PDA

Επιστροφή στο Forum : Σάββατο 30/7 για κανέναν καφέ...



Nikos
28-07-05, 13:51
Παίδες από ότι βλέπω όλοι είσαστε σε παραλίες και βουτάτε συνέχεια. Ψυχή δεν πρέπει να υπάρχει στην Θεσ/νίκη! Την εκδρομή στην Χαλκιδική από ότι βλέπω, ο καθένας θα την κάνει μόνος του.

Εγώ (σταθερά) πνιγμένος από τρεξίματα είμαι συνέχεια Θεσ/νίκη. Οπότε προς όποιους άλλους κολλήσανε στα τσιμέντα, προτείνω καφεδάκι το Σάββατο κατά τις 7-8 το απόγευμα... Θα μπορούσαμε να πάμε και στον Σάκη στον Λαγκαδά για περισσότερη δροσιά και άπλα...

Αν έχει μείνει κανείς ακόμη εδώ, ακούω συμμετοχές. Δεν χρειάζεται να μαζευτούμε 100. Εγώ και μόνος μου, μια βόλτα στον Σάκη θα πάω...


ΥΓ: Για μένα θα είναι το τελευταίο Σάββατο. Μετά θα σας δω πάλι μετά τον αγώνα στην Κων/πολη...

ckalfas
28-07-05, 14:24
ΥΓ: Για μένα θα είναι το τελευταίο Σάββατο. Μετά θα σας δω πάλι μετά τον αγώνα στην Κων/πολη...

:shock: :shock: :shock:
Ναι! Βλέπω είσαι σταθερά πιγμένος από τρεξίματα στην Θεσσαλονίκη... :D

Μπορεί να σκάσω μύτη, χωρίς να είναι σίγουρο!

Morfo
28-07-05, 15:04
ΧΛΩΜΟ........................

Athanasios
28-07-05, 20:24
Μορφω ελα να αρμεξουμε τις κατσικουλες να φαμε παγωτο :117 :149
Χρησταρα κερναω κρικερ :132
Χρηστο και Τζενη εσεις ξερω δεν θα λειπετε :120 :120
Νικο αντε αντε αντε αντε θελω να το δω θελω να το δω θελω να το δω :149

ammoulianiotis
28-07-05, 21:31
Νικο θα ηθελα να ερθω να δω το αρμα σου απο κοντα (και την βολτα που λεγαμε...) αλλα δυστηχως θα κανω μπανακι... Που ακριβως ειναι ομως το μαγαζι σου Σακη; Να ξερουμε να ερχομαστε!

Nikos
29-07-05, 06:38
Που ακριβως ειναι ομως το μαγαζι σου Σακη;

Προς Λαγκαδά έχεις πάει ποτέ? Όπως φτάνεις στον Λαγκαδά και περνάς πάνω από μια μεγάλη γέφυρα, στο δεξί σου χέρι είναι ένα στρατόπεδο, ακριβώς απέναντι αριστερά σου είναι ένα αναψυκτήριο μέσα στα δέντρα. Αυτό είναι! ;)

DontMKsense
29-07-05, 13:59
Γεια σου ρε Nick στο μυαλό μου μέσα είσαι!!! μέσα και γώ αρκεί να πάρει καμιά τεκίλα ο Σάκης να έχουμε :P. 7-8 ισα ισα θα εχω τελειώσει και θα σκάσω μύτη απο κεί

Nikos
29-07-05, 14:08
Ωραίος ο Μητσάρας!!! :D Κατά τις 7 θα ξεκινήσω. Θα σε πάρω να κανονίσουμε.


ΥΓ: Σάκη εγώ δεν είμαι για τεκίλες. Καμιά μπυρίτσα παγωμένη να έχει.... :P

Morfo
29-07-05, 15:24
Μορφω ελα να αρμεξουμε τις κατσικουλες να φαμε παγωτο

ποιο παγωτο καλέ αφου και οι κατσικουλες ειναι αλλα dolly!!!!!!! δε θα τρωγεται!!!!!

Athanasios
29-07-05, 23:42
Ελα εσυ και κατι θα βρουμε να αρμεξουμε για να φας παγωτο.