτα...ετσι εισαι?κατεβαινω,κλειδωνω βαζω συναγερμο και του λεω: να περιμενεις να φαω και θα ερθω να το παρω.Τεσπα βγαινω σε 5 και ειχε κανει ηδη πισω.

Ειναι η 2η φορα που το κανω και εχει πλακα.

aman17-2
02-08-05, 23:41
ην καταραμμενη κορνα, που ο ελληνας την παταει πριν ακομα αναψει πρασινο...

αυτό στην αρχή το είχα παρεξηγήσει
όταν πρωτοκατέβηκα Αθήνα και με με το που άναβε πράσσινο πατούσαν κόρνα και λέω ντάξυ πότε να προλάβει να ξεκινήσει ο άλλος το έβρισκα υπερβολικό
μετα όμως κατάλαβα ότι η κόρνα είναι γι αυτοιύς που έχουν πάει πολύ μπροστά και δεν βλέπουν τον φανάρι για να ξεκινήσουν

ammoulianiotis
03-08-05, 12:06
Η κορνα για τον Ελληνα οδηγο, ειναι η προεκταση του χεριου του ρε παιδια! Εδω μεχρι και αυτοι που ειναι πρωτοι κορναρουν χωρις να εχουν κανενα μπροστα τους! Ειπαμε, ας χαλαρωσουν λιγο μερικοι. Εγω S_Bravo εχω κανει ετσι σε καποιον που ειχε μπει σε μονοδρομο και με εκανε φωτα να τον αφησω να περασει επειδη ηταν παρανομος. Σταματησα το αμαξι και δεν το κουνουσα και οταν βγηκε εξω και αρχησε να φωναζει, βγηκα και εγω, το κλειδωσα και του ειπα αν θελει να φωναξει την τροχαια, να εξιγησει την κατασταση και αν εχω αδικο να μου το σηκωσουν. Ο τυπος μεσα σε 3 λεπτα την ειχε κανει!

face
03-08-05, 17:19
κλιμα στους 23 και ασε τον καθε παρεξηγημενο με τα ρουχα του να τρωγεται.

low παρατεταμένο χαλαρα.... :D

το καλό θα είναι να πάει κάποιος να δώσει 150Ε να παρει ενα "τιμωρό" που λέω και εγω...τι είναι αυτός..??κανα lada σαραβαλο, κανα απαρχαιομένο ugo και να αρχισεις..τιιιι κορνα παπ παρτην όπισθεν στα μουτρα...τιιιιι δεν σταματησες σε στοπ για εφτιαχνες το μαλι σου, κοιταζες το γκομενακι παραδιπλα, εψαχνες το κραγιον σου, ειναι πρωι ακόμα κτλ, παρε μια στα ψαχνα απο πίσω να με θυμάσαι...

ο τιμωρός με το lada..

Soul_Giannis
03-08-05, 18:21
Ρε Μουτρε εγω δηλαδη πριν παρω το Stilo που ειχα lada ημουν τιμωρος?

S_Bravo
03-08-05, 19:08
Εδω βρε παιδια ο αλλος (αλλο παλι και αυτο) μεσα στο καραβι και μου κορναρε απο πισω λες και δε ειμασταν δυο γραμμες και πηγαιναμε εναλλαξ,για να φυγω γρηγορα και να μην αφησω το διπλανο μου και βεβαια αυτος δεν αφησε το δικο του ζευγαρι για να περασει κολησε πισω μου...
Σημερα απο Πευκη (Λ.Ηρακλειου) απο το φανάρι προς Ηρακλειο εχει ο δρομος μια χαρακιά 20 εκατοστα φαρδος και 6χιλιομετρα βαθος και ΟΛΟΙ εκει το παιρνουν στα πλαγια με ρολαρισμα φρενου μιας και κατηφορα...ε! βρεθηκε ο μαλα_ _ ς και μου κολησε την κορνα,και δε βιαζοταν...ο πιο πισω μας προσπερασε με ενα accident (hyudai) γιατι βιαζοταν(???) και ακουστηκε μεχρι και το κασετοφωνο που εφηγε απο τη θεση του.

Face το 99 στο τελευταιο φαναρι στο Χαιδαρι προς Κορινθο, που υπαρχει αριστερη λωριδα και φαναρι για Δαφνι ενας μάγκας (Ο κλασικος στ******αμουποιοςειναιμπροσταεγωθαπερασω) με ενα Saxo τους περναει ολους και βγαζει δεξια τη μουρη ισα ισα για να τσαντισει ενα Pajero με σιδεριες μπροστα ο οποιος με την εκκινηση τον γυρισε και τον ψιλοκαρφωσε τη μπαριεριτσα με τα χιλιομετρα που του χρειαζοταν....

ckalfas
04-08-05, 14:54
ο τιμωρός με το lada..


Έτσι... έτσι ένιωθα κι εγώ με το Lada... :lol: :lol: :lol:

stilovatis
04-08-05, 15:50
με ενα accident (hyudai)

Πωπω ρε φιλε αυτο που το ακουσες??το εχει βγαλει η παρεα μου γιατι καποτε ειχαμε τρακαρει και οι 3 με hyundai...

