PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΚ 27-28 Αυγ για καφέ (ή whatever!)...



Nikos
23-08-05, 10:38
Λοιπόν, νομίζω ότι μαζευόμαστε σιγά-σιγά... μήπως να βρισκόμασταν για κανέναν καφέ το ΣΚ? Σάββατο βραδάκι, Κυριακή πρωί-μεσημεράκι... Τι λέτε? ΤΙ???????? ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΛΙΑ??? ΡΕ!!! Δεν σας έφτασε τόσο μαύρισμα και τόση αλμύρα? Άντε! Φτάνει! Καθίστε και λίγο στα αυγά σας!!

Εγώ προτείνω Σάββατο νωρίς (κατά τις 20:00) για καφεδάκι ή καμιά μάσα, ή την Κυριακή πρωί (κατά τις 11:00) για κανένα καφεδάκι ή ουζάκι στην Περαία (αργότερα)...

Να συζητήσουμε και για το πως θα περάσει ο χειμώνας μας... Κάτι λέγαμε και για καμιά πίστα... Έχουμε και την εκδρομή (πανελλαδική) να συζητήσουμε... Τι λέτε? Θα βρεθούμε?

1. Νίκος

Karateka
23-08-05, 11:43
Μέσα όποτε νά'ναι...

1. Nikos
2. Karateka

ckalfas
23-08-05, 14:25
1. Nikos
2. Karateka
3. ckalfas

Αλλά καλύτερα για Κυριακή απογευματάκι. Τι θα λέγατε;

Nikos
23-08-05, 14:33
Αλλά καλύτερα για Κυριακή απογευματάκι. Τι θα λέγατε;

Ρε συ Κάλφα!!!! Μανία με αυτό το απογευματάκι της Κυριακής!!! Την άλλη μέρα δουλεύουμε κύριος, και θέλουμε να κοιμηθούμε νωρίς! Άσε που δεν θα είμαι και Σαλόνικα... Εγώ μπορώ Σάββατο απόγευμα-βραδάκι και Κυριακή πρωί-μεσημεράκι. Τι έχει δηλαδή το πρωινό της Κυριακής???!!! Να μας δούμε και με το φως της ημέρας! Όλα βράδυ βρισκόμαστε, λες και είμαστε το κρυφό σχολειό!!! :P:P:P 100% λοιπόν για πρωινό (11-12) της Κυριακής είμαι!! Να αλλάξουμε και λίγο ρεπερτόριο! :P

ckalfas
23-08-05, 14:41
Ε τότε θα το σκεφτώ...

Nikos
23-08-05, 15:00
Ε τότε θα το σκεφτώ...

Τι? Θα πάτε πάλι Ποτίδαια??? Βρε αυτό το παιδί! Κολλημένο με την θάλασσα! Αν είναι έτσι, προτείνω να πάμε Ποτίδαια (για σπάσιμο :P) αλλά μην μου αρχίσετε να πάμε για μπάνιο κλπ κλπ, γιατί θα ξημεροβραδιαστούμε! Να πάμε να την πέσουμε από νωρίς το μεσημεράκι σε καμιά ταβερνούλα, να χτυπήσουμε τσιπουράκια και μεζεδάκια θαλασσινά και ΝΩΡΙΣ το απογευματάκι (μην φάμε καμιά τρελή κίνηση στην μάπα!) γυρίζουμε... Για όσους πιστεύουν ότι πάει μακριά η βαλίτσα (ο Κάλφας πάει, αλλά είναι καλό παιδί και μας τουμπάρει), ας βρεθούμε στο Carefour και να μαζευτούμε σε όσο το δυνατόν λιγότερα αυτοκίνητα (mass transit) :P

Karateka
23-08-05, 15:14
Αν γίνεται να μη φύγουμε μακρυά γιατί είμαι επιφυλακή...

aman17-2
23-08-05, 23:13
Αν γίνεται να μη φύγουμε μακρυά γιατί είμαι επιφυλακή...