S_Bravo
04-08-05, 17:10
Μικρός που ειναι ο κοσμος.... :153 :153 :153 :156 :156 :156

MaGeLaNoS
04-08-05, 17:22
Λοιπον bravo σε τιμωρω και σου δινω κοκκινη καρτα για αυτη την αγωνιστικη γιατι μιλησες για "κουβα" και οχι car επισης και ο stilovatis παιρνει μια κιτρινη..(no offence) :lol: :lol:

S_Bravo
04-08-05, 17:44
:cry: :cry:
Γινεται να παει η τιμωρια να παει για του χρονου;... :wink:
αλλο εννοουσα...
:196

stilovatis
04-08-05, 19:04
και ο stilovatis παιρνει μια κιτρινη..(no offence)

Εγω γιατι να παρω βρε παιδια κιτρινη..ειμαι αθωος..μονος του επεσε πανω στο ποδι μου..δεμ τον εσπρωξααααα!!!!!!!!

Nenya
05-08-05, 19:32
χαχαχαχαχαχαχαχα Natalia καλοοοοο

S_Bravo
07-08-05, 11:49
Αν πεσουν ολοι πανω σου δεν αλλαζουν τιποτα τα 10 δευτερα με το καινουριο.
Στη Χαλανδριου ημουν πισω απο μια κοπελα (γυρω στα 24) με ενα alto (κατι τετοιο) και της εσβησε και δεν επαιρνε μπροστα.Οι πισω εξυπνοι κορνες και κακο.Η κοπελιτσα εβαλε τα κλαματα λες και ηταν σε πολεμο....
Κατεβα βρε ηλιθιε να σπρωξεις να βγει εκτος κυκλοφοριας και αν τα επομενα 5-10 λεπτα που θα μπορουες να τη βοηθησεις ειναι για σενα τα τελευταια σου φυγε! (Δρόμο!)

ammoulianiotis
07-08-05, 17:03
Πρεπει ο Ελληνας οδηγος να βαλει μυαλο καποια στιγμη. Ο καθενας πιστευει οτι μονο αυτος ξερει να οδηγαει και πως οτι κανει αυτος ειναι σωστο, ενω οτι κανουν οι αλλοι ειναι το λαθος. Βλεπουμε κατι παππουδες που με το ζορι περπατανε να οδηγανε και οταν περιμενουν στο φαναρι αναβει το πρασινο και μεχρι να το παρουν χαμπαρι... Αναβει το κοκκινο παλι! Πιστευω οτι θα επρεπε οταν βγαινει καποιος στη συνταξη η μετα απο μια ορισμενη ηλικια το διπλωμα θα επρεπε να το παιρνει πισω η τροχαια, οχι οπως κανουν τωρα αναθεωρησεις και ας λενε οτι περνανε απο γιατρους..

MaGeLaNoS
07-08-05, 17:22
Στην Αγγλια μετα τα 54 αποσυρεται το διπλωμα νομιζω αν αποτυχεις σε καποιες γενικες ιατρικες εξετασεις.Ακομα εαν εχεις υπρεταση-καρδια και τετοια παει το διπλωμα.Ειναι το καλυτερο πιστευω που μπορει να κανει μια χωρα.Ετσι προστατευει τους πολιτες της.

Natalia
07-08-05, 19:49
Αχ...την πάμε μακριά την κουβέντα.....αλλά μου αρέσει που από μία πλάκα βρήκαμε αντικείμενο προβληματισμού. Κακά τα ψέμματα με τους μεγάλους ανθρώπους είναι δύσκολα τα πράγματα...Άντε τώρα να πάρεις το δίπλωμα από τον αγρότη θείο μου (πχ) που ακόμα στα 60 του παλεύει να φέρει μεροκάματο και κάνει αμάν να βγει στη σύνταξη αλλά του επιτρέπεται να οδηγεί το τρακτέρ για να γίνει η δουλειά του. Και από την άλλη, ο πεθερός μου που δεν βλέπει την τύφλα του γιατί τον έχουν επηρρεάσει πολύ τα φάρμακα των θερμοκηπίων που έχει και μετράει μέρες να πάρει αγροτική αλλά πρέπει να οδηγήσει στην Εθνική, για να αγοράσει τα φάρμακα....με τη φρέζα παρακαλώ!

ammoulianiotis
08-08-05, 15:42
Μπορει αυτο το μετρο να μην αφηνει καποιους που ειναι αναγκασμενοι να οδηγουν να το κανουν αλλα πρεπει καποια στιγμη να βρει ενας νομος που να δωσει μια λυση για αυτα τα προβληματα! Στο δικο μου το χωριο απο τους 100 που οδηγανε (αντρε και γυναικες) ζητημα να εχουν οι 30 διπλωμα και οι 40 αδεια και ασφαλεια! Και αμα κανεις το λαθος να τους κανεις παρατητηση αρχιζει το κραξημο "και τι ξερεις εσυ; 19 χρονων πιτσιρικι εισαι! Εγω οδηγαω χρονια και δεν εχω τρακαρει ποτε..." και αλλες τετοιες βλακεις. Αμα τους σταματησει η τροχαια επειδη ειναι γνωστοι μεταξυ τους τους αφηνει να φυγουν (αντε κερνανε καμια σακουλα με φρεσκα ψαρια) και δεν τρεχει τιποτα! Οσα δεν φερνει ο χρονος τα φερνει η ωρα ξερω εγω, δεν χρειαζεται να περιμενουμε την ατυχη στιγμη για να βαλουμε μυαλο!