χχαχαχ αιχχιχι χ..
ΠΡΩΤΗ φορά το ακούω από άτομο εκτός Στρατού ...
!!! :) :)

DontMKsense
23-08-05, 23:31
και γω μέσα είμαι αλλα δεν με βλέπω για εκτός έδρας :P

ammoulianiotis
24-08-05, 00:09
Μου τα χαλατε ρε γμτ! Σαββατο μπορουσα, Κυριακη εχω βαφτιση και μετα πρεπει να παμε και στο τραπεζι κτλ... Καποια αλλη φορα θα τα πουμε απο κοντα! Αντε καλα να περασετε!

Nikos
24-08-05, 06:19
Λοιπόν, από ότι βλέπω θα παίξει συνάντηση εντός έδρας (Κάλφα κανόνισε να λείπεις!!). Για πότε τελικά? Σάββατο ή Κυριακή?

ckalfas
24-08-05, 14:58
Σάββατο απογευματάκι κατά τις 7:00 μ.μ. Βολεύει; Να είναι και μέρα ντε! Όχι σαν το κρυφό σχολειό που λέει και ο Νίκος...
Άντε, για να είμαστε όσο το δυνατόν περισσότεροι!

Λοιπόν, έχουμε και λέμε έως τώρα:
1. Nikos
2. Karateka
3. ckalfas
4. DontMKsense...

Σοφοκλή είσαι ακόμη μέσα;

Κύριοι, μπορεί να "παίξει" SMS και για τους υπόλοιπους;

Nikos
24-08-05, 15:06
Εγώ είμαι Οκ για τις 7 το Σάββατο...

ammoulianiotis
24-08-05, 17:58
Και ο μικρος ειναι μεσα!!!

DontMKsense
24-08-05, 19:26
οκ μέσα και γω για το Σάββατο..αλλά να "παίξει" και sms γιατί μέχρι το Σάββατο θα το ξεχάσω 10 φορές :P

Nikos
25-08-05, 06:35
1. Nikos
2. Karateka
3. ckalfas
4. DontMKsense
5. ammoulianiotis

Οι άλλοι που είναι? Ακόμη μπάνια κάνουν? Athanasios, Sparck, Panoramix, Spyros κλπ κλπ....

Θανάση (THADEM), άντε ρε μ@λ@κ@!!! Γμτ Πλαίσιό μου!!! 10.000€ αγορά σε 1 μήνα σας κάναμε! Πάρε και λίγη άδεια να σε δούμε! Θα σε πάρω από το αυτί το Σάββατο... :P

ckalfas
25-08-05, 13:54
Ο Χρήστος, ο Δημήτρης (Panoramix) και οι άλλοι σπάνια μπαίνουν στο site, οπότε ένα SMS θα ήταν απαραίτητο!
Γιάννη θα το κάνεις;

ammoulianiotis
25-08-05, 23:57
Δηλαδη να πουμε 7 κλασικα στο Les amoi?

Karateka
27-08-05, 20:42
Πρώτη συνάντηση, σηματοδοτώντας και το τέλος καλοκαιριού και μπράβο σε όλα τα παιδιά που ήταν εκεί. Φαίνεται ότι η Stilo-παρέα παραμένει ενωμένη και θα έρθουν και τα καλύτερα. Περάσαμε υπέροχα και γελάσαμε πολύ.

Να συστηθούμε κι'όλας.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/karateka/38851/468341/0/stilomeeting.jpg

Από αριστερά: Arf (Άρης), Spark (Χρήστος), Karateka (Γιάννης), ΓΙΩΡΓΟΣ (Γιώργος), MAD (Στέργιος), Μάνος από alfisti, Magelanos (Nίκος), Alfiman (Δημήτρης), Koulou (Αποστόλης), Ammoulianiotis (Σοφοκλής), ckalfas (Χρήστος) και οι κυρίες τους.

Καλό χειμώνα παιδιά...

Νίκο εσύ που είσαι αγόρι μου που οργάνωσες το meeting? Πάλι τσαγάκια μοίραζες και ξεχάστηκες?

S_Bravo
27-08-05, 21:46
Γεια βρε Σαλονικα...!!!!

Μεσα στη καρδια μου ειναι αυτη η Πολη.

ckalfas
28-08-05, 19:31
Ποιο καλό χειμώνα ρε παιδιά;
Έχουμε ακόμη καλοκαίρι μπροστά μας...

Πάντως, ήταν υπέροχα! Ειδωθήκαμε μετά από αρκετό καιρό!

ammoulianiotis
28-08-05, 19:59
Δικιο εχει ο Χρηστος! Τι καλο χειμωνα; Εδω ο ανθρωπος εφυγε αμεσως μετα να παει να κανει μπανιο!!! (και εγω το ιδιο εκανα αλλα την Κυριακη το μεσημερακι...)

Nikos
29-08-05, 08:50
Ρε παιδιά δεν μπορούσαν οι γονείς μου να πάνε σε έναν γάμο (στον Αγ. Αντώνιο) την τελευταία στιγμή, κι έπρεπε να τους εκπροσωπίσουμε με την Γιούλη (συγγενείς και μπλα μπλα, και πρέπει να πάμε, και τι θα πούνε κλπ κλπ)....

Γιάννη τα τσάγια έχουν κοπεί μέχρι την Πέμπτη που θα αλλάξω δίσκο-πλατώ...



ckalfas (Χρήστος) και οι κυρίες τους.

Τι έγινε ρε Χρήστο? Όλο από γυναίκες περιτριγυρίζεσαι.... :P

ckalfas
29-08-05, 10:50
Τι έγινε ρε Χρήστο? Όλο από γυναίκες περιτριγυρίζεσαι.... :P

Χμμ... Μάλλον θα φταίει ότι είμαι ο γλυκούλης του Club!!! :oops: :? :D
Κύριε Νίκε, χάθηκες από τις κοινωνικές υποχρεώσεις!

Ο Μήτσος που ήταν; Που είσαι Μήτσοοο;

Nikos
29-08-05, 13:36
Κύριε Νίκε, χάθηκες από τις κοινωνικές υποχρεώσεις!

Sorry ρε παιδιά... Χρήστο, θα περάσω το απόγευμα από το μαγαζί να τα πούμε...



Ο Μήτσος που ήταν; Που είσαι Μήτσοοο;

Τον Μήτσο τον πέτυχα εγώ στην Εγνατία την Παρασκευή... Είδα ένα ερπετό να γλύφει την άσφαλτο και λέω ΑΜΑΝ! Τί είναι τούτο! Και είδα μετά μέσα τον Μητσάρα!! :wink:

DontMKsense
29-08-05, 13:43
Sorry παιδιά αδικαιολόγητος...Είμουν ξενύχτης και γύρισα θεσ/νίκη μετά απο μάτς με μάσες και τσίπουρα που τελικά έληξε στα πέναλτι και έπεσα νεκρός μέχρι την άλλη μέρα..στο επόμενο meeting θα είμαι εκεί και μάλιστα θα πάρω εγώ τις απουσίες :Pp

ckalfas
29-08-05, 13:44
Νίκο, θα είμαι στο Κορδελιό, αν θέλεις πέρνα για καφεδάκι!

Πάντως, αυτό που ήθελα να θίξω, είναι ότι από την συνάντηση του Σαββάτου ένιωσα ότι πολλά παιδιά μεταξύ τους νιώθουν πρώτα απ' όλα καλά φιλαράκια και μετά μέλη του Stilo Club και αυτό είναι που έχει σημασία! Έχουμε καλή παρέα τελικά!

Nikos
29-08-05, 13:52
Νίκο, θα είμαι στο Κορδελιό, αν θέλεις πέρνα για καφεδάκι!

Δεν δουλεύεις σήμερα? Κορδελιό, που?

ckalfas
29-08-05, 13:56
Πάω ενάντια στην εφαρμογή του μέτρου του ωραρίου των καταστημάτων! Με το ωράριο αυτό θα "ψοφήσουμε" πριν την ώρα μας!
Κορδελιό στο σπίτι μου ρε Νικολή!

Μητσάρα, αν σε βολεύει έλα κι εσύ! Πάρε τηλ/νο.

Χμ... Στο θέμα μας τώρα...

alfiman
29-08-05, 15:59
πολυ καλη παρεα να πω και εγω με την σειρα μου...απλως δεν εκατσα για να την χαρω αρκετα...φαινεται και απο την φωτο η κουραση στο ετερον ημιση!!! :? δεν πειραζει πιο πολυ την επομενη φορα...να σας δω και περισσοτερους εεεε??????
υ.γ.με ψιλοτρομαξαν μερικοι με τους αεροσακους!!!!!!θεεε μου θα πρεπει να εχουν ολα προσωπικοτητα αλλα οχι και να περνουν πρωτοβουλιες απο μονα τους!!!!!

face
29-08-05, 16:14
καλα εγω στο θέμα θεσαλονικη έχω μείνει πολύ πίσω, μόνο τον καρατεκα, αυτη την βρωμόφατσα τον αρη και τον οικογενειάρχη-πάω παντού με το τέως full mama stilo μου χρήστο...

γιάννη ένω ένα τοίχο στο γρεφείο ελεύθερο, δεν μου βγάζεις καμια φωτο να τον γεμίσω...χαλαρα η πιο μεγάλη φοτο που έχει μπει έως τώρα..

verone
29-08-05, 17:07
Μα καποιος δεν ηταν εκει μα καποιος δεν ηταν εκει μα ποιος εγω ποιος αλλος παιδια 17 του μηνα θα ειμαι εκει και θελω να σας δω απο κοντα κανονιστε το θα κατσω κανα δυο μερες μετα παω αθηνα για το 1st INTERNATIONAL ATHENS TUNING SHOW!!!

Koulou
30-08-05, 00:36
Παίδες, ωραίο καφεδάκι ήπιαμε, καλή κουβεντούλα κάναμε, το γέλιο μας το ρίξαμε, τι άλλο θέλουμε;;; :roll: :wink:
Θα φροντίσω να γίνω κι εγώ μονιμάς από 'δω και πέρα! :)

Nikos
30-08-05, 06:33
μετα παω αθηνα για το 1st INTERNATIONAL ATHENS TUNING SHOW!!!

Ρε Μπάμπη πότε είναι αυτό?

ckalfas
30-08-05, 07:45
καλα εγω στο θέμα θεσαλονικη έχω μείνει πολύ πίσω, μόνο τον καρατεκα, αυτη την βρωμόφατσα τον αρη και τον οικογενειάρχη-πάω παντού με το τέως full mama stilo μου χρήστο...


Πέτρο, όταν έρθει η Πανελλήνια θα έχεις την ευκαιρία να γνωρίσεις περισσότερους!

'Οσο για τους αερόσακους φίλε alfiman, τι να πω; Thinking forward...>>> :lol:

BravoTwoZero
30-08-05, 10:29
Πάντως, ήταν υπέροχα! Ειδωθήκαμε μετά από αρκετό καιρό!

Λυπάμαι, που το έχασα, αλλά είμαστε σε περίοδο προετοιμασίας και δεν υπάρχουν πολλά περιθώρια απώλειας προπονητικών ωρών...

Νά' στε πάντα καλά!

BravoTwoZero
30-08-05, 10:30
Παίδες, ωραίο καφεδάκι ήπιαμε, καλή κουβεντούλα κάναμε, το γέλιο μας το ρίξαμε, τι άλλο θέλουμε;;; :roll: :wink:
:)

Κάτι σε bbq, ίσως;....

alfiman
30-08-05, 21:57
think forward >>> καλο αν και προτειμω κατω απο ολες τις συνθηκες το think positive!!!! :)

Koulou
31-08-05, 00:00
Παίδες, ωραίο καφεδάκι ήπιαμε, καλή κουβεντούλα κάναμε, το γέλιο μας το ρίξαμε, τι άλλο θέλουμε;;; :roll: :wink:
:)

Κάτι σε bbq, ίσως;....

BravoTwoZero is >>> thinking forward >>> :wink:

Arf
31-08-05, 00:18
Face αγόρι μου πώς να μην μείνεις πίσω, αφού από τότε που ξετούρμπισες δεν λες να έρθεις κατά τα μέρη μας...

Φοβάσαι μην είναι και ο Νίκος εκέι και σε προκαλέσει σε καμιά κοντρίτσα με το τουρμπάκι του???? ;) ;) ;)

DontMKsense
31-08-05, 00:23
Εσύ Άρη σαν πολύ φόρα έχεις πάρει....έβαλες και τον Face στο στόχαστρο τώρα?Κάτι μου λέει οτι δεν θα αφήσεις 16ρι για 16ρι

verone
07-09-05, 20:28
μετα παω αθηνα για το 1st INTERNATIONAL ATHENS TUNING SHOW!!!

Ρε Μπάμπη πότε είναι αυτό?
21-25